Recenze privátů 2018

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
j.k.s.
norník
Příspěvky: 56
Registrován: 27 červen 2012 00:28

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od j.k.s. »

Otass, ty voe, musíš o těch čubkách napsat 10 příspěvků do každýho vlákna???

Honza07
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srpen 2018 14:10

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Honza07 »

Tak jsem asi po 15 letech vyrazil znovu na lov. Dlouhodobější odmítání od manželky si vybralo daň.

I když mám radši baculky, tak jako první jsem zvolil Angeliku z Pražského povstání (722 560 381).
https://www.sex.cz.cz/inzerat/angelika-41209009-wap7yd.html
Vybral jsem si ji hlavně kvůli tomu, že v popisu měla, že dělá facesitting. To jsem ještě nezkusil, ale na videu se mi to líbí. První plus je, že se mi v reálu líbíla víc, jako na fotkách, co po dalších zkušenostech co mám je fakt až divné. Komunikace a objednání v pohodě. Byt slušný. Na první dojem mi Angelika přišla až moc luxusní. Hezké prádlo k tomu dopomohlo. Na začátek mazlení, pak jsem se zeptal na ten facesitting. Prý jestli vím co to je. Řekla mi, že je to v podstatě dušení kundou a je to řazeno mezi SM praktiky. Submisivní nejsem, spíše naopak, takže to nakonec skončilo jenom orálkem, kdy mi seděla nad obličejem. Užil jsem si to, Angelika hezky reagovala a snad se i udělala (aspoň to tvrdila). Na šukec jsem neměl chuť, tak zkusila orál. S ochranou celkem v pohodě. Bez ochrany za 500 Kč navíc už moc ne. Spíš to bylo takové nesmělé ocucávání a když si vzala do ruky papírový kapesník a každých pár vteřin se utírala, tak vzrušení bylo pryč. Šukání jsem stále nechtěl, takže jsme ještě chvílí pokecali a jel jsem pryč. Takže když to mám zhodnotit, tak přístup fajn, pokec fajn, lízání fakt skvělý, ale na šukání jsem nebyl dost vzrušený. Pro mne je to holka spíš na estetický zážitek, než na vzrušení. Asi to už nebudu opakovat, protože 1500 na hodinu za skvělé lízání a fajn pokec je trochu moc. Dalších 500 Kč za OB byly vyhozené peníze. S tou gumou to bylo fakt o dost lepší. Podle pokecu a toho jak se chovala při lízání asi má ráda sex, takže potenciál tam je.

Poučen z předchozího případu, že když holku na sex, tak radší macatější, jsem si tentokrát zvolil Andreu. Privát je na Lhotce, blízko Novodvorská Plaza. Už delší dobu jsem ji neviděl inzerovat, takže kontakt nedám (nepamatuju se už). Podle fotek to měla být hezká macanda. Tady nastalo první sklamání. Všechny fotky fake, takže hned první dojem bylo sklamání. Na otočky ještě nejsem vycvičený, takže jsem si řekl, že to zkusím. Andrea mi připomínala něco jako panenku. Taková menší, se skoro nevinným kukučem. Věk tipuju mezi 40-50 let. Baculatá trochu byla, ale takovým způsobem, který sa mi právě nelíbí. Trochu bříško, trochu prsa, ale nohy a zadek nic. Typ postavy s kratšími nohami a silnější vrchní polovinou těla. Jinak komunikace a domluva v pohodě. Andrea byla hodně příjemná na dotek. Jak jsem psal, taková panenka. Přišla mi ale trochu pasivní a taková mechanická. Jako kdyby zařadila nějaký program. Vzdychy úplně umělé, reakce těla skoro žádná, spíš mi připadala křečovitá,sevřená, jako kdyby se bála. Přešel jsem na lízání, to bylo celkem fajn, ona pak zkusila orál s ochranou. To celkem ušlo, ale na dopracování k šukání to rozhodně nebylo. Slyšel jsem, že po bytě ještě někdo chodí, tak jsem se zeptal, jestli tam je ještě nejaká holka. Andrea řekla že ano a že se může připojit za 500 Kč na půl hodiny. Ochotně jsem souhlasil, protože ten sex chtěl nějak nakopnout. Tou další holkou byla Sylva (732 588 399). Sympatická blondínka. Určitě oceňuju to, že má u inzerátu pravé fotky.
Inzeruje pod názvem nenásytná Sylva: https://www.sex.cz.cz/inzerat/nenasytna-sylva-36055921-w9pzt8.html
Na začátek jsem si vzal Sylvu na lízání. Bylo to celkem fajn, ale Sylva má přírodní klín a celkem hustý, takže je potřeba s tím počítat. Mně to nevadilo. Je baculatejší tím směrem, který se mi líbí, reagovala celkem přirozeně, takže zatím ok.
Od trojky jsem čekal, že to holky trochu rozjedou, když už mi tá trojka byla nabídnuta. Moc se k tomu neměli a když jsem se zeptal, jestli se u trojky dotýkají i sebe navzájem, tak to začali dělat. Bylo ale vidět, že to není ono a asi nebudou moc BI. Nějaká vášeň, nebo vzrušení v tom nebylo. No ale snažili se, i nějaké to vzrušení přišlo, takže jsem se nakonec udělal Sylvě o bříško. Andrea hezky asistovala.
Ten konec se mi líbil tak, že jsem přemýšlel o opakování. Ve druhém případě bych ale jako tu hlavní dívku zvolil Sylvu a Andreu jako asistenci. Sylva mi přišla taková živočišní. Když jsem ji prstil, tak to šlo úplně zlehka a byla vlhká. Občas trochu přehrávala a měla oplzlejší řeči, ale možná se jí to tak líbí.
Opakování jsem zatím nedal. Andreu jsem už od té doby neviděl inzerovat a chtěl jsem vyzkoušet ještě další holky. Stále ale přemýšlím nad tím, že bych se u Sylvy ještě stavil. Vidím tam nevyužitý potenciál. Na tom privátku jsou ještě další holky, takže možná by to byla další příjemná trojka.
Platil jsem 1200 za hodinu + 500 za druhou holku. Přetáhl jsem skoro o 20 minut, ale holky to neřešili. Takže i tohle je takový malý bonus.

Honza07
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srpen 2018 14:10

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Honza07 »

