Změnilo vás nějak noření?

volná diskuse o čemkoli
Max11
začátečník

Re: Změnilo vás nějak noření?

Příspěvek od Max11 »

:lol:
AUVF píše:Mne to též změnilo. Jsem otevřenější, nebojim se tolik navázat kontakt s holkama. A mam méně peněz.

:D
Naposledy upravil(a) Max11 dne 05 březen 2018 18:33, celkem upraveno 1 x.
Sex je jako karetní hra, když nemáte dobrého spoluhráče, stačí dobrá ruka

Max11
začátečník

Příspěvek od Max11 »

Hmmm..změnilo, nestřídám sice podniky, mám raději ty soukromý bytečky, teploučký, útulný a voňavý a když kápnete na NI, která je usměvavá, přítulná, krásná a také mi voní..kurva lepší relax neznám.. Změnilo mě to, raději dám za takový super čas prachy než někomu, koho musím přemlouvat a poslouchat, jak dnes ne..a dnes mě bolí hlava a všechno to, co mi dává stejně je stereotypní. Prostě to, co teď třeba prožívám v jednom bytě mi absolutně vyhovuje..
Sex je jako karetní hra, když nemáte dobrého spoluhráče, stačí dobrá ruka

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

:hop:
Max11 píše:Hmmm..změnilo, nestřídám sice podniky, mám raději ty soukromý bytečky, teploučký, útulný a voňavý a když kápnete na NI, která je usměvavá, přítulná, krásná a také mi voní..kurva lepší relax neznám.. Změnilo mě to, raději dám za takový super čas prachy než někomu, koho musím přemlouvat a poslouchat, jak dnes ne..a dnes mě bolí hlava a všechno to, co mi dává stejně je stereotypní. Prostě to, co teď třeba prožívám v jednom bytě mi absolutně vyhovuje..

carpalcz
pokročilý

Příspěvek od carpalcz »

český priváty (asi špatný výběr) mě moc neměnil, spíš jsem si to vždy vyčítal že jsem vůl a kdybych si to udělal sám, nemám výčitky, neriskuju, mám víc peněz a spíš jsem byl otrávený z toho jak to funguje. Postupně jsem to úplně vyrušil a tak 2x do roka navštívil nějaký podnik když jsem se totálně nakalil.

Jakmile jsem ale vyrazil prvně do Asie, tak to mě změnilo hodně - hlavně co se týče vnímání žen. Když jsem měl holku na pár dní, která mi řekla ty se mě ptáš co chci ke snídani? To se mě ještě nikdo nezeptal a projevila radost, kdy jsem viděl na tý holce že si užívá čas kdy jsem jí někam vzal na atrakce který nezažila, nebo na dobrý jídlo. To když holka z baru vám začne sama od sebe stříhat nehty a smrtelně vážně chce aby jste dávali na sebe pozor, nebo chce aby jste byli spokojený, to je mazec. Ve spoustě chvílích jsem si říkal tyvole takhle kdyby se chovala moje partnerka v ČR, tak i kdyby odmítala sex, tak bych jí snad nedokázal podvádět. Užil jsem si tam nejlepší dny i jsem se několikrát do holky krutě zamiloval, ale každý den jsem si užil jak kdybych měl druhý den umřít, prostě naplno. Navíc v posteli parádní, žádný počítání minut, ani hodin, holky jsem si bral na celý den a spíš na více dní.

To hlavní v čem jsem se změnil že mi krutě začala vadit emancipace žen, které jsem si začal všímat. Tady už to není tak že žena je doma, pečuje o domácnost a snaží se, aby rodina byla happy a chlap spokojený, chlap je ten který je pán domácnosti a zajistí rodinu. Dnes tu každá ženská chce být na stejný rovině, honit kariéru, řešit místo rodiného štěstí svůj prospěch. A to i ty hodný holky, chlapi jak blbci cpou tisíce do dárků, makaj, mnohdy ještě dělají něco doma a přesto jsou vnímaný jako blbci. Takový ty kecy kdyby jsi alespoň... nebo tohle po tobě nemůžu chtít to by bylo zbytečný... a podobný kecy, který by si před pár lety nedovolily vypustit z huby. U ťapin je to pak masakr, tam už nejste ani ten klient který by měl být spokojený. Prostě má v hlavě udělej se úchyle, ať to mám za sebou. Že by tu ťapka byla příjemná, řekla si ať je zákazník spokojený a třeba kdyby tam byla sympatie, tak šla s váma pokecat nebo na večeři? to je scifi nebo 1 z milionu. A já pořád nechci brát ženský jen jako prostor kam vyprázdnit pytel. Podle mě chlapovi dělá dobře když je "hlava rodiny" a ženská je vedle něj šťastná, vidí v něm toho vůdce za kterého se může schovat, kdyť to máme v sobě od přírody.

