Analnice na Ostravsku.

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
swingman
zkušený norník

Re: Analnice na Ostravsku.

Příspěvek od swingman »

Dragon94 píše:
15 prosinec 2021 23:42
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Crazy cat je asi nejlepší žena v sexu pod sluncem... Za pár korun udělá nemožné... Jen to líbání by nemusela hrotit .. :nenene: . :arrow:
:roll:
Glumcum píše:
06 prosinec 2021 10:47
Zdravím norníky análníky. CrazyCat se vrátila. Inzeruje zase ne modrém webu _Crazy_Cat_02. Nabízí anál a další prasečinky. :hop: :hop: :hop:
Za pár korun????
https://www.a,m,a,t,e,r,i.com/cs/lide/dating/2550903

2200 Kč / hodina ???? :evil:

henri29
panic

Příspěvek od henri29 »

agostini píše:
16 říjen 2021 22:51
Tommy Gun píše:
18 září 2021 10:43
Byl už někdo u té natal23? mě řekla,že má krámy a protože nejsem z OV tak jsem vzal jinou.Stojí to za to?V telefonu zněla tak introvertně a na fotce byla taková nevím na co to mám:)
Je bachrata a vubec se mi nelibila.Hodil jsem otocku.Jel jsem do Frydku na masaz.Zrovna maserce odpad klient tak me vzala.Nakonec z masaze byla dupacka.. Kdyz to clovek neplanuje tak to nekdy stoji za to.Bohuzel nemohu zdelit jmeno byl bych asi svina ale byla to stalice z Masazepromuze..
Stálice je tam jen jedna:)

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

Crazy Cat už s tím sekla. Asi dostala nějakou pohlavní nemoc. Škoda. Píchala výborně do zadnice. :potom:

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

Natal23. Brutální zážitek. Měl jsem šílenou chuť na anál. Tak jsem zajel do Paskova. Domluva dobrá. Hozeny klíče. Otevřela děvucha s nepřítomným pohledem a mastnými vlasy oblečená v pyžamu. Umyla si pipinu a zadnici. Pak si lehla na postel a nastavila zadek. Tak jsem ji prcal asi půl hodiny.
Moc se neprojevovala, ale já jsem chtěl píchat do toho zadku, tak mi to bylo jedno. Polohy jsem prostřídal. Chvilku mě honila rukou a pak kouřila, ať se postaví. Jinak nuda. Vystříkal jsem jí zadek na stojáka zezadu a hotovo. Prý čeká dvojčata se svým starým. Placeno 1.000 Kč. Na opáčko to není. :nenene:

MilasekM70
zkušený norník

Příspěvek od MilasekM70 »

Glumcum píše:
02 květen 2022 15:39
Crazy Cat už s tím sekla. Asi dostala nějakou pohlavní nemoc. Škoda. Píchala výborně do zadnice. :potom:
To jako fakt s tím praštila ?

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

obrázek_2022-05-11_115557204.png
obrázek_2022-05-11_115557204.png (148.36 KiB) Zobrazeno 2299 x

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

Zdravím vespolek. Před časem jsem navštívil slečnu z modrého webu nikilie27. Domluva skvělá. Pěkný pokoj, velké křeslo a obrovské lůžko. Příjemné přivítání v erotickém prádelku. Usadil jsem se do pohodlného křesla a nechal jsem se kouřit. Orál je skvělý, hluboký s cucáním varlat. Žádné přihoňování. Pak jsme se přesunuli na lůžko. Píchal jsem ji v různých polohách do pipiny. A potom jsem si píchal do zadnice. Střídala různé polohy, zřejmě ji to bavilo. Asi tak 10 minut před koncem jsem si sundal kondom a nastříkal jsem jí to do pusy. Hezky polkla. Sprcha, chvilka povídání a rozlučka. Placeno 1.500/hodina. Určitě je to za opakování. Dokonce mi říkala, že jí píchání do zadnice vzrušuje více než do pipiny. :miska: :potom:

jahve
pokročilý

Příspěvek od jahve »

Nikilie je dobrá, škoda jen té její pracovní doby. Od 8 do 13 fakt běžně čas nemám.

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

Stará se o dvě děti. Potřebují mámu. :potom:

Mojmír
začátečník

Příspěvek od Mojmír »

Glumcum píše:
02 květen 2022 15:39
Bych se ani nedivil, když skoro s každým dupala bez gumy.....

Glumcum
norník

Příspěvek od Glumcum »

Přesně. Přišla a nastavila prdel a nechala si šukat bez gumy. Prdel, pipina, pusa. A tak dokola. :potom: :potom: :potom:

zofre
začátečník

Příspěvek od zofre »

Je ale fakt, že šukat uměla jako jedna z mála. Mohl jsi, co jsi chtěl. Nevím ale, kde jste vzali informaci, že je nemocná. Když jsem se s ní nedávno bavil, tak mi řekla, že je těhotná a hodně omezila svoje aktivity.

Mojmír
začátečník

Příspěvek od Mojmír »

Glumcum píše:
17 květen 2022 17:16
Přesně. Přišla a nastavila prdel a nechala si šukat bez gumy. Prdel, pipina, pusa. A tak dokola. :potom: :potom: :potom:
Jojo nechala si líbit vše a když byla trochu přiopila, tak ji ani nevadilo že ji člověk vystříkal kundu místo zadku a kunda ji stříkala úžasně:)

Mojmír
začátečník

Příspěvek od Mojmír »

zofre píše:
18 květen 2022 14:34
Je ale fakt, že šukat uměla jako jedna z mála. Mohl jsi, co jsi chtěl. Nevím ale, kde jste vzali informaci, že je nemocná. Když jsem se s ní nedávno bavil, tak mi řekla, že je těhotná a hodně omezila svoje aktivity.
Jestli je těhotná, tak jestli vůbec někdy dohledá fotra? :D nebo to hodí na nějakého debila co se do ní zabouchl:D

Tommy Gun
norník závislák

Příspěvek od Tommy Gun »

Šukat šlapku do análu bez gumy, páni jsou gurmáni a nebojí se toho. Dělám to dlouho, ale mám trošku pud sebezáchovy a tohle je fakt docela zběsilá jízda, co nehodlám zkoušet. Hlavně, že vzpomínky zůstanou (někdy i přidružená nemoc)

Odpovědět