OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Jay.xxl
pokročilý

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od Jay.xxl »

Ty, cestovatelky jsou o ničem, přijedou max na týden a tzv vybouchaji z toho maximum na úkor kvality služeb, za mě nebrat - už jsem si párkrát naběhl

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Jay.xxl píše:Ty, cestovatelky jsou o ničem, přijedou max na týden a tzv vybouchaji z toho maximum na úkor kvality služeb, za mě nebrat - už jsem si párkrát naběhl
Souhlasím, dost často jsou to už v místě působení profláklé, a tak zkouší využít současné poptávky v jiném městě. Podobně třeba migrovaly Ukrajinky, polky, ty jsou nyní doma.
Mohou být ale výjimky, samozřejmě.
vulcan

zelenyhad
norník

Příspěvek od zelenyhad »

Dnes otestovana Lea, cestovatelka z Prostejova Werichova. http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... /lea-36834. Fotky jsou jeji, ale dobre focene. Je malicko tezzsi na zadek. V obliceji pohledna, prsa hezke, vek odpovida. Priserna postel. rozkladaci. Ale vlastni akce dobra, holka se snazi a prirozene reaguje. Cena 1200 za 30 minut, ale realne jsem tam byl vice nez 40, takze v zasae i cena OK

obrazeks
panic

Příspěvek od obrazeks »

zelenyhad: nabízí OB ?

zelenyhad
norník

Příspěvek od zelenyhad »

obrazeks píše:zelenyhad: nabízí OB ?
Bohuzel nevim. Neptal jsem se

majk133
pokročilý

Příspěvek od majk133 »

Dneska jsem obvolal několik podniků, ve většině případů to jen zvonilo - busy :D Středa zkrátka není dobrý den na tyto aktivity :mrgreen:

Nicméně ve zbytku volaných je cenová hladina nastavena 1300 za půl hodinu a hodina za 2000. Někde dokonce 2000/3000 :foun:

Cenu 1000/1500 jsem ochotný akceptovat, ale to navýšení mi nepřijde opodstatněné a ne zrovna marginální :ass:

Vím, že se to tady už propíralo. Já dlouho nenořil a dostal jsem dnes chuť, nicméně mě hodně rychle přešla...

Tolik z průzkumu trhu. Bary a kluby se otvírají a holky budou po quaranténě pěkně nadržené, tak asi zkusím štěstí tam :potom:

ydl
zkušený norník

Příspěvek od ydl »

Bohuzel je to tak. Je previs poptavky nad nabidkou.. Ale verim ze se to casem uklidni a cena se stabilizuje nekde kolem 15 az 18 stovek za hodinu. Pokud chcete aby to bylo na tech 15 ti, proste nechodte norit at se nabidka s poptavkou dostane do rovnovahy:) Jen ja to proste nevydrzim, takze vam s tim nepomuzu
Pokud nejaka rika ze ze prachy nikdy, tak to nejspis ceka na nabidku

zelenyhad
norník

Příspěvek od zelenyhad »

Je potreba se chovat rozumne. K neprijemnym, starsim a obtloustlym nechodit. Na atraktivnich divkach nabizejicich kvalitni sluzbu nesetrit.

bodi44
panic

Příspěvek od bodi44 »

:foun: Ahoj, nevíte kam zmizela Luccy?...bývala na Jílové 35...takový menší privátek v paneláku...dík

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Je previs poptavky nad nabidkou.. Ale verim ze se to casem uklidni a cena se stabilizuje nekde kolem 15 az 18 stovek za hodinu. Pokud chcete aby to bylo na tech 15 ti, proste nechodte norit at se nabidka s poptavkou dostane do rovnovahy:)

Je potreba se chovat rozumne. K neprijemnym, starsim a obtloustlym nechodit. Na atraktivnich divkach nabizejicich kvalitni sluzbu nesetrit.

je třeba jsně těm holkám říci, že cena vyšší než 1000 / 1500 je neakceptovatelná, přes tu nejede vlak.
Jinak si každá najde nějakou výmluvu, že.. kvalita.. atd. kvalita je stejně věc subjektivní.
Pamatujte, že zejména cestovatelky Vám budou nutit vyšší cenu.
Teď jsou všicni asi po koronapauze nadržení, později se dá čekat větší nabídka, začne krize, menší platy, propouštění, bude více dívek, co budou chtít easy money.
Důležité jim to dát jasně najevo i v telefonu. :ass:
vulcan

Nornik6790
panic

Příspěvek od Nornik6790 »

Kolegové,

Předně, musel jsem si změnit účet s nickem. Protože jsem měl doma jistou nehodu způsobenou nezamcenym telefonem. Proto se dnes tvářím jako první prispívatel.

Od znovu otevření po covidu se mi nedaří sladit můj pobyt v Olomouci s Kristýnou v PriavatekOl. Je dost obsazena a nemá zde jedinou recenzi? Můžete se prosím někdo podělit? Po hlase v telefonu moc neodhadnu :-)

Díky

Thom33
začátečník

Příspěvek od Thom33 »

Zdravím Norníci
Nemáte někdo zkušenost s Veronika-33.Inzeruje na Am.
Dík za informaci

majk133
pokročilý

Příspěvek od majk133 »

Thom33 píše:Zdravím Norníci
Nemáte někdo zkušenost s Veronika-33.Inzeruje na Am.
Dík za informaci
Ne, nemáme!
Zavolej, zjisti ceny, lokaci a běž ji oprášit ! ;-)
Pak poreferuj!

spacemarine
začátečník

Příspěvek od spacemarine »

Ahojte byl nekdo posledni dobe u kozate Nicol? +420777188703
Byl jsem cca pred rokem zajimalo by me jestli ma navssteva cenu i po roce?

Paull
norník

Příspěvek od Paull »

Nemám žádné recenze, jen povzdechnutí, omlouvám se všem, nemusíte to číst:
1. ceny rostou a tomu neodpovídá ekonomická situace. Nezaměstnanost ještě nedolehla, Ťapiny (říkejme jim popravě prostitutky) jsou na naprivat stále ty stejné..., některé i 10 let... Studentky téměř žádné, navíc nyní jsou VŠ zavřeny... Jeví se mně to takové přebrané...
2. narůstají "turistky", které se ani nenamáhají změnit si profil, a tak máme Českou Třebovou a Zlín a já nevím co ještě... Přijdou na jeden dva... na pár dní a zmizí... Nechtějí stabilní a spokojenou klientelu, stáláky, návrat... Jen vycucnout peníze a zmizet... A pak je objevíte zase úplně jinde... To je cesta, která nevede ke kvalitě, ani norníci si nemohou sdělit poznatky, protože ty prostitutky zmizí...
3. narůstá počet "masérek" a různých tantra..., nechtějí souložit, jen pošimrat, ne ne, přece jsem masérka:-). Ve skutečnosti jsou to poloprostitutky, které chtějí stejné peníze za "nic", jen za honírnu… Je toho na naprivat už strašně moc, za chvíli to bude půl na půl...
4. už se nám vkrádají ceny 1200/1800... Já nemám nouzi, ale já už toto nechci podporovat..., nějak se to ve mně zlomilo a i když to byl vždy POUZE byznys, tak toto je už primitivní zlatokopectví... Kdysi bývaly ceny 600/800/1200... Nadto se nezlepšují služby, prostitutky jsou otrávené, drzé do telefonu, chování hrozné... Nikdy jsem moc nechodil, spíše málo, vzácněji, ale došel jsem sám u sebe k závěru, že jsem schopen si priváty odpustit... na nějakou dobu, pak se uvidí, trh se usadí..., že to nebudu podporovat, pozornost dám jinam... tento pocit jsem si vytvořil a mám ho...
5. k tomu všemu chci říct, že ty prostitutky ani nejsou hezké - až na výjimky... Neudržované, povolené..., dívám se i na zuby..., je-li pěkně upravená, namalovaná, úsměv, prostě zda-li poskytuje iluzi... Ale přitom žádné cvičení, nakrémovaná pokožka, vůně - ani ne parfému, ale vůně jí samé - čistoty, hygieny, zdraví... Jsou jaksi roztřepené, celulitidové..., ano, až na výjimky, ale "zboží" je hrozné...

Tak to jsou suma sumárum moje pocity... nic Vám nedoporučím, neboť ani nemohu, nevím... Spíše se hoďte do klidu, to je také fajn:-) Snad Vám nevadilo moje čtení:-)?

Zdravím všechny!

Odpovědět