Masaz s happy endingem

Erotické masáže
Odpovědět
Trdlo
začátečník

Masaz s happy endingem

Příspěvek od Trdlo »

Cau Nornici,

hledam v Praze kam zajit na masaz, ale nechci zadnou erotickou s tapinou u lavice,

Spis bych chtel nejakou obyc asiatku co mi da normalni masaz s happy endingem na konci.

Mate nejaky doporuceni ? podnik/maserka ? pripadne i Vase zkusenost jaka byla a klidne i kolik Vas to stalo.

Diky

Noreni zdar! :potom:

rocco11
norník závislák

Re: Masaz s happy endingem

Příspěvek od rocco11 »

Trdlo píše:Cau Nornici,

hledam v Praze kam zajit na masaz, ale nechci zadnou erotickou s tapinou u lavice,

Spis bych chtel nejakou obyc asiatku co mi da normalni masaz s happy endingem na konci.

Mate nejaky doporuceni ? podnik/maserka ? pripadne i Vase zkusenost jaka byla a klidne i kolik Vas to stalo.

Diky

Pokud nechceš erotickou masáž, pak nehledej na Norníku ale u strýčka Googla. :)

Trdlo
začátečník

Příspěvek od Trdlo »

rocco11 píše:
Trdlo píše:Cau Nornici,

Diky

Pokud nechceš erotickou masáž, pak nehledej na Norníku ale u strýčka Googla. :)
Kamo, jeden z nas je tady lehce hloupejsi, bohuzel nemam nejvetsi podezreni na sebe ;) zkus si to precist znova, potazmo odpovedet jako dospelej (ocekavam, ze jsi)

pan Hodný
norník

Příspěvek od pan Hodný »

:D
Naposledy upravil(a) pan Hodný dne 09 květen 2016 15:07, celkem upraveno 1 x.
Když má věc či myšlenka skutečné následky, tak je skutečná.
Nevědomost, neznalost a ignorance zabily nejvíc lidí za všeho.

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Doma jsem naznačil, že mě bolí záda a určitě by mě spravila thajská olejová masáž. Jsou na mě hodný a dostal jsem poukaz na hodinovou olejovou do thajských masáží Kiwi. Je to takovej malej salón na Praze 4:-(
V happy ending ani nedoufám, ale kdyby se konalo překvapení, budu referovat.

Kamilek
začátečník

Příspěvek od Kamilek »

foot70
Tak jaky to bylo , byl zaver ? Taky hledam Maserku treba klasickou s pochopenim .

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Kamilek píše:
foot70
Tak jaky to bylo , byl zaver ? Taky hledam Maserku treba klasickou s pochopenim .
Jako vždy na thajské masáži jsem se svlékl do naha, přehodil přes sebe ručníček a čekal co bude dál.
Následovala pouze masáž s totálním nezájmem o moje intimní partie. Takže tady masáž s pochopením nehrozí:-(

hans111
panic

Masaz s happy endingem - THAJSKÉ

Příspěvek od hans111 »

Zdravím, tak jak nám zrušili informační server musíme se přesunout sem. Mám rád thajské masáže zejména v Praze. Tam se dá pořídit slušný HAPPY ENDING - HE. Výběr je velký. Jaké máte zkušenosti?

kozel12
panic

Re: Masaz s happy endingem - THAJSKÉ

Příspěvek od kozel12 »

hans111 píše:
27 červenec 2020 09:35
Zdravím, tak jak nám zrušili informační server musíme se přesunout sem. Mám rád thajské masáže zejména v Praze. Tam se dá pořídit slušný HAPPY ENDING - HE. Výběr je velký. Jaké máte zkušenosti?
Ahoj...

osobně mám zkušenost (2020) s salony od Thajka.cz... funguje to ve všech jejich salonech... HE stojí 1000 Kč.. thajky to nabízejí sami během masáže.. a nabídnuto ve 100% případech...

Další starší (2019) zkušenost s saloném Bangkok v ulici Přemyslovská.. Byl jsem tu taky spokojen.. masérky zde na HE klienta připravovali už během masáže.. neměli problém se ani vysvléknout do naha.. Návštěva byla za mě 3x.. placeno 800 další 1000 a pak 1500 kde byla komplet nahá (to už bylo moc)...

