Mexiko

Brazílie, Kuba, Dominikána atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
horny_men
začátečník

Mexiko

Příspěvek od horny_men »

Mexiko??
Naposledy upravil(a) horny_men dne 23 listopad 2012 22:30, celkem upraveno 2 x.

Wikki
norník

Re: Mexico

Příspěvek od Wikki »

Primo v Playa de Carmen nemas sanci, pokud teda nejsi takovy frajer, ze zalezes do bocnich ulic a budes doufat, ze te drive nekdo neokrade. Night Cluby najdes az v Cancunu. Byl jsem tam loni a bohuzel az do Cancunu se mi nechtelo, tam to je plne otravnych mladych Americanu. Nebo si pockej na uklizecku a zkus ji strcit 150USD....kamos to udelal v Dominikanske republice a klaplo to.

Agavero
začátečník

Příspěvek od Agavero »

Byl jsem tam v listopadu 2010, přímo v Playa del Carmen jsme s kámošem objevili "Casa de citas" - něco jako bordel, otevřený i přes den. Matně vzpomínám, že to bylo po pravý ruce v jedný uličce, která vedla od hlavní pěší obchodní ulice. Barák vypadal nenápadně, ale byl před ním nějaký "náhončí" a tak nás tam vzal na čumendu. Prostředí vevnitř pěkný, nastoupilo asi 5 holek (bylo půl šestý odpoledne) - dvě Mexičanky, dvě Kolumbijky a jedna blonďatá Holanďanka, vysoká snad 180 cm. Trochu se nám předvedly, ale když nám bordelmamá řekla ceny (cca 160-180 dolarů za hodinu), tak jsme jí poděkovali a řekli, že jdeme nejdřív na večeři. Ani s mojí obstojnou španělštinou jsem žádnou slevu neukecal. Jinak prý jsou nějaký kluby mimo hlavní centrum, směřem k přístavu. Je třeba se ptát taxikářů, nejlépe přímo u hotelu, kteří toho vědí hodně a jsou bezpeční.
Jistotu poskytne Cancún, ale je to jednak dost daleko a jednak stejně drahý.

HonzaM
začátečník

Příspěvek od HonzaM »

Wikki píše:Primo v Playa de Carmen nemas sanci, pokud teda nejsi takovy frajer, ze zalezes do bocnich ulic a budes doufat, ze te drive nekdo neokrade. Night Cluby najdes az v Cancunu. Byl jsem tam loni a bohuzel az do Cancunu se mi nechtelo, tam to je plne otravnych mladych Americanu. Nebo si pockej na uklizecku a zkus ji strcit 150USD....kamos to udelal v Dominikanske republice a klaplo to.
Tak kámoš buď kecá, je hlupák, nebo ta uklízečka byla Miss Dominica. Ceny se tam totiž pohybovaly kolem 80-100 USD, pokud se budeme bavit o destinacích.
Nicméně k tématu o Mexiku. Ten Cancún mohu potvrdit. Byl jsem tam před 5 lety a vidím, že se tam nic nezměnilo. Obrovskou výhodou toho množství turistů je však zvýšená bezpečnost, kterou jsem v ostatních částech Mexika tak trochu postrádal. Sice mě neokradli (a to se divím), ale viděl jsem takovou malou potyčku se zbraněmi. Ceny jsou tam opravdu dost vysoké. Platí se předem na "´recepci"´. Výběr nic moc. Všechny holky mi přišly stejné. A neměly ani moc chuť. Pravděpodobně z té částky nic moc nemaj. Mexiko holt není ta pravá destinace na tento typ zábavy. Zase na druhou stranu, kdo se toho nebojí, tak sbalí nějakou turistku a stojí ho to mnohem míň.
Další rady z vlastní zkušenosti: švestky tam jsou úplatné, hádky s kýmkoliv ukončujte malou částkou peněz a omluvou, jezděte pouze označenými taxíky, peníze si vždy ukládejte do trezoru, udělejte si kopii pasu, nenoste u sebe zbraň (teleskop, nůž) - nepomůže, spíš uškodí. Nefoťte na ulici zevlující smrady, raději nenoste foťák vůbec. Nehádejte se s opilci z USA, je jich tam vždy víc než vás. Holce dejte na pokoji navíc 5 USD. Pijte pouze z před vámi otevřené láhve a neberte (nepřepravujte) dárky od místních s tím, že si je v Evropě převezme jejich příbuzný. Poslední dvě rady jsem dostal na recepci motelu.

jarinnkv
panic

Re: Mexiko

Příspěvek od jarinnkv »

Mexiko, je to slabota, v Playa de carmen nevím, ale tak 10 km je parádní club, ale 150 dolarů tě nemine, jmenuje se to Chilli Willi, ale super

HAL3000
začátečník

Příspěvek od HAL3000 »

Není Mexiko jako Mexiko. Cancun je lunapark pro amíky, a tak se tam i za šuk platí ceny, který "gringos" jsou ochotný zaplatit.
Mexico City, Oaxaca, Puebla... tam všude se dá sehnat holka za 300 - 500 pesos.
Je ovšem potřeba počítat..řekněme s nižším standardem pokojů - kupříkladu ve sprše teče jen studená voda a podobně.
Většinou se jedná o malé podniky s 5ti holkama a 3ma ložnicema... když člověk nemá přehnaný nároky, tak se z těch 5 ti kusů dá jeden až dva obstojné kusy najít.
Spíše než holky z Mexika najdete v bordelech holky z Hondurasu nebo Guatemaly.

martin84
začátečník

Příspěvek od martin84 »

Mexiko je výborná země na sexuální turistiku, ovšem poněkud nebezpečná. Byl jsem v Durangu - neturistický střed Mexika, holky hezký a chudý (normální plat méně než polovinu co v čr) Privátů a bordelů plno, byl jsem v jednom strip bordelu. 170 vlezný, to samý za pivo pro slečnu která vám sedne na klín, 800 za private striptease a 1600 za sex. Nicméně mexický kamarádi mi říkali, že sex stojí polovinu, asi mě chtěli natáhnout jako cizince. V Mexiku je určitě rozdíl kde jste, Cancun, Monterey a hodně turistická střediska budou dražší, zatímco podniky pro mexičany levnější. V Mexiku je velký rozdíl mezi sociálníma vrstvama obyvatel, slyšel jsem že některý ženský chodí šlapat jako návštěvy do věznic za 200kc. Zatímco jiná vrstva obyvatel se baví v klubech, kde jégr s redbulem stojí 240kc. Pro mě je určitě zajímavější vybrat si holku na ulici, pozvat jí na večeří a pak na hotel a pak jí dát příspěvek pro dítě. Většina ženskejch má dítě cca od 22 let a je rozvedená.

klerikus
panic

Příspěvek od klerikus »

Zdravím z Mexika.
Koukám, že se tady nic pár let nedělo.
Tak bych přidal jen krátce. Playa del Carmen,Tulum,Cancun..... Úplně v pohodě seženeš co hledáš.
https://mx.mileroticos.com
Z vlastní zkušenosti foto docela sedí. Tři holky vyzkoušený. Dvě lepší než foto. Třetí par kilo navic,ale zase fakt jizda. Co inzerovala,to bylo. Ceny do 1000 pesos úplně v klidu sezenes.
Kamarád hledal shemale a samozřejmě v teto destinaci jich bylo az dost.
Takže Mexiko....norniku ráj

Odpovědět