PRIVATY V HK

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
hosik
začátečník

Re: PRIVATY V HK

Příspěvek od hosik »

kinor píše:
21 září 2022 09:48
hosik píše:
08 září 2022 21:50
Neviděl bych to s tapinami tak tragicky. Občas se i zadaří hezká akce, např. Vika H.K.
myslíš Viktoria HK? Nebo jinou?
Měla profil Vika, ale teď už v HK ani v Pce není

Patrik112150
panic

Příspěvek od Patrik112150 »

:nenene: https://www.sex.cz/923307
Dnes jsem byl... silenost... byla na me nachystana stylem sup rychle se udelej a vypadni. Vubec nebyla domluva co padla v telefonu. Takze kdo nechce jen vyprazdnit na rychlovku... radeji nenavstevovat.

Devkar
panic

Příspěvek od Devkar »

FirstTime píše:
03 srpen 2022 07:28
Jerry12345 píše:
02 srpen 2022 17:57
Spermoň píše:
02 srpen 2022 16:29
Co ta Zlatá (20) Náchod v HK?? Umí?
Čau, byl jsem za ní Trutnově, bohužel jsem ji nestihnu 2x, což mě pak dost sralo!!! Moc si nepokecáš, UK, ale mlaďounká holka s krásným tělíčkem. Na nadstadarty jsem se ani neptal, takže nevím. Myslím, že si to užívá. Takovýhle pevný 4 balóny jsi neviděl (PŘÍRODNÍ, ptal jsem se ji) !!! Postavičku má nádhernou, cca 175cm, ale počítej 2500kč /hod. Aktivní celých 60minut bez keců. Druhé číslo nabídla sama. Mám real foto(z vystavovaných, které sedí) , můžu poslat do SZ. Dej vědět.

Pošli mi to prosím také. Stále se rozhoduji zda tam jít či nejít.
Preposlete mi. Foto diky

lllll1
začátečník

Příspěvek od lllll1 »

Zdravím norníci, měl bych dotaz k Alici. Je to opravdu taková tragédie? Nenašel jsem na ni žádné kladné recenze.
V HK už jsem zkusil skoro vše tak bych rád zkusil i tuto stálici.

Kojak
norník závislák

Příspěvek od Kojak »

lllll1 píše:
27 září 2022 00:55
Zdravím norníci, měl bych dotaz k Alici. Je to opravdu taková tragédie? Nenašel jsem na ni žádné kladné recenze.
V HK už jsem zkusil skoro vše tak bych rád zkusil i tuto stálici.

Ja se vubec divim, ze k ni jeste nekdo chodi. Mel jsem pred peknou radou let, kdy jsem se nalakal na fotky, uz tenkrat jeji vek byl pekne prestrelenej, fotky ma i po letech stale stejny, ale pro me uz tenkrat po te navsteve to byly vyhozene prachy. Pamatuju si jen same zakazy a nasranost,kdyz jsem zabouchl za sebou dvere

lukyn321
pokročilý

Příspěvek od lukyn321 »

chickermx píše:
21 září 2022 01:18
Byl jsem ty Natali asiatky, komunikace přes SMS, otevřela mi Rosa, po dlouhé debatě přes překladač pochopila že chci kolegini, zaplatil dva litry na půl hod, přemluvil ji ať si dá taky sprchu, když před chvílí od ní jeden odešel.
Akce výborná, začala mě líbat po celém těle, pak jsem to zkusil i já, dvacet minut různé polohy, příjemně vzdychala a ochotně se přizpůsobovala. Ani jsem nedovrel dveře a slyšel, jak se tam někdo další sprchuje 😆
Krásně jsem zcakal to její snědý tělo, pěkně jsme se u toho oba zapotili. Rychlá sprcha a pusa. Na stole byla cítit asijská specialita 😀
Holka štíhlá, vysoká, snědá, ksicht trochu ten asijskej, č 1 bobřík na pahorku.šuk drahej, ale užil jsem si to.

Stejný názor a podobný zážitek.

Antrac
pokročilý

Příspěvek od Antrac »

lukyn321 píše:
27 září 2022 10:10
chickermx píše:
21 září 2022 01:18
Byl jsem ty Natali asiatky, komunikace přes SMS, otevřela mi Rosa, po dlouhé debatě přes překladač pochopila že chci kolegini, zaplatil dva litry na půl hod, přemluvil ji ať si dá taky sprchu, když před chvílí od ní jeden odešel.
Akce výborná, začala mě líbat po celém těle, pak jsem to zkusil i já, dvacet minut různé polohy, příjemně vzdychala a ochotně se přizpůsobovala. Ani jsem nedovrel dveře a slyšel, jak se tam někdo další sprchuje 😆
Krásně jsem zcakal to její snědý tělo, pěkně jsme se u toho oba zapotili. Rychlá sprcha a pusa. Na stole byla cítit asijská specialita 😀
Holka štíhlá, vysoká, snědá, ksicht trochu ten asijskej, č 1 bobřík na pahorku.šuk drahej, ale užil jsem si to.