Další dobrá zkušenost (2019) byla se salonem Phuket v Jungmannově ulici.. pozor tady měli různé ceníky pro různé lidi.. první kontakt a pozvánku na masáž jsem měl přes facebook ... cena byla 1000 Kč za 1,5hod..na místě byl mi ukázán ceník kde to mělo stát 1750 kč.. po ukázce konverzace na messengeru bylo vše upraveno.. Thajku jsem měl nakou Nat (naty).. byl jsem u ní několikrát.. domluvit se dalo na vše.. ceny byli příznivé od 600.. kde dohody.. Jednoho dne Nat už v salonu nebyla... o cenně se nedalo už tak dobře smlouvat a náhrada za Nat stála za hovno.. HE bylo dokonce na mou žádost ukončeno... od té doby jsme v salonu nebyl..

dál pak funguje Leila... osobní zkušenost nemám.. je tam absence sprchy.. ceny za HE 500kč..

Dodá někdo další tip?

geralt
panic

Příspěvek od geralt »

Já mohu potvrdit thajka.cz, ale docela nesmyslné ceny, chtějí ze začátku i 2000.

Nejlepší je na to asi Asian Spa, tam také probíhá příprava už během masáže a dá se HE dohodnout za 500.

v poslední době Lotus spa, Jampa - tam ani prd.

nornik77
panic

Re: Masaz s happy endingem - THAJSKÉ

Příspěvek od nornik77 »

hans111 píše:
27 červenec 2020 09:35
V poslední době jsem byl tady:
BALI Praha 2: Ve většině recenzí označeno jako tutovka. Nicméně v mém případě nic, resp. masáž ve boxerkách, které nestáhla ani při masáži zad. :nenene: NEDOPORUČUJI ani jako běžnou masáž...
........
Thajka Pražský hrad: Těsně před koncem masáže došlo k výměně! masérek, přičemž ta nová začala okamžitě tahat prachy. Bohužel jsem jí dal litr za tragický zakončení. NEDOPORUČUJI, resp. to byl asi nejhorší zážitek v tomto odvětví. V případě výměny masérek raději ukončit masáž. :nenene:
.......
Thajka Zlatnická (blízko Majestiku)
Prostředí, atmosféra, masáž výborné. Žádné smlouvání atd.. (všechno nové, čisté, :miska: před i po)
.......
Ba.an thai P7, P9.
Obě super, ale nelze vyloučit, že se to tam po kladných recenzích zadrhlo... Byl jsem tam v červnu.
......
Před covidem jsem byl v Lee.le. Doporučuji masáž na 90 min., jinak reálně hrozí neúspěch. Tady není sprcha.
......
V roce 2019 fungoval i Re.lax na Žižkově. Tady je asi nejlepší thajská masáž v Praze. Zakončení za ní trochu pokulhávalo. :potom: Prostředí OK.
......
Ještě jsem zkoušel Thai Relax v HoPo (2019). NEDOPORUČUJI (velká místnost rozdělená plentami absolutně bez atmosféry, masérka zjevně neuměla pravou thajskou masáž, natož něco special...) :nenene:
Naposledy upravil(a) nornik77 dne 19 srpen 2020 23:31, celkem upraveno 2 x.

MasterMajkl
pokročilý

Příspěvek od MasterMajkl »

Prošel jsem několik salónu na tyhle masáže a podobně.Poslední dobou to stojí víc a víc za starou belu.Jen zkoušej tahat prachy. Kolikrát si už říkám že je lepší když mu dám za uši sám a pak si zajdu někam na dobré jídlo a pití.

AniKarel
panic

Příspěvek od AniKarel »

byl jsem:

Thaika.cz - salon na urovni, sprcha pred i po, samotná masaz vzdy na urovni, nektere holciny jsou tam vystavní, ale ty ceny a to smlouvani.....chodim v obleku, takze mam zpravidla cenu vyssí, alespon to na me tak pusobi, uz jsem dostal nabidku na he i 4tis, na 1tis se nechaji usmlouvat.......ale smlouvani (dlouhe a neprijemne) strasne to pokazi tu jinak dobrou atmosferu. Je patrné, ze tenhle salon miri na cizince.

Asian Spa - zde je to hodne o maserce, na 500,-Kč se nechá usmlouvat..., nekdy neni nic.

Lela - no, same stare baby, uz tam ani nechodim.

Bangkog - jedna maserka, dost dava najevo jak moc ji to nebavi, u toho telefonuje, salon je citit zatuchlinou, na 500,- se necha usmlouvat...ale je to spis takova nouzovka.

Odpovědět