Starší ženy ... proč je nezkusit???

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
gellera
zkušený norník

Starší ženy ... proč je nezkusit???

Příspěvek od gellera »

Co nejaka reference??

Alazif
začátečník

CM

Příspěvek od Alazif »

Chodim za jednou padesatkou na Cernak, vypada na 40 a umi! Pak je tam jeste novej privatek, jsou tam ctyri, 30 - 45, za 1000 a dve delaji i analek bez priplatku. Vyzazi lepsi prumer. Doporucuji!

gellera
zkušený norník

Příspěvek od gellera »

a nejaky kontakt??

Alazif
začátečník

Founy

Příspěvek od Alazif »

Na tu starsi je to 728427648, v tom druhem ma kazda svuj, na tu s nejlepsim oralkem, nakratko cernovlaska, asi tak 40, trosku macata, tak ctyrky je 724518056.

sailortom
začátečník

Příspěvek od sailortom »

Už se o tom často diskutovalo na EOL, je to vždy otázka co se mi libí nemusí se líbit tobě, ale přesto můžu doporučit v kategorii 29 - 50 :wink: Moniku 669073, Martinu 331259, Danielu 936590, Danielu 373189, Soňu 959139 a Martinu 556177 a Ditu 857227. Smočeným rákosům zdar!
Naposledy upravil(a) sailortom dne 29 červenec 2005 11:52, celkem upraveno 1 x.

sailortom
začátečník

Příspěvek od sailortom »

Ještě jeden tip: Nikol, inzeruje v announci i na sexystránkách i když teď její inzerát ze sexy stránek zmizel. Má slabost na příro oholený "do hladka".

Alazif
začátečník

Daniela

Příspěvek od Alazif »

U Daniely jsem byl, pracuje ted v jednom suterenu kousek od Krizikovky. Prostredi hruza, ale panove, je to kocka a ma uroven. Dela vse jen s ochranou, o penize si rekne az po tom, nebere telefony pred zakaznikem, v posteli uragan. Doporucuji.

prasedobytek
panic

Příspěvek od prasedobytek »

sailortom píše:Ještě jeden tip: Nikol, inzeruje v announci i na sexystránkách i když teď její inzerát ze sexy stránek zmizel. Má slabost na příro oholený "do hladka".
Ta potetovaná tmavovlasá Nikolka se sedmičkama nebo ta 32-letá Nikol s pětkama ?

sailortom
začátečník

Příspěvek od sailortom »

Myslím Nikol s pětkama, blondýnu. Má velký dvorce a citlivé bradavky. Už zase inzeruje? Nabízlela i orálek bez za příplatek (kouřit umí skutečně výborně), ale nevím jak teď, už jsem u ní dlouho nebyl. Ukradli jí mobily a má teď jiné číslo. Jestli se nepletu, tak v roce 2003 inzerovala věk 34 :wink: , ale to je mi fuk.
Pro srovnání přidávám dvě fotky stažený z www.sexystranky.cz
Snad to bude stačit.
Přílohy
Nové foto
Nové foto
1001624954.jpg (19.42 KiB) Zobrazeno 217253 x
Staré foto
Staré foto
1001620915.jpg (10.36 KiB) Zobrazeno 217259 x

johny
panic

Příspěvek od johny »

Zdravím pánové - Tu Nikol jsem měl - je to už asi rok ale byla šíleně ukecaná - pořád mlela:-) Ale jinak bych zašel za nějakou starší rajcovní - nemáte nějaký tip? Tak přes 40let a pěkně vyholenou. A nejlíp jestli dělá orál bez do konce? Případně - kdyby někdo chtěl jít se mnou tak bych zkusil ve trojce. Dali bychom jí pořádně do těla!

karel_4
pokročilý

Příspěvek od karel_4 »

johny píše:Zdravím pánové - Tu Nikol jsem měl - je to už asi rok ale byla šíleně ukecaná - pořád mlela:-) Ale jinak bych zašel za nějakou starší rajcovní - nemáte nějaký tip? Tak přes 40let a pěkně vyholenou. A nejlíp jestli dělá orál bez do konce? Případně - kdyby někdo chtěl jít se mnou tak bych zkusil ve trojce. Dali bychom jí pořádně do těla!
jednoznačně Martina z privatu SexyMartina :-)

johny
panic

Příspěvek od johny »

Pro Karla - fakt je ta Martina dobrá? popiš jak to probíhalo a za kolik je hodinka? A co všechno dělá? Nechá si postříkat obličej? Bez příplatku? A je vyholená? Na fotkách vypadá dobře. Dík.

karel_4
pokročilý

Příspěvek od karel_4 »

johny píše:Pro Karla - fakt je ta Martina dobrá? popiš jak to probíhalo a za kolik je hodinka? A co všechno dělá? Nechá si postříkat obličej? Bez příplatku? A je vyholená? Na fotkách vypadá dobře. Dík.
Martina je vynikající, jedna z nejelpšich co jsem kdy měl myšleno obecně. Kam se na ni hrabou mlady holky. Je velmi temperamentní, přijemná, sex si s ní užiješ. A na svuj věk ma opravdu sexi postavu. Prostě ženská která to má rada. A jenda z male která se u toho nepotřebovala mazat. Jeslti si nechá postřikat obličej tak nevim, já to po ni nechtěl.Hodka je za 1500, pokud neslevnila. Ale vložená investice se opravdu vyplati. Tak hondě zdaru a pakliže zanoruješ tak dej vědět jak si s ni byl spokojeny. Jo a vyhoelná je. Pokud tě ještě něco zajima, ptej se. K4

anonim

Re: Daniela

Příspěvek od anonim »

Alazif píše:U Daniely jsem byl, pracuje ted v jednom suterenu kousek od Krizikovky. Prostredi hruza, ale panove, je to kocka a ma uroven. Dela vse jen s ochranou, o penize si rekne az po tom, nebere telefony pred zakaznikem, v posteli uragan. Doporucuji.
A která Daniela ?373189 nebo 936590?
a ještě cena .
Dík

Peno
norník závislák

Příspěvek od Peno »

Podle místa bych tipoval 936590.

Odpovědět