Náchodsko - Broumovsko

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
vonKlomp
norník

Re: Náchodsko - Broumovsko

Příspěvek od vonKlomp »

Dnes mě zaujal nový nick s inzerátem na modrém webu Denisa23, prý je na den v Náchodě, tak jsem vyrazil na průzkum bojem, vystál si půl hodiny v koloně a předtím to checkoval po zprávách přes appku modráků.
Všechno se mi to zdálo od první chvíle moc divný, instinkty blikaly jako varovná červená kontrolka, nic nebyl problém, cena přijatelná, domluva v pohodě.
Pořád mi to vrtalo hlavou, co se kde posere.
Nakonec jsem úspěšně dojel a spatřil slečnu, čekala na mě venku před hotelem. Trochu tmavší cikánka, ale hezká, s fotkou v profilu a a tou , co mi poslala shoda žádná, ale tak si říkám, prubnu to. Před vchodem do hotelu najednou, že chce peníze předem, že musí zaplatit pokoj, ať tam počkám a že po cestě koupí něco k pití, to už mi kontrolka řvala v hlavě na celý kolo! Snažil jsem se to zachránit tím, že říkám, ok zaplať to, ale ode mně peníze až na pokoji. Ona trvala na svém, takže se naše cesty rozešly.
Možná to byl jen blbý pocit, nebo stihomam, ale nevěřil jsem, že se z recepce vrátí. Ten hotel má totiž dva vchody a východy.
Tak doufám, že se nikdo nenachytal a nebo si užil celou noc za 4500,- ale já do toho rizika prostě nešel.
Když tak dejte report.

Odpovědět