Recenze privátů 2021

priváty v Praze a okolí - hodnocení, zkušenosti, otočky... a o privátech obecně

Zamčeno
tom20
norník závislák
Příspěvky: 714
Registrován: 27 prosinec 2011 23:04

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od tom20 »

Už se o ní psalo hodně,ale přidám svou zkušenost s Brunetkou s číslem 732-474-105,byt blízko Jiráskova mostu.Dle recenzí jsem čekal,že to bude taková ženská,co se na vás hned vrhne,ale ke mě byla docela mazlivá.Ženská je to pěkná,ale podle fotek čekáte úplně někoho jiného,i ten věk asi bude trochu větší :D Spíš je takový blízkovýchodní typ,řekl bych že má nějaké předky v Izraeli.No když mě vzrušila,ohla se,tak jsem si udělal svoje,tak si zakřičela,aby mi udělala radost.Myslela si,že už jsem a já si jí ještě přitáhl,no trochu trapas z mojí strany :D Řekl bych,že se snaží vytvořit nějakou atmosféru,na což já moc nejsem,chodim se hlavně uspokojit,ale je komunikativní,vymyslí i nějaký téma a když jsem zvedal k odchodu,sama nabídla slevu a když jsem jí to chtěl nechat,tak trvala aspoň na masáži.Celou dobu leželi i peníze na stole,na což nejsem zvyklej z jinejch míst.Jo po dlouhý době se mi někde líbilo.Myslím,že by si spíše rozuměla s dominantníma chlapama.Polohy asi nejsou problém,ale nevyzkoušel jsem.
Ceny 500/30 minut,1000/45 a 1200 hodina.

Tenebros
panic
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říjen 2021 13:37

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Tenebros »

Ahoj posílám dvě recenze holky z modrého webu:

1) Mladakiky23PRH - IP Pavlova vedle Mc Donalds
Kiky - mladá holka, pevný kulatý zadek, výplň rtů - působí napuchle mě se moc nelíbí, domluveno klasika 40 min. 2000Kč
přístup milý, kouř super, líbá se v ceně, při šuku zavírá oči a tváří se jako utrpení - takže sem jí řekl ať se otočí na doggy a pak v poho :-)... nechá si naložit... celkově sem se pořádně vyprázdnil a byl sem vlastně spokojen

Bikinifitness Lenka - ženská kolem třicítky, foto není její podle kérek ale postava sedí, osvalená jak chlap, zkusil jsem ze zvědavosti domluveno 1h 2000Kč.
kouř bída s přihoňováním, přístup pojď rovnou na věc, při šuku zavírá oči a myslí na něco jiného, zvuk nevydá... mezi dvěma koly masáž, na konci chtěla +500CZK ani nevím za co - ojeb... nedostala a ani se nehádala - každopádně hodnotím celkově negativně

2) Blondhotwife a Blondhotwife2
Naďa cca 40 let, profi fotografka přivydělává si sexem, je vdaná a sex probíhá v jejím bytě kde i bydlí, domluveno 3000CZK/schůzku, celkově se snaží člověka přesvědčit, že to není placená služba... jinak milá inteligentní ženská super pokec, ale sex je jako s vaší starou a moc na to není... u mě hlásila že ho mám velikého (17cm)... a u druhého kola už ji to bolelo a nenechá si naložit takže bída.... vlastně si ani moc nemůžete poručit co chcete..
jediné pozitivum že asi moc klientů nemá, takže není moc ojetá, ale tím to končí...nedoporučuji

mutt
začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 únor 2019 08:19

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od mutt »

Ahoj kolegové, potřebují sehnat telefon na Pudl35 zmodrehowebu, máte někdo???? Dik

moulis
zkušený norník
Příspěvky: 162
Registrován: 17 červen 2020 20:16

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od moulis »

mutt píše:
01 listopad 2021 18:15
Ahoj kolegové, potřebují sehnat telefon na Pudl35 zmodrehowebu, máte někdo???? Dik
Co ji zkusit napsat, když je online na modrém webu?

mutt
začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 únor 2019 08:19

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od mutt »

moulis píše:
02 listopad 2021 10:19
mutt píše:
01 listopad 2021 18:15
Ahoj kolegové, potřebují sehnat telefon na Pudl35 zmodrehowebu, máte někdo???? Dik
Co ji zkusit napsat, když je online na modrém webu?
Mi ta koza neodepisuje

Netopyr
pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 14 červenec 2021 05:43

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Netopyr »

Nico - Asian Pretty exotic girls

https://www.eroticke-privaty.cz/936320- ... at-praha_8


Ahoj přátelé. 

