Černošky, mulatky, asiatky

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
havlik1992
panic

Re: Černošky, mulatky, asiatky

Příspěvek od havlik1992 »

Potvrzuji, co napsal Geco. Mimi privátu se také doporučuji vyhnout.Fotky Ady jsou fake, přivítala mě průměrná Asiatka, včas jsem se neotočil, rezervovaný přístup, časový ojeb. Stydím se, že jsem se takto vlastní vinou nechal nachytat.

tdwtdw
panic

Příspěvek od tdwtdw »

Ahoj, nekdo zkusenost s Lulu cina privatek z sex.cz Praha v okoli nam. Miru? Cislo 774182043... obecne me zajima jestli mate velkove zkusenost pripadne i s timto privatem. Ceny 1500kc 30m a 2500 hod

giwi
panic

Příspěvek od giwi »

poradíte nejakú dobrú černošku v Prahe?

flowing
zkušený norník

Příspěvek od flowing »

stihl uz nekdo zkusit Cernosku Annu z Modran? https://www.sex.cz/462179?SNID=ann&Rnd=2067316546&S=5

Geco
zkušený norník

Příspěvek od Geco »

Přidám další recenzi.
Zavítal jsem se zase do privatu Asia na Plzeňský. Byl jsem hned po ránu a tak se holky musely připravit. Nakonec jsem si vybral tuto :
https://www.sex.cz/740137
Malá, štíhlá Číňanka. prsa má skutečně velký, ale visící, což mě vůbec nevadilo. Má velké bradavky a dvorce. Jen na ně nechtěla sahat, jen celá prsa.
Má pěkného bobříka, jak se dalo u těchto holek čekat, no vlastně i kvůli tomu tam chodím. Co mě překvapilo, že měla čerstvou jizvu po císaři. Ještě stehy.
Nechtěla se nechat prstit, ale lízat jo. Za příplatek piss a výstřik do pusy. To jsem čekal. Nebylo to nic divokého a senzačního a na opáčko to není. Přesto to
mělo něco do sebe. Chtěla se líbat a po skončení jsme si psali přes překladač a to byla hrozně milá a přítulná. Jinak angličtina nic.
Celkové hodnocení 3, orál 2, piss 2, sex 3, přístup 4

Noříl
norník

Příspěvek od Noříl »

flowing píše:stihl uz nekdo zkusit Cernosku Annu z Modran? https://www.sex.cz/462179?SNID=ann&Rnd=2067316546&S=5

Zkoušel si? Klidně odpověz do zpráv.

Aranobis
norník

Příspěvek od Aranobis »

A máte nějaké informace k tomuto privátu?

https://www.sex.cz/sexhome

pichac123
norník

Příspěvek od pichac123 »

Koukám člověk tu chvíli není a jak se nám ty privátky s Asiatkama rozmohly...
Za sebou mám pár zkušeností s Asia privátem na Plzeňský a vždy vesměs dobrý (minimálně jsem tam snad nikdy nelitoval po akci, že jsem nedal otočku :-)), i když teda prostředí nic moc.
Aktuálně mě podle fotek láká Happy Exotic Girls - https://www.sex.cz/happyexoticgirls, trochu více asi Sawa i když Kara s tím leopardím ohozem taky nevypadá zle :-) Fotky snad úplně na nějaký fake nevypadají...
Máte někdo zkušenosti, jestli nejsou holky až moc protřelý se špatným přístupem?
A ceny tušíte někdo? I třeba za obě dohromady? Případně nemají holky třeba i připínáka? :P
Díky.

