Dominikánská Republika

Brazílie, Kuba, Dominikána atd.

Moderátor: bullseye

sexprivat11
panic

Re: Dominikánská Republika

Příspěvek od sexprivat11 »

ArtistaDelSexo

Ahoj jelikož bych musel napsat nevím kolik příspěvku než bych dostal povolení poslat SZ,
tak sem hodím email na který když se ozveš tak se spojíme a využiju tvoje služby průvodce
Email: prome234@seznam.cz
Naposledy upravil(a) sexprivat11 dne 12 listopad 2021 20:52, celkem upraveno 1 x.

pajk72
norník

Příspěvek od pajk72 »

sexprivat11 píše:
12 listopad 2021 20:48
ArtistaDelSexo

Ahoj jelikož bych musel napsat nevím kolik příspěvku než bych dostal povolení poslat SZ,
tak sem hodím email na který když se ozveš tak se spojíme a využiju tvoje služby průvodce
Email: prome234@seznam.cz

Máte nějaké info ?
Cestoval po Dominice někdo v poslední době ?
Nebo byl někdo v posledních měsících někde v Karibiku ?

Fakek
pokročilý

Příspěvek od Fakek »

pajk72 píše:
15 listopad 2021 07:44

Máte nějaké info ?
Cestoval po Dominice někdo v poslední době ?
Nebo byl někdo v posledních měsících někde v Karibiku ?
Potřebuješ nějaké info?
Byl jsem tam na jaře a pořád to odpovídalo popisu na netu. Holky opálené potřebují peníze, ty potřebuješ aby ti, ehm, uvařily a vypraly :D . Anglicky se moc nenaučily, ani se nepřestěhovaly na jiná místa. Stále jsou určitá místa, kde jsou všechna ubytování girl friendly. Stále mají větší prsa než asiatky, stále mají větší vany než asiatky (v průměru). Dominikánská republika potřebuje turisty, tudíž drží minimální restrikce.
Jediné co mě překvapilo bylo minimum černošek mezi holkama. Čekal jsem, že to tam bude tmavější. A musím říct, že třeba v Ekvádoru, v Brazílii či na Kubě (budeme-li mluvit o oblasti latinské Ameriky) jsem viděl hezčí holky. Ne že by si nešlo vybrat, ale člověk musel více házet lopatou. Ale na rozdíl od těchto jmenovaných zemích tam jsou něco jako beer bary, kde si člověk může otevřeně posedět s holkou u piva

rgb007
panic

Příspěvek od rgb007 »

Ahojte,
v januari sa chystam na vylet do Dominikany, zacat planujem v Sosue, ale postupne to chcem skusit aj inde. Mate nejake rady pre zacinajuceho nornickeho turistu? :) Co by som rozhodne nemal vynechat? Pripadne su niekde v okoli Sosuy, kde nie je tolko turistov pekne baby, ktore by som nemal vynechat?

Taka prakticka otazka - ak si nechcem prenajat auto, existuje vacsinou moznost zobrat holku z ulice/baru do nejakej cabany niekde "pobliz" - dostupne pesi alebo motoconchom - alebo su taketo podniky obvykle daleko od civilizacie?

Inak, mam radsej baby s malymi kozami a malou prdelkou - budem si tam mat z coho vyberat, alebo su vsetcky baby opatrene silikonami?

Dik vopred za rady.

Tal
panic

Příspěvek od Tal »

Ahoj všem. V lednu či v únoru 2022 se chystám poprvé do Dominikány nořit. Najde se nějaký kamarád na pivko, který tam nyní a a který, který by mě tam poradil s praktickými zkušenostmi a provedl? Rád i zanořím společně

Fakek
pokročilý

Příspěvek od Fakek »

rgb007 píše:
18 prosinec 2021 18:27
Ahojte,
v januari sa chystam na vylet do Dominikany, zacat planujem v Sosue, ale postupne to chcem skusit aj inde. Mate nejake rady pre zacinajuceho nornickeho turistu? :) Co by som rozhodne nemal vynechat? Pripadne su niekde v okoli Sosuy, kde nie je tolko turistov pekne baby, ktore by som nemal vynechat?

Taka prakticka otazka - ak si nechcem prenajat auto, existuje vacsinou moznost zobrat holku z ulice/baru do nejakej cabany niekde "pobliz" - dostupne pesi alebo motoconchom - alebo su taketo podniky obvykle daleko od civilizacie?

Inak, mam radsej baby s malymi kozami a malou prdelkou - budem si tam mat z coho vyberat, alebo su vsetcky baby opatrene silikonami?

Dik vopred za rady.
Jsou tam i hubene holky. Silikony jsem tam myslim ani moc nevidel
Cabanas jsou caste, protoze je pouzivaji i normalni lide. Ale nejlevnejsi je schovat cennosti a vzit ji na pokoj
Asi idealni je podivat na youtube. Mas tam videa, ktera ti daji zakladni orientaci o miste

Tal
panic

Příspěvek od Tal »

Tal píše:
02 leden 2022 07:50
Ahoj všem. V lednu či v únoru 2022 se chystám poprvé do Dominikány nořit. Najde se nějaký kamarád na pivko, který tam nyní a a který, který by mě tam poradil s praktickými zkušenostmi a provedl? Rád i zanořím společně
Tak mám letenku, přilétám do Dominikány na letiště do Punta Cana v pondělí 7.2.2022 na cca 10 dní. Uvítám nějakého místního průvodce, na rady o noření či o ubytování či cestování či někoho jen tak na pokec tam. Tady moc nejsem, napište mi kontakt na mail: mendfra@seznam.cz Dík

lupanek
panic

Příspěvek od lupanek »

Ahoj,byl jsem DR dvakrát na noření je ideál Sosua,něco to stojí,ja mám raději se domluvit s barmankou (vlastní zkušenost jak DR i Cuba)Holky tam jezdí za práci i z hlavního města,jsou tam za výdělkem pro svoji rodinu ,tak zvládnou hodně klientů za den jsou tam i fetky jako všude.Já je vždy bral na hotel peníze a doklady do trezoru a jde se popíjet a užívat.

sexprivat
panic

Příspěvek od sexprivat »

lupanek píše:
09 únor 2022 15:21
Ahoj,byl jsem DR dvakrát na noření je ideál Sosua,něco to stojí,ja mám raději se domluvit s barmankou (vlastní zkušenost jak DR i Cuba)Holky tam jezdí za práci i z hlavního města,jsou tam za výdělkem pro svoji rodinu ,tak zvládnou hodně klientů za den jsou tam i fetky jako všude.Já je vždy bral na hotel peníze a doklady do trezoru a jde se popíjet a užívat.
Co vím tak v Sosua to stojé cca 1000 pesos a na české koruny cca 400kč
Ale borci měli i za 600 pesos cca 300 kč :D a ukazoval foto a pěkná. Je jich tam moc a moc :D

Odpovědět