Recenze privátů 2021

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Odpovědět
petr40
zkušený norník

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od petr40 »

Veliky203 píše:
03 srpen 2021 22:55
Dnešní zkušenost 3.8.2021 v privátu sexno1.

Slečna Klára, hned u příchodu, žebrala o víc peněz za službičky orál bez - který nakonec proběhl s gumou- výmluva, že byla u zubaře , sex dvě polohy rychle sprcha a bez ničeho nic zdrhla z pokoje a půl hodina nikde a pak pro mě dojde kolegyně,že mě doprovodí ven,že musela odběhnout.... Podnik opravdu nedoporučuji.
Kolego je možný a pravda že jsi tapince Klare absolutně nesedl tohle se někdy stává že 2 lidi nejsou sobě sympatický, me osobně se tahle situace stala minulý měsíc v Top privatu s tapinkou Kylie a v roce 2019 v Sex NO 1 s Violetou.Třeba stebe měla Klárka strach kvůli tvému chováni a proto utekla ale neříkám že je to na 100 % pravda je to muj odhad. 😉 Další důvod je ten že tapinka Klára pracuje 4 roky na Pražské privatove scéně a měla 1 rok pauzu, můj názor je ten že slečna je přepracovaná a lehce už vyhořela, myslím že tuhle práci už láme přes koleno když vidím její směny tak je pořád v práci a nemá žádný volno. Mě upřímně negativní recenze na slečnu Klarku velmi moc mrzí 😥 protože jsem slečny Klarky na věky věku ctitel rytíř a ochránce

randthor
začátečník

Příspěvek od randthor »

Ahoj, jedu se podívat na víkend do Prahy tak se chci zeptat zda máte pánové něco ozkoušeno na Praze 6?

Klidně do SZ, moc díky :)

madox
pokročilý

Příspěvek od madox »

petr40 píše:
07 srpen 2021 18:07
Mě upřímně negativní recenze na slečnu Klarku velmi moc mrzí 😥 protože jsem slečny Klarky na věky věku ctitel rytíř a ochránce
Tohle mě odrovnalo, díky za pobavení :lol:

cicillacaliente
panic

Příspěvek od cicillacaliente »

Hi all,
I tried SOFIA from Privat Prague. They used to be good but this experience was not great.
I paid for one hour but after we had sex she told me I could come just one time during the hour, that's her rule.
Also she does not like kissing on her body. She did not shower with me and she was quite mechanical and not involved in the whole thing.
If you like that style you may enjoy it but I didn't so much. I feel I could have spent my money better.
She's pretty and easy to talk to but I won't repeat, the experience was not positive.

moulis
zkušený norník

Příspěvek od moulis »

pgbs píše:
06 srpen 2021 18:11
Privát SweetGirls - NEDOPORUČUJU - (Templová 7) https://www.sex.cz/sweetgirls
Na 17:00 jsem dohodnutej s Veronikou (po whatsappu) na hodinu za 2500,-. Těsně před 17 píšu, že jsem tam. Za 5 min vyleze její kámoška Sofie (vypadá strašně hubeně) a že Veronika nemá čas a že můžu s ní na půl hodiny za 2000,- Tak jsem jí řekl, že si může...
To máš za to, že vytápíš líný kurvy za 2000/2500! Kdybys tam za ty cenovky nelezl, tak si ušetříš čas! Další otrok svýho vocasu!

moulis
zkušený norník

Příspěvek od moulis »

petr40 píše:
Veliky203 píše:

