Starší ženy ... proč je nezkusit???

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
RIKOH
norník závislák

Re: Starší ženy ... proč je nezkusit???

Příspěvek od RIKOH »

obdareny píše:Jenže ta dělala vše i bez a zakládala si na chlupaté piče. Těžko říct, jestli je to ona.
Kvúli té její beranici patřila k mým favoritkám, ale "vše bez" veřejně nikdy nenabízela,to se pleteš.Naposled jsem její inzerát viděl v létě na Agamě,tam přiznávala věk 43 a říkala si Bára, tady podle účesu a koz by to ona být mohla, ale jistý si tím teda nejsem.

ruda
zkušený norník

Příspěvek od ruda »

[quote="obdareny"]Jenže ta dělala vše i bez a zakládala si na chlupaté piče. Těžko říct, jestli je to ona.[/quote]
Že jí má českou a chuipatou inzerovala, ale že by byla bezgumka tak to né. Ruda

Jenus
pokročilý

Re:

Příspěvek od Jenus »

[quote="pichac40"][quote="Privátek Monika"]Přeji hezký den, omlouvám se, že Vám vstupuji do diskuze, ale chtěla bych reagovat na příspěvek pana pichač40, nemám ráda, když se zde o mě píše nepravda. Orál bez nedělám, nikdy jsem ho nedělala a pánové, kteří u mě byli to jistě vědí a myslím, že se to zde psalo v několika starších příspěvcích. Monika[/quote]

Omlouvám se ,ale orál bez patřil k Renatě. Ještě jednou se moc omlouvám za omyl, kterým jsem možná způsobil nepříjemnosti. Jinak s tvýma službama jsem byl moc spokojenej :-).[/quote]

Renata uz OB take ne dela

kkrr
panic

Příspěvek od kkrr »

vrtichvost píše:Nějakou dobu se pokouším dovolat Evě z Hradešínské, stále provozuje činnost ? :?:
jj, mezi svátkama mi to vzala. má normální práci, takže dělá jen odpo a když má dovolenou. zkusto o víkendu...

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Jj dík skusím :P
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

michalgrej
panic

Příspěvek od michalgrej »

Zdravím, sem mladej a chci to prvý krát zkusit se starsi zenskou. Na nete me najvic zaujala Monika http://www.naprivat.cz/privatek-monika/
Chtel bych si bejt jisty, ze je 100% zdrava, toho se trosku bojim. Dejte mi prosim vedet vase zkusenosti, a jestli je to dobry napad jet za ni poprve. Taky bych byl rad kdyby ste napsali kolik si dnes za hodku bere. Dik moc

RIKOH
norník závislák

Příspěvek od RIKOH »

michalgrej píše:Zdravím, sem mladej a chci to prvý krát zkusit se starsi zenskou. Na nete me najvic zaujala Monika http://www.jinde.cz/privatek-monika/
Chtel bych si bejt jisty, ze je 100% zdrava, toho se trosku bojim. Dejte mi prosim vedet vase zkusenosti, a jestli je to dobry napad jet za ni poprve. Taky bych byl rad kdyby ste napsali kolik si dnes za hodku bere. Dik moc
:D A jak si představuješ že ti potvrdíme že je 100% zdravá? :D
1) jestli nemá artritidu,rýmu, a pod to tu fakt nikdo neví
2) co se týká pohl.chorob to co platí dnes v 11:06 už nemusí platit dnes v 11:10.
100% jistotu nebudeš mít nikdy a u nikoho na světě, vlastní ženu nevyjímaje.

