Černošky, mulatky, asiatky

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
red.ambos
norník

Re: Černošky, mulatky, asiatky

Příspěvek od red.ambos »

ahoj, doporučíte někdo nějakou exotickou krásku z Prahy a okolí ?

Strkal
začátečník

Příspěvek od Strkal »

Ahoj.Chci se zeptat na asiatku Ateu z Florence.Mam tam namířeno na masaž.Díky za info.

Grindy
začátečník

Příspěvek od Grindy »

V poslední době hodně recenzí na asiatky, ale ty jejich tělíčka mě moc nelákaj, stačilo v Thajsku...
Pořádnou černoškou bych ale nepohrdnul, máte nějaký doporučení z poslední doby? Nezkusil někdo https://www.sex.cz/lucyblackprivat ?

Dr.Filth
zkušený norník

Příspěvek od Dr.Filth »

Já tuhle Lucy Black nedávno zkusil. Opět ten byt v Modřanech, kde působily i mnou recenzované pracovnice Nadia a Natali. I tentokrát dost podobný scénář.

Co se ovšem lišilo, bylo, že když jsem dorazil, nebyla dívka ještě připravená a na místě a ptala se, jestli mám auto. To jsem neměl a ona, jestli bych tedy mohl ještě tak 20 minut počkat. A tak jsem na tom mraze čekal. Nevím. Kdybych měl auto, ona by mi snad řekla, ať si ji přijdeu někam vyzvednout či co...

Čekání se nakonec vyplatilo, holka mě prozvonila, já přiběhl za ní do bytu a šlo se na věc. No, ve sprše mě trochu netrpělivě popháněla, ať si pospíším, ale jinak byla celkem milá. Krásně tvarované tělo, což jsem si ale moc neužil, protože mě přinutila si před akcí odložit brýle. I tahle černoška, stejně jako všechny její předchůdkyně, byla přístupná smlouvání. Klasika tradičně za 2 litry, to je v pohodě. Ale za análek si nejdřív řekla 4 litry (přepokládám, že myslela čtyři litry dohromady za celou akci včetně análního příplatku), ale nakonec bez velkých cavyků přijala příplatek v hodnotě 500, i když nad tou pětistovkou nejdříve, jako každá, ohrnovala nos.

Na orál, pokud si vzpomínám, vůbec nedošlo. Celkem hodně času jsem strávil v její kundičce. Nějakou dobu dováděla v jezdecké poloze, což proložila jakýmsi exotickým tanečkem (ten předvedla stále nabodnutá na mém kokotu) a s nepřirozeně vyvrácenou hlavou fascinovaně pozorovala svou taneční exhibici v zrcadle umístěném někde v rohu místnosti. Ten pohled ji zjevně zaujal mnohem víc než já. A věřím, že to musel být krásný pohled. Z mého místo toho v zrcadle nebylo moc vidět.

Trochu mě zarazila jedna věc. Pohrával s jejíma kozičkama, to se jí, jak se zdálo, líbilo. Ale v jednu chvíli jsem na to chtěl vzít nasliněný prst, a na to zareagovala dost vyděšeně, a hned mi ten navlhčený prst zběsile otírala do ubrousku. Asi nějaká slinofobie... No ale to zas tolik nevadilo.

Celou akci jsme zakončili análkem a v něm mi bylo naštěstí dovoleno se i udělat. Po návštěvě análku už totiž nemám žádnou chuť jít do píči. Taky mě sice časem začala popohánět slovy "come, come", což v jejím pojetí znělo asi jako kchom, kchom... ale pořád lepší než, aby mě z análku rovnou vyhnala s tím, že už nemůže, že už to bolí atd., jak se to občas stává.
Tahle holka sice projevovala netrpělivost, ale poctivě vyčkala, až moje spermie doputují do svého gumového cíle.

Postkoitální pokec se téměř nekonal. Jen pár slov. S jejími předchůdkyněmi jsem si pokecal mnohem více a v poněkud srdečnější atmosféře.
No z těch tří holek, co jsem na této adrese navštívil jednoznačně vede Natali. Tahle aktuální dívka mi z nich sedla asi nejméně (je ovšem nutno brát na vědomí silnou konkurenci), ale pořád ta akce nebyla úplně k zahození a peněz nelituji.
Na odchodu jsem se díval na mobil, kolik času uplynulo od našeho posledního kontaktu těsně před tím než jsem vlezl do bytu: cca 50 minut. To není nejhorší...

lkkl
začátečník

Příspěvek od lkkl »

Ahoj hodil by jsi sem kontakt na tu lucy black, nebo natalii, nadu. diky

Dr.Filth
zkušený norník

Příspěvek od Dr.Filth »

Tak kontak na Lucy je 776 552 330. Jinak Id na Sex.cz je 922358.

