Badoo

volná diskuse o čemkoli
DEAN DAVID
pokročilý

Badoo

Příspěvek od DEAN DAVID »

Vážené nornictvo, jaké máte zkušenosti s nořením přes badoo??? Já osobně jsem měl pár schůzek s několika svlečínkami, a nikdy to nijak nedopadlo, takže mě zajímá jestli to vůbec funguje..........díky za informace

aaamaaa
začátečník

Re: Badoo

Příspěvek od aaamaaa »

DEAN DAVID píše:Vážené nornictvo, jaké máte zkušenosti s nořením přes badoo??? Já osobně jsem měl pár schůzek s několika svlečínkami, a nikdy to nijak nedopadlo, takže mě zajímá jestli to vůbec funguje..........díky za informace
Minulý rok sem měl cca 80 kousků a asi 40 kousků jenom z badoo :twisted: Jinak lide.cz taky frčí, ale je to asi jak které padneš do oka :wink: Jinak lovim královéhradecký, pardubický, středočeský a někdy liberecký rajon...

bugbear.x
zkušený norník

Příspěvek od bugbear.x »

DEAN DAVID píše:Vážené nornictvo, jaké máte zkušenosti s nořením přes badoo??? Já osobně jsem měl pár schůzek s několika svlečínkami, a nikdy to nijak nedopadlo, takže mě zajímá jestli to vůbec funguje..........díky za informace
Badoo funguje,je některé svlečny si myslí,že když je skolíš tak že s nima budeš už do konce života.V průměru každá druhá.

DEAN DAVID
pokročilý

Příspěvek od DEAN DAVID »

Jo taky jsem měl pocit, že se holky hrnou do ¨manželství¨než do ¨mrdu¨:D........apropos nebo se lekly mého trička - I FUCK ON FIRST DATE :D
Naposledy upravil(a) DEAN DAVID dne 18 březen 2015 21:10, celkem upraveno 1 x.

iwinulose
norník

Příspěvek od iwinulose »

bugbear.x píše:
Badoo funguje,je některé svlečny si myslí,že když je skolíš tak že s nima budeš už do konce života.V průměru každá druhá.
Muzes prosim upresnit jakym zpusobem ti funguje Badoo? Rovnou nabizis penize?

stanley.tnt
zkušený norník

Příspěvek od stanley.tnt »

Mi funguje tak ze jsem se nereg. a i tak mi chodi na mail plno nabidek panicek. Pravdou je ze jsou z regionu, ale mit o ne zajem, a zaregistrovat se- tak by mi mail asi exnul. Je to podle mne, takova ted moderni seznamka.

iwinulose
norník

Příspěvek od iwinulose »

jak ti muzou chodiit nabidky kdyz nejsi registrovany neboli jak vis ze ty nabidky jdou pres badoo?

atletico
pokročilý

Příspěvek od atletico »

Moje zkušenosti s Badoo: Všehovšudy jsem se sešel jen jednou a hned z toho byl oboustraný orál v autě, docela mě to překapilo. Jinak možnost schůzky jsem měl asi tak pětkrát šestkrát, ale vždy jsem z toho vycouval já, jsem hodně vybíravej. Mylím, že je spíš problém v tom kvantu norníků navázat kontakt a hned zaujmout. I mě připadá, že tam holky hledají spíš vztah než šuk. Nevím jestli jim někdo nabízí peníze, já to nedělám...Ještě tady ke kolegovi: aby mu chodili nabídky, jestliže není registrovanej, je nesmysl...

stanley.tnt
zkušený norník

Příspěvek od stanley.tnt »

Omlouvam se, ted jsem zjistil, ze jsem se registroval ale jak chteli foto, hodil jsem na vse "bobek". Nemam zajem aby byla nekde moje fotka ! Dámy většinou píšou o srdci, souzneni duší a pak chtěj fotku a hlavne plnou šrajtofli.

BlueWizard
panic

Příspěvek od BlueWizard »

Co mám napsat abych na badoo zaujmul, kdo se tam pohybuje aby mi poradil.

jery
norník závislák

Příspěvek od jery »

:roll: BADOO-tahle seznamka mi připadá jako utočiště znuděných žen, které neví co s roupama, kde začátek je o vztahu a konče to penězma jako první krok pro začínající prostitutky... :idea:

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

http://badoo.com/c/351553 zkus se registrovat přes tohle uvidíme co se objeví
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

alan.29.xx
panic

Příspěvek od alan.29.xx »

Zdravím Nornictvo,
Mohu potvrdit, že badoo je plné žen a dívek které hledají, je jen otázkou odhadnout co přesně to je. Pokud alespoň trošku věnujete přípravě dané slečny není problém se s ní později sejít a užít si příjemnou akci. Zastávám názor že každá se dá ukecat a vzrušení z lovu peníze jen kazí :)
Na badoo jsem úpřešel z Lide.cz ze kterého se stal inzertní sever profesionálek, ale i dnes při troše štěstí se dá ukecat solidní zboží k pichu.

lovemen
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lovemen »

:potom: já tam našel pěkný kousky ale i zdaleka :shock: což je škoda pro mě ale pro nikoho jiného dobré
důležité je kdy a kde jak a za kolik a nejlépe co nejvíc informací ;-) nejlepší id je telefon
ŽÁDNÉ ODKAZY !
zde hledám NEKUŘAČKY a AMATÉRKY
----------------------
http://www.hodinovyhotel-praha.cz/

Cunt
pokročilý

Příspěvek od Cunt »

Něco z Prahy? Hoď sem nicky...

Odpovědět