silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
rreexx
norník závislák

Re: silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Příspěvek od rreexx »

Hlášení z trasy dnes okolo 11:30 od kruhaku ke škole a směr přes koleje na levo směr hranice chodila černovláska s koženou bundu v ruce ,kabelku přes rameno hledala zákazníky ..ale jelikož tam tudy 2x projela MP tak sem ani neoslovil věk tak 35 ..jinak směr Šebik nic .

dybala1989
pokročilý

Příspěvek od dybala1989 »

Někdo zkušenosti s touto kočičkou? Na ulici fakt hodně hezká, ale postávala u ONA v Tp (Nákladní ul) a pořád byl okolo ní nějaký hejhula...:(

Jinak v TP na Masaryčce nový podnik (Golden Ladies Teplice) - nevypadá to špatně, nebyl jste někdo?
- https://www.facebook.com/Golden-Ladies-1697142840391587/
Přílohy
Screenshot_20220911_155745.jpg
Screenshot_20220911_155745.jpg (71.94 KiB) Zobrazeno 3972 x
Screenshot_20220911_155845.jpg
Screenshot_20220911_155845.jpg (73.58 KiB) Zobrazeno 3972 x
Screenshot_20220911_155906.jpg
Screenshot_20220911_155906.jpg (51.04 KiB) Zobrazeno 3972 x

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

dybala1989 píše:
11 září 2022 16:04
Někdo zkušenosti s touto kočičkou? Na ulici fakt hodně hezká, ale postávala u ONA v Tp (Nákladní ul) a pořád byl okolo ní nějaký hejhula...:(

Jinak v TP na Masaryčce nový podnik (Golden Ladies Teplice) - nevypadá to špatně, nebyl jste někdo?
- https://www.facebook.com/Golden-Ladies-1697142840391587/
Hezká holčina wau..kolik hodin tam stála?

Divesyoung
pokročilý

Příspěvek od Divesyoung »

Právě teď na Křímově. Prdelata ale hubená cikanka v ryflích věk tak 28 hadam. Slušná vypadala.. Přišla na pumpu F1 si pro kafe a pak šla směrem do vesnice , bohužel jsem nemohl. Nemáte o ní někdo info?

Drago001
zkušený norník

Příspěvek od Drago001 »

Divesyoung píše:
12 září 2022 11:52
Právě teď na Křímově. Prdelata ale hubená cikanka v ryflích věk tak 28 hadam. Slušná vypadala.. Přišla na pumpu F1 si pro kafe a pak šla směrem do vesnice , bohužel jsem nemohl. Nemáte o ní někdo info?
Dnes tam nebyla ... Koukal jsem a nikde nikdo

Drago001
zkušený norník

Příspěvek od Drago001 »

tom20 píše:
03 září 2022 20:55
Kruciprdel píše:
03 září 2022 15:16
Tak se nám tu opět objevuje takový nešvar v podobě kurev v Bílině. Je to pořád to stejný. Asi těžká doba vyhnala k silnici a jednu oteklou postarší hašlerku, a když jsem tak postával na parkovišti, při cestě přes tuto bohem zapomenutou krajinu, tak samozřejmě přilezla. Tak si říkám, pro tu prdel se zeptám. No co vám budu povídat. Debil. Ceny tak nějak normální, 700,- komplet, nechala by se ukecat i za míň. A když mi tak dělá ty návrhy tak se mě ptá kdy jsem se myl a jestli jsem si ho myl a jestli mi nesmrdí, a tak dál a tak dál, no peklo. A tak už mi to nedalo a zeptal jsem se jestli má gumy, když se tak nabízí. Na to mi bylo odpovězeno, že nemá, že musím koupit já. Tak jsem ji jednoduše vysvětlil jak funguje trh a co je investice a vstupní kapitál, zatáhnul okénko a za zvuku pravděpodobně nějakého šamanského zaklínání jsem odjel do západu slunce. Tož tak, Bílina prostě nikdy, NIKDY, nezklame.
Dobře ty :D
Tvl to je Pica.... A ještě se ptá jestli máš gumy 🤣🤣🤣 já bych jí rekl ano mám na autě ...

Theoderich1
panic

Příspěvek od Theoderich1 »

Ústí Trmice cca 40 létá cigna, jménem Natala. Postava celkem dobrý, kozy pohoda. Už jsem ji parkrát měl na orál. Zajeli jsme za Ústí. Konečně jsem se odhodlal ji vopíchat. Držela, jak jsem potřeboval, občas i sama přirazila. Celkem 2x mrd a jednou mě ještě zkoušela vykouřit, ale to už mi nešlo se udělat. Cca něco přes hodinu a dal jsem ji 800 Kč.

Frenky Pater
pokročilý

Příspěvek od Frenky Pater »

Theoderich1 píše:
15 září 2022 12:29
Ústí Trmice cca 40 létá cigna, jménem Natala. Postava celkem dobrý, kozy pohoda. Už jsem ji parkrát měl na orál. Zajeli jsme za Ústí. Konečně jsem se odhodlal ji vopíchat. Držela, jak jsem potřeboval, občas i sama přirazila. Celkem 2x mrd a jednou mě ještě zkoušela vykouřit, ale to už mi nešlo se udělat. Cca něco přes hodinu a dal jsem ji 800 Kč.
Mohl by si, prosím, poslat nějaký kontakt na ni, nebo kde je ? Kde si ji potkal...ATP. diky

superb
zkušený norník

Příspěvek od superb »

