Chiang Rai

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
martin.platil
začátečník

Chiang Rai

Příspěvek od martin.platil »

Hoši, upalujte do Thajska. Po Covidové krizi vše zlevnilo. I holky.

Dnes jsem zažil něco neskutečného. Vydal jsem se na masáž, počítal jsem alespoň s ruční prací na konci.

V Chiang Rai jsem si prošel ulice, u masérek v krátkých šortkách či uplých šatech víte co čekat.

Jedna mě okouzlila, byla krásná, hubená, brýle, strašně sexy. Chtěl jsem se ještě podívat ještě dál, ať zmapuji vše, ale když jsem odcházel hned mi řekla, že nabízí "Happy ending massage" za 300bth. Dost se ke mě tiskla, byla příjemná, voněla.

Řekl jsem ok, šli jsme nahoru do uzavřeného pokoje, svlékl jsem se, vzala mě do sprchy a umyla mě. Ona byla ve spodním prádle, skvělá olejová masáž (taková masáž by v ČR stála přes 1000 Kč, v Praze dvojnásob).

Pak si svlékla spodní prádlo, začala mě líbat po těle, následně mi ho začala kouřit (bez), bylo to strašně dobrý a udělal jsem se ji do pusy asi za 15 vteřin (nutno říct že jsem týden ani nehonil). Ještě mi ho pokouřila, vše spolkla a pak se omluvila, že mě udělala tak rychle. :))

Na chvíli si ke mě lehla, řekla že prší, ať nejdu do deště, že mě ještě namasíruje. Tak mě ještě 10min. masírovala, pak vytáhla kondom, jestli chci ještě sex, ale já už musel z časových důvodů jít. Nabídla ještě společnou sprchu (taktéž jsem odmítl).

No a při placení jsme vytáhl 500bth, ona bez váhání vytáhla peněženku a vydala mi 200bth. Celé tohle tedy stálo předem domluvených 300bth - při denšním kurzu necelých 200 Kč.

Navíc Thajky jsou zdvořilé, nemáte pocit, že jste strávili část s prostitutkou. Na konci se vždy ukloní, hezky se rozloučí.

Vyměnili jsem se Whatsapp a dal jsem ji slib, že zítra přijdu znova (ale nepřijdu, chci zkusit jiné dívky).

Důvod proč je to tak levný a proč se tak snaží je brutální nedostatek turistů a to, že si možná ty holky chtějí nabrnknout Evropany.

V Thajsku jsem byl několikrát a ceny byly vždy o moc vyšší, většinou masáž 300bth + vyhonění na konec 200-500bth.

Teď to vypadá, že je to tady ráj.

token9
pokročilý

Re: Chiang Rai

Příspěvek od token9 »

Zajimava zkusenost... Jen me prekvapuje, jak pises co ti vse udelala a za jak malo, v prepoctu za 200kc... Tak to jsi ji mohl nechat tech 200bahtu jako dysko, kdyz jsi byl tak moc spokojenej. (200bahtu - 140kc)...

p.buh
panic

Příspěvek od p.buh »

Ahoj, můžeš prosím popsat kde to bylo? Já právě za mrdačku platil 2000 báhtů a určitě to nebylo tak hezké, jako to tvé.

cules
začátečník

Příspěvek od cules »

token9 píše:
20 duben 2022 17:07
Zajimava zkusenost... Jen me prekvapuje, jak pises co ti vse udelala a za jak malo, v prepoctu za 200kc... Tak to jsi ji mohl nechat tech 200bahtu jako dysko, kdyz jsi byl tak moc spokojenej. (200bahtu - 140kc)...
právě kvůli vám dýškařům, kteří davají dýška v zemích, kde to není zvykem, se za posledních 20 let zvedli ceny v Thajsku několikrát. Běžná thajka si v 7/11 vyděla 7-9tisic bahtů měsíčně a stačí jí to. Pak přijde Evropan, kterýmu to příjde málo, protože je zvyklej na jiný výdělky a dává všem ťapinám víc než je domluva. A ťapiny si postupně řeknou: ,,proč to budu dělat za 300bahtů, když mě vždycky stejně dají dýško na 500bahtů?" Příště si už bude říkat o 500thb. Dostane s dýškem 600thb a přiště už řekne rovnou 600. A takto pořád dokola, až jsme na cenách 3000thb. :oops:

Odpovědět