Slečna Klára, hned u příchodu, žebrala o víc peněz za službičky orál bez - který nakonec proběhl s gumou- výmluva, že byla u zubaře , sex dvě polohy rychle sprcha a bez ničeho nic zdrhla z pokoje a půl hodina nikde a pak pro mě dojde kolegyně,že mě doprovodí ven,že musela odběhnout.... Podnik opravdu nedoporučuji.
Kolego je možný a pravda že jsi tapince Klare absolutně nesedl tohle se někdy stává že 2 lidi nejsou sobě sympatický, me osobně se tahle situace stala minulý měsíc v Top privatu s tapinkou Kylie a v roce 2019 v Sex NO 1 s Violetou.Třeba stebe měla Klárka strach kvůli tvému chováni a proto utekla ale neříkám že je to na 100 % pravda je to muj odhad. 😉 Další důvod je ten že tapinka Klára pracuje 4 roky na Pražské privatove scéně a měla 1 rok pauzu, můj názor je ten že slečna je přepracovaná a lehce už vyhořela, myslím že tuhle práci už láme přes koleno když vidím její směny tak je pořád v práci a nemá žádný volno. Mě upřímně negativní recenze na slečnu Klarku velmi moc mrzí 😥 protože jsem slečny Klarky na věky věku ctitel rytíř a ochránce
Pokud slečně klient nesedí a není sympatický, tak nemá vůbec právo si brát peníze! A pokud uteče, tak místo toho by bylo snad normální říct, sorry - s tebou to nedávám a omluvit se a vrátit peníze, nebo část peněz. Tohle je podlost a na přesdržku!
Proč si takhle necháváte srát na hlavu? To je jako bys ses nechal ostříhat v kadeřnicví, zaplatil předem, kadeřnice by ti ostříhala půlku hlavy a pak odběhla a už se nevrátila. Taky bys ji omlouval, že má špatný den a peníze jí tam nechal?

petr40
zkušený norník

Příspěvek od petr40 »

moulis píše:
09 srpen 2021 14:36
petr40 píše:
Veliky203 píše:

Pokud slečně klient nesedí a není sympatický, tak nemá vůbec právo si brát peníze! A pokud uteče, tak místo toho by bylo snad normální říct, sorry - s tebou to nedávám a omluvit se a vrátit peníze, nebo část peněz. Tohle je podlost a na přesdržku!
Proč si takhle necháváte srát na hlavu? To je jako bys ses nechal ostříhat v kadeřnicví, zaplatil předem, kadeřnice by ti ostříhala půlku hlavy a pak odběhla a už se nevrátila. Taky bys ji omlouval, že má špatný den a peníze jí tam nechal?
Máš pravdu a souhlasím stebou pokud klient slecne nesedí tak ho klidně tapinka může odmítnout a nebrat od něj peníze, zažil jsem tuhle situaci 2 u X Cindy privát Grace a Violet Sex NO 1 totálně jsem vyhodil peníze. Pokud Klárka utekla s pokoje je možný že klient se kni choval jak hrubian a byl na tapinku zlej a slečna dostala strach a další možnost je ze se Klarce udělalo špatně a nevolno a proto odešla s pokoje.

aila
norník

Příspěvek od aila »

Cau kolegov, byl jste někdo na bukkake co jenkazdy ctvrtek? Stoji to za to? Myslim ze to dela Top privat.

Trdlo
začátečník

Příspěvek od Trdlo »

petr40 píše:
09 srpen 2021 15:27
moulis píše:
09 srpen 2021 14:36
petr40 píše:
Máš pravdu a souhlasím stebou pokud klient slecne nesedí tak ho klidně tapinka může odmítnout a nebrat od něj peníze, zažil jsem tuhle situaci 2 u X Cindy privát Grace a Violet Sex NO 1 totálně jsem vyhodil peníze. Pokud Klárka utekla s pokoje je možný že klient se kni choval jak hrubian a byl na tapinku zlej a slečna dostala strach a další možnost je ze se Klarce udělalo špatně a nevolno a proto odešla s pokoje.
Co to je za hloupost co pises?
Klarce bylo spatne? Klarinka byla prepracovana? Klarka utekla, protože někdo jinej byl ee?
Jasne chápu, všichni jsme jen lidi, ale tohle je vcelku dost specifickej business. Pokud ty zensky, ten den je blbe, nebo ji to s tim chlapem nevyhovuje, tak to ma rict, pokud tak neudela, tak jen dokazuje co to je za dno spolecnosti. Jinak nemuzu nazvat nekoho, kdo se JEN KVULI PENEZUM hecne a dela tohle.
Nevim jakej k ni mas vztah (evidentne velice kladnej) ale tohle mi pripomina rodice když na rodicaku vysvetlujou, ze Pepicek není zas tak uplne blby dite, co nedokaze udrzet vteřinu pozornost, Pepicek je proste svůj a všichni to musíme chapat.

samec001
začátečník

Příspěvek od samec001 »

http://www.topprivat.cz/vivien byl někdo? recenzi jsem žádnou nenašel :hop:

