Plzeň 2022

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
footfetish23
začátečník

Re: Plzeň 2022

Příspěvek od footfetish23 »

rodilyplzenak píše:
20 září 2022 13:27
mando.murder píše:
20 září 2022 12:24
slavakubik píše:
20 září 2022 08:46
Za kolik šuká vychvalovaná
Inna?
Sex všechny polohy, orální sex, 69, masáž, facesitting, footerotic, mazlení, vyvrcholení na tělo, na prsa.. záleží na domluvě, podle sympatií jak se říká😊
30 min 2000,- jeden příplatek v ceně
60 min 2500,-  jeden příplatek v ceně
Možné doplatit: Líbání 500,- OB možný za 500,-
Tuto informaci mám z 30.1.2022. měl jsem u mí být minulý týden ale poslala mi k šípku. Ted den mi zrušila schůzku, přitom den předtím se ptala jestli to platí. Tak nevím jestli měla lepší nabídku ale není to seriózní jednání. A takto mě odpálila už po druhé. Když jsem se já omluvil že nemohu bylo hned zle a ať ji už nikdy nepíšu atd. Tak nevím jestli to ještě zkusit nebo ne.
mám naprosto stejnou zkušenost,2 x domluva,2 x nedodržena tak to mluví myslím samo o sobě
U mě taky úplně stejná zkušenost, schůzka zrušena na poslední chvíli, ačkoliv já jsem musel potvrzovat několikrát...

rodilyplzenak
pokročilý

Příspěvek od rodilyplzenak »

footfetish23 píše:
21 září 2022 20:15
rodilyplzenak píše:
mando.murder píše:
20 září 2022 12:24

Sex všechny polohy, orální sex, 69, masáž, facesitting, footerotic, mazlení, vyvrcholení na tělo, na prsa.. záleží na domluvě, podle sympatií jak se říká😊
30 min 2000,- jeden příplatek v ceně
60 min 2500,-  jeden příplatek v ceně
Možné doplatit: Líbání 500,- OB možný za 500,-
Tuto informaci mám z 30.1.2022. měl jsem u mí být minulý týden ale poslala mi k šípku. Ted den mi zrušila schůzku, přitom den předtím se ptala jestli to platí. Tak nevím jestli měla lepší nabídku ale není to seriózní jednání. A takto mě odpálila už po druhé. Když jsem se já omluvil že nemohu bylo hned zle a ať ji už nikdy nepíšu atd. Tak nevím jestli to ještě zkusit nebo ne.
mám naprosto stejnou zkušenost,2 x domluva,2 x nedodržena tak to mluví myslím samo o sobě
U mě taky úplně stejná zkušenost, schůzka zrušena na poslední chvíli, ačkoliv já jsem musel potvrzovat několikrát...
jedna věc je si moc vybírat a druhá se chovat k zákazníkům takhle a pokud se to nestalo jednou tak je ta holka pouho pouhá kurva pro mě

plzen
začátečník

Příspěvek od plzen »

nott píše:
21 září 2022 13:59
Chlapci co tenhle profil?
Sensey01 - vypada jako velmi pekna rostenka. Ma nekdo nejakou zkusenost, ktera by to potvrdila, ci vyvratila? Jinak zkusim sam, az budu v Plzni.Dik.
Chtěla jen do auta, tak jsem odmítl.
Osobní setkání tedy, bohužel, nemám.

Byli jste někdo někde u těch Kozolup u těch Venezuelek? Zaujala mě Maria :-) Nějaké echo na ní? :-)

Honza79
norník závislák

Příspěvek od Honza79 »

plzen píše:
22 září 2022 18:52
nott píše:
21 září 2022 13:59
Chlapci co tenhle profil?
Sensey01 - vypada jako velmi pekna rostenka. Ma nekdo nejakou zkusenost, ktera by to potvrdila, ci vyvratila? Jinak zkusim sam, az budu v Plzni.Dik.
Chtěla jen do auta, tak jsem odmítl.
Osobní setkání tedy, bohužel, nemám.

Byli jste někdo někde u těch Kozolup u těch Venezuelek? Zaujala mě Maria :-) Nějaké echo na ní? :-)

Už se to tu psalo několikrát, možná budeš spokojen, cena vysoká, ale prej se snaží, já tam nepojedu, protoze mě nebaví jezdit do nějaký prdele u Kozolup. mluví španělský ale Venezuela a Kolumbie.. co chceš

Honza79
norník závislák

Příspěvek od Honza79 »

rodilyplzenak píše:
21 září 2022 21:36
footfetish23 píše:
21 září 2022 20:15
rodilyplzenak píše:

jedna věc je si moc vybírat a druhá se chovat k zákazníkům takhle a pokud se to nestalo jednou tak je ta holka pouho pouhá kurva pro mě
Sorry, nechtěl jsem reagovat, když někoho nevezme, třeba má důvod. Tak to zkuste jinde. Že to furt řešíte. Takhle třeba nepřijde už vůbec. Buď někoho vezme nebo ne. Neřešte to furt.