Další zkušenost byla taková neplánovaná. Řekl jsem si, že se kouknu na inzeráty, jestli je něco zajímavého. Narazil jsem na inzerát s názvem "Dvě šťabajzny" (606 435 168) a zlákali mě dvě hezké macaté prdelky. Ještě jsem se nepoučil, že asi vetšina fotek v inzerátech není pravá.
https://www.sex.cz.cz/inzerat/dve-stabajzny-42467207-wga41s.html
Komunikace je taková divná. Holky jsem si později rozdělil na "Hodný polda" a "Zlý polda". Volal jsem jeden den a zvedla to ta "Zlý polda". Přišla mi taková odměřená (skoro až odmítavá) a řekla mi, že kamarátka dnes není, ať zavolám jindy. Volám druhý den, tentokrát to zvedla ta "Hodný polda". Úplně jiný přístup, takový vstřícný. Řekla mi ale, že teď čekají stálého klienta a nech zavolám o půl hodiny. Přišlo mi to divný, protože mi přišla půl hodina jako málo času. Ale ok, uplynula půl hodina a zavolal jsem. Teď to zase zvedla "Zlý polda" a skoro mne poslala nějam, že mi říkali, ať zavolám později. Tak jí říkam, že jsem měl zavolat za půl hodiny. Ona řekla, že teď nemůžou, takže jsme se rozloučili, že možná někdy jindy. Ani ne za 10 minut mi zvoní telefon. Tentokrát volá "Hodný polda" a ptá se, jestli chci ještě přijít, že zákazník odešel dříve. Tak jsem souhlasil a vyrazil.
První dojem když jsem dorazil bylo zase sklamání. No nebylo to jako na fotce. Byl jsem zvědavý na "Zlého poldu", ale nakonec to byla celkem příjemná holka, i když mezi 50-60 let (odhadem). Tu mladší (Hodný polda) tipuju na 30-40 let. Byl jsem zvědavý co to bude za trojku. Na začátku na mně vlítli jako dvě stíhačky. Ta starši se trochu pohrála s mým penisem, pak nasadila kondom a začala kouřit. To bylo celkem příjemné. Ta mladší se vrhla na vrchní část mého těla a nacpala mi prsa do obličeje. Pak mne zalehla tak, že jsem místami měl problém dýchat. Takový facesitting, ale s jinou částí těla. Tady musím říct, že tá mladší měla na dotyk fakt moc příjemné tělo. Takové pružné, hezké prsa, prdelku i bříško. Je ale hodně nízká, takže tvar postavy má skoro až jak trpaslice. Tedy kratší nohy, vetší zadek, menší vrch těla. Mně se to líbí, a kdyby se někomu líbili takové typy, tak zde má možnost.
Pak jsem dostal nápad, že dušení prsama (i když hezkýma) a bokem těla už bylo dost a rád bych ji lízal. Myslel jsem to tak, že ta starší bude pokračovat v orálku a ta mladší si klekne /sedne nad mojí hlavu. Holky ale jako kdyby na povel obě přestali a ta mladší si lehla na postel, jako že můžu lízat. Pak proběhal taková vtipnější scéna, kdy jsem se ji pomalu líbal po telě a blížil se dole, ale ona měla nohy u sebe. Nechtěl jsem tam lézt násilím, takže jsem se zase trochu zaměřil na tělo a pak zase dolu. Ona stále nohy u sebe. Tak ji říkám, že bych se tedy i rád dostal mezi nohy, ale že to moc nejde, když je drží u sebe. Tak se zasmála, že jako to bude fakt a konečně šli nohy od sebe. Byla hezky vyholená a chutnala celkem dobře. Pak ale začala hrozně přehrávat. Málokdy slyším herečky v pornu tak hlasitě vzdychat. Ta starší se do dění nijak nezapojila, chvíli tam asi stála a pak odešla vedle asi na cígo a divat se na televizi. Ještě když tam stála, tak nevím jestli tam dělala nějaké opičky, nebo co, ale ta mladší kterou jsem lízal, překládala ty své divoké vzdychy výbuchy smíchu, i když utlumenými. No, těžko se dopracovat ke vzrušení s tímto přístupem. Takže jsem ji ještě chvilku lízal a pak jsem chtěl tu druhou starší. Mladší pro ni došla, a pro zmenu jsem lízal zase druhou kundu. Tahle byla pro změnu přírodní, ale zase reagovala celkem přirozeně, takže to bylo fajn.
Holky se vyměnili pod mým jazykem, i u TV. Pak jim ale asi došlo, že když to má být trojka, tak by tam mohli být obě. Takže se skoro opakovala scéna ze začátku, ale tentokrát se mému penisu věnovala mladší a starší si sedla nad můj obličej a konečně jsem tak dostal to, co jsem chtěl na začátku. Škoda jenom toho, že ta mladší nebyla ani z poloviny v orálku tak dobrá jako starší. Chvilku jsem si to užíval, hlavně to lízání, ale holky pak vypadali jako, že už bych se konečně mohl udělat a vypadnout. Takže jsem to vzal do vlastních rukou a za asistence mladší jsem se udělal o její bříško. Zase to bylo s nulovou asistencí te starší.
Nakonec jsem šel do sprchy, holky zase k TV a cígu. Když jsem se oblékl a byl na odchodu, tak jsem se u nich zastavil v pokoji. Vrhli na mně takový pohled, jakože jestli chci, aby mne vyprovodili ke dvěřím. Tak jsem radši šel.
Nevím jak to pořádně vyhodnotit. Platil jsem 1500 za hodinu za obě holky. Takže to bylo relativně levné. Sice je to trojka, ale holky se mezi sebou nedotkli snad ani jednou. Měl jsem pocit, že v tomto případě jsou dvě holky moc a kdybych byl s každou zvlášť, tak by to bylo lepší. Na omak se mi moc líbilo tělo té mladší holky. Starší taky nevypadala špatně, ale ani jedna nebyla to, co jsem čekal. Opakovat nemám v plánu. Nejvíc mi asi vadí takový ten odtažitý přístup, udělat chlapa a honem další.

