Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
Jenda32
panic

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od Jenda32 »

helios80 píše:
01 srpen 2022 21:15
Zdravim,

mam takovej dotaz pro vsechny,na profibdsm inzeruje Slovenka ktera si rika Dominnantriss.Psal jsem ji mail ale nikdy neotpovedela.Jednou jsem v seznamce videl i tel.cislo a uvadela ze otpovida na Whatss-upu,tak jsem to zkusil.Dama otpovedela ze lekce stoji 2500kc ale ze chce 500 dopredu.A taky jsem se dozvedel ze to dela v obycejnem byte a ze o nejakem studiu neni ani slovo.Kdys jsem ji rekl ze v byte na to nejsou podminky tak mi rekla at ji zaplatim studio.Kdys jsem ji rekl ze to neni zadnej problem hnet couvla a zacala mlejt neco o tom ze to nedela pro penize a podobne jak uz to baby delaji.No a kdys jsem ji napsal ze o penezich zacala ona tak uz neotpovedela a blokovala mne,teda pretpokladam.CHci se zeptat jestli nekdo ma zkusenost s touto damou a jake to bylo.Ja z principu neposilam zadne penize predem a taky jsem se poucil z vasich prispevku.Predem dekuji.
Je to obyčejný byt respektive pokoj na Praze 6, vybavení skoro žádné (bičík, plácačka, didlo, pouta). Náplň lekce teda určitě nebyla a není úplně nejlepší. Po mně peníze dopředu cca půl roku zpět nechtěla. Další věc je, že slečna je více, než plnoštíhlá... což jde vidět i na fotkách.

Gerry
panic

Příspěvek od Gerry »

Ahoj, byl jste někdo u Madam Filoména v Hedone ?
Fotky vypadají pěkně, ale nikde žádná recenze. Tak jestli nemáte zkušenosti.
Ďíky

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Tak co ubožáci
""""V nočním klubu Domino v Táboře se nechával polévat horkým voskem a bít za přítomnosti několika dívek z klubu i personálu. Dostal přezdívku „Voskovka“.""""
Či chleba jíš toho dceru píchej.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.
HNUSÁCI a VŘEDI HOLD MUSÍ PLATIT :mrgreen:

Soulstealer91
začátečník

Příspěvek od Soulstealer91 »

Ahoj nornici, mam dotaz.
Doporučte mi jejkaou dominu do cca 40 let co dělá:oddalogani, strap-on, podvazovani, výprask, bondage, dušení nebo škrcení, footfetish, kdyby bonus byl facesitting bylo by to perfekt.

Oblast od Svitavy-Praha- Ústí a oblast na sever od těchto měst.

Dejte doporučení, díky moc

Panpes2
pokročilý

Příspěvek od Panpes2 »

Zdravim byl někdo zde ? Docela mě to zajímá ale nevim zda to nebude nějaký fake.
Přílohy
CFA729AF-F6D3-4649-B78E-A35C34A1011C.jpeg
CFA729AF-F6D3-4649-B78E-A35C34A1011C.jpeg (124.86 KiB) Zobrazeno 1017 x

patolízal
zkušený norník

Příspěvek od patolízal »

Asi sem nepřinesu nic nového, ale ať se jen nedotazuju, tak byl jsem konečně u Viktorie a byla to bomba. Možná mohla být o malinko přísnější ale jinak to bylo super. Co musím vyzdvihnout je její nádherný zadeček a zaručeně nejlepší facesitting, co jsem kdy zažil. Jestli to Lady čte, tak ještě jednou děkuji.

pleasure hunter
začátečník

Příspěvek od pleasure hunter »

patolízal píše:
06 srpen 2022 10:43
Asi sem nepřinesu nic nového, ale ať se jen nedotazuju, tak byl jsem konečně u Viktorie a byla to bomba. Možná mohla být o malinko přísnější ale jinak to bylo super. Co musím vyzdvihnout je její nádherný zadeček a zaručeně nejlepší facesitting, co jsem kdy zažil. Jestli to Lady čte, tak ještě jednou děkuji.
Tahle Viktorie z Ostravy?
https://www.dominy.cz/953186-lady_vikto ... io-ostrava

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Byl jsi slecnoplyn nebo kafilerka👹
pleasure hunter píše:
06 srpen 2022 12:00
patolízal píše:
Či chleba jíš toho dceru píchej.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.
HNUSÁCI a VŘEDI HOLD MUSÍ PLATIT :mrgreen:

patolízal
zkušený norník

Příspěvek od patolízal »

Jo to je ona
pleasure hunter píše:
patolízal píše:

patolízal
zkušený norník

Příspěvek od patolízal »

Promiň ale nerozumím otázce
lichvarHarpagon píše:
včera, 06:53
Byl jsi slecnoplyn nebo kafilerka👹
pleasure hunter píše:
patolízal píše:

Odpovědět