Zatím ještě inzeruje, ale říkala mi (stejně jako ty její předchůdkyně), že jakmile si vydělá, tak naší krásnou zem opustí, takže kdo jí chce zastihnout, nechť si pospíší...

Její předchůdkyně Nadia a pak Natalie už naší zemi nejspíš opustily. Vycházím z toho, že už neinzerují. A jejich čísla jsem si v mobilu již smazal...

youngboy10
zkušený norník

Příspěvek od youngboy10 »

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1817047/Zarihoney
Muže někdo hodnotit?

děvkyavdanýtojemoje
norník závislák

Příspěvek od děvkyavdanýtojemoje »

youngboy10 píše:https://www.sex.cz.com/cs/lide/1817047/Zarihoney
Muže někdo hodnotit?

To je RUKKY, akorát má změněnej nick...

Luky9876
začátečník

Příspěvek od Luky9876 »

Ahoj, doporuci nekdo hezkou asiatku z Prahy? Hubena, holcici typ?

josephcarl
začátečník

Příspěvek od josephcarl »

Včera jsem byl v Privát Asia,
měl jsem Misu 23let ikdyž vypadá mladší, je roztomilá,drobnější postavy.
Kozičky menší tak 2jky bobřík přírodní.
byl jsem tam hodinku 2500Kč,Prostředí příjemné,čisté
Orálek tomu nebylo co vytknout,klasika taky Ok
Nejsem žádný Přetestosteronovaný herec,takže zhruba za půl hodinky bylo po akci.
Zbývající čas vyplnila Misa celotělovou masáží.

Jediné co bych vytknul je místo kde se Privát nachází,člověk nemůže přijít na Blint musí se objednat
a vzhledem k hustotě provozu a skutečnosti,že privát je prakticky u silnice je umění slyšet přes telefon druhou stranu.

Naštěstí bordel z provozu není slyšet v prostorách Privátu

Doporučuji

honza.027
panic

Příspěvek od honza.027 »

Ahoj, je v Praze ted neco krome Asia privat, co byste doporucili? Pripadne jeste nejaka mlada romka?

atack
začátečník

Příspěvek od atack »

josephcarl píše:Včera jsem byl v Privát Asia,
Nejsem žádný Přetestosteronovaný herec,takže zhruba za půl hodinky bylo po akci.

Jediné co bych vytknul je místo kde se Privát nachází,člověk nemůže přijít na Blint musí se objednat
a vzhledem k hustotě provozu a skutečnosti,že privát je prakticky u silnice je umění slyšet přes telefon druhou stranu.

Doporučuji
Pokud člověk neumí anglicky je tam někdo do tě navede v češtině ? :)

vonKlomp
norník

Příspěvek od vonKlomp »

atack píše:

Doporučuji

Neboj, operátorka umí malinko česky ;-)

atack
začátečník

Příspěvek od atack »

vonKlomp píše:
atack píše:

Doporučuji

Neboj, operátorka umí malinko česky ;-)
Tak to je super , někdy zajedu zkusit.

Geco
zkušený norník

Příspěvek od Geco »

Po několika návštevách privátu Asia jsem, kde jsem byl vždy zpravidla spokojen, jsem si řekl, že zkusím něco jiného a to bud Čína privat a nebo Mimi privat. Volba padla na Mimi. Už jen ty holky vypadaly lépe. Jenže.... Obě fotky jsou fake a tak mě přivítala taková podsaditá Asiatka neurčitého věku, typoval bych 30+. Přivítání docela milé a hned se na mě vrhla, ale to bylo vše.
Byla to totální tragedie. Ta holka neumí vůbec žádný jazyk, jen dvě slova anglicky blowjob a fake. Vyholená dole nahoře nechané chloupky a ještě křivě oholené.... navázání jakékoliv erotiky nula. Zaplatil jsem hodku za 2500 a za 20minut jsem se jí vyhonil na břicho a odešel. Je to snad první Asiatka, která stála úplně za hovno. Never more !!!!
https://www.sex.cz/153375

Odpovědět