Recenze privátů 2014

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
Piki
norník závislák
Příspěvky: 722
Registrován: 02 červenec 2010 16:18

Re: Recenze privátů 2014 - Privát Růže

Příspěvek od Piki »

esox píše:
Vanhelsing1 píše:Včera jsem navštívil Růženku z privátu Růže:

http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=454

a jak je to cenově? dík za info
Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.

Uživatelský avatar
lizal1
pokročilý
Příspěvky: 43
Registrován: 15 květen 2007 15:05

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od lizal1 »

moc hezká návštěva u Barunky http://www.sex.cz/?Loc=rsf&SNID=barunka&Rnd=1569837488 stručně:neuvěřitelně úzký pas,překvapivě úzká kundička,je za co chytit :-) a vzhledem k orálu bez v ceně též sympatický poměr cena/výkon 1200/hod.
vcelku milé to bylo...
NEVSTOUPÍŠ DVAKRÁT DO TÉŽE ŽENY

beebicko
zkušený norník
Příspěvky: 117
Registrován: 25 březen 2008 22:07
Bydliště: střední čechy

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od beebicko »

Zdar pánové,

před půl rokem jsem byl s touto slečnou na azylu http://nick.sex.cz.cz/Tyna1980
Mohu Všem jen a jen doporučit...chtěla 2000 vč. ceny za azyl. Ale slečna menší,krásná postava...milá a super šuk.


Dále bych se chtěl zeptat na tyto 2 slečny, jestli jste někdo nekontaktoval nebo dokonce neměl...jestli to stojí za to :-)

1 - http://nick.sex.cz.cz/lotta

2 - http://nick.sex.cz.cz/---klarka---

3 - http://nick.sex.cz.cz/esterka1986


Díky Všem moc za informace k těmto slečnám :-)
taky rád nořím :-) A že jsem toho už prolezl....uf to je peněz :-)

gerrard
pokročilý
Příspěvky: 43
Registrován: 23 říjen 2010 02:03

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od gerrard »

O te klarce tady byla pozitivni recenze ve spojitosti s privatem Milenky. Uz jsem ji nestihl. Ted je na chatu, pripadne odpovi na vzkaz s fotkou. Za telefon na ni bych ti byl nevyslovne vdecen, protoze fotku posilat nebudu.

turbomrkev
pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 03 únor 2014 21:46

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od turbomrkev »

Zdravím všechny. Obracím se na všechny norníky, ať už zběhlé v oboru, či právě začátečníky, zda-li byste mi doporučili nějakou slečnu na mou první návštěvu. Už dlouho obcházím kolem a sem chodím celkem pravidelně, ale jak to tak bejvá, pořád vyhlížím lepší a lepší recenzi, ale zatím jsem se nikam nedostal. :D Abych to shrnul, hledám nějakou milou, hezkou, pokud možno šťíhlou (prostě ne baculku) holku, která se nebude chovat jako chladná profesionálka ve stylu udělej se a vypadni atd. Klidně může být starší (tím myslím, že to nemusí být dvacítka - já 26). Mám totiž pocit, že když dotyčné bude třeba 40, bude mít přeci jen více zkušeností a bude to víc o sympatiích, než o profesionalite (opravte mě prosím, jestli se pletu). Doporučíte mi tedy prosím nějakou slečnu, která si mě zpracuje tak, že na to dlouho nezapomenu a ideálně to nebude privát ve stylu, kde mi dají vybrat z holek a já si ukážu, ale prostě se domluvim přímo s ní, přímo ona si mě vyzvedne a nikoho jinýho nepotkám? Přeci jen tam asi bude jistá míra nervozity :roll: Díky moc za doporučení

Uživatelský avatar
slif
zkušený norník
Příspěvky: 224
Registrován: 30 červenec 2012 16:23

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od slif »

Vážení přátelé,

po několika měsících finančních, zdravotních a vztahových peripetií jsem zpátky. A začínám tam kde jsem skončil, v denním klubu Domeček [url]http://www.privatdomecek.cz[/url] http://www.sex.cz/domecek tel. 603 387 410. Jenže v Domečku se mezitím důkladně vyvětralo a průvan odnesl nejen staré pořádky, ale i všechny bývalé slečny. Z loňské sestavy zůstala jediná, mladá Ukrajinka Erika, která mezitím dospěla a zkrásněla.