Ahoj, minulý týden jsem byl na noru v Mostě a když jsem se vracel, tak jsem v Biline zahlédl Petru na zastávce u Lidlu. Musel jsem frčet, jinak by ji naložil, dycky byla dobrá. Jinak jsem Koukal, že se vrátila šlapat Martina na nákladní, zkoušet nebudu, parkrat sem se sní domluvil přes FB, kouřit se ji moc nechce a když ji pícháš rak chce aby jsi byl hnedka hotovej. Zkusím zase tu bilinu.

edousek33
zkušený norník

Příspěvek od edousek33 »

superb píše:
19 září 2022 11:46
Ahoj, minulý týden jsem byl na noru v Mostě a když jsem se vracel, tak jsem v Biline zahlédl Petru na zastávce u Lidlu. Musel jsem frčet, jinak by ji naložil, dycky byla dobrá. Jinak jsem Koukal, že se vrátila šlapat Martina na nákladní, zkoušet nebudu, parkrat sem se sní domluvil přes FB, kouřit se ji moc nechce a když ji pícháš rak chce aby jsi byl hnedka hotovej. Zkusím zase tu bilinu.
Která martina jakej má facebok prosím?

nimrodtom
začátečník

Příspěvek od nimrodtom »

Chabr píše:
03 srpen 2022 07:45
Kluci kde je v Kynšperku ten kamenak ? Já když sjedu z dálnice na Kynšperk, tak tam u kruhace stojí vždycky jen dvě asi 60ti lety babky. Jednou jsem narazil na asi 40+ bláznivou cikorku co mě za 300 vykouřila a to je vše... díky.
Čau od kruháče musíš doprava zpět na Sokolov podjedeš dálnici a je to na levo první barák je u nej větší parkoviště

Augusto
norník závislák

Příspěvek od Augusto »

superb píše:
Teda kdyby jsi náhodou naložil Petru v Bílině, tak z ní vydyndej číslo prosím a pošli, třeba SZ. To její staré totiž nefunguje. A byla fakt vždy dobrá...dík

superb
zkušený norník

Příspěvek od superb »

Augusto píše:
20 září 2022 20:03
superb píše:
Teda kdyby jsi náhodou naložil Petru v Bílině, tak z ní vydyndej číslo prosím a pošli, třeba SZ. To její staré totiž nefunguje. A byla fakt vždy dobrá...dík
Jistá věc, dám vědět.

Cheb84
začátečník

Příspěvek od Cheb84 »

Ahoj, tak včera po dlouhé době pěkná čokoláda v Chebu. Věk odhaduji ta 25. Malinká, hubená, prsa žádný, ale taková hezky celá pevná i prdelka. Mohla mít tak 45kg. Jen jí byla zima, tak se nechtěla moc svlékat. Chtěla 1000, pak 800, 600, já nabídl 400 a nakonec jsme se domluvili na 500. Už mi bylo hloupé trvat na těch 400 i když by nejspíš šla i tak. Nasadila gumu a kouřila jemně a velmi mělko, moc nepřihoňovala a snažila se opravdu kouřit. I když by to asi po nějaké době dotáhla do konce, tak mi to přišla škoda zůstat jen u toho. Stáhnul jsem jí kalhoty a pod nimi měla krásný krajkový tanga, parádní zadeček a ještě krásnější umytou voňavou prcinku. Byla tak malinká, že jsem myslel, že se nevejdu. Nedalo mi to a chvíli jsem jí lizal a pak jsem jí píchal. Nijak se neprojevovala, jen se stourala v uchu z čehož jsem byl trochu nervózní. Nicméně byla vlhká i bez gelu a šlo to jako po másle. Když bylo hotovo neměla hned tendenci se rychle oblékat, ale chvíli zůstala jak je. Přišla mi taková submisivní a asi udělá co jí řekneš. Myslím, že na nějakém azylu by byla hodně zajímavá. Byla naproti vlakovému nádraží cca 22-0 po půlnoci jsem jí nabral.

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Cheb84 píše:
28 září 2022 09:54
Ahoj, tak včera po dlouhé době pěkná čokoláda v Chebu. Věk odhaduji ta 25. Malinká, hubená, prsa žádný, ale taková hezky celá pevná i prdelka. Mohla mít tak 45kg. Jen jí byla zima, tak se nechtěla moc svlékat. Chtěla 1000, pak 800, 600, já nabídl 400 a nakonec jsme se domluvili na 500. Už mi bylo hloupé trvat na těch 400 i když by nejspíš šla i tak. Nasadila gumu a kouřila jemně a velmi mělko, moc nepřihoňovala a snažila se opravdu kouřit. I když by to asi po nějaké době dotáhla do konce, tak mi to přišla škoda zůstat jen u toho. Stáhnul jsem jí kalhoty a pod nimi měla krásný krajkový tanga, parádní zadeček a ještě krásnější umytou voňavou prcinku. Byla tak malinká, že jsem myslel, že se nevejdu. Nedalo mi to a chvíli jsem jí lizal a pak jsem jí píchal. Nijak se neprojevovala, jen se stourala v uchu z čehož jsem byl trochu nervózní. Nicméně byla vlhká i bez gelu a šlo to jako po másle. Když bylo hotovo neměla hned tendenci se rychle oblékat, ale chvíli zůstala jak je. Přišla mi taková submisivní a asi udělá co jí řekneš. Myslím, že na nějakém azylu by byla hodně zajímavá. Byla naproti vlakovému nádraží cca 22-0 po půlnoci jsem jí nabral.
Super recenze a číslo na ni náhodou nemáš? Líbí se mi takový tipy holek ..

Odpovědět