Erotické masáže

Erotické masáže
Odpovědět
amater95
pokročilý

Re: Erotické masáže

Příspěvek od amater95 »

wlover píše:
08 říjen 2021 15:14
Je tady nejak mrtvo, tak prihodim jednu recenzi:

Adriana 29, P8
https://www.eroticke-masaze.cz/eroticke ... na-praha_8
https://www.sex.cz/masazeadriana
Prijemna, hezka, stihla, elegantni zena. Vek 29 mozna sedi, jen ta fotka z profilu a velikost prsou 3 je fake (realne jsou prsa 1-2 a volnejsi).
Jinak uz jen sama pozitiva a zivotni jistoty ;-) Masaz velmi dobra a cena 1500 Kc za hodinu taky. Spolecna sprcha ne a asi ani zadne bonusove sluzby. No, jeden bonus je v cene ;-) Masiruje v hezkem dome pobliz metra Kolbenova. Opacko bude.
Společná sprcha ne a ani žádné bonusy, jaké bonusy myslíš? A pak v další větě, že jeden bonus je v ceně? Co napsat co to bylo?

šulinek
panic

Příspěvek od šulinek »

Ahoj,
ja jako novej nornik mam jednu otazku. eroticke masaze a pohlavni nemoci? měl nekdo z vas nejaky problem? vim, kdo se boji nesmí do lesa no

denys84
panic

Příspěvek od denys84 »

Ahoj byl někdo na masazi u Janičky na Budějovice

https://www.sex.cz/masazejanickabudejovicka

Zvažuji tam zajít.
Diky

wlover
začátečník

Příspěvek od wlover »

Alisa 20, P1 Stepanska/Skolska
https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... raha-1-679
Dvere mi otevrela hezka mlada zena, spis divka. Vek 20 let sedi, fotky na webu by mohly byt jeji, jen prsama trochu klame - nema trojky, ale spis
jedna a pul. Cena za B2B masaz 1800 Kc/hod (1000 Kc/pulhod), priplatek za libani 500 Kc, priplatek za lizani asi taky 500. Spolecnou sprcha
muze byt a je v cene. Sprcha je primo v mistnosti, kde se masiruje, takze vase veci jsou v bezpeci. Alisa je Ukrajinka, ktera umi trochu
cesky a trochu anglicky. Prijemna, chytra, vtipna. Masaz ma vychytanou, vi kam sahnout. Na mne moc divci typ, ale komu to vyhovuje,
tak muzu doporucit. Masaz ano, libani za priplatek ne.

Lumpík
zkušený norník

Příspěvek od Lumpík »

denys84 píše:
27 říjen 2021 12:10
Ahoj byl někdo na masazi u Janičky na Budějovice

https://www.sex.cz/masazejanickabudejovicka

Zvažuji tam zajít.
Diky
Ahoj Denys84,

rad bych ji vyzkousel, vypada zajimave. Akorat se tam nedostanu drive jak v prosinci. Kdyz by si ji nahodou vyzkousel drive tak mi prosim napis, klidne sz. To same kdyztak udelam ja potom.

El Topo
norník

Příspěvek od El Topo »

Lumpík píše:
28 říjen 2021 07:46
denys84 píše:
Ahoj byl někdo na masazi u Janičky na Budějovice ...
Ahoj Denys84,
rad bych ji vyzkousel, vypada zajimave. Akorat se tam nedostanu drive jak v prosinci. Kdyz by si ji nahodou vyzkousel drive tak mi prosim napis, klidne sz. To same kdyztak udelam ja potom.
Hele, byl jsme a nic moc. Na věk super postava, silikony. Masáž taková spíš soft, což mi tak moc nebavi ale budiž. B2B bylo spíš jen v podobě, že si na mě párkrát lehla s jedním pokusem o sklouznutí. Hoňka nic zapamatovatelného. Na micinu si sáhnout nenechala, resp. ani jsem se o to nijak zvlášť nesnažil, neb to vypadalo že nenechá. Cenovka 1800/hod.