Dzei
panic

Příspěvek od Dzei »

aila píše:
09 srpen 2021 20:30
Cau kolegov, byl jste někdo na bukkake co jenkazdy ctvrtek? Stoji to za to? Myslim ze to dela Top privat.
Taky bych rad zasel. Nechces to se mnou risknout? Jako spravni recenzenti bychom meli do rizika.

petr40
zkušený norník

Příspěvek od petr40 »

Rebeka 18 let prsa c 3 mobil 604460403 podnik privat Grace
11676231.jpg
11676231.jpg (66.03 KiB) Zobrazeno 5823 x
Tohle byla moje druhá návštěva podniku privatu Grace na Vinohradské třídě ulice Baranova, měl jsem v plánu a vybíral a přemýšlel mezi 5 holkama a 4 priváty a nakonec se objednal ke slecne Rebece. Musím upozornit kolegy kteří se budete objednávat k tapince na schůzku, slečna je obsazena je na ní fronta a nápor norníků, volejte ráno určitě už v 10 hodin, já jsem volal v 11 a měl jsem stesti a kliku a vesel se můj termín návštěvy do jejího volnyho terminu ale měla ho velmi málo, já byl poslední norník na kterýho ještě měla čas. Dveře mi v podniku Grace otevřela krásná nádherná milá teenka lolitka a přátelský s úsměvem se mi představila a na přivitani jsem dostal 2 pusy 😘 😘 a podala mi kamarádsky ruku 🤝tohle uvítání mám vždy rád hned ze mě padne tréma ostych a stydlivost. Slečna měla na sobě průhledný černý zupanek a viděl jsem na uvítanou její krasny prsa a bradavky a hned od začátku ze slečny jsem měl ptaka v pozoru . Na pokoji jsme se domluvili na čas návštěvy na hodinu a vzal jsem příplatek za oral bez tapinka nabízí víc luxusních nadstandart služeb, me stačilo oralek bez a zaplatil jsem 2100 Kč. Při navratu na pokoj si chvilku povídáme slečna Rebeka je moc krásná lolitka 18 léta její úsměv je moc milej a sexy a má moc krásný sexy oci, před prazdinama dokončila střední gympl s maturitou. Po chvíli povídání na ostych a seznámení a mazlení si Rebeku svlekam do naha a ona si leha na záda a já lehce na ni a líbám a saju lizu její krasny lolitkovsky ňadra a bradavky. Potom se přesouvám polibkama od jeji prsou a brisko až mezi její mladistvou pipinku, jazyk ji strkam do pochvy úplně celej vychutnavam si lizani tyhle mladistve pipinky. Leham si na záda a slečna začíná kouřením ptaka bez gumy a tohle byl po dlouhý době nejlepší oral bez u tapinky na priváte, Rebeka si moje pero dává pořádně do pusy až po koule byl to moc vybornej hlubokac moc pěkný bylo že se mi při kouření dívala do očí, tapinka má jiskru v očích když kouří pero. Nakonec jsem musel lolitku zastavit jinak bych jí hned stříkal sperma do pusy a požádal ať mi honí ptaka mezi jejima kozickama, v oralu jsme ještě pokračovali když jsem klecel na posteli a slečna se ochotne nechala soustat mojim pérem až po koule, dělal jsem to jemné a pomalu nechtěl jsem ji davit a dusit penisem nejsem žádnej maniak Piere Woodman . Sukani bylo ze slecnou taky moc výborny a nejlepší , lolitka Rebeka se mi při klasice šoustáni pořád dívala rajcovnima a sexy očima do očí a vzrušene se usmívala a nepřestala do konce když jsem naplnil gumičku a nechala mě v sobě vycukat objala mě v celou dobu mého orgasmu. Na závěr lolitka Rebeka je moc milá fajn hodná poctivá tapinka, žádný zákazy a omezení ani lehký ojeby neproběhli a byla to dobrá investice peněz do sexu a oralu s krasnou mladou divkou a hlavně to byl moc krásnej zážitek. Rozlouceni proběhlo opět podáním ruky 🤝 zase jsem dostal 2 sladky pusy 😘😘 a musel jsem lolitku Rebeku obejmout 🤗 a poděkovat slecne za krásnou hodinku kterou jsem zazil na pokoji v Privátu Grace 👍Hlavně taky chci pozitivní recenzi na tuhle nádhernou princeznu, upřímně a ze srdce vám všem Rebeku doporučit na návštěvu a sex. Opacko dám u Rebeky určitě ale jsem promiskuitni po tatínkovi a chci taky poznat její kolegyni v Privátu Grace slečnu Izabel.
Naposledy upravil(a) petr40 dne 13 srpen 2021 12:25, celkem upraveno 8 x.

Ives
pokročilý

Příspěvek od Ives »

Zdravím norníci,
čerstvá zkušenost - volal jsem asi hodinku předem slečně Nicol/Nicool (Brumlovka privát, tel. 720699602) a bylo mi až skoro vyčiněno za to, proč volám tak brzo, prý volat pouze půl hodiny předem, což já teda raději volávám dřív (můj zvyk), abych vůbec zjistil, zda slečna daný den pracuje, zda už někoho v daný čas, ve který budu chtít já, nemá zabukovanýho, a taky, abych zjistil cenu, rozsah služeb atd.. No zvláštní to přístup hned na začátek. A do telefonu mi řekla úplně nějakou šílenou cenu - jako dva tisíce za půl hodiny a tři tisíce za hodinu - tak nějak to bylo. Že by letní úpal? Možná to byla taktika, jak mě odradit. Přestože má na www.sex.cz napsáno 1.500,- za půl hodinky. Je fakt, že hodně ťapinkám jsem se nedovolal, jak je to léto a dovolený, ale tohle mi přijde už přehnaný, a když se podívám na její komenty na www.sex.cz (nick: -------000brum), tak ona si dokonce zavedla svůj vlastní black list potenciálních klientů - úplně naopak - nová doba: host vyhazuje vrchního...:-) Máte s ní někdo nějakou zkušenost?

Jinak jsem využil služeb slečny Julie (U Julie Budějovická, tel. 723271545) a působila na mě taková odměřená (až afektovaná), v telefonu měla dost chladný hlas, to děvče má zřejmě nějaký problém, přitom vypadá docela hezky (obličej i tělo) a ceny má více než příznivý (tisícovka za klasiku za půl hodiny, tisíc a půl za hodinu, anál za příplatek tisíc - až se divím, že zrovna tahle dělá anál...). Proč, proč, proč? Lehnu na postel a ona čeká, co já jí budu dělat - jako klidně bych se na ni vrhnul, ale jako bych už slyšel "tohle nedělej, takhle ne, tohle neposkytuju, tohle mi není příjemný...bla bla bla"... Jsem zvyklej, že žena na privátu se naopak věnuje mě, obzvláště, jsem-li po celodenní šichtě v práci a vstával jsem brzo ráno. Ta žena je taková zvláštní, skoro vám rovná věci a určuje, co kam položíte, no co se dá dělat, vždycky není posvícení, škoda jí. Plusem byla dobrá domluva, rozumná cena, velký čistý ručník a nabídka vody po aktu. Měl jste s ní někdo pozitivní zkušenost, že jste si vzájemně sedli?

Noření zdar!

Trdlo
začátečník

Příspěvek od Trdlo »

Monika (modry web monika12345
)

Ul. Notecska. Bohnice (Troja)

Cau Nornici,

Rad jsem k ni chodival pred dvema rokama. Pak se nekam vytratila a po race zase ukazala na par dni, ale od ty doby nic. Nemate o ni nekdo nejaky info ?

Noreni Zdar!

Hanz222
začátečník

Příspěvek od Hanz222 »

Lucie 728316020. Dřív to byla Anita a její kurba s bezednym krkem byla boží. Nyni prý už jen masáže, Škoda.
Laura z Albertova - na fotkách stihla zrzka v reálu hodně potetovana světlá bruneta 😄 postava pěkná, obličej no průměr, kdyby se usmívala, určitě ji to přidá... Jinak ji dost smrdelo z huby, to mě odradilo se jí na cokoliv ptát :D Upozorňuje na nové percinky, takže prý opatrně na kozy a tak, peirc v jazyku takže prý kurba bude opatrná... (wtf? O těch piercinkach jsem tady četl už před pár týdny, tak co kecas, že jsou nově :) ) akce dobrá, dělali jsme jen anal, nesnažil jsem se pomalu, ale rovnou jsem prirazel rychle a pohoda. Po 15ti minutách chtěla pauzicku, ale zvládla si ho tam ještě na chvilku dát. Za 30 min placeno 1000+1000. Na anal dobrá, na normální šuk bych za ní nešel.

Odpovědět