Z nových slečen jsem nejprve navštívil Dianu [url]http://www.privatdomecek.cz/divky/25-diana[/url]. Ta již ale recenze má a já se mohu jen přidat k jejich pozitivnímu vyznění.

Další byla Katka [url]http://www.privatdomecek.cz/divky/34-katka1[/url]. Katka chodí na privát jen občas a je hodně žádaná. Není snadné se k ní dostat. Mně se podařilo bez objednání se jí vmáčknout do rozpisu, bohužel jsem ale dostal jen půlhodinku. Takže žádné zdržování a šup na pokoj.
Na pokoji obvyklý úvod, koupelna a chvíli po mně se ze sprchy vrací slečna v hezkém prádle. Chemie divoce zabublá a je jasné, že TUHLE tedy opravdu CHCI a že půlhodina bude zatraceně málo. Je to urostlá, krásná mladá žena. Žádný drobeček, žádná vyhublina. Ale, chraň Bůh, ani ne tučná. Postava je statná a pevná, takový typ, který je za co vzít. Nahoře i dole :D . Skvělé dlouhé nohy. Příjemný obličej. Katka je ženou činu, takže prádélko jde rychle dolů, slečna do postele a „Co kdyby sis tak lehl ke mně“ a hned se chápe kuřby. Další průběh nebudu detailně popisovat, všichni to dobře známe.
Obecně Katka je aktivní a iniciativní, ne však dominantní. Když je požádána, vyhoví, jinak se sama chápe aktivity. Jde do toho s vervou, přirážení a rajtování koníčka je při její urostlé postavě řádně cítit. Chvílemi jsem poněkud ztrácel přehled, kdo koho tady vlastně šuká :D
Ještě jedna věc. Katka je … poněkud hubatá :D . Dělá čest své jmenovkyni ze známé pohádky. Není zlá, ani protivná, ani hloupá, naopak je velice bystrá a všímavá, jen někdy mluví dřív, než si stihne rozmyslet, jestli je to vhodné. Kdo hledá submisivní puťku, mohl by být rozčarován. Mně to nevadilo vůbec, naopak si takový slovní pingpong s chytrou holkou rád zahraji.
Celkově mohu doporučit. Pro mne je Katka na opakování, a ne jedno. Minimálně ale na hodinu, takovou holku bych si chtěl i pořádně pomazlit a vymyslet nějakou zábavu, ne jenom narychlo ošukat.
Fotky na webu jsou pravé, ale umělecké a moc ji na nich není poznat. Jako jediná z Domečku si fotky přinesla, nejsou focené přímo v interiéru klubu.

Fakta:
Ťapinometrie: 28/169/59/4 (údaje z inzerce)
Čas: 1/2 hod. poctivě dodrženo
Cena: 1500 (1000/půlhod + 500/OB)
Prováděné činnosti: OB, lízání, 69, klasika
Nepovolené činnosti: pro krátkost času jsem nestihl nic zvláštního žádat
Prostředí: čistý, pěkně zařízený pokoj s velkou pevnou postelí, zrcadlo, dole klubové prostory
Pozitiva: parkování, prostředí, možnost si slečnu v klidu prohlédnout a pobavit se s ní dříve než dojde k placené akci.
Negativa: malé ručníky, krátký čas
Přeješ si cestovat? Pojď. Budeš potěšen.

vladson
norník
Příspěvky: 80
Registrován: 16 září 2009 09:20

Re: Recenze privátů 2014 - Privát Růže

Příspěvek od vladson »