četl jsem tady recenze, věděl, že to nemusí být dobré a přesto jsem do toho šel. Komu není rady. Proto přidávám recenzi, aby další tomu fakt věřili .... I když, proti gustu. 

A proč jsem do toho šel? Protože jsem si chtěl zkusit Asijskou dívku. K tomu mám rád extraštíhlé a tahle tak vypadala. A taky jsem si říkal, že ji bude mít úzkou. No, někdy se člověk prostě mýlí. 

A už k recenzi samotné

Domluva přes Whats App, protože se nedalo domluvit po telefonu, že dívky prý neumí dobře česky. Ok, není problém, vyptávám se na cenu. Původně chci Maggie, ale přišla mi silnější, větší prsa. Domlouvám si tedy Nico. Jakmile domluveno, už žádné odpovědi na otázky, prostě přijď. Ptám se, jestli bych mohl vidět obě a vybrat si. Nerozumí... Ok, beru Nico na 45 minut. Příplatek za orál bez již netřeba, mají v ceně, viz obrázek. 
Holka tělo dobré, obličej bych řekl, že výrazně starší, než inzeruje. Prsa umělá. Spíše se umí obléci tak, aby štíhlá vypadala, protože nahá už tak štíhlá nebyla. Pokoj temný jako noc, nedá se více rozsvítit. Hudba hodně hlasitě. Domluva anglicky. Hudba ztlumena. Ručníky jsou jak struhadla. Když se holka svleče, je zarostlá jak příkop u cesty, přestože mi tvrdili, že mají holky upravený klín. Po recenzích tady jsem se na to speciálně ptal, viz screen. Takže tady klamavá reklama. Slíbila, že ji mohu prstit. Nakonec na sebe nenechá skoro sáhnout, prsty jen lehce na vrchu, ruku hned odtahuje. Když má jít kouřit, napřed utírá ještě desinfekčním ubrouskem.  Jo ano, všude mám pořád pocit až přemíry hygieny.  Do sprchy dostanu gumové pantofle. Po příchodu ze sprchy připraví asi tucet ubrousků, pořád vše otírá a vlastně tím ruší. 
No, nebudu ten popis tady protahovat. Když se šlo na věc, použila tolik gelu, že jsem se v tom topil. Říkám jí to, tak že mi udělá masáž.  K masáži dělal zvuky vzrušení, které spíše rušili, protože z toho nemůže být vzrušená. Nakonec jsem vzdal všechny naděje, tak říkám, že se vyhoním a jestli mohu do pusy. V žádném případě. Tak jestli na prsa. Také ne. Nakonec si přede mě lehla, masturbovala, takže jsem alespoň něco viděl.  Ale při tom vykřikovala jakoby vzrušením, "můj bože" a tak. Vzhledem k přehnaném hraní to spíše rušilo. Vystříkl jsem za 25 minut. Hned odešla do sprchy. Zatímco jsem na ní nahý na posteli čekal, druhá holka si do pokoje přivedla jiného klienta. Hm. Pak mě poslal do sprchy a když jsem se vrátil, byla ustlaná postel, holka pryč. Nechala mě samotného obléci, a když už jsem odcházel, přišla se jakoby tulit a dostal jsem bonbónek na cestu. Ještě doma jsem měl pocit, že se topím v tom gelu, co používala úplně všude. ...
Za zkušenost jsem rád, ale už nikdy více. 
priv.jpg
priv.jpg (86.8 KiB) Zobrazeno 5606 x
Asia.jpg
Asia.jpg (49.76 KiB) Zobrazeno 5606 x

Hektor43
panic
Příspěvky: 4
Registrován: 17 srpen 2017 12:34

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Hektor43 »

Ives píše:
15 červen 2021 23:56
Po dlouhé době zdravím kolegy norníky! Mám pozitivní zkušenost s Domečkem na Bohdalci. Telefon mi vždy někdo zvedne a domluva je dobrá - přesná. Jinam se často nemůžu dovolat, ani na několikátý pokus. Naposledy jsem v Domečku měl (zdejší stálici) Janu - vyšší blondýnka, hezký prsa, nebylo to špatný. Musím poklepat na dřevo, byl jsem zde už za x-slečnami a zatím jsem se nikdy nespálil (naopak, před rokem jsem tu psal poměrně nadšenou recenzi na Terezku). Na začátku se holky vždycky mazlí, ve stoje, což je milé, až něžné :) Slečny vypadají, že sex je baví a dovedou si to užít. Nevýhodou je větší počet pokojů na patře (pokoje jsou pěkné) a s tím někdy spojený vyšší provoz, kdy se lze s ostatními norníky potkat na chodbě. Tentokrát to šlo, provoz byl slabší. Jen vždycky přežít ten průchod slepou klidnou ulicí, kdy je tam člověk nenápadný asi jako banán na kulečníkovém stole... :D Covidová doba umožnila alespoň částečné maskování pomocí roušky. Špatnou zprávou je, že kromě inflace snad všeho (stavební práce a materiály...) se zvýšení cen projevilo i tady a to razantně - nově jsem platil 1.200,- Kč za půl hodiny, když ještě před dvěma měsíci to bylo za rovnou tisícovku (zdražení o 20%). Cenu za hodinu jsem nezjišťoval. Máte někdo stejnou zkušenost, další info? Holt nová (postcovidová) doba a je asi třeba si zvykat... Noření zdar!
Ahoj tak tu čtu tvou recenzi. No a rád bych se zeptal kde to přesněji je, protože už delší dobu hledám slušný podnik. Diky a noření zdar.

