Recenze privátů 2020

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
Honza Další
panic

Re: Recenze privátů 2020

Příspěvek od Honza Další »

Hlásím špatnou zkušenost z privátu Dvě Sexy kočky - https://www.sex.cz/826846?Kraj=praha&Rn ... =praha&S=2 Veronika na fotce není Veronika, která vás uvítá ve dveřích, holka sice mladá, ale znuděná až běda. Člověk asi musí uvěřit prvnímu dojmu a otočit se hned ve dveřích, aby se vyvaroval podobným zkušenostem. To, ale není tak jednoduché :) "Veronika" se musí překecávat, aby se svlékla, asi hraje o čas. I vršek si svlékala na několikrát než ukázala prsa :) Očividně jí toto zaměstnání moc nebere. Malé vítězství nakonec na tom celém bylo, že jsem si zaplatil jen půl hodinu (1000Kč) a ne celou hodinu (1500Kč). Nikdy více.

XRichard
pokročilý

Příspěvek od XRichard »

Zná někdo Scarlett z Fascination? Inzeruje že je submisivní a má i tematické fotky. Dá se s ním rozumně domluvit? Jaká je? Díky.

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Honza Další píše:Hlásím špatnou zkušenost z privátu Dvě Sexy kočky - https://www.sex.cz/826846?Kraj=praha&Rn ... =praha&S=2 Veronika na fotce není Veronika, která vás uvítá ve dveřích, holka sice mladá, ale znuděná až běda. Člověk asi musí uvěřit prvnímu dojmu a otočit se hned ve dveřích, aby se vyvaroval podobným zkušenostem. To, ale není tak jednoduché :) "Veronika" se musí překecávat, aby se svlékla, asi hraje o čas. I vršek si svlékala na několikrát než ukázala prsa :) Očividně jí toto zaměstnání moc nebere. Malé vítězství nakonec na tom celém bylo, že jsem si zaplatil jen půl hodinu (1000Kč) a ne celou hodinu (1500Kč). Nikdy více.
Takovou píču poslat těžit uran 500 metrů pod zem !!!

leso
norník

Příspěvek od leso »

Alina111 na a.m.a.t.e.r.e.c.h
Recenzi jsem tady již uváděl kladnou, ale pod jejím Nickem i číslem inzeruje v případě záskoku na střídačku i svoji také ukrajinskou kolegyni Blondýnku. Když je tam blondýnka tak má i jiné fotky na profilu, ale Nick a telefon zůstavá. Na smsky reaguje taky dobře. No čuměl jsem když mi místo brunetky aliny otevřela blondýna. Sekce mature, to je něco pro mě, docela i hezká, takže sem to vzal. Byla moc milá. Ty vole líbala se. To zbožňuju a byla něžná. To já můžu a hezky pomalu. Hned mi bylo jasný že hraje o čas co nejdelší. Před nebyla domluva o praktikách ani penězích. Bylo to příjemné, nic mě netlačilo. Udělal jsem se hezky zezadu do gumy v ní. To líbání se mi líbilo. Příjemná ženská. Musím říct že obě Ukrajinky by naše krávy mohli učit vychování!!! Byl jsem tak 45 minut. Čekal jsem 1000 a ona že 500. Super zážitek. Můžu doporučit. Mature při těle, krásný dlouhý blonďatý vlasy. Jo a kunda teda voooolná že sem jí musel dát nohy k sobě jinak plandal
V práci to je onanie. Onanuji až 8h denně. Občas onanuji i přesčasy ....(Leso je náš nejlepší onanista, zdatný onanář)
Víte co je levnější než kurvy ? Pravá ruka. (Leso)
Průser je když ...., si chce ženská jenom povídat.

Mesiáš
norník

Příspěvek od Mesiáš »

Lucie, Alpin
https://www.sex.cz/557821
Cesty boží jsou nevyspitatelné a tentokrát mě zavedly opět do Bráníku. Což bývá zpravidla dobrá volba. Mám to tam rád.

Objednání a organizace v podniku a vše okolo bez problémů. Taky už zdražili btw, za půl hodinu bez příkras jsem platil 12 nebo 12 set.

Lucie je lolitkovsky působící slovenka. Blonďatýma vlasama a drobným tělem mi připomínala Niki z officu (kde tý je asi konec... :idea: ). Pár kérek po těle, hezký pačesy, perfektní zadeček - na tom jsem si pošmáknul (čímž nemyslím anál). Celkem vzato se mi docela líbila, i když pár rušivých detailů tam bylo.

Nástup do akce s klasickým zlozvykem. Mechanicky odházet veškerý šatstvo, lehnout na postel a čekat, co bude. No vážně erotický dusno :lol: .
Nějak jsme se probojovali k orálu. Lucka se snažila, to jo, invence či zručnost tam ale chybí. Lízání povoleno, prsty dovnitř bez protestů. Při akci samotný taky žádný omezení nejsou. Udělá, k čemu dostane pokyn. Takže hezký šukání do úzký mladý holky, ale dost sterilní.

Nijak mě to nenadchlo, ničím mě to neurazilo. Celkové hodnocení = prostě průměr. Doporučit se dá, já opakovat nebudu.
Hlavně se z toho neposrat...

Homer
panic

Příspěvek od Homer »

Návštěva Top Privátu, který sám o sobě je fajn. Bohužel velmi špatná volba jménem Kamila. Je to sice drobná ťapina, jak o sobě říká, ale pouze vzrůstem, jinak poměrně oplácaná. Věk bude možná sedět, ale výrazné brýle a upnuté vlasy ji zestařují, působí spíše dojmem učitelky češtiny. A takový byl i ten výkon, a to jsem pravděpodobně k učitelkám češtiny velmi nespravedlivý :). Určitě vypadá o dost jinak než na fotce. Bohužel ale neumím otočky...

Nejprve 20 minut zpoždění, prý se slečna ještě musí umýt (ale ani to nebylo moc znát, zrovna nevoněla). Komunikace a atmosféra nula. I když jsem byl hodně natěšený, na té holce mě vůbec nic nevzrušovalo. Ptám se, jestli si může rozpustit vlasy. "Nemůžu". A můžeš si alespoň sundat ty brýle? "Nemůžu, nic bych neviděla". Prostě katastrofa, nejraději bych hned utekl. Tak jsem požádal o masáž a doufal, že to náladu alespoň trochu zvedne. Následovalo hlazení asi takové, jako když se hladí kočka. Jediné, co za trochu stálo, byl orálek, takže jsem nakonec navzdory totální absenci jakéhokoliv erotična ze sebe něco vypotil. Pak jsem si znovu zkusil říct o masáž, ale bylo to horší než poprvé. Odešel jsem ještě dříve a dobrovolně. Můj nejhorší zážitek ever, tuto slečnu nedoporučuji :nenene:

Prifty
norník

Příspěvek od Prifty »

Má někdo zkušenost se Samanta321 z modrých "A" stránek?
Nabízí sex pod vlivem pika. Láká mě, ojet sjetou holku, ale aby to nebyl nějakej fejk.

Longshanks
zkušený norník

Příspěvek od Longshanks »

Eva , Praha 5, Smíchov, z annce.
MIlFka, můžu doporučit, byl jsem 2x, slečna z východu, inzerát 100% odpovídá - fotky, věk i popis. Je spíš na něžnější sex.

A propois, nevíte někdo, kdo tam dělá s ní? Ten privát se mi líbí, tak bych zkusil i šáhnout vedle... :lol: Zahlédl jsem tam i mladou, hezkou, českou bloncku, jak šla kouřit (cigarety) před dům, ale ta tam má asi jinou fci než ťapání... 8)
Přílohy
274750168.jpg
274750168.jpg (90.87 KiB) Zobrazeno 6471 x

P-rider
zkušený norník

Příspěvek od P-rider »

Je na ni inzerát a kontakt ?
sex,káva,kytara,sport

Longshanks
zkušený norník

Příspěvek od Longshanks »

P-rider píše:Je na ni inzerát a kontakt ?
??? Je na ní prakticky permanentní inzerát s touto fotkou v an.nci...

durango
norník závislák

Příspěvek od durango »

Longshanks píše:
P-rider píše:Je na ni inzerát a kontakt ?
??? Je na ní prakticky permanentní inzerát s touto fotkou v an.nci...
Tady je odkaz na jiné stránky.
http://www.sex.cz/275840

Harrybarrry
panic

Příspěvek od Harrybarrry »

Čus, má někdo zkušenosti s privatem devcata na rajsky zahradě? Ceny, služby holky,..?

twiks
začátečník

Příspěvek od twiks »

martina - atraktivni blondynka - https://www.sex.cz/atraktivniblondynka - - 732 345 400, Lhotecká - Praha 4 - Fotky i věk cca sedí. Domluva telefon, komunikace na miste ok. Privát pěkný velký byt + kočka. Sprcha, ručník ok. Postava hezka hubená, prsa pekna umělá, v obličeji dobré, ostatni nepevné, břicho povislé, zadeček nepevny, ale pekny. Úhrada před akcí. Chyba. 2 tis. půl hodina, 3 tis. hodina. Začátek, honeni pak kouř s podprumer. Sex spatný, změny poloh taky. Bez snahy. Udelej se a vypadni styl. To co slecna inzeruje se rozhodne nekonalo: Hledáš příjemné odreagování? Zde jsem nenasel. Preferuješ kvalitu pred kvantitou?- Hezci a drazsi nez jine, ale kvalita a pristup bidny. Tak jsi u mě správně. - To tedy rozhodne ne. Mám ráda mazlení a všechno kolem. - Opravdu? O tom nic nevim. Nebudeš litovat - Lituji. Za ty peníze spatny a neprofesionálni pristup. Na fotkach i v realu vypada slecna dobre, ale to je tak vsechno. Opáčko určitě ne, a nedoporučuji. Za ty peníze, leda ,,vyhonení" a velké zklamání...
Přílohy
Bez názvu-1.jpg
Bez názvu-1.jpg (274.25 KiB) Zobrazeno 4835 x
Naposledy upravil(a) twiks dne 16 červen 2020 00:18, celkem upraveno 1 x.

gellera
zkušený norník

Příspěvek od gellera »

Harrybarrry píše:Čus, má někdo zkušenosti s privatem devcata na rajsky zahradě? Ceny, služby holky,..?
Byl jsem 6x, pokaždé jiná.
Akorát jednou to byla blondýnka, 20 let, hezká, milá, fakt super.
Jinak vždy takový horší průměr - buď fakt hnusný zuby, nebo tlustá, nebo seschlý malý kozy.
Dřív 1000/1500.
Poslední patro v baráku.

gellera
zkušený norník

Příspěvek od gellera »

Longshanks píše:Eva , Praha 5, Smíchov, z annce.
MIlFka, můžu doporučit, byl jsem 2x, slečna z východu, inzerát 100% odpovídá - fotky, věk i popis. Je spíš na něžnější sex.

A propois, nevíte někdo, kdo tam dělá s ní? Ten privát se mi líbí, tak bych zkusil i šáhnout vedle... :lol: Zahlédl jsem tam i mladou, hezkou, českou bloncku, jak šla kouřit (cigarety) před dům, ale ta tam má asi jinou fci než ťapání... 8)
Co obličej? Tělo ujde, ale obličej bych se možná po 50 bál, ne?

Odpovědět