Piki píše:
esox píše:
Vanhelsing1 píše:Včera jsem navštívil Růženku z privátu Růže:

http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=454

a jak je to cenově? dík za info
Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.
Po 2 dobrých recenzích jsem Privát Růže a Růženku navštívil, ale měl jsem spíše dát na recenzi co jsem o ní četl asi před 3 roky.
To je katastrofa!!! Po této návštěvě zvažuji vážně že skončím s nořením.
Té "bábě" je minimálně 55+, je malá 160-165, pihatá a vrásčitá kůže v obličeji a tělo není jako na fotkách, kde vypadá štíhle a jako vyšší ženská. Je to jen hezky nafocený. Jediný plus je snad příjemně nově vybavený byt. Kdybych tuhle ženskou potkal na ulici, tak mě myšlenka na nějaké noření s ní určitě ani nenapadne. Pro mě prostě katastrofa!!!
Jelikož už jsem tam ale byl a hučelo mi v kládě, tak jsem se s ní dohodnul na masáži se zakončením. Jediné co se mi líbilo byly ty hadry co měla na sobě, jinak mi připadá docela střelená. Když mi ho masáží postavila tak se chtěla líbat, čemuž jsem statečně uhýbal, v nestřeženém okamžiku mi ho vzala na chvíli do pusy bez ochrany, ale neměl jsem z toho příjemný pocit vzhledem k jejímu zjevu.
Je fakt, že si to užívá, ale vše má své bezpečné hranice, takže jsem ji otočil na břicho, namazal ji kundu nějakým krémem a kdybych si neřekl o gumu, tak se snad nechala ojet i bez. Natáhl jsem gumu a za dodržení snad všech zásad bezpečného sexu, na které jsem si vzpomněl, jsem se na ní udělal zezadu.
Když jsem si orazil, zaplatil jsem za 30 minut 700,- a rychle vypadnul.
Takže kdo chcete tam jít za fotkama, máte smůlu a budete zklamaní, je to sice ona, ale dobře nafocená.
Kdo rád šukáte staré báby a líbí se vám když si to užijí, máte zelenou a vpřed.
Já osobně po tomto zážitku se budu nějaký čas kontrolovat a na nějakou delší dobu jsem od noření docela znechucený, možná s tím i opravdu seknu.

Vše co jsem napsal je pouze můj názor a nikoho neodrazuji, každý máme jiný vkus a hledáme něco jiného.

Fickar
pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 23 duben 2011 21:58

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od Fickar »

K předchozímu příspěvku vladsona dodávám z vlastní zkušenosti, že recenze je třeba brát se značnou rezervou. Jde o subjektivní názory, navíc vystihující momentální situaci.
Hnán naléhavou potřebou, zastavil jsem kdysi u nočního podniku, kde fakt nebylo z čeho vybírat. Vzal jsem buchtu co vypadala v ksichtě nejlíp i když její proporce byly hraniční. Na pokoji se ukázala aktivní, milá, sama mě líbala a nakonec vše dopadlo k mý spokojenosti. Zhruba o dva roky pozdějc jedu stejnou trasu, zastavím a hleďme - potkám starou známou. Stihla shodit dobrejch 15 kilo, vypadala dobře a o to víc jsem se těšil až se přesuneme z baru na pokoj. V posteli tentokrát vynikala pasivitou a navíc jí smrděla frnda. Tehdy žádnej Norník neexistoval a kdyby jo, musel bych jí pokaždý napsat zcela opačný hodnocení. Sám přikládám více váhu těm negativním recenzím, obzvláště věcným. Kladné, emotivní jsou dost zavádějící. Jakmile si přečtu dva blbý posudky, zmocňuje se mě silná skepse. Tenhle postoj jsem si vytvořil hlavně poslední dobou. Nějak jsem se dlouho nedostal ku psaní, ale oběhal jsem toho dost :) Příležitostně zase začnu referovat...

Uživatelský avatar
Felix
norník závislák
Příspěvky: 449
Registrován: 26 leden 2009 18:40

