Brno/Morava

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Pulzar
panic

Re: Brno/Morava

Příspěvek od Pulzar »

A nějaká bližší informace/reference na tu slovenku z Plynárenské (tam jsem ji viděl naposled) by nebyla?
Kvalita, přístup...?
Docela se mi líbí.

montecinto
zkušený norník

Příspěvek od montecinto »

Pulzar píše:
23 červen 2022 11:35
A nějaká bližší informace/reference na tu slovenku z Plynárenské (tam jsem ji viděl naposled) by nebyla?
Kvalita, přístup...? Docela se mi líbí.
Pulzare, Slovenek je tam víc. Nyní tam chodí Bibiana, dříve pod velkým dohledem 2 špinavých Romů, a taky roznášející nepěkné nemoci. Fetka - samozřejmě ti bude tvrdit, že ne.

Torii
panic

Příspěvek od Torii »

Zdravím nořitele.
Byl jsem po delší době v Brně a chtěl jsem zase něco okusit z toho kraje. Po minulé překvapivé zkušenosti s PERVERTITI_XO, kdy jsem byl velmi spokojen.
Po kontaktování jisté Cicinka-10 z modrých, se mi ale dostalo jen urážek.. odmítl jsem ji dat 1500 do auta. No nevadí, tak snad příště najdu nějakou rozumnější. Protože v tuto hodinu už těžko něco seženu a do cíle to mám daleko.
Tak noru zdar a dejte si na tu ťápotu pozor

Torii
panic

Příspěvek od Torii »

Zdravím nořitele.
Byl jsem po delší době v Brně a chtěl jsem zase něco okusit z toho kraje. Po minulé překvapivé zkušenosti s PERVERTITI_XO, kdy jsem byl velmi spokojen.
Po kontaktování jisté Cicinka-10 z modrých, se mi ale dostalo jen urážek.. odmítl jsem ji dat 1500 do auta. No nevadí, tak snad příště najdu nějakou rozumnější. Protože v tuto hodinu už těžko něco seženu a do cíle to mám daleko.
Tak noru zdar a dejte si na tu ťápotu pozor

Jo jsem vocas, dal jsem to do špatného vlákna.
Naposledy upravil(a) Torii dne 29 červen 2022 23:18, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět