Jak často noříte ?

volná diskuse o čemkoli
Odpovědět
HanáckéNorníček
norník

Jak často noříte ?

Příspěvek od HanáckéNorníček »

Hledal sem ale nenašel sem tohle téma.

Jak často chlapy chodíte za holkama ?1 týdně ? 1 za měsíc ? 2krát do roka ? Chápu že to je po každé jinak ale zkuste trochu zprůměrovat vaše návštěvy. Ať trochu zaženem nudu v tomhle počasí 😀🍺

petr40
zkušený norník

Re: Jak často noříte ?

Příspěvek od petr40 »

Od dubna 2017 když jsem zacinal chodit na Pražské priváty do září 2017 jsem navštěvoval tapinky 1 týdně, později jsem to omezil na 2 X nebo 3 x do měsíce a teď chodím jenom 1 za 3 neděle. Později jsem pochopil že nechci 6000 kc až 8000 Kč promrdat s tapinkama a lolitkama za sex za peníze a musel jsem to omezit ale přiznám že tenhle konicek je pro mě a hlavně když jsem zacinal velká droga. Teď začíná v Praze na některých privátech zdražování někde o 100 Kč o 300 Kč a o 500 Kč dřív v základu 1500 kc. Mám dokonce informace ze některé holky s podniku na Praze 3 ulice Vinohradská nabízí povinné klientům balicky a příplatky za 2500 Kc v půlhodině a 3500 Kč za hodinu. :( a tohle mě mrzí protože oni zrati kvůli tyhle cenové politice hodně Českých klientů a zákazníků který tenhle podnik i přes to že nebyli ve všem nejlepší tak chodili tam občas rádi na návštěvy za holkama. 🤔

Odpovědět