Karvinská ulice - Český Těšín

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Korekcee
panic

Re: Karvinská ulice - Český Těšín

Příspěvek od Korekcee »

Zdar má tady někdo zkušenost s privatem bv Těšíně "kočička Sabina"? Píše že je jí 23 nemá tam žádnou fotku tak by mě zajímalo co je zač a jak vypadá.. popř. I ta druhá co tam má inzerát https://www.seznamka-cz.eu/sex-doma-eroticky-privat/mesto/cesky-tesin/
Naposledy upravil(a) Korekcee dne 30 březen 2022 20:26, celkem upraveno 1 x.

tomipaci
panic

Příspěvek od tomipaci »

Korekcee píše:
30 březen 2022 17:12
Zdar má tady někdo zkušenost s privatem bv Těšíně "kočička Sabina"? Píše že je jí 23 nemá tam žádnou fotku tak by mě zajímalo co je zač a jak vypadá.. popř. I ta druhá co tam má inzerát https://www.seznamka-cz.eu/sex-doma-eroticky-privat/mesto/cesky-tesin/
"kočička Sabina"- už se tady o ní psalo jako o katiinkaa, má 28 let, postava štíhlá ale břicho po dvou dětech, tmavé vlasy, kozy tak 0.5 a kundu má vlhkou a volnou jak tunel blanka . Funguje většinou odpoledne nebo k večeru a jenom do auta, prostory nemá. Cenu má 500 za mrd v autě tak ji nepřeplácet a pozor klidně jede bomby bez gumy :roll:
Tu druhou neznám.

Honzing
pokročilý

Příspěvek od Honzing »

tomipaci píše:
17 duben 2022 18:37
Korekcee píše:
30 březen 2022 17:12
"kočička Sabina"- už se tady o ní psalo jako o katiinkaa, má 28 let, postava štíhlá ale břicho po dvou dětech, tmavé vlasy, kozy tak 0.5 a kundu má vlhkou a volnou jak tunel blanka . Funguje většinou odpoledne nebo k večeru a jenom do auta, prostory nemá. Cenu má 500 za mrd v autě tak ji nepřeplácet a pozor klidně jede bomby bez gumy :roll:
Tu druhou neznám.
Tatiinku jsem poznal tak pred 10 lety na lide cz, stale ma stejny nick a bylo ji 17 psali jsme si tehdy nejakou dobu a moc se mi libila vytahl jsem ji ven a bylo fajne byla celkem podajna jen mi u libacky rekla ze je v pruseru a potrebuje neco zaplatit jestli ji nemuzu zalozit a pomoct ze si pak s ni muzu delat co chci, byl to muj prvni placeny sex a byl s ni nadherny. No jako dal bych si to s ni znovu

sosexyman
začátečník

Příspěvek od sosexyman »

Zdar chlapi, mezi Karvinou a Těšínem začíná být pěkně živo. V Chotěbuzi u nádraží je stálice Soňa a potom jedna prdelatá kofola, kolem 30. Včera tam byla jedna nová, mladá kofola, nasedala zrovna k někomu do auta.

Bigus0999
panic

Příspěvek od Bigus0999 »

sosexyman píše:
29 duben 2022 09:45
Zdar chlapi, mezi Karvinou a Těšínem začíná být pěkně živo. V Chotěbuzi u nádraží je stálice Soňa a potom jedna prdelatá kofola, kolem 30. Včera tam byla jedna nová, mladá kofola, nasedala zrovna k někomu do auta.

Zdar, na tu ordelatou kofolu se chystam, ale minule jsem jel a nebyla tam... Kdy jsi ji tam naposled promiňte videl?? Je uzasne sexyy a tu prdelku musim mít.

Mrdanilouky
panic

Příspěvek od Mrdanilouky »

Zdar , chci se zeptat, jak se jmenujou v loukách takové dvě, jedna nosí růžovou, červenou nebo oranžovou bundu a pak druhá co nosí jen bílou. A ještě jaké jsou díky.
Naposledy upravil(a) Mrdanilouky dne 02 květen 2022 17:12, celkem upraveno 1 x.

Mawarick
panic

Příspěvek od Mawarick »

Stano píše:
03 únor 2022 21:48
Honzing píše:
03 únor 2022 11:10
Ahoj co je s váma nikdo nic?? přestali jste nořit chlapi??
Karvinská je mrtvá a pokud nedojde k nějaké revoluci v dávkách, tak to tak zůstane. Jesli hledáš mladé, hezké, sociálně slabší Romky, tak jeď na Slovensko, tam je sociální podpora od státu na úplně jiném levelu. Především v první půlce měsíce než dostanou dávky je celkem snadné nějakou amatérku najít. Kolikrát stačí chvilku zevlovat někde před obchodem poblíž romské osady, ony přijdou samy. Pár roků zpět jsem si tam i za 5€ zašukal, ale to bylo tím, že jsem ji nejdřív odmítl, bylo už pozdě večer, nechtělo se mi a ona hned, že ji stačí 5€, že potrebuje iba na ciga. Tak jsem se obětoval, ať má co kouřit.
Dajte si pozor, ono to nie je tak ako to vyzerá na pohľad. U nás sú Rómovia dosť veľki ojebavaci a sú organizované skupiny, ktoré majú svoje volavky, ktoré vás namotaju a za rohom vás okradne skupina. Čo sa týka osád, tam je to uzavretá komunita a zväčša ten istý scenár, nakoľko rómovia neznášajú bielych, a o to viac, keď im chodia jebat ženy. To že si si zasukal za 5 eur je scifi alebo si natrafil fakt na extrém. Mám pochodene celé SK, poznám osady aj baby odtiaľ, ale za 5 eur ti tu nik neda. Možno iba žltačkou, svrabom a všami obdarená nebezpečná mrochta. S Romkami od nás treba opatrne..sám mám veľký rešpekt keď som v blízkosti nejakej osady. Automatický ťa vnímajú a sledujú rómski úžerníci. Gadzo je pre nich peňaženka. Aj mňa sa pokúšali vydierať. Bieda ich naučila byť nepríjemnymi ojebavacmi.