Honza07
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srpen 2018 14:10

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Honza07 »

Hledal jsem nějakou baculatejší holku, pokud možno s milenkovským přístupem. Zaujala mě Vierka z Vršovic (704 757 069), blízko Kubánského náměstí.
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/rada-se-libam-41928432-whwzq3.html[/url]
Podle fotek u kterým píše že originál, tak je baculatejší a prý se rada líbá. To mám taky celkem rád. Nevím jestli jsou ty fotky její. V reálu nevypadá tak baculatě a vlasy měla sepnuté, takže těžko posoudit. Takže pro začátek mírné zklamání.
Komunikace a objednání v pohodě. Přístup fajn. Byla milá a snažila se. Na začátek mi chtěla dělat orálek. Ptala se, jestli chci s ochranou, nebo bez. Řekl jsem ji, že klidně s ochranou, předchozí zkušenost s orálkem bez ochrany mi stačila. Musím říct, že i když s ochranou, tak to byl asi nejlepší orálek, co jsem zatím měl. Chvilemi jsem dokonce mel pocit, že bych se mohl udělat. Pak jsem ji rozmazloval já. Zeptal jsem se i na líbání a nebyla proti. Nebylo to ale ono. Jenom pasivně přijímala a rozhodně se žádné vášnivé líbání (francie) nekonalo. Asi chyběla sympatie z její strany, takže jsem toho radši něchal a přesunul se dole. Chutnala dobře, reagovala taky celkem dobře. Nevím jestli se udělala. Říkala, že se ji to líbilo a chce to nějakou odměnu. Takže následoval orálek zase o ochranou a zase to bylo skvělé. Až tak, že jsem dostal chuť na šukání. To se mi dosud ani u jedné holky nestalo. Nebyl to zase až tak dobrý nápad. Sice se holka vystavila, ale nebyla vlhká a přišla mi dost sevřená. Moje vzrušení šlo rychle dolu. Když jsem ještě zkoušel prstit a zjistil jsem, že to moc nejde ani prstem, tak jsem toho radši nechal. Vzrušení bylo skoro pryč. Pak ještě ona zkoušela orálek, ale už to nebylo ono. Asi nás tlačil čas, protože začala koukat po hodinách a bylo vidět jako kdyby nervozitu. Zeptal jsem se, jestli pospíchá, nebo někoho čeká. Řekla že ano, tak jsem to radši vzal do vlastních rukou a s její asistencí se udělal o bříško. Pak mne vyprovodila a hezky se rozloučila. Takže milý přístup až do konce.
Vierka byla zatím ta nejpozitivnější zkušenost v této oblasti. Hodně přemýšlím nad opakováním. Jinak placeno 1200 na hodinu.


