Starší ženy ... proč je nezkusit???

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
quentin
norník

Re: Starší ženy ... proč je nezkusit???

Příspěvek od quentin »

ale najde..)) já jí měl už tak před rokem, (byl jsem i u dcery)), taky znám jméno, protože se svýho času dalo vygůglit) cikánka to stopro není, a tehdy se s ní dala domluvit masáž + kouř na závěr za 500, a musim říct,že to nebylo špatný (už jen za ty prachy). na šuk jsem jí neměl.

Q
Rajesh86 píše:
jojo5 píše:Ruženka
víc o ní nevím. Na cikánku nevypadá.
----
http://www.smutfun.com/model2122/older100015.htm
----
Jojo, je to ona, a podle me na ten vek celkem ok, rozhodne ma vic nez 50, akorat to bricho, dyt par tydnu aktivniho zamereneho cviceni na ty partie a ma bomba postavu, a to ani k tomu do posilky nemusi.

Jinak, je to matka jedny byvale poloamaterske maserky, ktera delala eroticke hlazeni za velmi vyhodnou cenu, ale uz s tim prestala.

Takze ja vim kdo to je, jak vypada, a vim ze urcite neni cikanka, akorat se tady nikdo nenajde, kdo by uz ji mel. A dost pochybuju o serioznosti ty recenze, dle ktery je to cikanka, a ten typek udelala otocku, spis ji jen chtel nekdo zaspinit.
R.

Rajesh86
pokročilý

Příspěvek od Rajesh86 »

quentin píše:ale najde..)) já jí měl už tak před rokem, (byl jsem i u dcery)), taky znám jméno, protože se svýho času dalo vygůglit) cikánka to stopro není, a tehdy se s ní dala domluvit masáž + kouř na závěr za 500, a musim říct,že to nebylo špatný (už jen za ty prachy). na šuk jsem jí neměl.

Q
Rajesh86 píše:
jojo5 píše:Ruženka
víc o ní nevím. Na cikánku nevypadá.
----
http://www.smutfun.com/model2122/older100015.htm
----
Jojo, je to ona, a podle me na ten vek celkem ok, rozhodne ma vic nez 50, akorat to bricho, dyt par tydnu aktivniho zamereneho cviceni na ty partie a ma bomba postavu, a to ani k tomu do posilky nemusi.

Jinak, je to matka jedny byvale poloamaterske maserky, ktera delala eroticke hlazeni za velmi vyhodnou cenu, ale uz s tim prestala.

Takze ja vim kdo to je, jak vypada, a vim ze urcite neni cikanka, akorat se tady nikdo nenajde, kdo by uz ji mel. A dost pochybuju o serioznosti ty recenze, dle ktery je to cikanka, a ten typek udelala otocku, spis ji jen chtel nekdo zaspinit.
R.
jj, dcera byla taky mila, nebyla vylozene krasna, ale takova prijemna holka, taky jsem ji lizal, ona masirovala, honila, ale ted uz dela nekde na ministerstvu, tehdy mi rikala, ze se uchazi o ten job, asi ji tech par litru navic uz nestoji za to.

Skoda... jeji mamu jsem ale nemel... jeste :)

quentin
norník

Příspěvek od quentin »

jako pokud jseš na starší, tak neni špatná. já jí původně dal kvůli kombinaci masáže s orálem, který v tý době ještě moc nebylo. dneska je výběr už větší, takže preferuju mladší ročníky. prostě tělo pevný dvacítky ničim nenahradíš.. :)

Rajesh86
pokročilý

Příspěvek od Rajesh86 »

quentin píše:jako pokud jseš na starší, tak neni špatná. já jí původně dal kvůli kombinaci masáže s orálem, který v tý době ještě moc nebylo. dneska je výběr už větší, takže preferuju mladší ročníky. prostě tělo pevný dvacítky ničim nenahradíš.. :)
No, zalezi, kdyz ma clovek doma dvacitku s pevnym telem, tak potrebuje obcas neco jinyho...

alfons
panic

Příspěvek od alfons »

Ahoj byl někdo cca 60 leté na www.sex.cz nick prazanda2012

majki
norník

Příspěvek od majki »

Rajesh86 píše:
quentin píše:jako pokud jseš na starší, tak neni špatná. já jí původně dal kvůli kombinaci masáže s orálem, který v tý době ještě moc nebylo. dneska je výběr už větší, takže preferuju mladší ročníky. prostě tělo pevný dvacítky ničim nenahradíš.. :)
No, zalezi, kdyz ma clovek doma dvacitku s pevnym telem, tak potrebuje obcas neco jinyho...
Pokud se mohu vmísit do debaty, tak přispěji se svou troškou do mlýna. Už je to nějaký pátek (řekl bych tak rok, možná rok a půl), ale u Růženky na Synkáči jsem byl a dal jsem si u ní kompletku (kouř bez, šuk, anál jsem nechtěl). Taky bych neřekl, že je to romka, je jen tmavší typ. Postava byla tenkrát na její věk dost dobrá, možná jen to zmíněné břicho by se dalo zlepšit. Ale jinak drobná, dala se i vzít do rukou. Kouř byl dobrý a co se týče šuku, tak se nechala pěkně bušit, což jsem od ní požadoval. Projevovala se pěkně, ale ještě ne tak, aby to bylo přehnané. Já za ní šel tenkrát hlavně kvůli tomu, že nabízela squirt. Chtěl jsem to poprvé zažít a byl jsem spokojený. Během akce stříkala několikrát a hodně (nejvtipnější bylo, že mi ho vždycky při střiku vystřelila z frndy :) ). No pak finále a šel jsem. Za mě to byl tenkrát dobrý zážitek. Přemýšlím, že zase někdy zajdu, i když já radši zkouším nové a nepoznané. Takže toť asi vše.
mrdání, mrdání, všechny smutky zahání...