Stejný názor a podobný zážitek.
2000 kč/30? No jo hoši tvý jste fakt nepoučitelní. A teď se tady do vás budou navážet ti kterým to přeplácení kurev vadí. A můžeš zkusit říct že to byla luxusní kočka s dobrým přístupem. To může být i ta méně hezká a ty slepice si to mezi sebou řeknou a pak bude chtít každá dvojku za půl hodiny. Jako vzpamatuje se.

taz
zkušený norník

Příspěvek od taz »

Antrac píše:
27 září 2022 10:33
2000 kč/30? No jo hoši tvý jste fakt nepoučitelní. A teď se tady do vás budou navážet ti kterým to přeplácení kurev vadí. A můžeš zkusit říct že to byla luxusní kočka s dobrým přístupem. To může být i ta méně hezká a ty slepice si to mezi sebou řeknou a pak bude chtít každá dvojku za půl hodiny. Jako vzpamatuje se.
Dobře jim tak, tak aspoň zkusili a aspoň nenaletěli tak jako u ukrajinských pracovnic. Inflace a dovoz Asijských bobik taky asi něco stojí.
Já jak už vidím privát náměstí nebo v popisku volejte pište na whatsup tak dávám ruce pryč. Hodně se to střídá na slezkým píšou už teď radši masáže a ohledně amatérek je to ztráta času většinou nemají prostor a už si taky řeknou za 2000. Čekám kdy ta jedna měla inzerát kdo ji za sex za peníze udělá i dítě. Já se budu držet klasiky a nebudu přidávat když jsou holky, které ještě ocení návrat lidi i za cenu nížsi jak jednorázovky. V luxury ta Nina kdyby se vrátila z Prahy by byla super.
Do bordelu nechodím. Za kurvama nechodím. Navštěvuju jen slušné holky, který potřebujou si nutně přivydělat. :-)

lovebang
začátečník

Příspěvek od lovebang »

https://www.sex.cz/164028?Order=Geo&S=22

Příjemně strávená půl hodinka, drobounka až roztomilá paní po 30 , která svůj job dělá s takovou zvláštní pokorou.
Vše s gumou.
Kouření takové zbrklé a rychlé, na druhou stranu si můžete říct jak to chcete. Stihnu jsem na koníka a misionáře, výstřik do gumy.
Cítíte se s ní bezpečně, což beru pozitivně.

wizi
pokročilý

Příspěvek od wizi »

Ahoj mate někdo zkušenost…. Nic jsem o ni nenašel nebo neumím hledat díky za info
https://www.sex.cz/160632?Br1=4&Kraj=kr ... adecky&S=6

taz
zkušený norník

Příspěvek od taz »

wizi píše:
30 září 2022 07:13
Ahoj mate někdo zkušenost…. Nic jsem o ni nenašel nebo neumím hledat díky za info
https://www.sex.cz/160632?Br1=4&Kraj=kr ... adecky&S=6
Je to návštěva z jiného města a rencenze z Vlákna Tabor. Se divím, že si nezmění Nick nebo telefonni číslo když uz začíná pendlovat. 1300/2000 cenovka
Do bordelu nechodím. Za kurvama nechodím. Navštěvuju jen slušné holky, který potřebujou si nutně přivydělat. :-)

lovebang
začátečník

Příspěvek od lovebang »

https://www.sex.cz/164028?Kraj=kraloveh ... ralove&S=4

Poprvé, max. půl hodinka.
Drobná paní přes 30 let, vše s kondomem, 1000kc, ok.

Fajn ženská, člověk se s ní cítí bezpečně.
Kouř takovej rychlej až zbrklej, ale zase si můžeš říct.
Na koníčka, hezký malý prsa, pěkná postava,

Za opacko stojí.

moulis
zkušený norník

Příspěvek od moulis »

lovebang píše:
30 září 2022 19:17

Za opacko stojí.
Proč to se dáváš dva dny po sobě? To máš Alzheimera v pokročilém stádiu?

MonteCristo
norník závislák

Příspěvek od MonteCristo »

moulis píše:
01 říjen 2022 11:04
lovebang píše:

Za opacko stojí.
Kolego, dej mu ještě 48x šanci to tu napsat, ať to máme potvrzený, že se jedná o inspiraci z filmu: 50x a stále poprvé :)
MonteCristo v.r. - "Nicméně každý máme rádi to svoje a úplně stačí, když si člověk vybere alespoň část, hlavně aby to stálo za to!" / "Co na srdci, to na jazyku!"

lovebang
začátečník

Příspěvek od lovebang »

MonteCristo píše:
01 říjen 2022 11:55
moulis píše:
01 říjen 2022 11:04
lovebang píše:

Za opacko stojí.
Kolego, dej mu ještě 48x šanci to tu napsat, ať to máme potvrzený, že se jedná o inspiraci z filmu: 50x a stále poprvé :)
¨
Nemáte zač kluci :)

Odpovědět