Recenze privátů 2019

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
peper666
pokročilý

Re: Recenze privátů 2019

Příspěvek od peper666 »

Ahoj chlapy. Potřeboval bych poradit jak zkontaktovat Paulu Milf kterou jistě každý znáte. Využil jsem amíky, email co má na stránkách a nic. Instagram se mě moc nechce. Díky moc. Klíďo SZ. Naoplatku poreferuji. Když to nevyjde následuje No.1

sesoradam
začátečník

Příspěvek od sesoradam »

025420 píše:Dost často tadu čtu zkratku, že slečna nabízí a dělá OB. Prosím o vysvětlení zkratky OB. Nějak se v tom nevyznám a při googlování jsem to protě nenašel.
Omlouvám se, ale jsem v tomto nováček.
Orál bez. Ještě pro jistotu doplním bez kondomu :hop:

sesoradam
začátečník

Re: Recenze privátů 2018

Příspěvek od sesoradam »

[quote="Kanec020"]Nová Aneta +420605484517
Adresa Roztoklatská 2 , Praha10
Dnes sem navštívil tuto dámu. Věk odhadují tak 35-40. Vcelku příjemná, ale zkazila si to vyřizováním hovorů během aktu...

Tak mě by jeblo, kdyby si madam během mrdu telefonovala :nenene:

Jindra88 Vary
panic

Příspěvek od Jindra88 Vary »

Ahoj norníci, chystám se opět pracovně do Prahy a bude tam trošku volna.

Kam na jistotu zajít na Stodůlkách, nebo poblíž ? Markétu znám, zajímala by mě ta letuška z sex.cz, případně byla nějaká Ginger, ale už není, nebo víte něco ?

Díky moc

Noru zdar

pav
pokročilý

Příspěvek od pav »

Zkusil jsem Kristýnu z privátu Alena na Sevastopolské. Privát Alena je v Praze již hodně let, ale nikdy předtím jsem ho nezkusil. Privátek je v přízemí domu. Na pokoji byla i rohová vana, ale stěny pokoje ukazují, že se používá už opravdu hodně dlouho. Foto Kristýny je opravdové, ale nevyjadřuje skutečnou postavu. Kristýna je o typ mohutné ženy, což zrovna moc nemusím. Jelikož jsem měl v Praze omezený čas, tak jsem ale zůstal. Věk v inzerátu neodpovídá, sama mi řekla, že jí je 35. Jedná se o profesionálku, která takhle pracuje údajně již 7 let a profesi umí. Kristýna byla nakonec mazlivá a v sexu vstřícná. Pinďulu má zcela oholenou a má pevný 4 kozy se špičatými bradavkami. Nechala se lízat, strčit 3 prsty do kundy. Při lízání a sání ji hodně naběhnul klitoris. Tak velké zvětšení jsem ještě neviděl. Velice dobře kouří a sex byl taky dobrý. Pokud má někdo rád mohutné ženy, tak doporučuji.
Přílohy
11456350.jpg
11456350.jpg (26.21 KiB) Zobrazeno 19217 x

dexter123a
začátečník

Příspěvek od dexter123a »

Zdravím zítra budu v Praze má tady někdo zkušenost ?

Kód: Vybrat vše

https://www.sex.cz/718551?SFI=379&Rnd=329119255&S=5

Nebo doporučení na jinou mladou pěknou amatérku....

Předem díky za info a Noru zdar.

leosek123
panic

Příspěvek od leosek123 »

Má někdo zkušenost tady? Fotky vypadaj dobře. https://www.sex.cz/privatadrianka

riverin
pokročilý

Příspěvek od riverin »

Ahoj.
Privat Laskavý dotek , slečna Leona.

Už tu jednou tento dotaz byl , je možné info o slečně?

Děkuji

:potom: :potom: :potom:

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Pravděpodobně to s inteligencí národa nornického bude špatné. :ass: Viz 2 příspěvky nahoře.
Do vlákna Recenze privátů :idea: tu dexter123a a riverin píšou dotazy, nejspíš se domnívají, že svým dotazem píšou recenzi. :nenene:
Riverin dokonce na honírnu :shock:
Ale je to věc moderátora zdejšího fora či admina.
vulcan

LookAss
pokročilý

Příspěvek od LookAss »

Ahoj, přicházím s prosíkem jestli náhodou nevíte o nějaké malé slečně nebo paničce z Prahy nebo blízkého okolí.
Podmínka ale je že by měla být co nejmenší na výšku.
Předem díky za tipy kluci

Mesiáš
norník

Příspěvek od Mesiáš »

Linda, Privatgrace
http://privatgrace.cz/slecna/new-linda/
Skoro si říkám, jestli do sekce Recenze vůbec dávat mezi skoro samé dotazy opravdovou recenzi...ale tak co bych pro veřejné blaho neudělal. Nadto jde o ne snad úplně varování, ale přinejmenším uvedení na pravou míru některých exaltovaných recenzí, které jsem na Lindu četl.
Možná to je fajn holka, o to nic, a možná toho večera jen neměla tu správnou náladu. Ale sorry jako, přišla mi ten den úplně mimo, nervózní, nesvá, všechno tak nějak drhlo, žádnej můj ajsbrejkr nezabíral.
Inzerovaný věk 25 ve skutečnosti minimálně o konstantu vyšší. Žádná vychrtlina to není, ale postava v cajku.
Bohužel na cimře erotično nula, honění takový jak když se toho péra bojí, pohledy do stropu. Kouření na výzvu provedeno, ale velká bída. Žádná invence, žádná hloubka...tvrdá mechanika.
Nezbývalo než jít na vpich. Což v Lindině případě znamenalo lehnout si na záda a čekat, co bude. No nějak jsem to dokodrcal do konce, ale asi jsme oba byli rádi, že to máme za sebou.
Třeba je teda říct i to, že kozy jsou teda udělaný parádně.
Závěrečné hodnocení tedy neutrální - na pobídnutí vyhoví většině požadavků, prsa luxusní, ale empatičnost, zručnost, erotičnost...velká velká bída.
Tak si vyberte, Bůh suď.
Hlavně se z toho neposrat...

LookAss
pokročilý

Příspěvek od LookAss »

Tak napíši nějaké recenze z poslední doby.
Předem upřesním že když jdu za nějakou placenou tak většinou si vybírám nějaké starší.

První byla: Brunetka
Místo: Praha 5, Arbesovo náměstí
Tel.: 732 474 105
Tady člověk chybu neudělá, koupelna taková horší ale je to starý dům. Brunetka velice příjemná, přítulná. Postava a prsa perfektní.
Na čas nehledí a člověk si to s ní opravdu užije a buďto je dobrá herečka nebo si to opravdu užívá i ona.
Pokud budu zase v okolí tak určitě dám opakování

Druhá byla: Mazlivá Eva
Místo: Sídliště Nové Butovice (přes lávku od Kauflandu, první bytovka)
Tel.: 728 543 484
Tady to bylo takové zvláštní, navigace super, domluva po telefonu také. Při příchodu mě zarazilo že se člověk musí nahlásit na recepci v přízemí takže jsem byl propuštěn dále k výtahu až po nahlášení vymyšleného jména. Takže vyjedu výtahem do požadovaného patra, dveře do bytu pootevřené takže vklouznu rovnou dál. V předsíni už čekala v noční košilce, v šeru chodby jí okouknu a říkám ok to půjde, tak pusa na přivítanou a šup do koupelny. Koupelna a byt parádní. Po sprše vylezu na chodbu a koukám nikde nikdo, řeknu halo ale bez odpovědi tak projdu byt až k ložnici kde byly otevřené dveře a kde už čekala na posteli na všech čtyřech. Musím uznat zadek má opravdu pěkný ale tady to začalo. Rovnou tak jak byla tak jsem jí stáhl kalhotky a začal prstovat a už jsem sledoval jak se tak zvláštně kroutí a cuká, tak jsem se jí pokusil sundat podprsenku a pořád uhýbala až se mi to nakonec povedlo a najednou na postel vypadly ponožky a ona je po operaci a má pouze jedno prso a jak otevřela pusu a začala mluvit jsem pochopil že je úplně mimo, nejspíš si něčeho šlehla jen nevím jestli těsně před příchodem nebo to stihla během mé sprchy. Nadrženost ale byla větší a zadek měla fakt pěknej tak jsem šel na anál a začala držkovat, tak říkám hele domluvili jsme se v telefonu na anál tak drž. No celou akci se jen divně cukala a něco mlela pro sebe, tak jsem se vysypal, osprchoval a rychle vypadnul. Jo a abych nebyl úplně za hajzla tak jsem jí na stole nechal 200Kč protože o prachy vůbec neměla zájem.
Opakování určitě ne

Třetí byla: Markéta
Místo: Prosek (naproti OBI)
Tel.: 728 543 484
Zkrátím to protože se tady o ní myslím už psaly. Fotky buďto nejsou její nebo hodně starý. Koupelna šílená, špinavá a starý plesnivý umakart. Na pokoji rádoby diskotéková světýlka a óčko v tv řvalo že nebylo slyšet vlastního slova. Matrace vysoká asi půl metru a měkká že se do ní člověk propadne a nemůže ven. Vedle v pokoji brečelo malé dítě. (To okomentovala že je příbuzná na návštěvě) Markéta neochotná, víc jak polovinu věcí nedělá nebo se jí nechce. Akce převážně zezadu protože byla líná a víc se jí nechtělo, nemohl jsem se udělat kvůli kombinaci Řev z tv/neochota/lenost tak jsem se vyhonil vysypal se jí na kozy a zmizel raději bez sprchy.
Opakování nikdy

Ale pokud máte ozkoušené nějaké jiné starší co za to stojí budu rád za tip

Jane
panic

Příspěvek od Jane »

LookAss píše:Ahoj, přicházím s prosíkem jestli náhodou nevíte o nějaké malé slečně nebo paničce z Prahy nebo blízkého okolí.
Podmínka ale je že by měla být co nejmenší na výšku.
Předem díky za tipy kluci
Zkus Sabinu z LeAmour, jestli tam teda ještě dělá... Ta je fakt malá

otass
norník

Příspěvek od otass »

Kluci měl je někdo? Odrazuje mě ta recenze Podtim
https://www.sex.cz.com/cs/lide/1797306/StydlivaAndy

sirotek
začátečník

Příspěvek od sirotek »

Ahoj kluci. Existuje v praze privát, kde si muzu vybrat slecnu až při příchodu? Nedokazu si totiz z rozmazanych fotek vybrat. Showroom v Holesovicich nechci.

Zamčeno