Geco
zkušený norník

Příspěvek od Geco »

Navštívil jsem tuto holkU

https://www.sex.cz/484720?SFI=899&Rnd=1383729272&S=1
Musím říct super !!! Prostředí nic moc, ale ona naprosto GFE. Krásně úzká, vzájemný orgasmus a naprosto úžasné líbání. Po dlouhé době 10 z 10.

pichac123
norník

Příspěvek od pichac123 »

Hmm, pěkný. Na některých fotkách až tak Asijsky nevypadá... možná bude trochu míšená. Ten podnik je v Sapě nebo na sídlišti v okolí? V Sapě do hampejzu bych se asi i docela bál :)

Noříl
norník

Příspěvek od Noříl »

Co nějaká černoška? :)

pichac123
norník

Příspěvek od pichac123 »

Sophia / Asian Girls Prague 4
https://www.sex.cz/484720?SFI=899&Rnd=1383729272&S=1

Domluva v pohodě přes WhatsApp... velmi operativně, od první zprávy do začátku akce stačilo asi půl hodky (všední den po poledni). Holky poslaly i fotku a video, kde to přesně najdu. V Sapě to není, ale je to kousek - Libušská 151. Parkovat se dá v bočních uličkách, ale chvilku trvalo než jsem našel volnej flek i kvůli tomu, že snad každá ta boční ulička je jednosměrka. Vrata odemčený, jde se do dvora a tam jsou to poslední dveře napravo. Ten vlez není nic moc, ale naštěstí mě nic špatnýho cestou nepotkalo a snad nikdo v oknech nešpehoval :) Při mém příchodu zrovna odcházela druhá slečna, takže bylo otevřeno a nemusel jsem čekat než se dozvoním/dovolám. Druhou slečnu jsem si moc nestihl prohlédnout, ale podle fotek na webu je můj typ (drobná holčina) rozhodně více Sophia...

Nabídku a ceny jsem dostal přes WhatsApp, přepisuju:
30min/2000
45min/2500
1h/3000
Oral bez,klasika,mazleni,69,libani,lizani,masaze
... s dodatkem, že do času se nepočítá sprcha

Dal jsem půl hodky... přístup takový ten standardní, korektní, profesionálně snaživý, na který jsem zvyklý i z Asia Privat na Smíchově. Holky z Asie asi nemají v povaze žádný velký rodea a to ani v pozitivním ani v negativním smyslu :)
Na velkou rozmluvu to nebylo, ale ani nebyl důvod, na všem potřebném jsme se shodli snadno :) Na požádání si navlíkla i botky z fotek. Jen nechápu, proč se tyhlety holky z Asie mají potřebu vždy tak rychle svlíknout a jít do postele nahatý - tím, aby nahodila nějaký prádýlko jsem ji už nechtěl brzdit :)
Koupelka hned z pokojíku, sprcha ve vaně, ale zase je místo na společnou sprchu s holčinou, která si vás vymydlí.
Akce - klasika z Asia privátů... nejdříve trochu líbačky, pak mi vocumlala bradavky, pak koule a pak příjemný kouř bez s invencí bez nějakých negativ.
Bobřík byl, ale při lízání chlupy nepřekážely.
Pak kondom a na koníčka do příjemně úzké dírky... kde musím kvitovat, že před orgasmem nebo těsně po výrazně zvolnila tempo a k orgasmu pipinou lehce dodráždila, což mi velmi vyhovuje a ne jak některé zasloužilé pracovnice s přicházejícím vrcholem zrychlují a zrychlují, že vám ho málem urvou a ve výsledku z toho orgasmu pak až takovej zážitek nemáte :)
Po akci nabídnutá masáž, rychle smejt hanbu :), příjemné rozloučení a adios...

Za mě dobře utracené peníze, ale opakovat asi nebudu, raději mám rozmanitost než návraty k již ozkoušené slečně :) Z těchhle Asiatek bych zopakoval možná snad jednu, kterou jsem potkal v podobném podniku v Barceloně, ale to je jiná story :)

Chystám se ještě za Sawou z Happy Exotic Girls případně s oběma holkama do trojky... kdyby měl někdo recenzi :)

volny24
zkušený norník

Příspěvek od volny24 »

Občas chodím do Asia privat na Smíchově. Říkal jsem si, že by to chtělo malou změnu a zkusil jsem Mimi z https://www.sex.cz/sexhome.
Bylo to jako přes kopírák s tím, co napsal výše píchač123 o slečně z privátu v Libušské.
Slušná práce za slušné peníze, ale trochu jako sex s manželkou: Uspokojí, ale nenadchne.
Opakovat u Mimi nebudu. A těší mě, že jsem nešel do Libušské, protože jsou ještě o něco dražší, než ostatní Asia priváty a výkon jak vidím, je stejný.

adam323
začátečník

Příspěvek od adam323 »

Zdravím pánové, mám v plánu navštívit hlavní město a rád bych zkusil asiatku. Koukal jsem na priváty Happy exotic girl, Čína privátek, Asia privát, Asian girls Prague. Poradí někdo kde to stojí za to, či to aspoň neurazí?

pichac123
norník

Příspěvek od pichac123 »

adam323 píše:Zdravím pánové, mám v plánu navštívit hlavní město a rád bych zkusil asiatku. Koukal jsem na priváty Happy exotic girl, Čína privátek, Asia privát, Asian girls Prague. Poradí někdo kde to stojí za to, či to aspoň neurazí?
Já mám osobní zkušenosti s Asia Girls (x krát v průběhu několika let), Happy Exotic (2x) a Asian Girls (1x). Z mé zkušenosti jsou obecně všechny tyto privátky jako přes kopírák, viz co jsem psal na minulé stránce a utvrdil mě v tom volny24. V rámci tolerance jsou některé holky více "zapojené do akce" a některé holky to berou více pragmaticky jako job a snaží se, aby klient neodešel nespokojený. Když o tom přemýšlím, tak v mém vnímání z mých návštěv spíše převládá ta druhá skupina. Že by to byla fakt jízda jsem zažil fakt zřídka. Vyloženě špatný zážitek si ale také nepamatuju...

Holky se na těchto privátech dost mění (asi jak jim rotují krátkodobý víza), takže ony zveřejněné recenze mají bohužel krátké platnosti.

Za mě můžu aktuálně dát recenzi na Sawa z Happy Exotic. Poprvé jsem byl se Sawa a ještě do trojky s druhou holčinou, která už teď není. A to musím říct, že byl fakt nářez, chvílema jsem si připadal jak v sedmým nebi a chvílema jako 007 v tomto videu (https://www.youtube.com/watch?v=du6cHDsnWhQ) :-) :-) Každopádně to mohlo být dost zkreslené tím, že to byla moje teprve 3tí trojka, z toho jedna stála fakt za hovno a ta třetí byla už hodně dávno. Každopádně na tenhle zážitek budu ještě chvíli vzpomínat...

Po druhém jsem dal Sawa samotnou. Stále bych to hodnotnil ve srovnání se zážitky z těchto všech asia privátů jako nadstandard, ale už se to malinko více přibližovalo tomu průměru.

Co ještě stojí za zmínku, tak konkrétně Sawa mi nepřijde jako taková ta typická asiatka (myšleno tipická Číňanka nebo Japonka). Přijde mi taková trochu tmavší, možná lehce jakoby do Thajska/Malajsie. Jo a má doslovně takové ty přislovečné "2 lentilky pod kobercem" (myslím tím prakticky nulky)
Jinak když jsem byl podruhé, tak jsem zahlídl ještě jinou slečnu (myslím, že to mohla být Yi yi) a ta mě po vizuální stránce moc nezaujala.

Jinak obecně na těchto Asia privátech mi vyhovuje domluva přes Whatsapp. Přijde mi to efektivnější než volat, navíc když většinou operátorka umí česky více či méně...
U Happy Exotic mi z těch navštívěných přijde nejlepší příchod - je to v Šaldově 545/4 v Karlíně - klasickej karlínskej činžák, šmajchl byt je hned vedle vchodových dveří s tím, že holčina či operátorka přijdou otevřit po ohlášení se přes Whatsapp... Pro mě lepší než čekání na frekventované Plzeňské a zvonit či se vkrádat do dvorku za bránou v Libušský.

Jinak mimochodem ještě mám takový pocit, že Cali z Asia privat by mohla být ta dříve Sophia z Asia Girls, kterou jsem recenzoval na předchozí stránce. Ale to berte bez garance, z většiny těch fotek toho moc poznat není :)

Tak noru zdar...

Odpovědět