A tak dneska vidím chlapy co chodí pro děcka do školky po práci, nakupují, doma uklízí, slyší každou chvíli co neudělali či co udělali špatně, kupují dary za tisíce, ženy když jsou mezi ženama, tak akorát svý chlapy pomlouvají a baví se na jejich účet, společnost tu jde celkově do prdele. To co pak chlapi občas musí udělat či vyslechnout aby si vrznuli..to už je mnohdy za nějakou důstojností a v ten moment chlapi právě řeší bordely a ťapky. V americe to je ještě víc v prdeli a tady to půjde podobným směrem.

Takže mnohdy tu ženami skoro až opovrhuju. Usmějt se na holku na ulici a řekněte jí že má hezký boty nebo hezký tričko, nebo že je pěkná, budete za debila, úchyla či podivína, přitom taková úplně přirozená, normální věc.

A v posteli mi přijdou bohužel češky nezajímavý, kor ženský třeba 40+, dole je to často jak díra do vesmíru, ty úzký šterbiny asiatek, jejich okamžitá vlhkost a mnohdy i to jak si to užijou (neříkám všechny), to podle mě člověka změní. Koneckonců dost evropanů pro to v asii ztratilo hlavu, vysrali se na celou rodinu, klidně přišli o všechny prachy, nebo totálně změnili svůj život a vzdali se kariéry a svého pohodlného života. Podle mě 1 dovolená v Thajsku či na Filipínách člověka hodně změní. Ale zároveň stále alespoň tam ženy vnímám jako něco krásnýho, mám k nim respekt maximální a vnímám je jako k sobě rovný. Když jsem nořil v ČR, tak jsem to vnímál stylem snad tam bude nějaká pěkná kurva, což je docela smutný. Ženský jsem v tý době vnímal jen jako objekt pro uspokojení a doufal že zrovna dnes najdu něco lepšího (ačkoli jsem realisticky musel vědět že to bude stát za hovno).

Pak je třeba dodat i to B, evropan se v asii může cítit jako bůh, jednak je tak vnímaný, protože běloch je vnímám jako boháč automaticky, samozřejmě tam třeba nevidí že člověk tu může makat jako vůl a 1 do roka našetří na dovolenou, ono i to že cestujete přes půl světa tam vnímají jako že prostě musíte být bohatý a pak běloch je vítaný, protože je vnímaný jako galantní, slušný, člověk s chováním, úctou atd. a k tomu pomáhá i to k čemu tu jsme trénováni. Prostě když si přenesete 50% místních vlastností do Asie, tak pro ty holky budete neuvěřitelný gentleman, protože to že se zeptátek hoky kde by se jí líbilo v restauraci, nebo na co má chuť, to je pro plno holek terno.

Tak jsem se trošku asi moc rozepsal, každopádně věřím že noření může člověka i dobře ovlivnit, nebo kompletně změnit život :-D

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

carpalcz píše:
10 červen 2019 00:42
český priváty (asi špatný výběr) mě moc neměnil, spíš jsem si to vždy vyčítal že jsem vůl a kdybych si to udělal sám, nemám výčitky, neriskuju, mám víc peněz a spíš jsem byl otrávený z toho jak to funguje. Postupně jsem to úplně vyrušil a tak 2x do roka navštívil nějaký podnik když jsem se totálně nakalil.

Jakmile jsem ale vyrazil prvně do Asie, tak to mě změnilo hodně - hlavně co se týče vnímání žen. Když jsem měl holku na pár dní, která mi řekla ty se mě ptáš co chci ke snídani? To se mě ještě nikdo nezeptal a projevila radost, kdy jsem viděl na tý holce že si užívá čas kdy jsem jí někam vzal na atrakce který nezažila, nebo na dobrý jídlo. To když holka z baru vám začne sama od sebe stříhat nehty a smrtelně vážně chce aby jste dávali na sebe pozor, nebo chce aby jste byli spokojený, to je mazec. Ve spoustě chvílích jsem si říkal tyvole takhle kdyby se chovala moje partnerka v ČR, tak i kdyby odmítala sex, tak bych jí snad nedokázal podvádět. Užil jsem si tam nejlepší dny i jsem se několikrát do holky krutě zamiloval, ale každý den jsem si užil jak kdybych měl druhý den umřít, prostě naplno. Navíc v posteli parádní, žádný počítání minut, ani hodin, holky jsem si bral na celý den a spíš na více dní.