Stano
pokročilý

Příspěvek od Stano »

Mawarick píše:
02 květen 2022 23:33
Dajte si pozor, ono to nie je tak ako to vyzerá na pohľad. U nás sú Rómovia dosť veľki ojebavaci a sú organizované skupiny, ktoré majú svoje volavky, ktoré vás namotaju a za rohom vás okradne skupina. Čo sa týka osád, tam je to uzavretá komunita a zväčša ten istý scenár, nakoľko rómovia neznášajú bielych, a o to viac, keď im chodia jebat ženy. To že si si zasukal za 5 eur je scifi alebo si natrafil fakt na extrém. Mám pochodene celé SK, poznám osady aj baby odtiaľ, ale za 5 eur ti tu nik neda. Možno iba žltačkou, svrabom a všami obdarená nebezpečná mrochta. S Romkami od nás treba opatrne..sám mám veľký rešpekt keď som v blízkosti nejakej osady. Automatický ťa vnímajú a sledujú rómski úžerníci. Gadzo je pre nich peňaženka. Aj mňa sa pokúšali vydierať. Bieda ich naučila byť nepríjemnymi ojebavacmi.
Stačí být trochu opatrný. Do osady bych nelezl, na "její" místo bych taky nikdy nejel, velkou hotovost u sebe nikdy nenosím. Pokud si nenaložíš nezletilou, těžko tě může vydírat. Já to beru tak, že ony ty peníze potřebují a jsou to pro ně rychlé peníze za málo námahy, takže by byly samy proti sobě, kdyby dělaly problémy a chtějí, aby ses zase vrátil. Samozřejmě spousta z nich se tě snaží okrást, ale to se vždycky bavím, když cítím jak nenápadně prohmatávají kapsy v kterých nic není.

Mawarick
panic

Příspěvek od Mawarick »

Áno, rozumiem ti, bežná prax je tá, že ideš s ňou na miesto, zachvilu príde borec alebo borci, že čo chces s jeho frajerkou a už to začne. Chalani mali rozbite skla na autách, problémy, okradačky. Tých prípadov je na SK veľmi vela. Oni nepotrebujú aby si sa vrátil, oni ťa potrebujú okradnúť čo najviac a už nikdy nevidieť:-) teda za roky som sa nestretol s tým, že by nejakej záležalo na tom, aby si udržiavala zákazníkov:-)))Ak nepočítame bežné šľapky pri cestách, niektoré z nich sa trochu snažia, zväčša tie skardesie. Venujem sa tejto téme dosť dlho a mám zmapované takmer celé Slovensko. Čo sa týka tých najchudobnejších tým dávam peniaze len tak zo súcitu, častokrát sú špinavé, chorlave, veľakrát osobnostne zaostalé osoby, vši sú samozrejmosťou, tých mi je ľúto. Také aké do auta nechceš:-). Ďalej velmi záleží od regiónu. Nie sú cigánky ako cigánky. Sú regióny, kde si pod 50 e neskrtnes za sex ani s cigánkou a je zopár extrémne chudobných regiónov, kde za tých 20-30 e môžeš nejakú namotat. Tam ale hygiena nie je žiadna, absolútne, pokiaľ sa neokupe v potoku. Bežné ceny pouličných slapiek u nás sú 20 fajka, 40 sex. U nás šlapu zväčša cigánky a potom drogovo závislé belošky.
Naposledy upravil(a) Mawarick dne 06 květen 2022 07:11, celkem upraveno 2 x.

sosexyman
začátečník

Příspěvek od sosexyman »

Bigus0999 píše:
01 květen 2022 10:34
sosexyman píše:
29 duben 2022 09:45

Zdar, na tu ordelatou kofolu se chystam, ale minule jsem jel a nebyla tam... Kdy jsi ji tam naposled promiňte videl?? Je uzasne sexyy a tu prdelku musim mít.
Projížděl jsem tak kolem 18h

sosexyman
začátečník

Příspěvek od sosexyman »

Tak holky se mezi Těšínem a Karvinou ukazují i ráno. Dnes jsem kolem 8 jel z Těšína do Karviné a v Loukách u kostela byly dvě. Jedna už pracovala, kouřila někoho u té cesty, jak se jede k přejezdu

Kolxar
začátečník

Příspěvek od Kolxar »

Tak co jak to u nás vypadá. Kde holky většinou stojí v Karviné ?

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Kolxar píše:
27 květen 2022 15:40
Kolxar , ty jsi pako :shock: , píše se to tady skoro na každé stránce.

Většinou stojí v supermarketech před pokladnou.
vulcan

zvrhlík
zkušený norník

Příspěvek od zvrhlík »

vulcan píše:
31 květen 2022 01:19
Kolxar píše:
27 květen 2022 15:40
Kolxar , ty jsi pako :shock: , píše se to tady skoro na každé stránce.

Většinou stojí v supermarketech před pokladnou.
tak díky za radu :roll: já dneska u pokladny zeptal jedné co tam stála , dostal jsem facku , a když jsem odcházel tak mě chytil její manžel a rozbil mi na hajzli hubu :nenene:

Banditta1999
panic

Příspěvek od Banditta1999 »

Ahoj, dnes se taky chystám na ,,lov" tak jsem zvědavý jaký bude výběr. Štve mě že ta nestává i něco staršího kurde...

Odpovědět