Recenze erotických linek z pohledu uživatele

volná diskuse o čemkoli
Odpovědět
tom20
norník závislák

Recenze erotických linek z pohledu uživatele

Příspěvek od tom20 »

Já si myslím,že lidi co rádi projebávají prachy na hekacím telefonu bude dost,když mě to chytne a třeba mam i prachy na šlápotu,ale nikam se mi nechce,tak tam volám :D Je to smutný.Na seznamkách najdete i holky,kde si u nich předplatíte kredit a vyjde vás to levnějš a možná je to osobnější ale mě to nebere a je to na dlouho.
Tohle jsou moje dojmy z některých linek,přidejte třeba svoje :D
909 26 26 26(26kč minuta) ozve se operátorka,čímž se vám to prodraží a musíte znát kod z netu nebo teletextu.Podle hlasu staré i mladé,většinou se vás snaží navnadit jak vám to budou dělat,ale občas jsou tam i divné ženské,co na vás mluví jak na 5-leté děcko :D Ale většinou docela dobrý.
909 26 00 07(26kč minuta),909 23 30 10(23 kč minuta) Jedna a ta samá ženská,ale rozdílnej telefon s rozdílnou cenou :D Snad jen jednou mi to zvedla jiná. Hodně popisuje,co a jak,přehání a heká,koho to bere,ten za chvíli je,ale občas se zasekne a chce abyste mluvili nebo je taková,že se mi chce až smát.Když má svoje nálady,je trochu i protivná.Sem už nevolám :D
909 30 00 00(30 kč minuta) Většinou se představí jako Zuzanka,někdy Pavlínka...ale jedna a ta samá.Taková trochu romantická,hodně milá,vydává zajímavý zvuky napodbující orál :D Jo pěkný,i když někdy mě to hodně rozesmálo :D
909 230 230(23 kč minuta) Ta je za mě nejlepší. Sice mám tucha,že vám to žere kredit hned po vytočení čísla,ale mluví obyčejně v tom dobrym slova smyslu,hodně příjemná a čekáte,co bude dál :D
909 23 12 12(23kč minuta) Je tam nějaký přepojování,myslim že i docela delší,což vyvažuje tu nízkou cenu :D Zajímavý.Jsou tam takové stydlivější holky,asi mladší.I po tom telefonu je slyšet,že si tím asi jenom přivydělávají.
Dobrá linka byla i za 46 kč minuta,kde byli ženský,co mluvili jak kdyby snad ani nedělali tuhle práci,ale spíš nějakou sexuální koučku,ale číslo už neznam a už je to dlouho.
Na ty dražší linky nevolám,protože za to mi je už líto utrácet prachy :D

Odpovědět