Hektor43
panic
Příspěvky: 4
Registrován: 17 srpen 2017 12:34

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Hektor43 »

:shock:
Worty99 píše:
31 květen 2021 01:35
Čus nornici měl jste někdo z modrého webu SexyBloond?
Hele je to namyšlená buchta , která má na sobě tunu meakapu nejraději nastaví ze zadu aby ses udělal a co nejrychleji vypadl. Jako fakt škoda peněz.

Hektor43
panic
Příspěvky: 4
Registrován: 17 srpen 2017 12:34

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Hektor43 »

Ahoj chlapi už dlouho se chystám navštívit holku z modrého webu, s nickem " couratvaP3 " byl jste někdo u ní nebo máte nějaké recenze na ní? Jako třeba kolik chce a podobně? Nějak jsem to nikde nenašel. Díky a Norování zdar

petr40
zkušený norník
Příspěvky: 169
Registrován: 28 červen 2020 00:26

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od petr40 »

Hektor43 píše:
03 listopad 2021 01:50
Ives píše:
15 červen 2021 23:56
Po dlouhé době zdravím kolegy norníky! Mám pozitivní zkušenost s Domečkem na Bohdalci. Telefon mi vždy někdo zvedne a domluva je dobrá - přesná. Jinam se často nemůžu dovolat, ani na několikátý pokus. Naposledy jsem v Domečku měl (zdejší stálici) Janu - vyšší blondýnka, hezký prsa, nebylo to špatný. Musím poklepat na dřevo, byl jsem zde už za x-slečnami a zatím jsem se nikdy nespálil (naopak, před rokem jsem tu psal poměrně nadšenou recenzi na Terezku). Na začátku se holky vždycky mazlí, ve stoje, což je milé, až něžné :) Slečny vypadají, že sex je baví a dovedou si to užít. Nevýhodou je větší počet pokojů na patře (pokoje jsou pěkné) a s tím někdy spojený vyšší provoz, kdy se lze s ostatními norníky potkat na chodbě. Tentokrát to šlo, provoz byl slabší. Jen vždycky přežít ten průchod slepou klidnou ulicí, kdy je tam člověk nenápadný asi jako banán na kulečníkovém stole... :D Covidová doba umožnila alespoň částečné maskování pomocí roušky. Špatnou zprávou je, že kromě inflace snad všeho (stavební práce a materiály...) se zvýšení cen projevilo i tady a to razantně - nově jsem platil 1.200,- Kč za půl hodiny, když ještě před dvěma měsíci to bylo za rovnou tisícovku (zdražení o 20%). Cenu za hodinu jsem nezjišťoval. Máte někdo stejnou zkušenost, další info? Holt nová (postcovidová) doba a je asi třeba si zvykat... Noření zdar!
Ahoj tak tu čtu tvou recenzi. No a rád bych se zeptal kde to přesněji je, protože už delší dobu hledám slušný podnik. Diky a noření zdar.
ahoj pro tvoje info pridavam web podniku privat Domecek https://masazedomecek.cz/ kdyz se objednas slecna operatorka tobe rekne presnou adresu podniku, dalsi dobrej podnik podle mojich zkusenosti je privat Grace a urcite se zastav u slecny Rebeky http://privatgrace.cz/slecna/rebeka/ u tapinky tebe ceka GFE pristup a nadstartni sexualni sluzby za dobrou cenu bez ojebu a zakazu s poctivym pristupem ke klientovi a zakaznikovi

harlequinio
panic
Příspěvky: 3
Registrován: 26 duben 2021 12:00

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od harlequinio »

Ales777 píše:
13 leden 2021 22:21
Karolína 774 383 266

https://tapky.svetaci.info/divky/71-karolina-privat-escort-69-774383266-774-383-266
Rok 2019


Vzhled: v obličeji nepatří mezi nejhezčí holky. Za to, co ji příroda nenadělila na obličeji, to ji plně vykompenzovala na jejím těle. Karolína je malá štíhlá holčička s úžasnými přírodními čtyřkami. Stejně jako na fotkách.

