Erotické masáže

Erotické masáže
Odpovědět
amater95
začátečník

Re: Erotické masáže

Příspěvek od amater95 »

moulinprojectgroup píše:
15 září 2020 09:51
El Topo píše:
15 září 2020 06:46
....
Viděl jsem třeba, že v Rabbit Hall, nebo jak se to jmenuje, to mají přímo jako masáž, náležitě naceněnou.
....
Lizing tim asi myšlený nemají, každopádně mi tahle honírna připadá jako jedna ze součástí relaxpoint66, malinaspa a nevim jaký ještě (stejný sortiment služeb, podobný web..) a na ty většinou nebyly ohlasy příliš dobré. Já jednou zkusil hledat jednorožce v relaxpointu a vyklubala se z toho kravka (zaplacena pussycat a bylo to s bídou označitelné za erotickou a absencí erotického náboje, nohy pomalu do kříže, minimální fyzický kontakt...no radši nevzpomínat), takže od té doby nemám v plánu tyhle čtyři brandy zkoušet.
Bylo mi odpovězeno, že v 99% případů je lízání součástí pussycat masáže.

Birliban
panic

Příspěvek od Birliban »

amater95 píše:
15 září 2020 15:17
moulinprojectgroup píše:
15 září 2020 09:51
El Topo píše:
15 září 2020 06:46
....
Viděl jsem třeba, že v Rabbit Hall, nebo jak se to jmenuje, to mají přímo jako masáž, náležitě naceněnou.
....
Lizing tim asi myšlený nemají, každopádně mi tahle honírna připadá jako jedna ze součástí relaxpoint66, malinaspa a nevim jaký ještě (stejný sortiment služeb, podobný web..) a na ty většinou nebyly ohlasy příliš dobré. Já jednou zkusil hledat jednorožce v relaxpointu a vyklubala se z toho kravka (zaplacena pussycat a bylo to s bídou označitelné za erotickou a absencí erotického náboje, nohy pomalu do kříže, minimální fyzický kontakt...no radši nevzpomínat), takže od té doby nemám v plánu tyhle čtyři brandy zkoušet.
Bylo mi odpovězeno, že v 99% případů je lízání součástí pussycat masáže.
Tak Zitra prubnu Massage hall, pak sem hodim nejaky vystup :)

Birliban
panic

Příspěvek od Birliban »

Jen pokud nekdo ceka na vystup, mnou vybrana slecna nakonec nemohla, tak jsem sel do mojemasaze ke Kristyne. Na tapkach je recenze, kdyby nekdo chtel pocist.

wlover
panic

Příspěvek od wlover »

Když už nějaké pako vypnulo masher (stovky cenných recenzí v trapu) tak budu dávat recky sem:

Viki
http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... ze-praha_3
V reálu vypadá Viki trochu jinak než na fotkách – asi že nebyla namalovaná. Tak trochu jako učitelka hudby z Lidušky 😉 Přivítání a první hravé dotyky v pohodě. Dobře se s ní povídá o lecčems včetně lechtivých témat. Společná sprcha před i po, OK. Masáž na břiše spíš jen příjemné roztírání oleje – B2B zkusila jen chvilku a moc jí to nešlo. Po otočce nula B2B a hned se věnovala penisu, což jí ovšem jde skvěle. Chvíli jsem ji navedl ruku na varlata a pak zase požádal o 69, ale nakonec jsme zase skončili v poloze kdy vzrušuje penis a já mohl hladit její nožky, prdelku (špičkovou), prsa (dobře udělaný silikon, spíš 2 než udávané 3). Naštěstí se mi dařilo balancovat na hraně orgasmu, takže 20-30 min v podstatě lingam masáže bylo super. Taktéž společnost, ostatní části masáže slabší. Cena 2.200 Kč nepřiměřená, ale stalo se 😊

Karolina – Paradise
https://masaz-praha.com/profiles/karolina/
https://www.sex.cz/976662
Reálná Karolína neodpovídala ani jedné z 3 nafocených žen na výše uvedených webech 😊 Ale v obličeji je hezká (Ukrajinka s dost asijskými rysy) a postavičku má perfektní (prsa přírodní dvojky). Masáž velice hezká i když skoro úplně jiná než s Mayou před zhruba měsícem. S Mayou to záhy sklouzlo k mazlení a vzájemnému vzrušovaní vč. dvou orgasmů masérky, tady to byla masáž a vzrušování jen klienta. Dotyky povolené, ale bez pořádného výsledku 😉)
Ale od začátku. Ten byl napínavý. Chtěl jsem hodinovou erotickou masáž za 1500 Kč. Po příchodu začalo v Paradise asi klasické licitování a zkoušení zvýšit cenu. Zda chci obyčejná masáž nebo B2B, která by stála 1500 Kč za půl hodiny bla bla. Tak jsem jí s úsměvem oznámil, že jsem očekával hodinovou B2B masáž za 1500 a že tedy jdu pryč. A že jsem s operátorkou domlouval B2B za 1500 a že v ceně bude i sprcha před. Karolína, že tedy OK, ale chtěla peníze předem.
Sprcha před velice hezká a nápaditá (při umývání zad hodně používala předloktí – tak trochu lomi-lomi masáž) a když jsem jí umýval záda a tulil se k jejímu zadečku, tak mne začala rukama za svým tělem vzrušovat a i vzdycháním dávala najevo, že není proti orgasmu už ve sprše. Tak se i stalo 😊
Vlastní masáž velmi hezká a nápaditá a elegantní. Dotyky povoleny, ale nic intenzivnějšího jsem nezkoušel – bylo zjevné, že nepatří mezi těch 5-10% masérek, se kterými to máme vzájemné.
Pokecali jsem o všem možném trochu anglicky, trochu rusky (což jí zjevně potěšilo). Nakonec jsme si vzájemně poděkovali za příjemnou společnost a po překvapivých dvou vrcholcích jsem se odkutálel domů 😊

Odpovědět