Pessi
panic

Příspěvek od Pessi »

Něco málo z poslední doby:

Sex.cz - Natálie - 720226862 - Tachovská
Domluva ok, cena 1200 půl h., byt nic moc... spíš než vybavení mi vadilo prostředí jako takové. V obýváku další asi dvě ťapiny a z toho jedna pod peřinou. Připomínalo mi to trochu nějaké feťácké doupě. Nicméně jsem se nenechal odradit a šel do toho. Slečna si před akcí po zaplacení na chvíli odskočila (možná se posilnit) a šlo se na věc. Z její strany trochu znuděný přístup, ale dělala co jsem jí řekl. Obličej nic extra, ale tělo dobré. Z fotek jsem se trochu bál, aby neměla vytahané břicho, ale ok. Kozy celkem pěkný silikony... Opakování možné, ale místo mě odrazuje. Jinak se jedná o cestovatelku, takže momentálně mimo Plzeň, ale kdo ví.

Sex.cz - Shany/Nikola - 776842691 - nějaký krátkodobý ubytování u Kaufu na Roudné. Poprvé ukecána na 1200 za půl h. Prostředí: dvě jednolůžka, bez ručníků (pronajímatel asi nečekal takovou spotřebu). Jinak holka hodně mladá, ukecaná a moc pěkný tělo. Akce nic extra a po chvilce už reptala, že jí to bolí. Možná to ojebala proto, že jsem jí stáhnul sazbu, ale myslím si, že i kdybych jí přeplatil, tak by to bylo stejné. Opakování jsem chtěl zkusit, když tady byla posledně, ale chtěla 2000 za půl h a níž se jí nechtělo. Takže kdo ví, ale až na to tělo to za 2k nebylo.

Sex.cz - Monik - 774937748 - byt Otýlie Beníškové. Volena jako nouzovka po otočce u jiné ťapiny a jako první, ke které jsem se dovolal a měla i čas. Rychlovka za 1000. Dohledal jsem tady na ni jedinou recenzi, kdy měla být na Slovanech. Recenze byla negativní, ale za mě výsledek lepší než jsem čekal. Holka sice není nejmladší, ale tělo docela pěkný. Obličej lepší než na fotkách, ale možná tomu pomohlo šero. Jinak holka komunikativní a samotná akce taky v pohodě. Takže za mě na opakování klidně.

Sex.cz - Valentýna - 607955657 - byt Otýlie Beníškové (stejný s Monik) - cena 1200 za půl hodiny. Na fotkách moc pěkné tělo. V reálu na pohled také, ale všechno tak nějak měkké na dotek. Jinak holka také už není nejmladší a nejsem si jistý, ale vypadalo to, že zuby už nevypadají nejlíp. Jinak akce byla docela v pohodě a komunikace taky. Snaha o maximální dojem a spokojenost se jí upřít nedá, ale mě prostě moc neoslovila.

LeCabaret - Cecilia - černoška - cena ještě stará za 1200 půl h. Tady si vyčítám, že jsem nedal otočku. Vzhled, postava i akce mizerné. Holt mě přemohla chuť na exotiku, ale měl jsem si ji nechat zajít.

LeCabaret - Natálka - cena taky stará 1200 za půl h. Holka snaživá, ale fotky jí dost lichotili. Na opakování to za mě není.

LeCabaret - Leia - už je to tedy déle, ale abych Cabaret jen nehanil, tak holka moc pěkná malá mladá asiatka, která mluvila plynně česky. Snad ještě někdy bude, protože za mě to nejlepší co jsem z daného podniku vyzkoušel. Navštívena asi třikrát. Dvakrát super a jednou trochu slabší (asi neměla úplně svůj den).

Modrý web - Mel00 - asi nemusím nic moc psát, protože zde má recenzí dost. Sice mi holka moc nesedí v obličeji, ale jinak musím pochválit. Navštívena několikrát a vždy spokojenost. Jak přístup, tak komunikace, tak i tělo a samotná akce. Za mě pravděpodobně opakovat někdy budu.

