Kamerun

Afrika a ostrůvky kolem - třeba Madagaskar :-)

Moderátor: bullseye

Odpovědět
tomZ
pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 31 březen 2016 21:22

Kamerun

Příspěvek od tomZ »

Ahoj po delší době.
Jsem na služebním zájezdu v černé řiti. Místní ženy jsou tu ale pro mě celkem nepřitažlivé. Prdelaté, pupkaté, kozaté, chemlonové vlasy, chlupaté nohy. Ale i tak jsem si řekl, že tady by se to dalo. Ve tmě je totiž černá každá.

Hodil jsem svou bílou tlamu na Tinder (ten prý v Africe letí nejvíc). Během 2 dnů jsem měl 99+ kliknutí na ano. A já měl 30% shodu.
Psát jsem si začal s těma, které napsaly jako první. Protože jsem chtěl vyfiltrovat takové ty citové blbosti, tak jsem napsal napřímo, že hledám pouze ONS a just for fun.
Ze 3 domluvených schůzek nedorazila ani jedna. Povedla se až čtvrtá (sofie, +237 653 062 742, na whatsapp má jednu fotku). Postavu měla pěknou, jinak bych ji nedal ano. Štíhlá a černá jak bota. V restauraci se tvářila, že neumí anglicky. Později se její angličtina celkem zlepšila, ale i tak jela přes google.
Z chatování ve mě začla blikat kontrolka, že bude lepší vzít druhý pokoj a nevodit ji na svůj. Tak jsem to tak udělal. Stejně jsem neměl za co utratit prachy, které mi dávali z naší pobočky.
V pokoji jsem si dobře zašil klíč od mého pokoje. Našel jsem v kufru zapadlé plombovací papírky a tak jsem je ze srandy nalepil na dveře skříně nahoru, aby nebyly vidět.
V restauraci si samozřejmě objednala to nejdražší jídlo a pití co měli. Sice ji vůbec nechutnalo, ale dala to. Mě zas klasicky číšník zdupal objednávku a donesl mi něco jiného.
Potom se mi sama vnutila, že chce jít na pokoj bo ju žerou "virtuální" komáři. Tak jsme šli. Chvíli se koukala na TV, pak přišel výpadek proudu kvůli bouřce. Pak začla mluvit něco o tom, že si druhý den musí koupit nový telefon, asi ajfon. Jasně a hádejte kdo by to měl asi zaplatit. Nasrat.

Trocha hlazení, kouření nula, jen honění a to ještě znuděně. Bradavky nemá žádné, teda jsou zatlačené tak, že se srovnaly s kůží. Navíc si na ně nenechá šáhnout, že ji to lechtá. Prsa má ale super. Pevné, pružné a krásně mačkací.
Kundu krátce chlupatou, neupravovanou. Lízat jsem nechtěl a prstit se taky nenechala. Prdel větší ale taky pevná, naducaná.
Bez gumy ani ránu, za to má jedno malé plus.
Zvukový projev 0. Gumu nasadila, pak nasedla na koníka a jako v pornofilmu nahoru a dolů. Pak si lehla na břicho a vyšpulila prdel. Pak ještě misionář a pár dalších poloh. Vůbec nic neprožívala, nuda. Tak jsem toho nechal.
Během pár dalších minut usla. Já přemýšlel, jestli se zdekovat k sobě nebo zůstat. Protože předtím nějak moc chatovala, tak jestli neposlala kumpánům polohu a popis. Fotku nedělala a nechtěla ani nechat udělat.

Ráno si zavolala taxi a zmizela. Druhé slibované kolo nebylo, "došly gumy". Stejně nebylo o co stát.
Pak jsem prohlíd pokoj a v noci se činila, šmejdila. Plomby potrhané, takže koukala do skříní, ale nic jsem tam nenechal, jen tašku se smradlavým trikem, které si vzala.
Vzal jsem si svůj klíč a šel k sobě.
Toť zatím vše.
Ještě se rýsuje něco s paní recepční, tak pokud něco bude, tak dám zase vědět.

