Starší ženy ... proč je nezkusit???

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
rocco11
norník závislák

Re: Starší ženy ... proč je nezkusit???

Příspěvek od rocco11 »

xpavel píše:tomode: hele ty idiote, bez si zasirat nekam do OT nebo pis SZ, nikdo na to neni zvedavej.
hlavne, ze mas kecy o zasira i vlakna, kde navic nekdo debatoval k veci, ted prispivas velkou merou ktomu, ze v tomhle vlakne jsou dve posledni stranky OT, protoze jsme ti s roccem vysvetlovali, ze si jouda.
lepsi :twisted:

a kdyz nerozumis psanymu textu, tak nereaguj... na tvoje norniceni, ktery je mi jen tak btw u zadele, to opravdu narazka nebyla :roll:
Souhlas.
No - a teď se pustí do mě. Jdu se schovat. :lol:

Tomode
zkušený norník

Příspěvek od Tomode »

Taaaaak urciteeeee.Koukej si vyndat hlavu a kokota z chlupate prdele ty trubko.A zacni norit a ne urazet a jen honit.Kloucku me fakt nezajimas a bez si udelat radsi ukoly a mas pravdu schovej se, ale naporad.

quote="rocco11"]
xpavel píše:tomode: hele ty idiote, bez si zasirat nekam do OT nebo pis SZ, nikdo na to neni zvedavej.
hlavne, ze mas kecy o zasira i vlakna, kde navic nekdo debatoval k veci, ted prispivas velkou merou ktomu, ze v tomhle vlakne jsou dve posledni stranky OT, protoze jsme ti s roccem vysvetlovali, ze si jouda.

a kdyz nerozumis psanymu textu, tak nereaguj... na tvoje norniceni, ktery je mi jen tak btw u zadele, to opravdu narazka nebyla :roll:
Souhlas.
[/quote]

Mikusak
norník závislák

Příspěvek od Mikusak »

Neslibuj když to nedodržíš : ... Proto jak se říká moudřejší ustoupí už je to tu od nich zapraseno dost.Tím to končím. .. Tvá slova :mrgreen:

Tomode píše:Taaaaak urciteeeee.Koukej si vyndat hlavu a kokota z chlupate prdele ty trubko.A zacni norit a ne urazet a jen honit.Kloucku me fakt nezajimas a bez si udelat radsi ukoly a mas pravdu schovej se, ale naporad.

quote="rocco11"]

Souhlas.
[/quote]

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

[b][b]Tomode píše:[/b][/b]Taaaaak urciteeeee.Koukej si vyndat hlavu a kokota z chlupate prdele ty trubko.A zacni norit a ne urazet a jen honit.Kloucku me fakt nezajimas a bez si udelat radsi ukoly a mas pravdu schovej se, ale naporad.

quote="rocco11"]

Souhlas.
[/quote]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taková reakce se dala čekat:
- nemá to nápad
- nemá to žádnou úroveň
- má to jen vulgární "plivnutí"
Vlastně čemu se divit: vždyť to píše ....."Tomode"] :puke:

Tomode
zkušený norník

Příspěvek od Tomode »

Se divim, ze se ti to nelibi, vzdyt tak jsi zacal psat prece ty.Vulgarismy atd. Tak jsem tak pokracoval i ja. ;-) a uz konec, pis do sz jestli chces dal urazet a psat.Pochop kluku, ze to nikoho fakt nezajima!! znas nornika a registrovan jsi teprve v roce 2014!!!! To se nemuze rovnat nekomu kdo tu je jiz od roku 2008!!!! Takze uctu chlapce
rocco11 píše:
[b][b]Tomode píše:[/b][/b]Taaaaak urciteeeee.Koukej si vyndat hlavu a kokota z chlupate prdele ty trubko.A zacni norit a ne urazet a jen honit.Kloucku me fakt nezajimas a bez si udelat radsi ukoly a mas pravdu schovej se, ale naporad.

quote="rocco11"]

Souhlas.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taková reakce se dala čekat:
- nemá to nápad
- nemá to žádnou úroveň
- má to jen vulgární "plivnutí"
Vlastně čemu se divit: vždyť to píše ....."Tomode"] :puke:
[/quote]

Tomode
zkušený norník

Příspěvek od Tomode »

Hele politici taky slibuji.Sliby se maj plnit o Vanocich.A kdyz se chce mladej hadat, tak mu chci pomoci.On se s nim totiz nikdo nebavi ani kamarady nema.Treba se nauci psat Sz
Mikusak píše:Neslibuj když to nedodržíš : ... Proto jak se říká moudřejší ustoupí už je to tu od nich zapraseno dost.Tím to končím. .. Tvá slova :mrgreen:

Tomode píše:Taaaaak urciteeeee.Koukej si vyndat hlavu a kokota z chlupate prdele ty trubko.A zacni norit a ne urazet a jen honit.Kloucku me fakt nezajimas a bez si udelat radsi ukoly a mas pravdu schovej se, ale naporad.

quote="rocco11"]

Souhlas.
[/quote]

Tomode
zkušený norník

Příspěvek od Tomode »

Tak zaprasili jste to tady řádně, takže pouze již prosím SZ. HAWK - domluvil jsem

Mikusak
norník závislák

Příspěvek od Mikusak »

Tomode píše:Tak zaprasili jste to tady řádně, takže pouze již prosím SZ. HAWK - domluvil jsem

hurrrrááááááááááááááááááááá. :potom: :potom:

tajo
norník

Příspěvek od tajo »

Mikusak píše:
Tomode píše:Tak zaprasili jste to tady řádně, takže pouze již prosím SZ. HAWK - domluvil jsem

ha, ha, ono je jedno, jestli se tu pořád točí mlýnkem dokola o Alžbětě a Kamagře, nebo to zaprasují něčím jiným. Hlavně, že je co číst. Ostatně, kdo má výslovné právo kohokoliv poučovat, kam a co psát. Komu se to nelíbí, ať to přeskočí a nečte, ono se to to dá napsat i jinak.
Nořit, nořit a zase nořit. :D

rocco11
norník závislák

Příspěvek od rocco11 »

tajo píše:
Mikusak píše:

ha, ha, ono je jedno, jestli se tu pořád točí mlýnkem dokola o Alžbětě a Kamagře, nebo to zaprasují něčím jiným. Hlavně, že je co číst. Ostatně, kdo má výslovné právo kohokoliv poučovat, kam a co psát. Komu se to nelíbí, ať to přeskočí a nečte, ono se to to dá napsat i jinak.
Nořit, nořit a zase nořit. :D
Souhlas. :)

limp
pokročilý

Příspěvek od limp »

308 píše:Jedna starší z Plzně:
www.sex.cz nick zdemar

Občas se u ní zastavím, protože kuřba od ní je fakt luxus. Nedotkne se rukou, vše jen pusou. Na kuřbu jeden z nejlepších zážitků.
Zdemar je super. Trochu starsi ale krasna kurba s prstem v zadku. Vystrik do pusy proste parada a za ty penize uplnej luxus...

Janis
norník

Příspěvek od Janis »

limp píše:
www.sex.cz nick zdemar

Občas se u ní zastavím, protože kuřba od ní je fakt luxus. Nedotkne se rukou, vše jen pusou. Na kuřbu jeden z nejlepších zážitků.
Zdemar je super. Trochu starsi ale krasna kurba s prstem v zadku. Vystrik do pusy proste parada a za ty penize uplnej luxus...
TVL :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

lajosu
norník závislák

Příspěvek od lajosu »

Janis píše:
limp píše:
www.sex.cz nick zdemar

TVL :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
tak to je husty...a jdu blejt velebnosti

esox
zkušený norník

Příspěvek od esox »

MarkyTee píše:Irina- Ira Privát, Praha 10/ ulice Moskevská, poblíž Vršovického náměstí
https://www.sex.cz/iraprivat
Tel: 776 349 717
Cena: 1200,-/hod

Už delší dobu jsem jí měl vyhlédlou, ale stále jsem čekal na nějakou tu recenzi, která by mě donutila vyrazit na místo činu. Recenze stále nepřicházela, tak jsem se vydal na průzkum bojem a nelituji! Irina je původem z Ruska a má takoví milý, měkký přízvuk. Fotky jsou rozhodně její, sice trochu zakrývají bříško, ale je to fajn ženská a má krásně hebkou pokožku. Byt velký, samotný pokoj také prostorný, na posteli nové povlečení, koupelna s vanou dostatečně velká stejně jako ručník. Samotná akce byla taková milá, něžná. Irina přišla v krásném prádle a podpatkách. Při lízání jemně vrněla, orál jí šel velmi pěkně, polohy jsme měnili tak, jak jsem chtěl. Celkově to bylo takové mazlivé, nenucené a hoďka utekla jako voda. Těch privátních zkušeností ještě nemám tolik, ale takhle přirozeně jsem se ještě nikde necítil, asi jsme si sedli a celé to proběhlo tak nějak spontánně. Když jsem pak za sebou zabouchl vchodové dveře a ocitl se na ulici, bylo mi jasné, že jí chci znovu a rozhodně se do Vršovic vrátím. Za mě 100% spokojenost a jistota návratu!!!
Kooonecne jsem se k ni dovolal a mohu potvrdit kazde pismeno! Tak luxusni zazitek jsem dlouho nemel a za 2 hodiny jsem nelitoval ani sekundy.
Nezna,tuliva, strasne mila. Za mne tez 100% opakovani.

MalyKominicek
začátečník

Příspěvek od MalyKominicek »

Mám za to že pozitivní recenze na https://www.sex.cz/annyprivat zde již probběhl...vyzkoušel jsem a můžu konstatovat absolutní spokojenost pro ty, kdo má slabost pro starší ženy. Byt čistý, v pokoji ramínko na oblečení, dokonce jsem dostal i 0,5l jemně perlivý, když viděla jak jsem uřícenej...v bytě samozřejmě není sama, kvůli různým úchylům - pán pravděpodobně sedí v kuchyni, ale to mi nevadilo. Paní je příjemná, dá se s ní pokecat, dělala co jsem si přál a oblékla se mi do toho co jsem si přál (samozřejmě podpatky jako správná ku*va). Chtěla mě ho vzít do pusy bez, tak jsem jí upozornil, že takhle ne - takže nasadila čepičku - to snad jediná vada na "kráse"...při druhým čísle mě pěkně šeptala do ouška ať jí tu díru vystříkám - což mám osobně moc rád, když mi tohle říkaj :) 1000/hod předem.

Odpovědět