silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Bavič2022
panic

Re: silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Příspěvek od Bavič2022 »

:hop: čus chlapi, nevíte někdo kde najít nějaké ťapiny,od Mostu,Teplic, Ústí nad Labem? Díky za každou radu.Pokud bych jste měli kontakty na nějaké tapiny přivítám jakékoliv čislo.

nimrodtom
začátečník

Příspěvek od nimrodtom »

PPomnik píše:
27 červenec 2022 21:44
ad Kameňák, osazenstvo tam bývá cca od 10 do 14 hodin, ta co chlastá tam bývá dýl.

Poznávací znamení, před hospodou stojí malý červený autíčko buď Toyota Yaris nebo Š CItigo. Další znamení je roztažený slunečník před vchodem a rozscvícené světlo. Stačí jen zajet na parkoviště a některá z nich se vynoří. Nechtějí se moc ukazovat.
Děkuji za tip super

Bavič2022
panic

Příspěvek od Bavič2022 »

:potom: čus nevíte někdo kde najít mladší, hubenější noru pro mého jezevce, okolí Mostu,Teplice, Duchcov, Ústí nad Labem?Přivítám třeba i telefonicky kontakt ,adresu cokoliv,nejsem zdejší. :foun:

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Bavič2022 píše:
02 srpen 2022 08:04
:potom: čus nevíte někdo kde najít mladší, hubenější noru pro mého jezevce, okolí Mostu,Teplice, Duchcov, Ústí nad Labem?Přivítám třeba i telefonicky kontakt ,adresu cokoliv,nejsem zdejší.
Bavič,
ty musíš být neobyčejně nadaný, empatický člověk.
A všichni se mohou přetrhnout, aby ti dali své nej tipy na zlatém podnose. Obzvláště když nejsi zdejši. :ass: :ass: :ass:
:nenene:
Když jsi takový šikovný, co kdybys nejprve sám dotáhl ze své vísky pár dobrých děvčat ? :potom:
vulcan

Bavič2022
panic

Příspěvek od Bavič2022 »

vulcan píše:
02 srpen 2022 22:14
Bavič2022 píše:
:potom: čus nevíte někdo kde najít mladší, hubenější noru pro mého jezevce, okolí Mostu,Teplice, Duchcov, Ústí nad Labem?Přivítám třeba i telefonicky kontakt ,adresu cokoliv,nejsem zdejší.
Bavič,
A všichni se mohou přetrhnout, aby ti dali své nej tipy na zlatém podnose. Obzvláště když nejsi zdejši. :ass: :ass: :ass:
Když jsi takový šikovný, co kdybys nejprve sám dotáhl ze své vísky pár dobrých děvčat ? :potom:
Vulkán, nejsem nadaný ani empatický člověk, jsem obyčejný chlap který vás jen požádal nic víc nic míň.Kdybych o nějakých ťapkach věděl,tak se neptám a dál bych vědět sem na fórum,kde jsou.
Jinak díky.

Chabr
pokročilý

Příspěvek od Chabr »

Kluci kde je v Kynšperku ten kamenak ? Já když sjedu z dálnice na Kynšperk, tak tam u kruhace stojí vždycky jen dvě asi 60ti lety babky. Jednou jsem narazil na asi 40+ bláznivou cikorku co mě za 300 vykouřila a to je vše... díky.

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Bavič2022 píše:
03 srpen 2022 04:28
vulcan píše:
02 srpen 2022 22:14
Bavič2022 píše:
Bavič,
Vulkán, nejsem nadaný ani empatický člověk, jsem obyčejný chlap který vás jen požádal nic víc nic míň.Kdybych o nějakých ťapkach věděl,tak se neptám a dál bych vědět sem na fórum,kde jsou.
Jinak díky.
Bavič nic proti ,ale trochu hledej já o Dubí Teplice a ostatní kolegové taky ..prostě sedni do auta a pokud to nemáš daleko a jeď se projet..
Časy jsou tu také uvedené..a dej sem svoje zkušenosti..budeme za ne všichni rádi..

Drago001
zkušený norník

Příspěvek od Drago001 »

Hoši dnes kolem 10 dopoledne pěkná vysoká kočka za Chomutovem směr Vary.... Stála v křižovatce jen v černém spodním prádle a mávala..... Kurva já pospíchal. Když bude až pojedu zpět oprubnu

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Drago001 píše:
05 srpen 2022 12:34
Hoši dnes kolem 10 dopoledne pěkná vysoká kočka za Chomutovem směr Vary.... Stála v křižovatce jen v černém spodním prádle a mávala..... Kurva já pospíchal. Když bude až pojedu zpět oprubnu
V jaký křižovatce??ještě v Chomutově nebo za Chomutovem směr Vary...

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

rreexx píše:
06 srpen 2022 11:52
Drago001 píše:
Podle mě stojí za Málkovem hned u hlavní silnice jak je odbočka na Místo do toho lesa. No ona je dobře oblečená i namalovaná,ale takový terno to teda není,stačí k ní přijít blíž :D Je to cikánka,bydlela někde na Kamenný a její kolem 50. Ale prej neni tak špatná,je i slušnější.

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

tom20 píše:
06 srpen 2022 13:35
rreexx píše:
06 srpen 2022 11:52
Drago001 píše:
Podle mě stojí za Málkovem hned u hlavní silnice jak je odbočka na Místo do toho lesa. No ona je dobře oblečená i namalovaná,ale takový terno to teda není,stačí k ní přijít blíž :D Je to cikánka,bydlela někde na Kamenný a její kolem 50. Ale prej neni tak špatná,je i slušnější.
Ok ..díky za info

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Report z trasy .13:30 Klášterec u sjezdu na Klástereckou Jeseň tlustá šišlavá Bára a u zastávky na Černýš poměrně hezká cikánka ..
Ale nejel sem sám ,tak sem se nemohl zeptat na služby ani vyzkoušet.
jinak až do Varů nic .Noru Zdar

Odpovědět