KAREL VOLVO
zkušený norník

Příspěvek od KAREL VOLVO »

alfons píše:Ahoj byl někdo cca 60 leté na www.sex.cz nick prazanda2012
docela zachovalá ženská, co jsme si domluvili tak dodržela, ceny lidové....

Desperanto
panic

Příspěvek od Desperanto »

Čau pánové, nevíte, zda se dá ještě někde narazil na Evu z Hradešínské? Byl bych rád za každé info.

olaff
začátečník

Příspěvek od olaff »

Doporučil by někdo nějaké ženy 50+ (nebo aspoň 40+), raději štíhlé či maximálně střední postavy které se neholý. Líbí se mi přírodní ochlupení, ale i na nohou. Je to problém dnes takovou starší sehnat. Budu rád za tipy. Díky.

handjob2
zkušený norník

Příspěvek od handjob2 »

Desperanto píše:Čau pánové, nevíte, zda se dá ještě někde narazil na Evu z Hradešínské? Byl bych rád za každé info.
Na Evu z Hradešínské se narazit dá, ale ..... . Já u ní byl naposledy asi před 2 roky. No a po delší době jsem na ní dostal chuť, ale už nikde neinzeruje. Vyloženě už to nedělá jako svůj hlavní zdroj obživy, ale normálně pracuje jako zdravotní sestra. Mě se nakonec povedlo na ní zjistit telefon, zavolal jsem jí a možná si i na mě pamatovala, proto souhlasila se schůzkou a s akcí, jenže se nám zatím nepovedlo nějak skloubit její volno mezi prací v nemocnici a mou cestou do Prahy. Třeba teď jsem měl cestu do Prahy v sobotu, sms jsem jí psal už den předem v pátek, jestli bude mít čas a náladu se sejít, ale celí víkend měla mobil nedostupný a sms jí byla doručena až v neděly večer. Ale bohužel, vůbec mi neodpověděla, jak má teď volno a kdy by se jí to teoreticky hodilo. Snad ale budu mít štěstí a nakonec se potkáme, páč i když to není žádná mladá modelka a manekýna, tak ale její přístup a zkušenosti mi prostě vyhovovali. Ale omlouvám se, že tady nebudu zveřejňovat telefonní kontakt na ní, páč to byla jedna z hlavních podmínek, o co mě hned požádala, abyc její telefon nikde nezveřejňoval. Z toho co jsem pochopil, tak tyto služby už vyloženě poskytuje jen vyjímečně a vždy se jedná o její již známé klienty, se kterými se již nějakou dobu zná.
"Lépe pro muže jest, bude-li svůj zduřelý pohlavní úd, mozolnatou dlaní každý den honiti, než-li s pochybnými ženštinami za mrzký peníz obcovati" .

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Já u Evíka byl naposledy někdy v únoru a naprosto v pohodě. Také se nemohu dovolat ale spíš to beru jako problém prázdnin, asi v nešukací práci za někoho zaskakuje :roll:
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

vody
pokročilý

Příspěvek od vody »

Zdar všichni. Na www.sex.cz stále tapetujou tyto dvě "kočky" http://nick.sex.cz.cz/-ga-ma- dneska si založily nový nick a daly aktuální foto. Má někdo zkušenost? Nabízejí solidní cenu 1400,- za obě na hodinku nebo jednu za 1000,-.
původní nick http://nick.sex.cz.cz/camelka1 http://nick.sex.cz.cz/-swinga-

Desperanto
panic

Příspěvek od Desperanto »

handjob2 píše: Na Evu z Hradešínské se narazit dá, ale .....
To je opravdu škoda. V minulosti jsem tady četl samou pochvalu, tak už ji asi nepoznám. A nevíš o nějakých jiných osvědčených holkách, které mají rády mladé kluky? (25)

Rajesh86
pokročilý

Příspěvek od Rajesh86 »

Desperanto píše:
handjob2 píše: Na Evu z Hradešínské se narazit dá, ale .....
To je opravdu škoda. V minulosti jsem tady četl samou pochvalu, tak už ji asi nepoznám. A nevíš o nějakých jiných osvědčených holkách, které mají rády mladé kluky? (25)
Tyve, je ti 25, jses dospelej muz, jaky mlady kluky? :D
Hlavne asi jim je vicemene jedno kolik ti je, kdyz za to stejne platis. IMHO vsem marure zenskem se hodi obcam mladsi klient, ja jsem aspon mel vzdy takovej pocit.

Co se Evy tyce, trosku ji za posledni dva roky asi narostl zadecek ale suka famozne, je videt, ze to ma rada. Cislo na ni najdes primo z googlu...nevim jak vyhledavate... :)

Piki
norník závislák

Příspěvek od Piki »

Polka Linda je pořád v kurzu a je pořád dobrá....sídlí na Sudoměřský stejná adresa. Noru zdar

Odpovědět