Lumpík
zkušený norník

Příspěvek od Lumpík »

El Topo píše:
28 říjen 2021 08:24
Lumpík píše:
28 říjen 2021 07:46
denys84 píše:
Ahoj byl někdo na masazi u Janičky na Budějovice ...
Ahoj Denys84,
Hele, byl jsme a nic moc. Na věk super postava, silikony. Masáž taková spíš soft, což mi tak moc nebavi ale budiž. B2B bylo spíš jen v podobě, že si na mě párkrát lehla s jedním pokusem o sklouznutí. Hoňka nic zapamatovatelného. Na micinu si sáhnout nenechala, resp. ani jsem se o to nijak zvlášť nesnažil, neb to vypadalo že nenechá. Cenovka 1800/hod.
Aha tak dekuji za info. Zkusim stesti jinde ;-)

Bagr1
panic

Příspěvek od Bagr1 »

kozyven
začátečník

Příspěvek od kozyven »

Locker314 píše:
25 leden 2021 03:02
Nezná někdo prosím kontakt na slečnu Wendy, bývalou holku z Erotické Masáže Hanka?
Konci října nějak zmizela a moc mi chybí.

Jestli někdo dokáže pomoci, byl bych moc vděčný! :)

[url]https://www.masaze-hanka.cz/?p=g&l=cz&t=wendy#detail-wendy[/url]
Ahoj, já tam měl trochu nadstandardní vztahy, tak jsem psal majitelce o kontakt. A nic. Budeme si muset nechat zajít....už nenajdem "masérku" která si při tom nepokrytě užívala, nechala si dráždit žaludem poštěváčka a pak si sama rozetřela sperma po těle.....
Já akorát vím, že Wendy byla z Berouna, což je asi info dost k ničemu. Jinak do znovuotevřených Hanka masáží v Petrské 12 nemá cenu chodit. Byl jsem za Beatou na kterou byly nejlepší reference: půlhodinová masáž trvala 15 min, její body to body bylo podle ní - odmítla si na mě lehnout....prostě vyhozený peníze.

kozyven
začátečník

Příspěvek od kozyven »

šulinek píše:
19 říjen 2021 14:22
Ahoj,
ja jako novej nornik mam jednu otazku. eroticke masaze a pohlavni nemoci? měl nekdo z vas nejaky problem? vim, kdo se boji nesmí do lesa no
Zbytečná ouzkostlivost. V naprostý většině naopak narazíš na holky, který to chtějí zredukovat na vyhonění rukou. V Hanka Masážích (dříve v
Truhlářské v Praze 1) byla do minulého lockdownu holka, která "masáž" pojala jako dráždění poštěváčka žaludem a nechala Tě tam i udělat. Druhá taková ale na zeměkouli nejspíš není :D

Grafzeus
pokročilý

Příspěvek od Grafzeus »

Grafzeus píše:
28 květen 2021 17:11
- Massage Lucie Stychova:

Price: 2500 Kc / 90 minutes (other prices are available)

Location: Andel (from the metro it's a 5 minutes walk) - Flat in a very old building - undergoing some reconstruction - and little privacy at the entrance. Flat is an old garzonka, very small but the room for massage is nice. The bathroom is something our of soviet times. Towel was small.

Massage Type: she says she does a "tantra massage", but without being specific if she does anything more erotic. However, she has been in the market for quite some time and the photos she uses in her website, where she is in erotic positions, easily suggest that she does more than just "regular tantra massages". She apparently used to be based in Beroun, where she was providing massages in a chata. The customer reviews from that time clearly seem to indicate that she was doing a bit more than regular massage .

Girl: Average looking, early thirties woman, long brown hair, dull face but nice eyes. She may be good for those that like thin body types, but her weakest point is her boobs. The girl is not old but her breasts already start to look like two flat pancakes.

Experience - Now, this one has quite a long story: she was recommended to me by a friend that told me that her "massages" could get wild. I've reached out to her over a year ago and the initial contact was promising: she said that her massage was "unique" and that touches were allowed. However, Covid came and I didn't had the chance to book a massage with her. After the end of the first lockdown (Summer last year) I contacted her again and I got a surprisingly dry answer: "I'm not doing massages anymore". I thought that "maybe she ended her career in the sex industry."

A couple of weeks ago I was cleaning my email box and found my emails with her. I checked the website and it was still up and running so I sent her an email asking if she was doing massages after all. Surprisingly, the answer was yes. After a couple of emails exchanged, I realized that the tone had changed: yes, she was till doing massages but no touches were allowed and the customer should be "respectful" - she kept saying.

Anyway, I booked the 90 minutes massage to clarify my doubts. To arrive to the flat was easy, as it's well located in Andel, not far from the Metro.. As I enter the flat she is wearing a sort of skirt and sarong. She was friendly and professional and, after a short conversation, I was sent to the shower.