EDIT: dodano par fotek z profilu
Přílohy
sof1.png
sof1.png (321.32 KiB) Zobrazeno 2393 x
sof3.png
sof3.png (387.97 KiB) Zobrazeno 2393 x

tom20
norník závislák
Příspěvky: 750
Registrován: 27 prosinec 2011 23:04

Re: Kamerun

Příspěvek od tom20 »

Zajímavej zážitek,zajímavá země,asi lepší zůstat doma :D

tomZ
pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 31 březen 2016 21:22

Re: Kamerun

Příspěvek od tomZ »

@Tom20
Jj, Afrika je pro mě absolutně nezajímavá země. Nikdy bych dobrovolně do ní na dovolenou nejel. Tady však musím.

S recepční nebylo nakonec nic. Brzo jsem se z hotelu vypakoval.

Jinak mam další objev z Tindera. Než mi ho ti šmejdi bez udání důvodů zrušili. Aniž by se vyjádřili co přesně jsem měl porušit nebo nějak ověřovali jestli vůbec jsem něco porušil. Stejně jako na DIA nebo OYOY. Někdo vás napráší, protože jste se s ní odmítli bavit a je vymalováno.
Objev si říká KIKI a je jí 30, údajně. Na fotkách má brýle. A jedna fotka tam je z pláže s ruským kolem. Fotky bohužel nemám, blokli mě dřív, než jsem stihl něco uložit. A hlavně umí anglicky, takže se s ní dá mluvit. Je po dvou dětech.
Domluva byla jasná, setkáme se před jednou známou restaurací a půjdem na to. Tak se i stalo, dokonce protestovala, že bychom si dali třeba jenom zmrzlinu. Prostě, ať neztrácíme čas.

Tady je to všechno úplně jinak, mnohem lepší. Sex si užívá co může. Hodně ji bere hraní si s její prdelí, při tom si pohrává s poštěvákem. Masírování a roztahování miluje. Ale anál ne i když pokusy prstu o proniknutí jí nevadily. Každých pár minut má krátký záchvěv udělání se. Prsa má menší, už ne tak pevné jako ta předchozí, ale pěkně tvarované a stále pružné, jen měkčí. Trošku pupík. Nicméně udělá téměř vše co budete požadovat. Po velkém finále, kdy se nekontrolovaně chvěje 2-3 minuty, klidně začne další kolo.
Nenechá se prstit. Kouření bere vážně a spolkne ho celý plus pohrávání si s koulema. Jestli spolkne nálož jsem zatím nezjistil.
Když jsem se ráno sprchoval, přišla za mnou, klekla a pokouřila mě. Pak se nechala opřít o zeď a zezadu ojet, až se ji podlomily kolena. Pak jsem musel na benzínku pro gumy a pro vodu. Jedině tam mě nenatáhli. Všude jinde se zbláznili a ceny pro bílou tlamu vyskočí i 10x.

Za svou přítomnost a služby nic nepožaduje. Ani návštěvy luxusních ( =drahých) restaurací, ani nákup nesmyslů. Spokojí se s jídlem z ulice, které sama nakoupí a sníme si to v pokoji v pauze. Takže ji dávám jen něco, aby to pokrylo její nezbytné náklady, jako třeba vlak nebo to jídlo. Zaokrouhleno nahoru na 5000 bankovky.
Dlouhodobě pracuje v Dubaji a občas si odskočí domů za děckama. Takže až poletím přes DXB, asi si dám stopover.

Tohle bude asi vše z této země, za pár dnů konečně odjíždím. A doufám, že na dost dlouhou dobu se nebudu muset vrátit.

tomZ
pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 31 březen 2016 21:22

Re: Kamerun

Příspěvek od tomZ »

Zjistoval jsem i ceny od "profesionalnich" milenek. Tak pod 20k XAF zadna nesla. Spis se nebaly rict si o mnohem vic. 40k-60k. Dost casto platilo pravidlo, cim "vetsi" baba, tim vetsi cena. S tim ale u me narazily. Bucek si dam na talir, ale ne do postele.

Odpovědět