Mixed Wrestling

volná diskuse o čemkoli
Ballbusting
začátečník

Re: Mixed Wrestling

Příspěvek od Ballbusting »

Gordon píše:
14 březen 2020 13:48
Zdravím a pozdravuji...když už jste založily téma 'wrestling' rád bych nabídl touto cestou nějaké ženě/dívce nabídl práci nebo brigádu právě v tomto odvětví. Jedná se o ženské zápasení ve spodním prádle na žíněnce. Je to celkem slušné spojení příjemné s užitečným, kde za 20min sportovní aktivity si lze přijít až 3000Kč...pouze v ženském kolektivu takže žádní čumilové, seriozní domluva takže je jedno jestli jsi nesmělá nesportovkině nebo otrlá zapasnice :-) náš kolektiv tvoří asi 30 žen od studentek až po administrativní úřednice. peníze vždy hned po zápase...vice info po tel nebo emailem...
Poprosim o email

Zzdenda
zkušený norník

Příspěvek od Zzdenda »

Dej si to do vlákna Izerce, tady to nepatří.

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Android2 píše:
01 květen 2021 16:08
Adam6 píše:
30 duben 2021 08:21
Nezkoušel někdo Princess Tereza z BDSM studia HEDONE? Také nabízí nějakou formu wrestlingu.
Uzasna je jako domina, wrestling jsem zatim nezkusil, ale vzhledem k prostoru si myslim, ze to bude spis jen takove pro formu, aby bylo videt, kdo ma navrch, aby te zakoncila pinem a tak. Ale ze by to byl wrestling "naplno", to si nemyslim...
Vyzkoušeno. Opravdový zápas to skutečně není, ale holka umí a má dost síly. Takže pokud nejdeš naplno, tak tě dostane a nemáš šanci se z toho dostat - škrcení, pin, nůžky, .... Zkoušeli jsme i nějaké kopy a údery na břicho a to umí opravdu dost tvrdě. Holka je opravdu hezká, ochotná se domluvit, přizpůsobivá. Stojí za to opravdu vyzkoušet.

Pajdolf007
panic

Příspěvek od Pajdolf007 »

Zdá se, že to tady žije, tudíž sem zkusím též něco napsat.

Napište mi prosím něco o Madam Anně. Uvažuju, že ji zkontaktuju kvůli zápasu, ale nikde není žádná její fotka a žádnou nechce poskytnout. Má pěknou postavu? Je hezká? Přece jen, vzhledem k tomu, že nenabízí jen zápas, rád bych si to s ní ještě nějak zpříjemnil. A nechci zažít že k ní pojedu dálku, abych byl hned v první minutě zklamanej. Děkuji za případné názory.

Pajdolf007
panic

A ještě by mě zajímalo. Zná tu ještě někdo holky, které třeba nejsou tolik vyhlášené (pro ty, co se o tuto tématiku zajímají). Z Fight Pulsu znám všechny a všechny, co mě lákaly, jsem už zkontaktoval.
Zná třeba někdo Alphacatz? To je organizace, co snad je v Brně a asi i v Praze, tady v Česku. A je tam sice plno holek co jakože nabízí session, ale na žádnou není kontakt. Je tam jediný univerzální kontakt na tu organizaci, která by to měla zprostředkovat, předpokládám. Ale kdykoliv jsem tam napsal tak neodpověděli. Údajně snad dělají vše pro to, aby to bylo jen pro zahraničí. Což by vysvětlovalo, proč neodpověděli na můj český mail. Ale oni neodpověděli ani na email, kde, aspoň z adresy, není tak jasné, že jsem Čech. Navíc, psal jsem to z gmailu.
Přijde mi to škoda. Představa, že je v ČR x dalších holek, který by mi umožnili zápas, ale já si s nimi nezazápasím jenom proto, že email, který by mi měl zprostředkovat zápas s nimi, nereaguje.

Jinak kdo dál, asi nějaké dominy. Ale nevím, to asi nebude žádná sláva. Ale pokud by to byla nějaká aspoň hodně vysoká, krásná, zkusil bych.

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Pajdolf007 píše:
08 září 2021 05:56
Zdá se, že to tady žije, tudíž sem zkusím též něco napsat.

Napište mi prosím něco o Madam Anně. Uvažuju, že ji zkontaktuju kvůli zápasu, ale nikde není žádná její fotka a žádnou nechce poskytnout. Má pěknou postavu? Je hezká? Přece jen, vzhledem k tomu, že nenabízí jen zápas, rád bych si to s ní ještě nějak zpříjemnil. A nechci zažít že k ní pojedu dálku, abych byl hned v první minutě zklamanej. Děkuji za případné názory.
Anna z Poděbrad nebo Anna z Prahy? Obě fotky mají, je třeba hledat.

Pajdolf007
panic

[/quote]

Anna z Prahy. Do Poděbrad bych měl komplikovanější cestu. U Anny z Prahy jsem nikde fotku nenašel, respektive našel, ale nebyl vidět obličej. Jestli máš typ na stránky, kde obličej je, mohl mě na to odkázat.

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Pajdolf007 píše:
15 září 2021 15:58

Anna z Prahy. Do Poděbrad bych měl komplikovanější cestu. U Anny z Prahy jsem nikde fotku nenašel, respektive našel, ale nebyl vidět obličej. Jestli máš typ na stránky, kde obličej je, mohl mě na to odkázat.
[/quote]

Foto s obličejem nemá. Je to však ženská už trochu v létech, ale postavu má slušnou. Nicméně prát se neumí, žíněnka na zápas malá. Dělá navíc takový dominantnější sex, ale domina to rozhodně není. A kundička je jí cítit, ale třeba tě to bude vzrušovat. Asi to chce vyzkoušet...

Odpovědět