As usual, we were both wearing a "sarong" in the beginning of the massage, that started with both standing and she did the traditional ritual like kneeling on the feet and going around you. Before I laid down, she took the sarong from me and she was also naked herself. Then she did a soft massage, using her hands and, occasionally, laying down on top of my back. When I turned on my back, she took her time before focusing on the "lingam"massage. Reached this moment, the hand job was good and she kept eye contact. She even bended over on top of my dick and for a while I had my cock between her saggy boobs. I still tried to touch her breasts but she pushed my hand gently aside. Shortly after that I reached climax and, after taking my second shower, she made it clear that she wanted me to go away.

Rating (0-10): 5 - She is not a bad masseuse and she does a better job than most classic tantric masseuses. If I was going to a traditional massage salon I would say that it was a good experience. However, her website indicates that she can offer more than just a standard massage. Besides, I do not understand her resistance to let me touch her boobs. I usually don't go to masseuses that do not allow touches. But most of all, I knew from my friend's experience and by some reviews here in the forum, that she can offer much more than what she gave me. So I have to feel disappointed by her behavior. I don't know if she changes her massages according to personal sympathy but she seemed to be very conservative even without seeing me, so.... To me is clear: I will not repeat with this "version" of Lucie but if she goes back to her old ways, I would pay her another visit.
It seems that the lady is back in action, this time in Plzen:

https://www.sex.cz/vedomydoteklucyplzen ... 51214&S=37

Not sure which version of Lucy is back on the job: if the most conservative one that does an OK massage or if the "wild" one where an erotic massage (or even more) takes place.

If any of you tries her services, please let us know.

Lumpík
zkušený norník

Příspěvek od Lumpík »

Ahoj chlapi, nezkousel nekdo?

Maserka: Linda
Linda masáže
Tel.: 732774235
https://www.sex.cz/433120

Diky za info.

Grafzeus
pokročilý

Příspěvek od Grafzeus »

This was going to be a massage review, but it's not.

It's about a bizarre experience I had just a couple of days ago, while trying to book a massage.

Recently this girl posted her profile:

https://www.sex.cz/miriamadolcevitamassage

Initially she had her email address (she has now removed it) and, usually, I try to ask some questions about the massage by email, as it's easier to get clarification on what type of massage is offered. If the girl does not reply to the email (and if I'm really interested) I then contact her via phone.

Well this "Miriama" (on the email she calls herself Krystina) replied quite fast to my email: she said she would do body-to-body massage, touches were allowed and 1 hour would be 2000 Kc.

Ok, I contacted her via WhatsApp the next day to book a massage.

I wrote her if she was available at 3PM. She replied asking who I was?!? I said I was the guy that she had exchanged emails with the previous day. She asked if I was foreigner and I replied yes. She then said that the price was now 2200Kc for an hour!!. I asked why the price had changed in less than 24 hours. She replied that "everything is getting more expensive" and that I shouldn't be arguing about 200Kc.

I replied that it was not about the amount but about the sudden change in the agreed price. It was a matter or principle. She then, out of the blue, started to insult me and blocked my number. I didn't even try to reply back.

Anyway, just a warning to you guys that this lady may behave strangely and does not sound like she has a balanced state of mind.

In any case, if you get to have a massage with her, just let us know how it went.

Paly_6
panic

Příspěvek od Paly_6 »

Ahoj, jsem tu nový a erotické podniky jsem navštívil poprvé.
Za poslední týden jsem zkusil dva podniky....

Začnu Druhou zkušeností a to v podniku Relaxmassage Praha1, objednal jsem si nuru masáž se soukromým tancem a dívkou Rebecca , předpokládal jsem že vše bude v pořádku i s potvrzovacím e-mailem.
Přijedu na adresu, zazvoním a zjistím že nemají masážní olej na nuru a že mně nebude masírovat Rebecca ale jiná masérka Patricie... Celé mě to zarazilo ale chtěl jsem se uvolnit tak jsem přimhouřil oči a šel dál...
Takže průběh byla takový že soukromý tanec katastrofa a masáž maximálně 2/5* jediné pozitivní bylo že jsem se,, uvolnil" tam dole... tam už nepůjdu

První zkušenost byla nesrovnatelná...
Byl jsem v Rabbit Hall u Kláry , od začátku byla příjemná ,milá, věděla že jsem poprvé na takové masáži s tím že nevím co si můžu a nemůžu dovolit...
Masáž byla úžasná a orgasmus byla jen třešnička na dortu kterou bych klidně při takové masáži oželel, odcházel jsem uvolněný a naprosto spokojený....

Snad příspěvek trochu pomůže 😊

Odpovědět