Obecně platí že zavedené značky(ťapiny) už jen kvůli ochraně své(před policajtama) i svých klientů(dobré jméno zavedené značky) pokud náhodou něco chytí tak po dobu léčení stáhnou inzerci.A u Moniky bych se dost divil kdyby nebyla zdravotně OK, ta si na sebe dává majzla.
Co se šuku týká tak ve své věkové kategorii patří mezi TOP 10,sice tu jeden psychopat nedávno tvrdil něco jiného, ale to byly jen jeho demencí vytvořené bludy.Tělo OK-to ostatně vidíš na fotkách,přístup OK,když jí řekneš že jdeš poprve tak tomu přizpůsobí přístup aby tě zbytečně neznervózňovala,prostředí taky OK.Pozor ale na jednu věc,přezdívá se jí Indiánská babička,co jí totiž příroda nadělila na těle, to jí ubrala na kráse v obličeji, takže by ses mohl trochu leknout.Znalcům to nevadí, ale na poprve by tě to mohlo vystrašit.
Zkušení ti možná doporučí jiné trochu mladší ročníky,(Eva z Hradešínské a pod),já za sebe bych napoprve doporučil mé oblíbené buď Sexy Lenka nebo Sexy Martina a Moniku bych si nechal až se v tomto sportu trochu zorientuješ.

zkuseny74
zkušený norník

Příspěvek od zkuseny74 »

Moniku znám, byla to jedna z prvních ťapin kterou jsem před x lety měl. To myslím bylo někdě u Labuťe..............

Longshanks
zkušený norník

Příspěvek od Longshanks »

RIKOH píše:...
nebo Sexy Martina a .....
RIKOH , ... a nakolik ty fotky a video co natočila je u Martiny aktuální/staré - jak moc dneska vypadá jinak ? Možná někdy ze sportu navštívím i nějakou mature, a Martina tu má příznivé reference ,ale podoba v tom videiku je asi maximum, co bych zkousnul...
( Když už bych nějakou mature zkusil ,tak určitě nějakou pod 50 - nebo co tak alespoň vypadá) . Dík. 8)

RIKOH
norník závislák

Příspěvek od RIKOH »

Martina,Lenka i Monika v podstatě vypadají pořád stejně, v jejich věku se už vzhled moc nemění(max. můžou přibrat, ale to není tento případ)Takže to video nebo fotky z "mature.nl" sice mají odhadem tak 5-7 let, ale kdyby to nafotila dnes, bude to vypadat stejně,možná přibyla nějaká ta vráska ale pokud nebudeš mít fotky vedle sebe k porovnání tak po paměti nic nepoznáš.

scaeto
pokročilý

Příspěvek od scaeto »

michalgrej píše:Zdravím, sem mladej a chci to prvý krát zkusit se starsi zenskou. Na nete me najvic zaujala Monika http://www.jinde.cz/privatek-monika/
Zdravím, planuju to samé co ty, už sem u jedné byl ale potřeboval bych víc, tak se ozvi jak si dopadl. Díky

KondicniTrenerDollyBuster
norník

Příspěvek od KondicniTrenerDollyBuster »

Moniku rozhodně doporučuji, jsem v jejím fanklubu. Jako přespolní nechodím nikam jinam.... :potom:
Lepší je bejt NADRŽENEJ nežli potom NATRŽENEJ! TADRM!!!

bejk
začátečník

Příspěvek od bejk »

Chlapáci nemáte někdo zkušenost s touhle paničkou z Řep?
http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=144

bejk
začátečník

Příspěvek od bejk »

Jinak solidní je Danielka se Smíchova, přístup ukázkový, má to hodně ráda, mrdá s chutí, komplet s ochranou, nabídla i vínečko, fakt pohoda a relax, namasíruje záda, věkem vypadá mírně starší, cena 1200/h

PPomnik
norník

Příspěvek od PPomnik »

Tak Danielku ze Smíchova jsem dneska opět navštívil. Asi po půl roce. Pěkně nám zhubla cca 10 kilo. JInak je to pořád stejnej mazel jako dřív. Tělu zhubnutí hodně prospělo, tváři moc ne. Když jsem za ní byl poprvé v roce 2003 tak udávala věk 41 let. Jinak je to pořád vynikající zážitek. Pěknej zadek, prsa už trochu povolují. Vracím se už sedm let a další návraty mám v plánu

Odpovědět