Modrý web - jméno si nepamatuji, ale profil nikdy dlouho nevydrží a telefonní číslo také mění. Poprvé navštívena u Masarykáče na nějakém penzionu. Fotky na profilu ukradla Nikol ze Skuteče (Nikol mimochodem sympatická a docela fajn, ale patří do jiného vlákna). Nechal jsem se zlákat nejdřív na foty Nikol, ale když mi došlo, že to není ona, tak mě stále lákaly nabízené služby, chvalozpěvy pod galerií a cena za 1000 půl h. Na pokoji dvě jednolůžka, bordel, smrad a bez ručníků. Hučení bylo silné, tak jsem si řekl, že to přetrpím, odbydu si své a vypadnu. Během akce jsem zjistil, že co bylo slíbeno po telefonu neplatí. I přes nasrání, znechucení z prostředí a možná i jejího vzhledu, tak jsem to nějak dotáhl k výsledku a co nejrychleji vypadl. Jiný profil, jiné fotky, jiný telefon, jiné místo (pension Lindauerova), ale bohužel stejná osoba... Otočka ve dveřích a rychle pryč.

Modrý web - Saraa1 - domluva zdlouhavá, složitá a jen přes web. Cena 2000 za schůzku, fotky nebyly špatné a cenu se podařilo trochu srazit. Ulice Kotkova a barák hrozný, ale tak říkal jsem si, že třeba překvapí. Bohužel překvapila vzhledem, tak jsem dal otočku. Třeba je to holka šikovná a udělal jsem chybu, ale vzhledem to na ty peníze rozhodně nebylo.

Modrý web - Nina01 - domluva otřesná, ale nějak se nakonec podařilo. Cena v pohodě 1000/1600 a dala se ještě ukecat. Prostory žádné, takže auto. Adresa Úslavská 2, takže patrně podniká se Sensey01, která v jednu chvíli měla inzerát na služby bez, tak jsem raději ani nezkoušel. Přijel jsem na místo, nechala mě chvíli čekat a pak přišla holka, která vypadala jak smažka. Řešila něco nejspíš se svým pastevcem, který stál v okně domu. Každopádně po tom, co jsem viděl, tak jsem dal raději otočku.

Holky bez návštěvy:
Sex.cz - Shelly - 770631220 - cena 2000 za půl hodiny. S ohledem na cenu nevyzkoušena.

Sex.cz - Linda - 607473126 - Tachovská - cena 1200 za půl h. Fotky pěkný, ale vzhledem k výše popsanému prostředí jsem z návštěvy prozatím upustil. Pokud stojí za návštěvu, tak budu rád za info.

Sex.cz - Adel - 723924554 - cena 1300 za půl hodiny. Bohužel jsme nedomluvili čas, tak až bude někdy příště, tak možná zkusím. Pokud se někdo podělí o to, zda za návštěvu stojí či nestojí, tak budu také rád.

AUVF
zkušený norník

Příspěvek od AUVF »

Nemá někdo kontakt na tu svlečnu z Tlučný? Babykila či jak. Díky
Je to vtip. Všechno je to posranej vtip. Odpusť mami.

Dolar
norník

Příspěvek od Dolar »

AUVF píše:
23 září 2022 23:22
Tu bych rád poznal, jestli někdo ví

Adam29
pokročilý

Příspěvek od Adam29 »

Dolar píše:
24 září 2022 12:49
AUVF píše:
Babylolla to byla myslim driv. Ted je prejmenovana na Gabrieela

Sam
norník závislák

Příspěvek od Sam »

Adam29 píše:
24 září 2022 13:12
Dolar píše:
AUVF píše:
Tak hodně štěstí při domlouvání. Mě se to nepodařilo za 4 měsíce. Telefon dát nechce Domlouvá se jen na ama..... Vždy to probíhá tak, že domluviš termín s tím, že si to ještě potvrdíte. Ona se pak týden neukážea ještě ti vynadá, že tady nemůže být nonstop. Když chceš další termín, tak neví. A takhle se to opakuje dokola. Zkusil jsem to na jiné registraci, ale průběh je jako přez kopírák. Na to prostě nemám trpělivost.

Dyk
zkušený norník

Příspěvek od Dyk »

Sam píše:
24 září 2022 14:18
Adam29 píše:
Dolar píše:

Tak hodně štěstí při domlouvání. Mě se to nepodařilo za 4 měsíce. Telefon dát nechce Domlouvá se jen na ama..... Vždy to probíhá tak, že domluviš termín s tím, že si to ještě potvrdíte. Ona se pak týden neukážea ještě ti vynadá, že tady nemůže být nonstop. Když chceš další termín, tak neví. A takhle se to opakuje dokola. Zkusil jsem to na jiné registraci, ale průběh je jako přez kopírák. Na to prostě nemám trpělivost.
Docela tě obdivuji. Já jsem zkouknul její profil a má tam napsáno:
omlouvám se že nestíhám všem odepisovat ale mám přes 2000 nepřečtených zpráv
Takovou trpělivost já bych neměl. Zajímalo by mě, kdo ji vůběl navštívil a jestli to za ty 2000/hodinu stály za to. Jo a nazývat nás ocasami přijde mi od ní troufalost. Tohle může napsat až po ne předem. Trocha sebeucty by nám neškodilo, že? :hop:

