Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
nukacola
pokročilý

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od nukacola »

Avalon v Berlíně zavírají :( A to jsem se tam chtěl vydat přišití rok. Ach jo. Nějaká alternativa asi neexistuje už?

Footlicker
začátečník

Příspěvek od Footlicker »

arken píše:
03 prosinec 2020 19:49
Obrázek
Footlicker píše:
24 listopad 2020 09:56
kokos77 píše:
24 listopad 2020 04:45
Slavex: A nevíš kde se teď Coco nachází, vím že skončila,ale stejně bych ji chtěl oslovit...
To jo, Madam Coco byla nejlepsi a nejkrasnejsi bohyne v nasich luzich a hajich. Bohuzel skoncila pomerne brzy pote, co jsem ji zacal navštěvovat. Jeste ted po ni tesknim 🙂 a vzpominam si na jeji prirozenou schopnost nadvlady...

Já jí psal , jestli by nebylo možná ještě lekce...ale odepsala , že bohužel ne.
Byla dobrá.[_files_edit_image_8952408.jpg_640_480.jpg
Jojo to je Ona, v cele sve prenadherne krase. Byla uzasna. Mel jsem presne ten pocit, ze bych u jejich nohou mohl travit cely svuj cas...dokazala poznat, kdy nasadit masku a roubik, abych se dokazal poradne vzrusit a aby ji to bavilo se slovy aspon mi do toho nebudes kecat.. a navic nezapomenutelny facesitting v cervenych krajkovych kalhotkach.

petr248
pokročilý

Příspěvek od petr248 »

https://profibdsm.cz/dominy/madamsilvie/

Fakt krásná domina. Má někdo recenze? Není to ta stejná domina z Chilli salonu? Díky všem!

Footlicker
začátečník

petr248 píše:
06 prosinec 2020 19:17

Fakt krásná domina. Má někdo recenze? Není to ta stejná domina z Chilli salonu? Díky všem!
Jojo je to ona...

arken
zkušený norník

Příspěvek od arken »

_files_edit_image_8932009.jpg_640_480.jpg
_files_edit_image_8932009.jpg_640_480.jpg (39.73 KiB) Zobrazeno 2977 x
Footlicker píše:
06 prosinec 2020 20:14
petr248 píše:

Jojo je to ona...
Z žádného salonu není. Měla vždy svuj. Kousek u Jezerky v Praze.

sub1k
začátečník

Příspěvek od sub1k »

myslim ze jsi si spletl Dominu..
Silvie vypada ze "ordinuje"v tom salonu. Dle fotek.
Na recenzi bych byl taky zvedavy :)

bark
panic

Příspěvek od bark »

Z Coco jsem byl vždy naměkko. To by byla ta pravá domina pro mě.
Bohužel jsem trochu otálel a začal s ní komunikovat až když končila :/ K lekci již nedošlo...

Dokonalá ženská, kéž by se někdy vrátila :)

Footlicker
začátečník

arken píše:
07 prosinec 2020 09:47
_files_edit_image_8932009.jpg_640_480.jpg
Footlicker píše:
06 prosinec 2020 20:14
petr248 píše:

Jojo je to ona...
Z žádného salonu není. Měla vždy svuj. Kousek u Jezerky v Praze.
Ja reagoval na dotaz na Silvii.

Madam Coco uz nepraktikuje. Bohuzel

patolízal
norník

Příspěvek od patolízal »

Přátelé, nevíte náhodou, co je toto za dominu? Občas tam mluví česky...docela bych jí rád navštívil.

Děkuji

https://freevideo.cz/vase-videa/obesenec-1121513.html

atd3
pokročilý

Příspěvek od atd3 »

Ahoj,
Poradite kam na opravdu kvalitni vyprask a ojeti pripinakem?
Idealni by byla nejaka Domina, kde bych si mohl pripadne nahlas u vyprasku ulevit a pri strap-onu pekne nahlas zahekat. Takze zadny panelak.
Dikx.
T

PetrMichal12
začátečník

Příspěvek od PetrMichal12 »

atd3 píše:
11 prosinec 2020 07:03
Ahoj,
Poradite kam na opravdu kvalitni vyprask a ojeti pripinakem?
Idealni by byla nejaka Domina, kde bych si mohl pripadne nahlas u vyprasku ulevit a pri strap-onu pekne nahlas zahekat. Takze zadny panelak.
Dikx.
T
No kdo poradí? Hledám něco podobnýho, panelák nevadí. :hop: :ass: Dikes

Lisacek
panic

Příspěvek od Lisacek »

Tak zkusim taky přispět svoji trochou do mrdaciho mlýna
Minuly týden jsem byl v ChilliP8. Asi primárně masážní salon, ale zkusil jsem jim napsat svoji představu... a světe div se, vyšli mi absolutně ve všem vstříc. Jen upřesním, ze muj dream bylo dát dohromady par holek, hledal jsem ponížení, šikanu ale hlavně foot a piss.
Popsal jsem tedy jednoduchý scénář, prisla mi odpoved, že mají možnost 4 dívek....wow!!! No nicméně cekal jsem tragedii....přece se nemůžou 4 ženský najednou na něčem shodnout.... a výsledek byl absolutně nej zážitek. Strávil jsem přes půl hodiny na zemi na recepci, u 4 paru nohou, prožil jsem šikanu, plivaci kolecko do mých ust. V samotném finále jedna po druhé vykonala piss me do úst... mluvim o poradnem pissu, žádných par kapek.
Takze hodnotím na absolutní jedničku a určitě zkusim co nejdříve opakovat.

