Slovensko

Německo, Rakousko, Anglie, Holandsko - Amsterdam atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
stretco.sk
panic

Re: Slovensko

Příspěvek od stretco.sk »

Ahoj poznáte niekto TantraJanka z Bratislavy ? Inzeruje na [url]http://www.stretco.sk/[/url]

Ales777
začátečník

Příspěvek od Ales777 »

Jully (Bratislava) 421 903110960

https://amaterky.sk/9393

Vzhled: fotky jsou fake! Nevím, kdo na těch fotkách je, ale rozhodně ne ona. Buď je to její dcera, někdo úplně jiný nebo ona, ale asi tak před 20 lety a mínus 20 Kg. Postava je hodně na hraně. Prsa má větší, ale povislé. Taky už má břicho. Je to žena s tou nejhorší postavou, jakou jsem kdy měl. V obličeji je ale sympatická.

Povaha: extrovert, přátelská, upovídaná, zvědavá, má smysl pro humor, nadhled

Pravidla: vytvářejí se jaksi za pochodu. Čas se rovněž počítá celkově.

Sex: jeden z nejhorších, neumí ho vyhonit, ani vykouřit. Její technika je, čím silnější tlak a úchop, tím lépe = bolest. U orálu je technika nahoru a dolů, nic víc. Takže bída a utrpení.

Souhrn: Jully je starší, korpulentní dáma, která ovšem nenabízí ani kvalitní sex. V čem však dominuje je komunikace, vstřícnost a kamarádství. Pokud vám tedy nejde ani tak o šukání, ale potřebujete se někomu svěřit, dobře pokecat, nenajdete v okolí zřejmě nikoho lepšího. V opačném případě zdrhejte. Leda byste byli na sado-maso nebo na tlustší starší ženy.
Přílohy
Jully1.jpg
Jully1.jpg (186.74 KiB) Zobrazeno 9108 x
Jully2.jpg
Jully2.jpg (274.72 KiB) Zobrazeno 9108 x
Sex bez lásky je jen prázdný prožitek. Ale co se týče prázdných prožitků, patří k nejlepším.

combat14
panic

Příspěvek od combat14 »

Niečo z pokecu: Ilava: Somtupreteba: fajka za 25 plnšie tvary a fajka nič moc
Ružomberok: 00.nelka.00 :fajka za 25, štíhla a fajka super, dnes idem znova
Žilina : sexy_zlo : celkom kočka, no dráha fajka s gumov za 40. Výkon nič moc.
Rimavská Sobota: ClearRS, tlstá fajka za 20 no výkon nič moc. Nicky im blokujú tak treba hľadať podobný.

combat14
panic

Příspěvek od combat14 »

Takže dnes som bol skúsiť niečo druhé. JasminRK, dohovor úplne zlý, uvidel som ju z diaľky a radšej som to otočil. Vypadala strašne. Neodporúčam. Foto ktoré posiela nieje reál. Tak možno vypadala pred 7 mesiacmi😂😂

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Tak, zkusenosti z potulek Slovenskem. Asi tri krat v ruzne dni jsem projizdel Ladomerskou Vieskou, casy podvecer a vecer, nic, mrtvo, ani jeden kousek..
V patek podvecer jsem jel Bratislavou, tak jsem chtel omrknout Panonskou a Slovnaftskou. Na Panonske jsem videl jednu, z dalky vypadala slusne ale mela nejake divne pohyby, ocividne byla necim nametena..
Na Slovnaftske byli pouze stare cikanky a jedna bila hodne hubena ocividne z fetu. Byl jsem extremne nadrzenej a ja jsem na starsi a na cikanky jsem ujetej, tak jsem si vzal nejakou nejschopnejsi 🙈 ( blbe komenty si odpustte, kazdy je nejaky.. ) Musim rict ze byla mila, komunikovala, byla pekne vlhka, pekne kourila. Chtela 20 za komplet. Ta hubena byla ale taky mila, dokonce zavolala i tu cikanecku. Pak sice pyskovala, ze to neni mozne, ze si beru tu cikanku, ale v poho. Ona byla i drazsi, chtel 25 komplet. Takze pocit celkem ok. Byl by ale potreba vetsi vyber. Je to lepsi kdyz se prijede dyl vecer?
Noru zdar 😉

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Jak to ted vypada v Detve? Jsou tam jeste nejake kundicky jak je dalnice? Jiz jsem tam dlouho nebyl, kdysi tam byvali obcas pekne cikanecky.
A u motorestu Halier smer Lucenec? Da de tam obcas nejaka nabodnout?

Kolík007
panic

Příspěvek od Kolík007 »

Betka – Trnava - +421908902458 - https://amaterky.sk/13719
302247.jpg
302247.jpg (100.91 KiB) Zobrazeno 2199 x
Navštívena v létě. Malá drobná blondýnka. Vzhledově top. Pracuje sama v bytě kousek od univerzity. Akorát tam otravuje pes 😊. Nešlo se dovolat, ale volala pak zpět a snažila se mi vyjít vstříc, protože jsem jen projížděl kolem. Nakonec to klaplo a nelitoval jsem.

Orál a sex takový standard, nicméně vzhledově za mě luxus, krásná kulatá prdelka.
Doufám, že ji ještě navštívím. Inzeruje jen někdy. Cenu už si přesně nepamatuji, ale bylo to víc, než je u nás standard.

7UP
norník

Příspěvek od 7UP »

Chystám se na SK směr od Žiliny na východ takže téměř celé sk . Někdo nějaké aktuální postřehy kde se dá co sehnat kde se dá nějaká ukecat atd . Samozřejmě sem už tady hledal komunikoval nějaký tipy mám ale jestli je něco aktuálního budu rád abych nehledal úplně na slepo

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Zdar, v utery vecer budu v Bratislave. Jsou jeste nejake slusne cikanecky v BA? Nemate tip, nebo kontakt? Diky

Odpovědět