Moje hledání te správné baculky pokračovalo. Moc hezkých baculek (pro mně) v nabídce není, tak jsem dlouho zvažoval. Nakonec jsem zvolil Terku z Vršovic (776 795 216), ul. Krymská.
https://www.sex.cz/chticaslast
Hned na začátku musím řict, že zatím asi největší zklamání. Fotky inzerovala jako svoje. Hezká baculka přesně mého typu. Vypadaly jako doma udělané, žádné profi foto. Tak jsem to zkusil a zase fake. Ve tváři se mi líbila, ale zbytek těla už moc ne. Jediné baculaté bylo bříško (nebo spíše kolem celého pasu), zadek a nohy nic, prsa průměr. Tady to asi fakt chtělo otočku. Jako bonus jsem se ve dvěřích potkal s dalším zákazníkem, který práve odcházel od její kolegyně. Prý se blbě domluvili. Bylo mi to ale celkom jedno, nevím jak to vzal ten druhý.
Komunikace celkom ušla. I když byla celkem netrpělivá. Domluvili jsme se ve 13,00, ale už o 12,45 mi psala sms, kde jsem a jestli má čekat. Pak jsem po příchodu čekal asi ještě 5 min před dvěřmi (asi domlouvala další kšeft, když už jsem fakt dorazil). Prostředí nic moc, je to takový skoro až sklep, s pracovním prostorem, kde se není skoro kde otočit. Sprcha na pokoji, i když s rozbitými dveřmi.
Na začátku mně poslala do sprchy a odešla. Tak jsem si dal sprchu a čekal. Když konečně došla, ptala se, co budeme dělat. Protože jsem nebyl vzrušený ani trochu, tak jsem ji řekl, ať mne překvapí. Překvapila mně tak, že neudělala nic. Tak jsem ji začal líbat po těle a pomalu se přesunul mezi její nohy. Reagovala tak nějak průměrně. Pak už mně to pomalu přestávalo bavit, tak jsem toho nechal. Řekla, že se de napít vody. Takže jsem zase čekal. Nevím jestli vyřizovala telefony, nebo co.
Když se vrátila, tak zase otázka, co budeme dělat. Tak nějak jsem nevěděl, co ji na to říct. Pomalu jsem přestával mít chuť vůbec něco dělat. Zkusila jakoby opatrně něco rukou. Že by mohla zkusit i orálek, ji snad vůbec ani nenapadlo. Po pár jejich pohybech jsem to radši vzal do svých rukou (ruky) a udělal se o její bříško. Pak jsem šel do sprchy a ona zase někam odešla. Když se vrátila, ja mírně naštvanej jsem vypadnul a nadával si za to, že jsem neotočil hned na začátku.
Takže opakování rozhodně nebude. I kdyby nelhala s fotkami, tak tím pasívním přístupem to úplně zazdila. Jediné pozitivum je pro mně hezká tvářička, ale to samotné nestačí. Placeno 1200 za hodinu.
Naposledy upravil(a) Honza07 dne 20 srpen 2018 17:40, celkem upraveno 1 x.

Honza07
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srpen 2018 14:10

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Honza07 »

Po pár mých zkušenostech bych rád za vaše případné zkušenosti s těmito holkami. Stále hledám tu pravou baculku.

Petra
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/nadrzena-petra-originalni-42506612-w2pv7a.html[/url]
Fotky prý originál, ale nezdá se mi. Hlavně některé vypadají hodně profesionálně. Myslím, že ještě minulý týden měla jinou sadu fotek, takové focené jako selfie. Je to přesně můj typ, ale nechce se mi cestovat v tomhle počasí napříč celou Prahou, abych pak zjistil, že je to fake. Zkusil ji někdo?

Holly
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/bajecny-oral-od-holly-41244449-wctr1k.html[/url]
Další zajímavá baculka mého typu. Ty první 3 fotky asi fake, vypadají až moc dobře. Ten zbytek by snad mohl být originál. Zase je to přes celou Prahu. Budu rád za případné zkušenosti.

Marie
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/marie-55-let-42490495-wbuckx.html[/url]
Foto možná originál, težko říct. Není to až tak daleko, ale uvítal bych osobní zkušenost.

Venuše
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/macata-venuse-42510236-wqy1yh.html[/url]
U týhle asi foto originál. Zase to to ale přes celou Prahu, takže bych uvítal osobní zkušenost.

Pokud máte nějaké další typy, nejlépe ověřené, tak budu rád. Nejraději Praha 4, ale pokud to bude stát za to, tak pojedu klidně i dál.

Rokoko1
začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 27 červenec 2018 21:40

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Rokoko1 »

Zdravím,
jako začínající norník prahnoucí po mládí a kráse se chci zeptat, jestli je tento inzerát a jemu podobné vůbec reálné, nebo je to jen fake. Všem děkuji za pomoc :)

https://www.sex.cz/250144

Krajan
začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 03 srpen 2017 17:19

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Krajan »

Vyhledavac píše:Zdar, máte někdo zkušenost?

http://www.eroticke-privaty.cz/896978-c ... at-praha_9
Před nějakým časem jsem navštívil slečnu Cherry/Chery. Půl hodky za 1500 a hodina za 2000. Všechno dělá s ochranou bez příplatků. Slečna je moc pěkná a aktivní...žádné prkno :D za mne doporučuji navštívit.