Prostředí: vše v pohodě až na to, že v jedné chvíli jsem zjistil, že v místnosti hraje rádio. To se mi moc nelíbilo. Hodně žen si dává na hudbě záležet, protože umocňuje celkový zážitek. Mohu potvrdit. Hudbu však nevyžaduji. Každopádně mi ale není zrovna příjemné, když si užívám sex a do toho mi někdo z rádia kecá, jaké bude zítra počasí nebo co zase pitomci ve vládě zpackali.Povaha: naprostý introvert, byl jsem rád, že mi vůbec podala ruku. Moc toho nenamluví, ale během přestávky se mi podařilo ji trochu rozmluvit a nakonec se mi tak otevřela jako žádná jiná ukecaná extravertka. Velmi se mi líbil její úsměv, který na mě házela po celou dobu naší schůzky, až mi to přišlo dokonce divné…asi jsem se jí líbil.

Pravidla: lehla si vedle mě na postel a vzkázala mi, ať si s ní dělám, co chci. V nejhorším případě se ozve.Ceny: 2000 Kč/hod bez OB, OB + 500 Kč


Sex: jak už lze tušit, je hodně pasivní. Já mám raději aktivnější holky, ale z její strany jsem vyrozuměl, že se ráda nechává vést. A tak jsem ji vedl. K mému vedení pak neměla žádných připomínek. Všechno tedy bylo dobré až na kouření. To se mi moc nelíbilo, protože jsem měl ze začátku pocit, že používá trochu zoubky, a tak jsem ji na to upozornil.

Souhrn: Karolína není sice v obličeji hezká, ale zato má úžasné křivky. Celou dobu mi věnovala pozornost, usmívala se na mě a udělala mi, co mi na očích viděla. Přístup byl sice hodně pasivní, ale nikoli obranný. Pro dominantní horňáky jasná volba. Já i přes drobné chyby jsem byl spokojen. Pokud se ještě někde objeví, rád ji navštívím znovu.
Potvrzuji z 90% recenzi kolegy.
Mně velmi sedla včetně obličeje, který mi přišel hezký (krása je subjektivní).
Připojuji se - pokud se někde objeví, velmi rád ji navštívím znovu.
Jestli má někdo info, kde dělá (ze stránek 69ky zmizela někdy v březnu 2020), prosím reakci nebo SZ.

purple
začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říjen 2019 13:40

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od purple »

Nevíte někdo prosím, jestli se ještě někde vyskytuje Monica-new z PrivatEscort?Nicole Privát Escort (Ital)

Holka příjemná, mazlivá, GFE, vysportované břicho a celkově pěkná postava.

Mínusy:
1) při akci má celou dobu zavřené oči
2) chtěl jsem, ať si to dělá, že se budu koukat, prý ne, že "od toho tu má mne", přitom na webu je autoerotika jako základní služba v ceně. Nechtěl jsem se handrkovat, abych nekazil do té doby perfektní atmosféru, ale zamrzelo.

Plusy:
Vše ostatní

Placeno 2000,-/hod bez extras


Megan Top Privat


Holka s top postavou, kterou ostatni dosahují jen s pouzitim fotoshopu - vosí pas, přitom kulatý zadek
Nezafungovala chemie, nicméně holka byla milá a příjemná, takže díky uvolněné atmosféře se nakonec zadařilo

Mínusy:
1) nejde na koníčka, prý ji to bolí, jen misio
2) honění i kouření, takové hodně z jemna, mohla by výrazně přitlačit

Očividně přehrává - vzdychá, ale zas hodně vlhne, takže to není tak rušivý

Plusy:
Top postava, přístup

Placeno 1600,-/45min bez extras

Miros86
norník závislák
Příspěvky: 385
Registrován: 03 leden 2019 20:33

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Miros86 »

Abrax píše:
25 říjen 2021 18:39
Lusy22 z modrejch
Po telefonu- supr domluva mladá čuryna podle hlasu, domluvený místo na Žižkově sraz a pak v autě.
600 orál
1000 sex + oral. Kondomy kup sám, rikam ok.
Poslala 1no foto na modrým serveru
Z dálky dobrý. Blíž hrůza. Mastný vlasy, nedivil bych se kdyby breberky. Holka asi na něčem fřcí, říkám hele představoval jsem si tě jinak, takže asi nic nechci. Vypal :D prý chce prachy za čekání, přitom já čekal na ní. Že jí utíkaly kšefty :D Šoupl jsem jí do ruky šprcky co jsem koupil, nechtěla, chtěla cash. Vytáhnu naštěstí kilčo co jsem měl v portmonce aby vypadla z auta. Kilo bere odchází a má i špinavou prdel od nějakýho mrdání předem, asi...
Takže nedoporučuju :) noru zdar
:nenene:


Kamo, na takový tipky vážně bacha.. dobřes udelal!!