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Lisacek píše:
14 prosinec 2020 15:48
Tak zkusim taky přispět svoji trochou do mrdaciho mlýna
Minuly týden jsem byl v ChilliP8. Asi primárně masážní salon, ale zkusil jsem jim napsat svoji představu... a světe div se, vyšli mi absolutně ve všem vstříc. Jen upřesním, ze muj dream bylo dát dohromady par holek, hledal jsem ponížení, šikanu ale hlavně foot a piss.
Popsal jsem tedy jednoduchý scénář, prisla mi odpoved, že mají možnost 4 dívek....wow!!! No nicméně cekal jsem tragedii....přece se nemůžou 4 ženský najednou na něčem shodnout.... a výsledek byl absolutně nej zážitek. Strávil jsem přes půl hodiny na zemi na recepci, u 4 paru nohou, prožil jsem šikanu, plivaci kolecko do mých ust. V samotném finále jedna po druhé vykonala piss me do úst... mluvim o poradnem pissu, žádných par kapek.
Takze hodnotím na absolutní jedničku a určitě zkusim co nejdříve opakovat.
Nejsi sám, kdo byl či komunikoval s Chilli. A proto má reakce, a věřím že i ostatních, nemůže být jiná než CHA CHA CHA CHA CHACHACHÁCHA.

Android2
norník

Příspěvek od Android2 »

24sport píše:
16 listopad 2020 22:05
SeverinVonKusiemski píše:
16 listopad 2020 17:20
svazman píše:
14 listopad 2020 23:01
Normálně sem recenze nepíši, ale jednu si neodpustím. Princess Tereza - ze začátku jsem si s ní nebyl jistý, protože to je nové jméno. Začali jsme přesně na minutu, mladá a nádherná slečna. Řekl jsem ji své představy a splnila je do posledního bodu. Řekl jsem ji, že mě nemá šetřit a takový výprask jsem ještě od nikoho nedostal. Bylo vidět, že ji to baví a sama si to užívá. Za mě to byla nejlepší lekce, na které jsem zatím byl. Všem mohu tuto princeznu jen doporučit.
No nevím, zbrusu nový profil, co hned po založení napíše svou jedinou recenzi, která jakoby náhodou uvádí jen samá superlativa a negativa jednoduše nejsou. Možná je to trochu lépe napsáno, než se tady běžně ťapiny vychvalujou, ale furt tam cítím tu samorecenzi.
Ahoj, nemyslím, že by šlo o samorecenzi. Také já byl po první návštěvě nadšený tak, že jsem již absolvoval druhou a nepochybně budu opakovat. Prvotním impulzem pro mě byla recenze tuším od Atameho. Nemusím moc výprasky, tak se mi k Angele původně moc nechtělo. Jsem spíš na foot, piss apod. a bylo to super. Domluva v pohodě, čas dodržený, Princezna mi ve skutečnosti přišla štíhlejší než na fotkách a přišlo mi, že si to fakt užívá.
Podle me tady mate mnohymi neobjeveny zazrak. Byl jsem vcera a vcelku spokojenost. Mam to rad lehceji, takze prichod, ihned pokyny ke svleknuti, odevzdani penez, piss ve vane, klystyr, sprcha a pak sup do mucirny. Kombinace footfetish, facesitting, anal, vyuzita vetsina mobiliare, dvakrat zakonceni a propusteni.
Pozitiva - mlada, krasna, vstricna (pisemna domluva predem co a jak pres telefon), bavi ji to, nevidel jsem v tom tu automatizaci a strojovitost starych vybehlych domin.
Negativa, ale jen lehka: cena (jsem chudy kluk z Vysociny 😀), cas (od dveri ke dverim 65 minut, v tom vysvleceni, oblekani plus 2x sprcha) a to, ze chci vic, takze se tam budu muset vratit 😀

https://www.profidominy.cz/dominy/princess-tereza

jaxie
pokročilý

Příspěvek od jaxie »

Zkusil bych Madam Vanessu je tam s ni vic dam ma myslím pracoviště teď Praha 8 Liben na pánský anal nejlepší volba Madam S ta využiva studio Madam Tania Chodov ale zkušenosti nemám jako klient

Odpovědět