To hlavní v čem jsem se změnil že mi krutě začala vadit emancipace žen, které jsem si začal všímat. Tady už to není tak že žena je doma, pečuje o domácnost a snaží se, aby rodina byla happy a chlap spokojený, chlap je ten který je pán domácnosti a zajistí rodinu. Dnes tu každá ženská chce být na stejný rovině, honit kariéru, řešit místo rodiného štěstí svůj prospěch. A to i ty hodný holky, chlapi jak blbci cpou tisíce do dárků, makaj, mnohdy ještě dělají něco doma a přesto jsou vnímaný jako blbci. Takový ty kecy kdyby jsi alespoň... nebo tohle po tobě nemůžu chtít to by bylo zbytečný... a podobný kecy, který by si před pár lety nedovolily vypustit z huby. U ťapin je to pak masakr, tam už nejste ani ten klient který by měl být spokojený. Prostě má v hlavě udělej se úchyle, ať to mám za sebou. Že by tu ťapka byla příjemná, řekla si ať je zákazník spokojený a třeba kdyby tam byla sympatie, tak šla s váma pokecat nebo na večeři? to je scifi nebo 1 z milionu. A já pořád nechci brát ženský jen jako prostor kam vyprázdnit pytel. Podle mě chlapovi dělá dobře když je "hlava rodiny" a ženská je vedle něj šťastná, vidí v něm toho vůdce za kterého se může schovat, kdyť to máme v sobě od přírody.

A tak dneska vidím chlapy co chodí pro děcka do školky po práci, nakupují, doma uklízí, slyší každou chvíli co neudělali či co udělali špatně, kupují dary za tisíce, ženy když jsou mezi ženama, tak akorát svý chlapy pomlouvají a baví se na jejich účet, společnost tu jde celkově do prdele. To co pak chlapi občas musí udělat či vyslechnout aby si vrznuli..to už je mnohdy za nějakou důstojností a v ten moment chlapi právě řeší bordely a ťapky. V americe to je ještě víc v prdeli a tady to půjde podobným směrem.

Takže mnohdy tu ženami skoro až opovrhuju. Usmějt se na holku na ulici a řekněte jí že má hezký boty nebo hezký tričko, nebo že je pěkná, budete za debila, úchyla či podivína, přitom taková úplně přirozená, normální věc.

A v posteli mi přijdou bohužel češky nezajímavý, kor ženský třeba 40+, dole je to často jak díra do vesmíru, ty úzký šterbiny asiatek, jejich okamžitá vlhkost a mnohdy i to jak si to užijou (neříkám všechny), to podle mě člověka změní. Koneckonců dost evropanů pro to v asii ztratilo hlavu, vysrali se na celou rodinu, klidně přišli o všechny prachy, nebo totálně změnili svůj život a vzdali se kariéry a svého pohodlného života. Podle mě 1 dovolená v Thajsku či na Filipínách člověka hodně změní. Ale zároveň stále alespoň tam ženy vnímám jako něco krásnýho, mám k nim respekt maximální a vnímám je jako k sobě rovný. Když jsem nořil v ČR, tak jsem to vnímál stylem snad tam bude nějaká pěkná kurva, což je docela smutný. Ženský jsem v tý době vnímal jen jako objekt pro uspokojení a doufal že zrovna dnes najdu něco lepšího (ačkoli jsem realisticky musel vědět že to bude stát za hovno).

Pak je třeba dodat i to B, evropan se v asii může cítit jako bůh, jednak je tak vnímaný, protože běloch je vnímám jako boháč automaticky, samozřejmě tam třeba nevidí že člověk tu může makat jako vůl a 1 do roka našetří na dovolenou, ono i to že cestujete přes půl světa tam vnímají jako že prostě musíte být bohatý a pak běloch je vítaný, protože je vnímaný jako galantní, slušný, člověk s chováním, úctou atd. a k tomu pomáhá i to k čemu tu jsme trénováni. Prostě když si přenesete 50% místních vlastností do Asie, tak pro ty holky budete neuvěřitelný gentleman, protože to že se zeptátek hoky kde by se jí líbilo v restauraci, nebo na co má chuť, to je pro plno holek terno.

