Recenze privátů 2018

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
hetrik1
panic

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od hetrik1 »

Ahoj zkoušel někdo https://www.sex.cz.cz/inzerat/bez-priplatku-1-200-kc-hod--42411998-wss1gz.html

jivecu
pokročilý

Příspěvek od jivecu »

Ahoj, nejsem z Prahy, spíš z druhého koutu (viz. moje recenze na Brno a Vysočinu), nicméně v blízké době mám cestu do Prahy, chtěl bych doporučit nějakou slečnu (je jedno jestli privát, soukromí nebo klub), se kterou si opravdu užiju. Díval jsem se na PP, tam slečny vypadají dobře :).

Klidně nějakou z sex.cz, mám radši mladší a prsatější. ;)

Díky

J.

nornik0077
norník

Příspěvek od nornik0077 »

https://www.sex.cz.cz/inzerat/nova-prsata-adela-zadne-42440083-w2jcjv.html
Nejaka zkusenost chlapy ??

Georgegray
začátečník

Příspěvek od Georgegray »

Po několikaleté pauze, hnán akutním chtíčem způsobeným asi tím horkem, jsem zavítal do sexno1. Chtěl jsem Kláru.
Přišla zřeštěná holka, mladá, voňavá, pevná, hezký prsa - přesně to, co jsem chtěl. Nicméně líbání s kaprem by bylo příjemnější, OB byl ale docela dobrý. Nechtěla ho až do konce, prý jí to nechutná... nabídnul jsem jí i příplatek, ale nechtěla. Nakonec jsem jí to tam pustil bez upozornění :potom: Přežila to a nic za to nechtěla. Holt je to mladý, musí se to učit...:-)

Nicméně na mojí milenku žádný OB nemá, jenže ta teď delší dobu není...A proto se ptám - je v sexno1, případně někde jinde, něco mladýho a modelkovskýho?
Díky

labigs
panic

Příspěvek od labigs »

Cus panové,

mate nekdo zkusenost s Monou Z K5 relaxu? Mensi cernovlaska, tetovni na boku a na nartu ma motylka.

Dik

otass
norník

Příspěvek od otass »

privatgrace.cz/slecna/new-lucie/

Původně šel na privát Moncheri ale vypnutý mobil,se asi holky někde opili a dnes neordinuji,cca voláno na privatgrace operátorka Emma přišel jsem do Baranová ulice vpuštěn na horu,vyzvedla mě nová Lucie ,(Emma pry.ma.klienta) ,ta co se oni psalo že je pasivní a Vostrá,nicméně říkám si chudák holka tak určitě potřebuje nna studium ( údajně studuje vysokou) ekonomku soukromou)rovnátka taky něco budou stat,fotky ji ubiraji, prsa vel 4 ale zdálo se mi že šou umělé,obličej hezký,cudlík delší dase tahat,tetování levá ruka ,nožky mickemaus, jdu do koupelny ,ve druhém pokoji vykukuje Emma, akce dobrá,kurbicka , na koně ,zezadu,nani pokec, druhé kolo ,ze zadu nani ,po gelu klouže,celkové příjemná, při honitbě mě fackovala(sem si řekl že zkusim když je vostrejsi) kupodivu se jí to na očích líbilo,chvilkama se zdálo že se výživa,sem tam kombinace,štípání ,a zatlačení do slabin,celkové příjemné ale nic pro neznáky,chvili cválání,a nakonec suk do pusy při kurbe vysypán a následně odplivnutu, celkové dobrý dojem ,eventuálně sem tam přitáhl 2000kc+500 do pusy, za mě opacko,ale asi jen základ 1500 kde to člověk má brát ,shrnutí holka celkem pěkná,ale.nekomu asi nesedne

otass
norník

Příspěvek od otass »

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1721326/prcanalka69
Domluva přes sex.cz.com být na Lhotce hned jak PA,cekacka asi 10 minut,predemnou zrejmne klient,po vpusteni jsem šel do požadovaného patra, na schodech potkal chlapíka asi norník,,otevřela holcina SaSa fotky sedí ,jen bych řekl že je teď hubenější než na fotkách,makeup neměla,coz by někomu mohlo vadit ,být takova ta klasika,pokoj gauč,stolek,už se psalo někde o rozvrzaném gauči,no já tam nejsem kvůli bytu ale kvůli něčemu jinému,teď vážně,spíše mi to přijde jako pokoj chudé studentky nebo seniora ,rekla si o 2300kc za 45 minut,v inzerátu ma pak u stalaku jiné slevy, pokec asi 10 minut,holka milá,prizvuk z Moravy,usměvavá,snaziva,kozy pevné,jen trochu urgovat nebo prokecate celej čas,kurbicka super vyziva se,pro nemrdace nabízí kurbu za litr což může být fajn,po Kutné řekla že chce sukat,klasika krásný pevný mladý tělo,souložil leč mi sili stačili,vzdychá a perverzni mluví používá, sem tam s kontroluje kondom zda nesjel,někde psali že domu stříkají klienti ale to bude podle mě jiná holka ,střídání poloh vše ok,pak jsem půl šestou ,tak následovala kurba a honicka,honitbu fakt umí .. za mě ok, asi bude opacko, ceny by mohli bejt levnější, někomu bude asi vadit prostředí ,