Netopyr
pokročilý
Příspěvky: 37
Registrován: 14 červenec 2021 05:43

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Netopyr »

purple píše:
06 listopad 2021 18:49
Nevíte někdo prosím, jestli se ještě někde vyskytuje Monica-new z PrivatEscort?


Megan Top Privat


Holka s top postavou, kterou ostatni dosahují jen s pouzitim fotoshopu - vosí pas, přitom kulatý zadek
Nezafungovala chemie, nicméně holka byla milá a příjemná, takže díky uvolněné atmosféře se nakonec zadařilo

Mínusy:
1) nejde na koníčka, prý ji to bolí, jen misio
2) honění i kouření, takové hodně z jemna, mohla by výrazně přitlačit

Očividně přehrává - vzdychá, ale zas hodně vlhne, takže to není tak rušivý

Plusy:
Top postava, přístup

Placeno 1600,-/45min bez extras
na Megan Jsem recenzi psal dříve. mohu potvrdit. Akorát já naopak měl zkušenost s nejlepším hlubokým orálem, taková jiná neudělala. A mně zase nevlhla, takže dost gelu, což je pak u mě problém a nejde to.

Tenkin
panic
Příspěvky: 1
Registrován: 08 listopad 2021 01:16

Re: Recenze privátů 2021

Příspěvek od Tenkin »

Máša 37 let
Tel. 775 619 659

a*n*n*o*n*c*e cz/inzerat/masa-37-let-59765401-w9kv3a.html
cena 30min/1000 Kč; 60min/1500 Kč; žlutý web

Privát se nachází ve Vršovicích, přesněji mě známe adrese Moskevská 47. Vstup na privát diskrétní moc není, vedle je restaurace a ulice je celkem rušná a u vchodu jsou navíc velké dvě kamery. Když jsem vyběhnul do třetího patra u dveří mě přivítala postarší černovlasá Ukrajinka. I když reálný věk bude okolo 45 let, tak měla na první pohled celkem atraktivní obličej na svůj věk, ale tady pozitiva bohužel končí.

Mile se celou dobu netvářila ani jednou, spíš celou dobu jedovatě až arogantně. Při domluvě na ceně a času mi řekla, že může jen na půl (i když sem se po telefonu domlouval na hodinu a byl sem tam ve všední den brzy okolo poledne), ptal jsem se na líbání a říká, že v pohodě, že je to v ceně, předám litra a jdu do sprchy. Po návratu, leží pasivně nahá na posteli. Postava nic moc, na fotce je to možná ona, ale zadek je v reálu o dost horší, měkký a k postavě neúměrně malý. Prsa trojky souhlasí, ale jinak nehezké věšáky. Líbat se nechce, šahat na prse ne, prsty dovnitř ne, lízat ne atd. Prostě přístup ledová královna s kyselým výrazem a samý zákaz. Je mi vyloženě nesympatická a v hlavě zvažuju ještě otočku, ale netroufám si už. Žije tu dlouho, ale mluví lámanou češtinou s ukrajinskými výrazy a při pokusu o kompliment jen něco arogantně odfrkne. Následuje kouř s gumou o ničem, ale na konec se mi postaví. Misio mi moc nejde a nechce roztáhnout nohy, tak jdem na koníčka a že sem byl nadržený, tak se za chvíli udělám. Od příchodu na privát uběhlo asi 12 minut. Ona samozřejmě vytasí s podvodem, že v púlhodině je jen jeden výstřik a že končíme. Už se ani na nic dalšího neptám a jen si jdu zchladit hlavu do sprchy a mizim.

V tomto privátu sem byl několikrát ale poslední návštěvy bída a tato dokonce tragédie. Opravdu nedoporučuju zdejší holky, protože se většinou jedná o vysloužilé a vyžilé holky z východu, které mají chladný přístup a chtěj z vás vytřískat prachy s nulovou snahu za protislužbu. Vyhněte se obloukem a vyhladovět. Na scéně i přes zdražování a menší výběr je pořád o dost lepších holek než na Moskevské.

Zamčeno