děvkyavdanýtojemoje
norník závislák
Příspěvky: 665
Registrován: 05 květen 2016 18:13

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od děvkyavdanýtojemoje »

Rokoko1 píše:Zdravím,
jako začínající norník prahnoucí po mládí a kráse se chci zeptat, jestli je tento inzerát a jemu podobné vůbec reálné, nebo je to jen fake. Všem děkuji za pomoc :)

https://www.sex.cz/250144

Reálný to je...za 5000 na hodinu a bude to na tebe mluvit rusky :twisted:
Já bych do toho nešel ani omylem :nenene: !

vulcan
norník závislák
Příspěvky: 2732
Registrován: 10 březen 2008 00:27

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od vulcan »

Krajan píše: http://www.eroticke-privaty.cz/896978-c ... at-praha_9

Před nějakým časem jsem navštívil slečnu Cherry/Chery. Půl hodky za 1500 a hodina za 2000. Všechno dělá s ochranou bez příplatků. Slečna je moc pěkná a aktivní...žádné prkno :D za mne doporučuji navštívit.
je chyba podporovat podobné ťapiny s cenou 1500 / 2000 :nenene:
tam maximálně do 1000 / 1500, pokud budete chodit za dražšími, tak budou stále chtít více a více. :ass:
vulcan

Mikusak
norník závislák
Příspěvky: 647
Registrován: 25 září 2009 10:27

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Mikusak »

Dá se dohodnout i lepší cena a mluvili jsme anglicky.
děvkyavdanýtojemoje píše:
Rokoko1 píše:Zdravím,
jako začínající norník prahnoucí po mládí a kráse se chci zeptat, jestli je tento inzerát a jemu podobné vůbec reálné, nebo je to jen fake. Všem děkuji za pomoc :)

https://www.sex.cz/250144

Reálný to je...za 5000 na hodinu a bude to na tebe mluvit rusky :twisted:
Já bych do toho nešel ani omylem :nenene: !

Mikusak
norník závislák
Příspěvky: 647
Registrován: 25 září 2009 10:27

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Mikusak »

A čím víc se bude tlačit dolu cena, tím větší socky to budou dělat a budete si tady na ně stěžovat.


vulcan píše:
Krajan píše: http://www.eroticke-privaty.cz/896978-c ... at-praha_9

Před nějakým časem jsem navštívil slečnu Cherry/Chery. Půl hodky za 1500 a hodina za 2000. Všechno dělá s ochranou bez příplatků. Slečna je moc pěkná a aktivní...žádné prkno :D za mne doporučuji navštívit.
je chyba podporovat podobné ťapiny s cenou 1500 / 2000 :nenene:
tam maximálně do 1000 / 1500, pokud budete chodit za dražšími, tak budou stále chtít více a více. :ass:

Nornik07171
začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 17 srpen 2018 12:19

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Nornik07171 »

Panove, byl nekdo u Viky?
http://www.eroticke-privaty.cz/104920-v ... at-praha_2
Zkusenosti, ceny a tak? Diky za info.

spedy07
norník
Příspěvky: 71
Registrován: 25 prosinec 2007 16:10

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od spedy07 »

poradí někdo zdroj na sildenafil ?
Klidně SZ
Předem díky

Nornikod2001
pokročilý
Příspěvky: 20
Registrován: 12 červen 2011 16:40

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od Nornikod2001 »

dojdi si k praktickému lékaři nebo urologovi pro recept.
nyní mají v akci v lékárnách Na zdraví http://lekarnanazdravi.cz/ 8 x 100 mg po 399 Kč, což je dost dobrá cena.
spedy07 píše:poradí někdo zdroj na sildenafil ?
Klidně SZ
Předem díky

sikulka123
zkušený norník
Příspěvky: 144
Registrován: 02 leden 2011 13:59

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od sikulka123 »

Ahoj Norníci. Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s privatem u Evy s prirodnim klinem na Pankráci? Jestli to ma cenu tam jezdit nebo ne.
Naposledy upravil(a) sikulka123 dne 01 září 2018 13:58, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno