Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
Prodejce
pokročilý

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od Prodejce »

Kuba6 píše:Zdar, nevíte někdo prosím něco o těchto dvou dominách ? Zvažuji návštěvu, ale nerad bych naletěl.

https://www.sex.cz.com/cs/user/1313827

https://www.sex.cz.com/cs/user/1324496
Ten prvni odkaz je Madam kleo... pred rokem jsem k ni chtel zajit ale nasel jsem tady nejakou negativni recenzi! Typek psal, ze mu po odchodu neco chybelo :lol: prej je to nejaka cigna z Loun

lonsdale
pokročilý

Příspěvek od lonsdale »

Mam rad footfetish.znate někdo dominu nebo zenu které jsou hodně cejtit nožky?větší chodidla výhodou.

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

lonsdale píše:Mam rad footfetish.znate někdo dominu nebo zenu které jsou hodně cejtit nožky?větší chodidla výhodou.
Footfetish je také moje oblíbená disciplína, ale nožky pouze čisté a voňavé:-)
Takže ženy se kterými se setkávám nebudou pro tebe.

mskvor
norník

Příspěvek od mskvor »

Konečně jsem navštívil Madame Lucii aka Lucii Ärztin a moje dojmy jsou veskrze pozitivní. Domluva dopředu sice jen přes SMS a mail, ale co jsme si domluvili, to platilo. Madame si na Dominu nehraje, ona jí je. Když jsem byl kvalitně přivázanej na křeslo s roubíkem v puse, tak jsem sice měl strach, co bude, ale nebál jsem se, že mi něco závažného hrozí. Vybavení a všechno je směřovaný hodně do kliniku, ale u ní bych stál o lekci, i kdyby měla jen pár provazů a stříbrnou lepicí pásku. Cena byla přiměřená, sprchový kout i ručník dostačující :wink:

riverin
pokročilý

Příspěvek od riverin »

nemáte někdo zkušenosti se Zoe ze studia Hell?

sm1001
norník

Příspěvek od sm1001 »

Zdravím,

před nedávnem jsem byl u Slečny Sofie. Nádherná holka, tak 25, před lekcí pokec, je úplně v pohodě. Lekce bezva, přetáhli jsme o půl hodiny. Po lekci cigáro a klábosení. Člověk měl pocit, že je na lekci s kamarádkou, s kterou si krátí čas trochou smka. Tenhle přístup mi vyhovuje, ale včera večer přišla sms, že končí. Chci se teda zeptat, jestli tu je někdo, kdo by mi poradil podobnou dominu se stejným přístupem. Díky

severák
zkušený norník

Příspěvek od severák »

Zdar nornici, poraďte mi prosím subinku z Ústeckého, Libereckého kraje nebo z Prahy, která si nechá podvazat kozy, mučit bradavky a spolyka piss. Díky předem
s e v e r á k

thomas0007
začátečník

Příspěvek od thomas0007 »

Zdravím, za sebe můžu doporučit Terezu - mladá, krásná holka, se kterou se dá po lekci pokecat jako s kamarádkou, navíc je podobně jako já příjemně perverzně ujetá... Vyzkoušel jsem 4 dominy v Praze, ale vždy jsem měl pocit, že jim chybí při lekci vášeň, tahle mi vyhovuje nejvíc.... https://www.sex.cz/madamtheresa?Typ=5&Rnd=152054230&S=3

sm1001
norník

Příspěvek od sm1001 »

thomas0007 píše:Zdravím, za sebe můžu doporučit Terezu - mladá, krásná holka, se kterou se dá po lekci pokecat jako s kamarádkou, navíc je podobně jako já příjemně perverzně ujetá... Vyzkoušel jsem 4 dominy v Praze, ale vždy jsem měl pocit, že jim chybí při lekci vášeň, tahle mi vyhovuje nejvíc.... https://www.sex.cz/madamtheresa?Typ=5&Rnd=152054230&S=3
Díky, přesně nad ní jsem přemýšlel, jako nad alternativou za Sofii. Asi ji zkusím. Díky. Jinak neví někdo, proč Sofie skončila? A tak najednou?

arken
zkušený norník

Příspěvek od arken »

Dominatrix boom in Czech :-(

Bohužel ženy zjistily, ze se tak da relativne snadno vydelat penize a nemusi u toho soulozit, takze se z toho rozjel boom .
Je to bída.
Ještě tak před deseti lety to stále mělo nějakou úroveň (alespoň ve většině). A člověk měl pocit , že bude úroveň stoupat.
Bohužel opak je pravdou.
Dnes je vážně problém najít Česku Dominu.

PS: v listopadu jedu do Francie. Tak tam zase po letech zajdu za nějakou.

fetis.otrok
začátečník

Příspěvek od fetis.otrok »

Co jsem slysel, tak ji vypovedeli podnajem a nove prostory nesehnala..
sm1001 píše:
thomas0007 píše:Zdravím, za sebe můžu doporučit Terezu - mladá, krásná holka, se kterou se dá po lekci pokecat jako s kamarádkou, navíc je podobně jako já příjemně perverzně ujetá... Vyzkoušel jsem 4 dominy v Praze, ale vždy jsem měl pocit, že jim chybí při lekci vášeň, tahle mi vyhovuje nejvíc.... https://www.sex.cz/madamtheresa?Typ=5&Rnd=152054230&S=3
Díky, přesně nad ní jsem přemýšlel, jako nad alternativou za Sofii. Asi ji zkusím. Díky. Jinak neví někdo, proč Sofie skončila? A tak najednou?

sm1001
norník

Příspěvek od sm1001 »

fetis.otrok píše:Co jsem slysel, tak ji vypovedeli podnajem a nove prostory nesehnala..
sm1001 píše:
Mluvíš o Sofii nebo Tereze? Tereza inzeruje pořád dál, takže si myslim, že kdyby neměla prostory, tak by to asi nedělala.....

fetis.otrok
začátečník

Příspěvek od fetis.otrok »

Otazka byla na Sofii a mluvim o Sofii.
sm1001 píše:
fetis.otrok píše:Co jsem slysel, tak ji vypovedeli podnajem a nove prostory nesehnala..

Mluvíš o Sofii nebo Tereze? Tereza inzeruje pořád dál, takže si myslim, že kdyby neměla prostory, tak by to asi nedělala.....[/quote]

sm1001
norník

Příspěvek od sm1001 »

fetis.otrok píše:Otazka byla na Sofii a mluvim o Sofii.
sm1001 píše:

Mluvíš o Sofii nebo Tereze? Tereza inzeruje pořád dál, takže si myslim, že kdyby neměla prostory, tak by to asi nedělala.....
[/quote]

Možný to je, ale mně Sofie taky řikala, že ji skončila smlouva o pronájmu, ale domlouval jsem si s ní lekci, kterou pak zrušila, ale dala mi adresu v Holešovicích. Tak asi měla domluvený pronajmutí jinýho studia a sešlo z toho. Jinak když jsem se ptal, proč skončila, tak napsala: chci mít jeden život. Tak nevim, možná ji nebavilo tajit před okolím, jakou má zálibu. Každopádně je ji hrozná škoda a fakt mě to štve. Za mě nejlepší ze všech domin a to jsem byl u Anity a Latexový Angely, který jsou obecně braný za docela dost kvalitní dominy.

OtrokMax
panic

Re: Dominy/subinky - Co se děje?

Příspěvek od OtrokMax »

:?__________
Naposledy upravil(a) OtrokMax dne 12 listopad 2016 16:35, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět