Recenze privátů 2020

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
P-rider
zkušený norník

Re: Recenze privátů 2020

Příspěvek od P-rider »

leso píše:nick: Katka1175 na webu Ama.t.e.r.i.cz

luxusní milfka. Byl jsem u ní doma, nalíčená, hezký sexy prádlo, černý dlouhý vlasy, lze se podle zvonku na který pak zvoníte dopídit i na civilní facebook. Civilní jméno Andrea. Je to u ní doma. Je příjemná, pohodová, není profi. V pohodě pokec před akcí. Jo a má čokla kterej votravuje, ale toho pak zavře. A akci - přístup milenky, a ty vole -LÍBÁ SE- a krásný prsa i klín. V obličeji krásná milfka. Doporučuju, Nechtěl jsem dát recku ale at nežeru. Je dostupná jen když je online hádám. Bere jenom sympatický chlápky ;-)
Mě tolik nebrala....Ale je to věc názoru :-) Dostal jsem se k ní náhodou úplnou. Už je to skoro rok zpět.
sex,káva,kytara,sport

Nezkuseny
pokročilý

Příspěvek od Nezkuseny »

Ahoj, má někdo zkušenosti s Astrid? 737 346 194 inzeruje na sex.cz

Longshanks
zkušený norník

Příspěvek od Longshanks »

leso píše:nick: Chlupaticepraha na webu Ama.t.e.r.i.cz
ženská vysoká, krásný kozy, pořáádná postava, ale né tlustá, ale silná, hezkej makeup. Je srandovní, hází tutový fláky kterejm se zasmějete. Domluva super, šmajchkabinet u metra. K akci říkat nic nebudu, udělal jsem se časně :-D, ale návštěva pro mě byla příjemná a nelituji. Jo a fotky v galerce, jsou na stoprocent její ,ta postava je fakt kus ženy
Já ji mám v blacklistu pro nesolidnost - cca 1-2 roky zpět domluvená schůzka hodinu dopředu a když jsem byl na místě nezvedala telefon (zkoušenou 1/2 hodiny) 8)

EPIgram
zkušený norník

Příspěvek od EPIgram »

esox píše:Klárka- masaze Připotocni, sklepni byt v nornikum zname lokalite. Domluva ponekud obtizna -pres sms
(krome sdeleni ceny pres dotaz). Fotky odpovidaji... (bohuzel i nabizenou 69 v inzeratu, bylo toto odmitnuto)
Původně Klárka tam byla ta plnoštíhlá blondýna s pěknýma kozama - t.zn. asi došlo k podstrčení jiného materiálu...
..jde o ident. podniky Vršovický pelíšek, Krásky z Vršovic, Klárka masáže =jeden podnik :idea:
Podpis: Cherchez la femme !

DonGiovanni
panic

Příspěvek od DonGiovanni »

Ahoj všem,

někdo ma zkušenost s Lenkou z Prahy 10

Ráda Vás pozvu do svého soukromí na krásné a vášnivé milování. Jsem Lenka, 38 let, prsa č. 4, temperamentní, mazlivá, hravá, sex a mazlení doopravdy miluji. Mám ráda klasiku, líbání, orálek bez i oboustranný orál, autoeorotika, relaxační masáž. Cena od 500 Kč, celá noc 5.000 Kč. Soukromý byt, Praha 10, zastávka Na Míčánkách, ul. 28 Pluku, parkování u domu.

nebo s Julie (taky z prahy 10)?

Hezký den pánové, zvu Vás k sobě do svého soukromí na Prahu 10 k příjemné celotělové masáži, pánskému rimmingu, orálku až do konce a můžem se domluvit i na pánském análku. Budu se těšit. Stačí zavolat na tel., domluvit se a přijít. Julie.

petr40
norník

Příspěvek od petr40 »

Izabela SEX NO vek 20 let tel 606588474 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Izabela/
izabell4.jpg
izabell4.jpg (38.96 KiB) Zobrazeno 10317 x
Privat SEX NO 1 nekdy je nazyvan norniky 123 objednavam se ke slecne Izabele. Při potvrzeni recervace hodinu před navstevou mi operátorka podniku pise sms a prosi me jestli nemuzu cas schůzky posunout o pul hodiny později . Pochopil jsem a odepsal ze souhlasim muj názor byl ze klient prodlouzil u slecny pulhodiny navíc. Na Vinohradske ulici v Praze jsem byl 40 minut před návštěvou u slečny Izabely a dostal nápad ze pujdu na zahradku do hospody naproti podniku 123 hospoda se jmenuje U Potrefeny Husy. Objednal si u barmana kofolu do pulitru zapalil cigaretu a pozoroval koulemdouci prochazejici po chodniku krasne slecny a zeny a tesil se na setkani s Izabelou. Zmena v podniku SEX NO 1 nastala ze klient uz neceka před 123 u hlavnich vchodových dveri az pro nej prijde operátorka ale dveře jsou otevreny a staci vyjet vytahem do 5 patra a vyjit po schodech do 6 patra kde me s usmevem vita prijemne a sympaticky slečna Izabela. Od zacatku se mi Izabela libila ona je krasna a rajcovni sexy mila blondýnka. V predsini jsem poznal ze nejsem v podniku sam protože jsem videl 2 pary bot klientu.Na pokoji domluva na cas navstevy na hodinu a slečna nabidla oral bez za priplatek, chvili bylo cekani na sprchu tohle ale chapu v podniku jsem nebyl sam. Po sprse prichazi na pokoj Izabela a na sobe ma hnede obleceni Body a vrha se mi pusou oralem na ptaka. Při koureni ji sundavam a vysvobozuji na svobodu jeji kozicky a zjišťuju ze slečna ma nadherny a krasny prsa c 3 bradavky do spicky, prirodni nadherny vytvor od Pana Boha. :potom: Sukani bylo s Izabelou luxusni a me se to sni libilo, muj názor je ze ona ma sukani v krvy a sukat umi. Při sexu na klasiku se tapinka necha pekne omrdat a malem jsem během chvile strikal do gumičky a nejlepší bylo sex na konicka. Izabela se umi krasne pritisknout telo na telo a na oblicej vam nalepi na cucani a lizani svoje nadherny bradavky do spicky. Navsteva u tapinky Izabely se povedla a urcite nekdy dam na 100 procent opacko :D

Trdlo
začátečník

Příspěvek od Trdlo »

leso píše:U následující jsem byl už 2x, líbí se mi její v pohodě přístup, je taková vláčná a za kompliment z ní vyloudíš krásnej úsměv. Prubnul jsem jí i přes dost negativní komentář, proto jeho chování bylo pro mě fakt překvapením.
Je to známá kurva stálice.
Na webu Amatéeři Nick: ---SandraDee1
Mobil: 732224746
Metro rajská zahrada, ul cíglerova.
Navigace na třikrát: vystoupis na metru a zavolej, volám, teď barák ten a ten, volám, zabzučí mi a jedu vejtahem. Nevím co je horší. Jestli navigace po kouskách nebo když na mě vychrlí nějaká i číslo patra i bytu, to si pak nepamatuju
Byt ve kterém žije, čisto. Sandra má krásný dlouhý černý vlasy a krásný oči. Velký kozy bože, mňam. Nechá se hezky pomaličku souložit, to mám rád i když je to rychlovka.
Kouřit umí krásně. Byl jsem pro příznivou cenu na rychlovce. Čas nehrotila. Pěkný, líbilo se mi to. Opakoval jsem . Bylo fajn že byla dostupná brzy ráno na 8 hodinu. Stačil jsem přijít na 9 do práce včas :-)
Moje dnesni zkusenost

Cena sla najednou lehce nahoru, z 800/600 na 1000/800 ok, co se da delat

Pri dotazu na nejaky foto, kde clovek vidi neco vic (nepotrebuju oblicej, ale rad se podivam jestli nahodou neprijedu pichat Quasimodovu matku) jsem dostal proste a jen NE. Nic okolo zadna omacka, rikam si dobre, huci ti v klacku a na Nornikovi nekdo psal, ze kouri dobre, tak drzim hubu a snazim se dal.

Pisu, ze bych se zastavil a ptam se kam mam priject.
Dostanu info, ze metr Rajska Zahrada, opet nic vic nic min, opet huci v klacku, tak drzim, pisu, ze chci adresu, protoze prijedu autem a to do metra nenarvu.

No a to byl konec nasi konverzace.

Chapu, ze se bojej o sobe davat informace, aby nikdo nezjistil kdo sou, ale kdyz si do haje chce rict prachy za to, ze na ni nekdo sahne (treba zoufalec jako ja) tak doprcic, at je rada, ze ji tam nekdo prijede, ne jeste nos nahoru....

Chtel sem si zanorit, ne si dat geocaching.

sebufon
panic

Příspěvek od sebufon »

Ahoj, jsem zde nový stejně jako v oblasti noření. Líbí se mi na fotkách Simona https://www.sex.cz/708539 - dle jiného privátového webu je na ul. Nejedlého. Dobrá volba pro počínajícího nořitele? Děkuji předem. Pokud ten dotaz a zvídání někoho štve, tak se předem omlouvám :-)

Jan80
norník

Příspěvek od Jan80 »

Trdlo píše:
leso píše:U následující jsem byl už 2x, líbí se mi její v pohodě přístup, je taková vláčná a za kompliment z ní vyloudíš krásnej úsměv. Prubnul jsem jí i přes dost negativní komentář, proto jeho chování bylo pro mě fakt překvapením.
Je to známá kurva stálice.
Na webu Amatéeři Nick: ---SandraDee1
Mobil: 732224746
Metro rajská zahrada, ul cíglerova.
Navigace na třikrát: vystoupis na metru a zavolej, volám, teď barák ten a ten, volám, zabzučí mi a jedu vejtahem. Nevím co je horší. Jestli navigace po kouskách nebo když na mě vychrlí nějaká i číslo patra i bytu, to si pak nepamatuju
Byt ve kterém žije, čisto. Sandra má krásný dlouhý černý vlasy a krásný oči. Velký kozy bože, mňam. Nechá se hezky pomaličku souložit, to mám rád i když je to rychlovka.
Kouřit umí krásně. Byl jsem pro příznivou cenu na rychlovce. Čas nehrotila. Pěkný, líbilo se mi to. Opakoval jsem . Bylo fajn že byla dostupná brzy ráno na 8 hodinu. Stačil jsem přijít na 9 do práce včas :-)
Moje dnesni zkusenost

Cena sla najednou lehce nahoru, z 800/600 na 1000/800 ok, co se da delat

Pri dotazu na nejaky foto, kde clovek vidi neco vic (nepotrebuju oblicej, ale rad se podivam jestli nahodou neprijedu pichat Quasimodovu matku) jsem dostal proste a jen NE. Nic okolo zadna omacka, rikam si dobre, huci ti v klacku a na Nornikovi nekdo psal, ze kouri dobre, tak drzim hubu a snazim se dal.

Pisu, ze bych se zastavil a ptam se kam mam priject.
Dostanu info, ze metr Rajska Zahrada, opet nic vic nic min, opet huci v klacku, tak drzim, pisu, ze chci adresu, protoze prijedu autem a to do metra nenarvu.

No a to byl konec nasi konverzace.

Chapu, ze se bojej o sobe davat informace, aby nikdo nezjistil kdo sou, ale kdyz si do haje chce rict prachy za to, ze na ni nekdo sahne (treba zoufalec jako ja) tak doprcic, at je rada, ze ji tam nekdo prijede, ne jeste nos nahoru....

Chtel sem si zanorit, ne si dat geocaching.

Skoro stejná zkušenost,akorát s Pudl35...nabízí vykouření bez až do konce..telefon nedává,pouze přes zprávu na AM. místo Vinohrady...to je ještě v pohodě,ale při otázce jestli jsou její fotky pravé,okamžitě nadávka do debilů a blokace.Tak ať jde do prdele,když není ani schopná si koupit za 200,-kč SIM kartu do práce a normálně se pobavit a domluvit s klentem :nenene:

lajosu
zkušený norník

Příspěvek od lajosu »

petr40 píše:Izabela SEX NO vek 20 let tel 606588474 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Izabela/
izabell4.jpg
Privat SEX NO 1 nekdy je nazyvan norniky 123 objednavam se ke slecne Izabele. Při potvrzeni recervace hodinu před navstevou mi operátorka podniku pise sms a prosi me jestli nemuzu cas schůzky posunout o pul hodiny později . Pochopil jsem a odepsal ze souhlasim muj názor byl ze klient prodlouzil u slecny pulhodiny navíc. Na Vinohradske ulici v Praze jsem byl 40 minut před návštěvou u slečny Izabely a dostal nápad ze pujdu na zahradku do hospody naproti podniku 123 hospoda se jmenuje U Potrefeny Husy. Objednal si u barmana kofolu do pulitru zapalil cigaretu a pozoroval koulemdouci prochazejici po chodniku krasne slecny a zeny a tesil se na setkani s Izabelou. Zmena v podniku SEX NO 1 nastala ze klient uz neceka před 123 u hlavnich vchodových dveri az pro nej prijde operátorka ale dveře jsou otevreny a staci vyjet vytahem do 5 patra a vyjit po schodech do 6 patra kde me s usmevem vita prijemne a sympaticky slečna Izabela. Od zacatku se mi Izabela libila ona je krasna a rajcovni sexy mila blondýnka. V predsini jsem poznal ze nejsem v podniku sam protože jsem videl 2 pary bot klientu.Na pokoji domluva na cas navstevy na hodinu a slečna nabidla oral bez za priplatek, chvili bylo cekani na sprchu tohle ale chapu v podniku jsem nebyl sam. Po sprse prichazi na pokoj Izabela a na sobe ma hnede obleceni Body a vrha se mi pusou oralem na ptaka. Při koureni ji sundavam a vysvobozuji na svobodu jeji kozicky a zjišťuju ze slečna ma nadherny a krasny prsa c 3 bradavky do spicky, prirodni nadherny vytvor od Pana Boha. :potom: Sukani bylo s Izabelou luxusni a me se to sni libilo, muj názor je ze ona ma sukani v krvy a sukat umi. Při sexu na klasiku se tapinka necha pekne omrdat a malem jsem během chvile strikal do gumičky a nejlepší bylo sex na konicka. Izabela se umi krasne pritisknout telo na telo a na oblicej vam nalepi na cucani a lizani svoje nadherny bradavky do spicky. Navsteva u tapinky Izabely se povedla a urcite nekdy dam na 100 procent opacko :D

No nadherne jsi si to tady napsala,priste si dej pred to nejaky prispevky,takhle to prokoukne i kdejakej dement,kdyz se tady vychvalis hned v prvnim prispevku

Harrybarrry
začátečník

Příspěvek od Harrybarrry »

Nemá někdo zkušenost s privatem devcata na Rajsky zahradě? Ceny, kvalita služeb? Konkrétně tam teď je Natalie.
https://www.sex.cz/597562?Order=Geo&Geo ... 219901&S=3

Geco
zkušený norník

Příspěvek od Geco »

lajosu píše:
petr40 píše:Izabela SEX NO vek 20 let tel 606588474 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Izabela/
izabell4.jpg

No nadherne jsi si to tady napsala,priste si dej pred to nejaky prispevky,takhle to prokoukne i kdejakej dement,kdyz se tady vychvalis hned v prvnim prispevku
Jo nechápu jak si holky myslí, že jsme totálně blbý.... taková profláknutá finta :lol:

Nornicekprznicek
pokročilý

Příspěvek od Nornicekprznicek »

goldenboy píše:Ahoj nekdo zkusenosti s bambulkapr ? Ci jinou romkou okoli Prahy 3,8,9, 10?
Ahoj, s tou jsem se sešel dvakrát. Poprvé OB v autě, myslim a pětikilo, bez polykání. Celkem fajn, upravená, příjemná baculka, akorát teda přišla trošku oblečená jak strašidlo, ale dobrý zážitek. Podruhý OB a rychlovka za 900 (víc jsem neměl v hotovosti a nepočítal jsem s tím). Jinak chtěla pak za klasiku u ní někde na bytě tisícovku. Jestli máš rád baculky, tak mužu doporučit, i peníze si brala až po akci.

leso
norník

Příspěvek od leso »

můžete jít laskavě s těmi odkazy na sex.cz/nějaky inzerat na kurvu.html DO PRDELE?! je den po napsání vašeho příspevku, a linky už nejsou platné. Piste do textu telefon, nebo nejaká vodítka jak kurvu zpětně dohledat, ideálně fotku, nebo vyfotit inzerát. :x Je to tím že inzerat na sex.cz je pěkně mastnej a vysí tam co já vím týden ?
V práci to je onanie. Onanuji až 8h denně. Občas onanuji i přesčasy ....(Leso je náš nejlepší onanista, zdatný onanář)
Víte co je levnější než kurvy ? Pravá ruka. (Leso)
Průser je když ...., si chce ženská jenom povídat.

leso
norník

Příspěvek od leso »

Výstřižek.jpg
Výstřižek.jpg (88.78 KiB) Zobrazeno 6237 x
k fotce přidejte tak 10 let :-D

nick: iva6868 na webu ama.te.ri.cz
721174700
Ivana civilním jménem,
ceny proti dnešním kurvám, asi tak o polovinu nižší. Přístup super, už se vyzná. Pohodová. Tělo na 50ku moc hezký a hebký a pěknej zadeček i prsa velký. Hodně povídá....aspon se něco dozvíte. Akce dobrý, co chcete udělá, ochotně. Budu asi po čase opakovat

takhle se dělá recenze vy dementi se sex.cz url linkama který po týdnu vyprší a jsou k ničemu
V práci to je onanie. Onanuji až 8h denně. Občas onanuji i přesčasy ....(Leso je náš nejlepší onanista, zdatný onanář)
Víte co je levnější než kurvy ? Pravá ruka. (Leso)
Průser je když ...., si chce ženská jenom povídat.

Zamčeno