Mazlivé studentky

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
vulcan
norník závislák

Re: Mazlivé studentky

Příspěvek od vulcan »

Grindy píše:Tak Hanka byla vždycka velmi žádaná milfka, ale už jí tam nenajdeš :-( Škoda,

PS ta nová Hanka není tahle původní

Celou návštěvu hodnotím jako velmi vydařenou. Je to způsobeno jak cenou 1200,-Kč/h, 800,-Kč/1/2h, kde je v ceně již OB, ale i velmi příjemným přístupem Hanky.
Co je to za blbost :shock: ,
Hanka je tam stále ta původní, jen má nové fotky.
vulcan

Oldtimer
Kmet

Příspěvek od Oldtimer »

Tvl, kdes na tu blbost přišel !!! JE to ta samá - má jen nový fotky !!! na 100%
Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím dřív nebo později budou problémy !!!!!

Gretzky99
pokročilý

Příspěvek od Gretzky99 »

vulcan píše:
Grindy píše:Tak Hanka byla vždycka velmi žádaná milfka, ale už jí tam nenajdeš :-( Škoda,

PS ta nová Hanka není tahle původní

Celou návštěvu hodnotím jako velmi vydařenou. Je to způsobeno jak cenou 1200,-Kč/h, 800,-Kč/1/2h, kde je v ceně již OB, ale i velmi příjemným přístupem Hanky.
Co je to za blbost :shock: ,
Hanka je tam stále ta původní, jen má nové fotky.
Třeba Grindy chce odradit další norníky a mít Hanku jenom pro sebe.

RebelYell
začátečník

Lucie

Příspěvek od RebelYell »

Lucie
Pokousel jsem se obvolat par vytypovanych zenskych, ale nikdo neodpovidal, tak jsem si zamluvil na hodinku Lucinku z mazlivych studentek. Chtel jsem si vyzkouset poradne anal (predtim sjem ho zkusil jen asi dvakrat a nikdy nic moc). Byl jsem holkou mile prekvapen, docela hezka cernovlaska, mela i relativne velke poprsi. Uz je ve veku kdy ji brisko uz zacina trosku rust (tedy tak nejak kolem tech 25), ale porad je to skoro zanedbatelne. Dohodl jsem si anal a vse predem zaplatil. Je to prijemna holka, dela oral bez, a docela dlouho (asi 15 minut) a nedoflaka to. Musel jsem se soustredit abych se hned neudelal, a jednou to prerusit. Ma hebkou pokozku velmi prijemnou na dotek. Zda se ze ji sex bavi. Pak si na me sedla a zacala dost rychle dovadet, bohuzel jsem to spravne neodhadl a vcas ji nezpomalil, a udelal jsem se asi po 5 minutach, coz byl pruser, protoze pak uz jsem to po druhy nezvladl. Tal jsme asi 30 minut kecaly, a ja si uzival jeji hebke pokozky. Docela fajn holka na pokec z Jizni Moravy.
Mam si uvedomit ze si mam uz davat jen pul hodinky, misto hodinovych navstev. Takze anal nebyl, cekal jsem jestli mi nabydne mych 500 nazpatek, ale hodne bych se divil kdyby mi je dala.
Jestli to nekdy stihnu tak bych to i opakoval

Dr.Filth
zkušený norník

Příspěvek od Dr.Filth »

Neví někdo, kam zmizela Kačenka??

PlzenskyRomeo
norník

Příspěvek od PlzenskyRomeo »

Zítra budu v Praze Vysočany..typ na uzouckou?věk neresim

exhumed
začátečník

Re: Lucie

Příspěvek od exhumed »

RebelYell píše:Lucie
Pokousel jsem se obvolat par vytypovanych zenskych, ale nikdo neodpovidal, tak jsem si zamluvil na hodinku Lucinku z mazlivych studentek. Chtel jsem si vyzkouset poradne anal (predtim sjem ho zkusil jen asi dvakrat a nikdy nic moc). Byl jsem holkou mile prekvapen, docela hezka cernovlaska, mela i relativne velke poprsi. Uz je ve veku kdy ji brisko uz zacina trosku rust (tedy tak nejak kolem tech 25), ale porad je to skoro zanedbatelne. Dohodl jsem si anal a vse predem zaplatil. Je to prijemna holka, dela oral bez, a docela dlouho (asi 15 minut) a nedoflaka to. Musel jsem se soustredit abych se hned neudelal, a jednou to prerusit. Ma hebkou pokozku velmi prijemnou na dotek. Zda se ze ji sex bavi. Pak si na me sedla a zacala dost rychle dovadet, bohuzel jsem to spravne neodhadl a vcas ji nezpomalil, a udelal jsem se asi po 5 minutach, coz byl pruser, protoze pak uz jsem to po druhy nezvladl. Tal jsme asi 30 minut kecaly, a ja si uzival jeji hebke pokozky. Docela fajn holka na pokec z Jizni Moravy.
Mam si uvedomit ze si mam uz davat jen pul hodinky, misto hodinovych navstev. Takze anal nebyl, cekal jsem jestli mi nabydne mych 500 nazpatek, ale hodne bych se divil kdyby mi je dala.
Tak z me zkusenosti můžu říct že si slečna Lucie anal opravdu užíva a není problém ji během toho dovést i k orgasmu.

Jane
panic

Re: Lucie

Příspěvek od Jane »

RebelYell píše:Lucie
Tak až za ní půjdeš znova, připomeň jí to, měla by ti to A dat gratis - máš to u ní předplacený, ne?

konrad
pokročilý

Příspěvek od konrad »

Slečna DENISKA 28/168/50/2. Podnik jsem navštívil v minulosti vícekrát, ale na Denisku jsem jaksi nemel štěstí. První rozčarování, podnik je přestěhován do prního mezipatra, byt daloko menší, tmavá díra, chodba rozdělená paravany. U slečny souhlasí tak 168cm a 2ky prsa, věk +5 a váha +10. Fotky budou dosti staré. Dlouhá čekačka na pokoji něž mě odvedla do koupelny. V koupelně předložka nacucaná vodou jak houba a ručník malý, tak na utření rukou. Přesun na pokoj a další čekačka na slečnu. Slečna očividně znuděná, nafoukaná, arogantní. Žádný pokec, navázání kontaktu. Jak stroj klekne na klienka, olízne bradavku, sesunese níže a kouří, víceméně neumě honí rukou a přišmrdlává jazykem a rty. Dokonalé antierotično. Dokončení zezadu a pryč. Vzhled 3, kouř 5, sex 4, prostředí 4. Rozhodně již nedoporučím ani slečnu ani podnik.

Zdeb
začátečník

Příspěvek od Zdeb »

Naprosty souhlas. Jen vek tak spis plus 10. Takova tucne mekka. Opakovacka nebude. Nebyla cerstve oholena ani na nohach. Mela vsude strniste a samy bradavice. Me teda kourila dobre. Jinak pristup tak 3. Noru Zdar

exhumed
začátečník

Příspěvek od exhumed »

Cau nornici mam dotaz byl jste nekdo v posledni dobe u Studentek? Chystal jsem se tam pristi mesic ale dnes jsem zjistil ze kompletne predelali cenik, vse zdrazili a za vsechno se musi priplacet. Ma nekdo z vas aktualni zkusenost.?

Grindy
začátečník

Příspěvek od Grindy »

Taky jsem si všiml. Koronavirová krize ma své dopady na všechny. Hlavně v ceně už nemají OB, což je velká škoda :-( A taky Hanka stále nikde

Paulie88
zkušený norník

Příspěvek od Paulie88 »

Tak tenhle privát už je dávno odepsanej ... Osazenstvo stále stejný, o studentkách nemůže být ani řeč ... na mladou luxusní kočku tam člověk prostě nenarazí , já tam chtěl jít jen kvůli Hance, která tomu sice vůbec neodpovídá, ale byla úžasná, hlavně přístupem, ta tam ale teď není pořád a za ty zvýšené ceny už se mi nechce ani za ní ... Když jsem u ní byl dřívě tak za 1200 za hodinu jsem měl OB + si to nechala stříknout hezky do pusinky ... Teď a to stejný bych dal minimálně o 1000 víc .... Magoři prostě, no :)

mvjo
panic

Příspěvek od mvjo »

Rád jsem tam chodil. Mám rád orál bez do konce a za ty nové příplatky mne tam už nikdo neuvidí. Ty nové ceny při současném letitém osazení, to už nestojí za to.

Napol
panic

Příspěvek od Napol »

Někdo zkušenost s Ivankou?

Znám jí z reálu, tak přemýšlím, že bych jí zašel "překvapit", ale nevím, jestli ty peníze stojí "za to...." ....

Hm? Někdo?

Odpovědět