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od Felix »

turbomrkev píše:Zdravím všechny. Obracím se na všechny norníky, ať už zběhlé v oboru, či právě začátečníky, zda-li byste mi doporučili nějakou slečnu na mou první návštěvu. Už dlouho obcházím kolem a sem chodím celkem pravidelně, ale jak to tak bejvá, pořád vyhlížím lepší a lepší recenzi, ale zatím jsem se nikam nedostal. :D Abych to shrnul, hledám nějakou milou, hezkou, pokud možno šťíhlou (prostě ne baculku) holku, která se nebude chovat jako chladná profesionálka ve stylu udělej se a vypadni atd. Klidně může být starší (tím myslím, že to nemusí být dvacítka - já 26). Mám totiž pocit, že když dotyčné bude třeba 40, bude mít přeci jen více zkušeností a bude to víc o sympatiích, než o profesionalite (opravte mě prosím, jestli se pletu). Doporučíte mi tedy prosím nějakou slečnu, která si mě zpracuje tak, že na to dlouho nezapomenu a ideálně to nebude privát ve stylu, kde mi dají vybrat z holek a já si ukážu, ale prostě se domluvim přímo s ní, přímo ona si mě vyzvedne a nikoho jinýho nepotkám? Přeci jen tam asi bude jistá míra nervozity :roll: Díky moc za doporučení
Rada je prosta. Jdi do toho pudove. Bud to "pude nebo nepude " :wink: Zadny univerzalni navod neni, vyber si buchtu na www.sex.cz podivej se na recenze a bez tam. To ze si s danou sednes ti nikdo nezaruci. Tady plati jen pruzkum bojem. Kazdopadne univerzalne plati, chovat se slusne, zakladni hygienicke navyky a ty buchte klidne rekni, ze jsi na privatu poprve. Pokud to nebude totalni pica, tak se podle toho zaridi. Hlavne nad tim nepremyslej, abys nebyl premotivovany (tzn. strik za minutu nebo "pulsesty"). Da se ocekavat, ze buchta +-30let s vesmes kladnym hodnocenim se ukolu zhosti zodpovedne :wink:

Uživatelský avatar
zralocinek
zkušený norník
Příspěvky: 133
Registrován: 13 prosinec 2009 10:21

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od zralocinek »

Včerejší návštěva SEX-No1:
Jak už jsem avizoval, byl jsem přes mail domluven na slečnu Kaludii. Tato se ale nekonala. To se stává a nikdo tohle rád nemá. Když už jsem byl před průchodem a bylo půl osmý, nikam jinam se mně nechtělo. Ono na mě je i tato hodina dost blbě pozdní. No a tak jsem se zeptal, kdo by to mohl zachránit. Když jednou z možností byla Anabel, věděl jsem, že blbě už dál nebude. Nezklamala. Je zajímavé, jaký k celému tomuto kšeftu má dobrý přístup. Prý ji to baví - ono se to ale kupodivu pozná, kdo kecá a kdo ne. Anabel podle mě nekecá. Protože jsem měl těsně před příchodem do lokálu docela dlouhý hovor, nevšiml jsem si, že mám od služby SEX-No1 e-mail s omluvou, že Klaudie má chřipku. Fakt to došlo dříve než byla domluvená schůzka. Co je nebo není pravda dále nevyšetřuju. Oceňuju hodně to, že se "nepříchodem" slečny někdo zajímal. To každý uzná se často nestává. Mně se tohle asi nestalo. Tentokráte byla i postel perfektní. Takže se mně zase nějakou dobu bude žít o něco lehčeji. Tradiční tatarák na rohu U Růžového sadu na Míráku chutnal dobře, a to indikuje dobrou akci. Na duben začínám sbírat síly na Hanku od Itala. Bude to zase hodinový tvrdý boj kdo z koho. Chodím teď jen na tyto dva priváty a pomalu se snažím poznávat vhodné kočičky a vracím se k těm prověřeným. Ono to v mém věku už moc rychle nepřibývá, inspirací ještě pár mám. :P
Kdyz si zacnes pochcavat spicky bot je nejvyssi cas na mladou tapku. Cim mladsi tim pro boty vetsi bezpeci.

martin0111
pokročilý
Příspěvky: 23
Registrován: 03 březen 2014 01:08

Re: Recenze privátů 2014 - Privát Růže

Příspěvek od martin0111 »

http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=454

a jak je to cenově? dík za info[/quote][/quote]
Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.[/quote]