Tak jsem se trošku asi moc rozepsal, každopádně věřím že noření může člověka i dobře ovlivnit, nebo kompletně změnit život :-D
No já to vidím jinak...Kdyby kolem mě ženská skákala celej den a vyvařovala,tak bych radost neměl.Přijde mi to,že takový ženský nemaj vlastní uvažování.Něco na tý starostlivosti je hezkýho,ale třeba jsem rád,že tyhle časy služka-pán domu jsou v prdeli.A ke šlapce chodíš přece hlavně kvůli sexu.Právě tohle rozmazlování jako nošení dárků a zvaní kamsi dělá z těchto žen namyšlené a když se k nim někdo pak tak nechová a chce jen dobrou službu,je hned pro ně jen úchyl a socka.Asiatky si toho aspoň vážej,to je pravda.Navíc dokážu si to představit z její strany,že na nějaký hraní si na vztah,chození po večeřích a kinech jí nemusí být zrovna po chuti.Ona má vyhrazenou službu a tou je sex,popřípadě se někdo chce třeba vypovídat,ale jako víc se k tomu člověku vázat...Kdybych byl gigolo a nějaká ženská by mě zvala někam,asi bych taky mimo ten čas a prostor(byt,auto),i když by mi to třeba zaplatila,nechtěl poslouchat její pindy a hrát si na to,že jí mam děsně rád.Asiatky jsou jinak nastavený,jsou v pohodě,rádi se bavěj,je to úplně jinej svět.My k tomu musíme mít důvod.Ani teda nějak nechápu,co z toho máš ty,když by si byl ochoten zaplatit šlapce za nějakou předstíranou náklonost platit její čas a večeři,proč si nenajdeš normální ženskou? :D

sarchenn
začátečník

Příspěvek od sarchenn »

Noření mě změnilo tak, že jsem začal provozovat drsnější praktiky. Když je holka svolná, tak si zahrajeme na znásilnění. Má to někdo podobně nebo už je čas se léčit? Bohužel jsem si jednou při akci stàhl gumu a udělal se do ní, protože jsem to chtěl. Bylo mi pak z toho na zvracení,ale stejně mě ta představa teď spíš vzrušuje,než deptà.

barny.barny
norník

Příspěvek od barny.barny »

h33333 píše:
02 září 2013 13:39
Pod toto se podpisuji :D
Jen bych ještě dodal, že tak jako u žrádla nejsou zdravá či nezdravá jídla, jen zdravé či nezdravé množtví, stejně je to i se sexem s ťapinami.... jde o zdravou či nezdravou periodu :mrgreen:
S nějakým takovým řešením bych byl spokojený...perioda 1-2x do měsíce a ne hned 2-3 slečny za sebou. Raději 1 na dve hodiny ✌🏻😉
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

barny.barny
norník

Příspěvek od barny.barny »

Noření mě určitě změnilo.

Hlavně věřím k dobrému, protože jsem uvolněný a vybouřený. Praktických zkušeností pro práci se ženami tuny!

Nebýt noření, tak bych neměl doma tak krásný a funkční vztah. 20 let spolu a 10 let jako manželé, 4 děti...nikdy jsem nebyl manželce nevěrný zadarmo. Vzdy jsem za to zaplatil. Celkove tipuji 250-300 (cca 25 národností) utvrzení se v tom, že ona je ta pravá. Pauzu jsem měl vždy pul roku kolem deti, zásnubní a svatby. Pak se to zase pokazilo.

Jednou jsem nevěrný byl, když jsem zjistil že má manželka milence. Asi rok ho mela. Ověřil jsem si tušení, že když se chce, je nevera hrozne snadná a že je pro mě lepší si se ženami jen hrát a dráždit je...jako to dělají ony.
Rozbil jsem milenci hubu dřív, než bych ho pozval na pivo za záchranu rodiny. Zenu nic nenaučil a ja už 3 roky sbírám plody její snahy o odpuštění.

Jednou jsem měl Chlamydie, jinak bez ztráty kytičky.

Peníze budou a mi nebude, ale že jsem se málo věnoval dětem, toho si vědom jsem a proto teď s posledním prckem jsem dosel k závěru, že by bylo dobré jít dál a konečně se na noření vysrat.

Noru zdar a krásný den.

PS: přiznávám, že ty dny plné výčitek neprijemne jsou a dost.
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Až na ty prodělané pohlavní nemoci asi né. :lol:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

Odpovědět