Longshanks
zkušený norník

Příspěvek od Longshanks »

SalvatoreRossi píše:
30 srpen 2022 01:11
Chlapi prosím Vás je tu v Plzni nějaká černoška na sex? Pořád hledám a žádnou jsem nenašel, vím že pár dní tady byla jedna v LC, ale tu jsem nestihl. V Praze jsem našel dvě, ale když jsi spočítám náklady za PH plus peníze pro černošskou ťapku tak mě přejde i ta chuť a hlavně mluví jen anglicky a já ne. Jinak o víkendu chci navštívit Latinu v Myslince, lákají mě tam dvě holky. Doufám že to bude stát za to. Každopádně sem pak hodím kolegové recenzi a o stavu cen a prožitku

Tak jaké to bylo v Latinas?

Sam
norník závislák

Příspěvek od Sam »

Dyk píše:
24 září 2022 14:37
Sam píše:
24 září 2022 14:18
Adam29 píše:

Docela tě obdivuji. Já jsem zkouknul její profil a má tam napsáno:
omlouvám se že nestíhám všem odepisovat ale mám přes 2000 nepřečtených zpráv
Takovou trpělivost já bych neměl. Zajímalo by mě, kdo ji vůběl navštívil a jestli to za ty 2000/hodinu stály za to. Jo a nazývat nás ocasami přijde mi od ní troufalost. Tohle může napsat až po ne předem. Trocha sebeucty by nám neškodilo, že? :hop:
Mě by zajímalo, jak došla k tomu číslu 2000 nepřečtených zpráv. I compu se jich zobrazí na jedné stránce tak 10. To by znamenalo 200 stran - jen těch nepřečtených. A co ty ostatní. Takže děvče plácá blbosti a chce nás udivit. Tohle není omluva ale výmluva. Konec konců, vyjde to na stejno. Domluvit se s ní je prakticky vyloučené. Jestli je na penězíchj od norníků závislá, tak už nežije a umřela hlady.

SalvatoreRossi
začátečník

Příspěvek od SalvatoreRossi »

Longshanks píše:
24 září 2022 15:12
SalvatoreRossi píše:
30 srpen 2022 01:11
Chlapi prosím Vás je tu v Plzni nějaká černoška na sex? Pořád hledám a žádnou jsem nenašel, vím že pár dní tady byla jedna v LC, ale tu jsem nestihl. V Praze jsem našel dvě, ale když jsi spočítám náklady za PH plus peníze pro černošskou ťapku tak mě přejde i ta chuť a hlavně mluví jen anglicky a já ne. Jinak o víkendu chci navštívit Latinu v Myslince, lákají mě tam dvě holky. Doufám že to bude stát za to. Každopádně sem pak hodím kolegové recenzi a o stavu cen a prožitku

Tak jaké to bylo v Latinas?

Bylo to tam pěkný a tu hodinu jsem si užil na plno. Vybral jsem si slečnu Selamii nebo tak nějak.
Přístup dívky byl perfektní od začátku, postava nebila dobrá, ale úžasná. Pěkně voněla, tulila se jak malá kočka, ale v posteli mi pak ukázala pořádnou tygřici. Proběhl klasický trojboj, chvilkami jsem myslel že ona przní mě než já ji a na konec byla jemná masáž. Komunikace probíhala přes překladač, ale neměl jsem s tím problém. Slečna nebila během té hodiny ani jednou nepříjemná, celou tu dobu mi silně dávala najevo že tam je pro mě. Ceny jsou 1 700,- za 1/2h a 2 500,- hodina. Příplatky za líbání 500,- lízání 500,-. Přístup obsluhy která je česky mluvící musím ohodnotit na jedničku, abych to shrnul prostě ty naše český šmucky těm holkám nešahají ani po paty. Ty naše český slepice by byli nejradši kdyby jsme jim už ve dveřích strčili peníze a hned odešly, ale kamarádi v Latinas to je naopak. Radši si kamarádi připlatím a vím že odejdu spokojený a odreagován než abych zaplatil nějaký hajtře peníze a odcházel se vztekem a zklamáním. Jen co mi trošku vadilo byla příjezdová cesta k těm čičinám, mám sníženy podvozek a cesta je dost kostrbatá. Kamarádi doporučuji

PlzenskyRomeo
zkušený norník

Příspěvek od PlzenskyRomeo »

Adam29 píše:
Dolar píše:
AUVF píše:
Ano je to teď Gabrieela je na Doubravce má dítě sem tam se objeví ale ceny šli nahoru...chování začlo být arogantní to mě odradilo..mám pocit že nedávno tady byla recenze že její výstroj už za moc nestoji

Odpovědět