Pristup1
Oral1*
Souložení 1

otass
norník

Příspěvek od otass »

720417901
Prej chodí do auta byl někdo chtěli obě 2000 Kč,nebo to jde i venku,myslím že ta jedna chodila na www.sex.cz a nabízela se do auta díky za info

montecinto
zkušený norník

Příspěvek od montecinto »

otass píše:https://www.sex.cz.com/cs/lide/1721326/prcanalka69
.. rekla si o 2300kc za 45 minut,
otass, tys té fetce dal takový ranec ? :nenene:
hubená, zjevně pod bičem pasáka a ty ji tak vytopíš ? :nenene:
to se pak nediv, že ty holky neví, o co by si měly říci

otass
norník

Příspěvek od otass »

montecinto píše:
otass píše:https://www.sex.cz.com/cs/lide/1721326/prcanalka69
.. rekla si o 2300kc za 45 minut,
otass, tys té fetce dal takový ranec ? :nenene:
hubená, zjevně pod bičem pasáka a ty ji tak vytopíš ? :nenene:
to se pak nediv, že ty holky neví, o co by si měly říci
Ona je fetka?mě se zdála že je nějak pripita,víš blíže info? Ten ceník tam má nastavený tak jak.pise, jo 45 min dráhy opacko asi nebude kór když fetuje ale ruce nemela rozpichane ,tak nevim

O padákový nevím nic, říkala že být si pronajímá ..., Od známých a bydlí v Hostivaři,
Naposledy upravil(a) otass dne 12 srpen 2018 20:38, celkem upraveno 1 x.

otass
norník

Příspěvek od otass »

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1496989/buchticka911

K tehle sem se chystal dlouho,nicméně pracuje jen víkend,
Tudíž objednáno Krymská 13 není,je naproti ,
Holka příjemná vzhledove,jinak fotky staršího data ,je oplacana,pro někoho silnější ,jinak příjemná, trochu pokec,sprcha, chtěla.mi dát masáž ale nechtěl.jsme rads miasaz ptáčka,orál celkem šel,nebyl špatný,pak lizacka udělala se nakonec na ní pak zezadu nani,tak se udělala a já taky celkem kvalitní souložení ,krásné vzdychá ,někde s epsalo styl zaplať vypadni,asi proste ji dotyčný musí sednout, cca 1 h dodržena placeno 1200, jeto studentka tak rád takové jakoby amatérky ,kozy tak 4 krásně ji utoho lítají,kdo si chce zamrdat speknou holkou vzhledově doporučuji ,ale není hubená , pro.me výhoda že je naco sáhnout

sach60
panic

Příspěvek od sach60 »

Ahoj norníci. Dva zážitky z poslední doby v Praze. Vybíral jsem z holek inzerujících v Praze 4, abych to neměl daleko.

Líbila se mi Monika, inzeruje na sex.cz, seznamce 69, tel.: 723138785. Sídlí momentálně na Antala Staška. Chtěl jsem přijít dopoledne, ale byla někde něco zařizovat, s tím, že bude nejdříve ve 13.00. Před jednou jsem jí znovu zavolal a domluvili jsme se, že přijedu kolem půl druhé, že by už mohla být. Vzhledem k blbému parkování v dané lokalitě jsem jel MHD. V půl druhé a pět minut zvoním před vchodem a nikdo to nebere. Po necelých 10 minutách zvoním znovu, opět nic. Tak jsem dal otočku, když mi přišla SMS - měl jsi přijet o půle, mám jiného zákazníka. Tak jsem si řekl, že s takovým přístupem ať dělá blbce z jiného a volal jsem Angelice z sex.cz, tel.:722 560 381. Nebyla volná ale domluvili jsme se jiný den.

Angelika je na stejné adrese jako Eva s přírodním klínem na Pražského povstání, známá adrea. Na některých fotkách je to zřejmě opravdu ona. Štíhlá, momentálně rusovláska. Domluvili jsme se na 1000 za půl hod. Ve skutečnosti má menší prsa, ale jinak sexy tělo. Není příliš komunikativní, ale když se při lízání udělala, tak trochu rozvázala. Kouření nebudu posuzovat, protože na to nejsem příliš vysazen. Na misionáře se dokázala krásně nastavit a bez gelu mi do ní klouzal jedna radost. Asi se jí to líbilo, tak roztažené nohy jsem dlouho nezažil a dost tekla. Pipinu má pěknou s většími pysky tak akorát. Jemně, citlivě reagovala pohyby pánví, žádná tvrdá přirážečka, ale celkový efekt byl takový, že jsem se za chvíli krásně vytříkal. Za mne dosti dobré, nevylučuji opakování.

IvanIvanovic
pokročilý

Příspěvek od IvanIvanovic »

Bohyně sexu Daniela, Smíchov, ul. Kováků - znáte někdo? https://www.sex.cz.cz/inzerat/bohyne-sexu-daniela-42425292-wnbbb5.html

Fotky super, podle hlasu nevím..

xpavel
norník závislák

Příspěvek od xpavel »

Bohyne sexu daniela = danielaprsata z sex.cz, recenze najdes

Zamčeno