Po 2 dobrých recenzích jsem Privát Růže a Růženku navštívil, ale měl jsem spíše dát na recenzi co jsem o ní četl asi před 3 roky.
To je katastrofa!!! Po této návštěvě zvažuji vážně že skončím s nořením.
Té "bábě" je minimálně 55+, je malá 160-165, pihatá a vrásčitá kůže v obličeji a tělo není jako na fotkách, kde vypadá štíhle a jako vyšší ženská. Je to jen hezky nafocený. Jediný plus je snad příjemně nově vybavený byt. Kdybych tuhle ženskou potkal na ulici, tak mě myšlenka na nějaké noření s ní určitě ani nenapadne. Pro mě prostě katastrofa!!!
Jelikož už jsem tam ale byl a hučelo mi v kládě, tak jsem se s ní dohodnul na masáži se zakončením. Jediné co se mi líbilo byly ty hadry co měla na sobě, jinak mi připadá docela střelená. Když mi ho masáží postavila tak se chtěla líbat, čemuž jsem statečně uhýbal, v nestřeženém okamžiku mi ho vzala na chvíli do pusy bez ochrany, ale neměl jsem z toho příjemný pocit vzhledem k jejímu zjevu.
Je fakt, že si to užívá, ale vše má své bezpečné hranice, takže jsem ji otočil na břicho, namazal ji kundu nějakým krémem a kdybych si neřekl o gumu, tak se snad nechala ojet i bez. Natáhl jsem gumu a za dodržení snad všech zásad bezpečného sexu, na které jsem si vzpomněl, jsem se na ní udělal zezadu.
Když jsem si orazil, zaplatil jsem za 30 minut 700,- a rychle vypadnul.
Takže kdo chcete tam jít za fotkama, máte smůlu a budete zklamaní, je to sice ona, ale dobře nafocená.
Kdo rád šukáte staré báby a líbí se vám když si to užijí, máte zelenou a vpřed.
Já osobně po tomto zážitku se budu nějaký čas kontrolovat a na nějakou delší dobu jsem od noření docela znechucený, možná s tím i opravdu seknu.

Vše co jsem napsal je pouze můj názor a nikoho neodrazuji, každý máme jiný vkus a hledáme něco jiného.[/quote]

Bohužel, nedá se než souhlasit, byl jsem ještě na námku Bří Synků č.p. 6, kde inzerovala růžouvou pracovní část a fota, kde se dalo najít cokoli, co člověka napružilo. Po prozkoumání bojem, jsem zjistil, že fota vpravdě umělecké, pihovatost romské menšiny, též zajímavá, sex bez....normálka, prsa po dědovi a věk v roce 2010, udávaných 40 let, pouze zbožné přání. Leč, jak zde bylo uvedeno, přístup více než dobrý, starost o spokojenost norníka super, tak jen opatrně, nákaza de šíří rychle :roll: byť bylo krom orálku vše S, tak vidím, že se vše opakuje, úžasná past na sex bez. Vzhledem k tomu, co mě říkala a to prosím s humorem, tak je jí 52 let a to je v pravdě o znalcích. Také nic neznechucuji jiným, ale rozum do hrsti, při dnešní nabídce

beebicko
zkušený norník
Příspěvky: 117
Registrován: 25 březen 2008 22:07
Bydliště: střední čechy

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od beebicko »

Zdar pánové,

neměl jste někdo tuhle slečnu ? Vypadá zajímavě a jsem s ní dohodnut na setkání....tak jen jestli stojí za to....

http://nick.sex.cz.cz/lotta


Díky za info
taky rád nořím :-) A že jsem toho už prolezl....uf to je peněz :-)

kamionak
zkušený norník
Příspěvky: 162
Registrován: 23 září 2010 18:56

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od kamionak »

je to asi měsî co jsem navštîvil z sex.cz mrchaknepoznani.za mě spokojenost.holka simpatická,milá,mazlivá a baví ji to.sice je to holka krev a mlíko,ale to já rád.orálek bez a hlubokej.lezela na zádech a já ji do ty pusy šukal.dávám za jedna.neberte to jako reklamu,prostě jsem byl spokojenej,tak se o to s váma musím podělit

ssssss
pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 17 duben 2013 21:35

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od ssssss »

slif píše:Vážení přátelé,

po několika měsících finančních, zdravotních a vztahových peripetií jsem zpátky. A začínám tam kde jsem skončil, v denním klubu Domeček [url]http://www.privatdomecek.cz[/url] http://www.sex.cz/domecek tel. 603 387 410. Jenže v Domečku se mezitím důkladně vyvětralo a průvan odnesl nejen staré pořádky, ale i všechny bývalé slečny. Z loňské sestavy zůstala jediná, mladá Ukrajinka Erika, která mezitím dospěla a zkrásněla.

Z nových slečen jsem nejprve navštívil Dianu [url]http://www.privatdomecek.cz/divky/25-diana[/url]. Ta již ale recenze má a já se mohu jen přidat k jejich pozitivnímu vyznění.

Další byla Katka [url]http://www.privatdomecek.cz/divky/34-katka1[/url]. Katka chodí na privát jen občas a je hodně žádaná. Není snadné se k ní dostat. Mně se podařilo bez objednání se jí vmáčknout do rozpisu, bohužel jsem ale dostal jen půlhodinku. Takže žádné zdržování a šup na pokoj.
Na pokoji obvyklý úvod, koupelna a chvíli po mně se ze sprchy vrací slečna v hezkém prádle. Chemie divoce zabublá a je jasné, že TUHLE tedy opravdu CHCI a že půlhodina bude zatraceně málo. Je to urostlá, krásná mladá žena. Žádný drobeček, žádná vyhublina. Ale, chraň Bůh, ani ne tučná. Postava je statná a pevná, takový typ, který je za co vzít. Nahoře i dole :D . Skvělé dlouhé nohy. Příjemný obličej. Katka je ženou činu, takže prádélko jde rychle dolů, slečna do postele a „Co kdyby sis tak lehl ke mně“ a hned se chápe kuřby. Další průběh nebudu detailně popisovat, všichni to dobře známe.
Obecně Katka je aktivní a iniciativní, ne však dominantní. Když je požádána, vyhoví, jinak se sama chápe aktivity. Jde do toho s vervou, přirážení a rajtování koníčka je při její urostlé postavě řádně cítit. Chvílemi jsem poněkud ztrácel přehled, kdo koho tady vlastně šuká :D
Ještě jedna věc. Katka je … poněkud hubatá :D . Dělá čest své jmenovkyni ze známé pohádky. Není zlá, ani protivná, ani hloupá, naopak je velice bystrá a všímavá, jen někdy mluví dřív, než si stihne rozmyslet, jestli je to vhodné. Kdo hledá submisivní puťku, mohl by být rozčarován. Mně to nevadilo vůbec, naopak si takový slovní pingpong s chytrou holkou rád zahraji.
Celkově mohu doporučit. Pro mne je Katka na opakování, a ne jedno. Minimálně ale na hodinu, takovou holku bych si chtěl i pořádně pomazlit a vymyslet nějakou zábavu, ne jenom narychlo ošukat.
Fotky na webu jsou pravé, ale umělecké a moc ji na nich není poznat. Jako jediná z Domečku si fotky přinesla, nejsou focené přímo v interiéru klubu.

Fakta:
Ťapinometrie: 28/169/59/4 (údaje z inzerce)
Čas: 1/2 hod. poctivě dodrženo
Cena: 1500 (1000/půlhod + 500/OB)
Prováděné činnosti: OB, lízání, 69, klasika
Nepovolené činnosti: pro krátkost času jsem nestihl nic zvláštního žádat
Prostředí: čistý, pěkně zařízený pokoj s velkou pevnou postelí, zrcadlo, dole klubové prostory
Pozitiva: parkování, prostředí, možnost si slečnu v klidu prohlédnout a pobavit se s ní dříve než dojde k placené akci.
Negativa: malé ručníky, krátký čas
Pises to za prachy? nebo sukas za recenze? Nebo jsi tam nejak zainteresovany?
Pokazdy kdyz si od tebe prectu recenzi jsem presvedcen ze tam opravdu nikdy nepachnu.

krupierr
panic
Příspěvky: 3
Registrován: 09 březen 2012 14:46

Re: Recenze privátů 2014

Příspěvek od krupierr »

Zdravim, nic jsem nenašel nebo neumím hledat.

Máte někdo nějakou zkušenost?
http://masazeirena.escortweb.cz

Zamčeno