BONDAGE, SVAZOVÁNÍ

volná diskuse o čemkoli
Odpovědět
davidbondage1
začátečník

BONDAGE, SVAZOVÁNÍ

Příspěvek od davidbondage1 »

Myslím, že by si toto zasloužilo vlastní vlákno.
Málo která domina svazování opravdu umí, a určitě se tu najdou mnozí, kterým třeba nejde vyloženě o ponižování, tudíž vlastně takovou tu "pravou" dominu nepotřebují, a hledají vlastně "normální holku" kterou baví vyloženě svazování.

pelerin
panic

Re: BONDAGE, SVAZOVÁNÍ

Příspěvek od pelerin »

davidbondage1 píše:Myslím, že by si toto zasloužilo vlastní vlákno.
Málo která domina svazování opravdu umí, a určitě se tu najdou mnozí, kterým třeba nejde vyloženě o ponižování, tudíž vlastně takovou tu "pravou" dominu nepotřebují, a hledají vlastně "normální holku" kterou baví vyloženě svazování.
Potvrzuji, také mě nezajímá jaké dává výprasky či fist. Potřebuji vždy rychle, pevně a možná co nejoriginálněji svázat. Nejlépe od mladší holky.
Chodil jsem na Tantru shibari k Pavle K. a asi best.
U mě je dle zkušeností s vázáním pořadí takovéto:
1. Pavla Kamali (bohužel na mateřské, zřejmě už bez návratu)
2. Aradia
3. Cannabelle

Co vy?
Díky

davidbondage1
začátečník

Hmm, koukám že svazování není "zrovna v kurzu"...

your.slave
panic

Příspěvek od your.slave »

Hojte,

pohybuju se v oblasti Moravy, spíše severní části, takže "pokrytí" nemám velké. Svazování patří mezi to hlavní, co u domin vyhledávám (úmyslně píšu malé "d", protože skutečných Domin je jako šafránu).

Hodně mě překvapila žena, která si teď říká "Judita Betulijská". Inzeráty moc nemá (zkuste google), ale je na www.sex.cz (Zmetek_007 nebo tak nějak). Věk cca 50, trochu při těle, je z okolí Kroměříže. Už když vezme provazy do ruky a udělá první smyčku, je vidět, že opravdu ví, co dělá. Hodně navštěvuje vázací workshopy a opravdu jí to baví. Taky má sadistické choutky, takže dokáže setkání "okořenit" :-D Pro mě je ale důležité, aby byla Domina hubená, takže tady už k dalšímu setkáni zřejmě nedojde.

Madam Virginie z Prostějova má svazování ráda, ale zatím jsem se vždy z jejich pout dostal (jo, to mě hodně baví).... ale je mladá a štíhlá a to mě rajcuje, takže odpustím i nějaké to "nedotažení" uzlíků :-D

Navštívil jsem v okolí několik dalších Domin, resp. hereček hrajících si na dominu, a co se týče svazování, je to bída. Ale navštěvuji pouze ty, jež berou do 1500kč/h, takže nemohu soudit, jak jsou na tom dražší Dominy např. za 2tis/h.

Nejintenzivnější zážitek mám ale paradoxně z jednoho privátu (Ahepjukova, Ostrava-Fifejdy), kde sice inzerovali lehči SM, ale ta holčina (Martina) tam nebyla, tak to za ní vzala její kamarádka. Trochu jsem ji ze začátku navigoval, ale intenzivnější spoutání jsem teda nezažil... Po skončení jsem se nechápavě ptal, kde se něco takového naučila. Dostal jsem jen odpověď, že nikde, ale když už prý něco dělá, tak pořádně a že je ráda, že se mi to líbílo. Mám obavu jít tam znova, protože už to lepší být nemůže a rád si uchovám tuto vzpomínku v paměti.

Rád uvítám zkušenosti druhých, hodně si teď pohrávám s myšlenkou dlouhodobějšího věznění (2-3dny), kdyby měl někdo nějaké informace...

davidbondage1
začátečník

Jéé, výborně, tak už jsme tří :hop:
Juditu můžu potvrdit - tu provazy baví a umí. Byl jsem nedávno, a určitě pojedu zase. Byl jsem u ní v Přerově v klubu Trojka.

Virginie - oproti ostatním "dominám" svázání umí, výborně vybavené studio. Když se hodí do latexu a kůže - neskutečně krásný pohled. Většinou mám rád i zavázaný oči, ale tady... To je za trest... Pochopila to - takže i kukla byla...

Ale kdybych si měl vybrat, kvůli svázání bych zvolil Juditu.

Ta Ostrava mě vyloženě láká (poslal jsem ti SZ). Tyhle "normální" holky, co si nehrají na krutopřísný dominy, a přitom dokáží svázat líp než nějaká domina - to je to co hledám...

Odpovědět