Proprsené Holky jako společnice, prsaté holky, velký prsa

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
Imthru
panic

Re: Proprsené Holky jako společnice, prsaté holky, velký prsa

Příspěvek od Imthru »

Chlapy, poradite mi stihlou holku s velkejma PEVNEJMA kozama? Stredocesky kraj.

duchodce
norník

Příspěvek od duchodce »

Imthru píše:
03 srpen 2022 20:36
Chlapy, poradite mi stihlou holku s velkejma PEVNEJMA kozama? Stredocesky kraj.
Pokud možno jěště mladou a příjemnou. Na tu jsem za víc než 25 let taky nenarazil.

palotete
norník

Příspěvek od palotete »

https://www.sex.cz/501362
trojka s touto kozatkou a jej kamarátkou...bol už niekto skúsiť?

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Ahoj zkusil jsem mazlivá Beata
Tel: +420 792 259 507 nebo +420 792 259 497
https://www.sex.cz/881943?Kraj=praha&Order=RegD&S=1

Holka trochu cestuje Praha 10 a teď je na Praze 5 dřív byla i mimo Prahu. Na modrém webu nabízela i sex bez za 3000 nevím, jak to je teď. Říkal jsem si pěkný velký prsa musím ji zkusit samozřejmě s ochranou (takže jsem nezkoušel jít bez). Holka je blízko anděla ulice myslím u kováku řekne jiné číslo domu, ale pak navede do správného vchodu. Fotky jsou její ale řekl bych tak plus 30 kilo holka je peknej macek řekl bych ze bude mít přes metrák řekl bych tak 120 kg takže sele na porážku :lol: holka je cikánka ale to mi nijak nevadí zkusím 30 min za litra není špatná cena aspoň uvidím. Poslala mě do koupelny a dal jsem ji peníze a od te doby se změnila na pěknou píču. Lehla si na postel a ta zaskřípala bolesti kdyby uměla mluvit. Holka na mě kouká a říká tak co bude v hlavě mě napadlo co asi…hovno. Ale nechci být hnusnej celá akce stala za hovno holka pořad mlela nějaký blbosti a vůbec jsem si to s ni nemohl užit k tomu je holka arogantní a namyslena sice nevím na co možná na její kila nic jiného nejde. Škoda kdyby měla o nějaký kilo dole tak by byla pěkná a ještě její přístup. Nedoporučuji a radím se vyhnout. Hodnotil bych tak 3% a to je za ty prsa co jsou velký ale taky dost měkký a gravitace působí.
Naposledy upravil(a) raimen dne 11 říjen 2022 14:54, celkem upraveno 1 x.

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Další Smyslná Zoša
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/smyslna-zosa-65088787-wzuqk7.html[/url]
Tel : +420 721 797 570

Když jsem viděl její prsa věděl jsem, ze ji musím mít.
Domluva v pohodě být má u stanice limuzska. Když jsem ji poprvé viděl tak jsem si říkal konečně něco pořádného a je to tak Zoša je sice starší, ale je hezká blondýna modré oči velký tvrdý prsa ale taky silnější (žádná vana) proste Milf. Platil jsem půl hodinu za litra tak akorát na hraní těch obřích prsou :lol: nelituji návštěvy dal bych tak 70% vše v pohode až na sprchy ta vana je naprd špatná regulace horké vody. Jinak společnice služby Ok.

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Lucie 35 let
[url]https://www.sex.cz.cz/inzerat/lucie-35-let-48043661-wa9ef9.html[/url]

Tel: +420 704 122 548

Další prsatka na p10 domluva v pohode je na zastávce Koh-i-noor takovej malej činžák. 30 min za litra. Když jsem ji viděl říkal jsem si jestli nedám otočku, ale nakonec jsem zůstal. Jestli je ji 35 let tak mě je 10 let. Ženská vypadá tak na 47+- fotky jsou její akorát tam nemá obličej a ten je hodně slabý má velmi řídké vlasy a je to cikánka. Akce nebyla hrozná ale už bych neopakoval řekl bych tak 30% hodnocení sráží její vzhled ale prsa má celkem pěkný velký a pevný. Po udelani holka jde vedle a pustí telku takže je jasný ze mate vypadnout :lol:

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Andrea
Tel: +420 739 463 405

Holka sídlí na p4 haje nemám teď aktivní inzerát ale prý má i holku do trojiky. Myslím, že holka je z východu objednání v pohode trochu čekání na ulici. Sprcha v pohode a pak čekání než se vysprchuje takže trochu ojeb, ale tak stihl jsem se udělat stejná cena 30 min litr. Andrea je asi 45 léta ženská co má tak 5 prsa. Pro mě to bylo prostě na udelani hodnotil bych tak 40% nic extra opakovat už nebudu nic zajímavého prsa vypadají pěkné jen v podprdě a venku slabota.

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Modrý web

denisa730

[url]https://www.sex.cz.com/cs/lide/1694186/denisa730[/url]

Tel 608 067 494

Viděl jsem její fotku a říkám si, ze ošukám hrošici. Domluva v pohode holka je blízko podolí. Pustila mě a jdu asi do druhého patra kde na mě čeká její pes říkám si asi její pasak a mezi tím kouknu náhodu a vidím do bytu kde je Denisa ale tohle nedávám vana až ke kolenům obličej slabota. Fotky jsou starší a nebo má nějaký filtr. Takže začínám jít vzad něco jako moonwalk doufám ze ten malej ratlik mě nenapráší, ale přišlo mi ze jako by chtěl abych ho vzal sebou seru na čokla a dávám schody jedním skokem už abych byl pryč. Ještě mě napadá jestli nemá toho psa vycvičeného aby Otvírák dveře ale to už jsem venku a jdu pryč. Denisa hodnocení 0% je pro ty co se nebojí pořádného Safari :lol:
Naposledy upravil(a) raimen dne 15 srpen 2022 08:35, celkem upraveno 1 x.

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Táňa

https://www.sex.cz/790261?Kraj=praha&Order=BreD&S=34

Tel +420 776 563 613

Holka je na andelu vyšší cena půl hodiny 1500. Fotky jsou aktuální holka je pořadej Kusanec, ale narozdíl od Beaty nic nerikala byla celkem mila mlada holka kolem 30. Akce v pohode hezky poslouchá nechá si naložit vše s gumou. Jediné je ta vyšší cena ale asi opakovat nebudu (asi) i když ojiždět takovou slonici teda holku :lol: jinak Táňa je pevná i když se to nezdá prsa 4-5. Nechci pomlouvat ale je možný ze si občas něčím zlepší náladu (můj názor) hodnotíme 50% jinak nenesu zodpovědnost když po vás bude Táňa hopsat a něco vám udělá :hop:

raimen
pokročilý

Příspěvek od raimen »

Modrý web nick Danatka

[url]https://www.sex.cz.com/cs/lide/1276136/Danatka[/url]

Holka nemá prostory takže jen hotel. Chce 3000 na hodinu snížila na 2000. Jo stejně je dráha :shock: posila fotky ktere jsou její, ale přidat tak 15 kilo holka je celkem pěkná kozata řekl bych 6+ ale jsou měkký. Akce docela v pohodě Škoda, že nejde přemluvit na míň. Opáčko nevím jedině když sleví. Hodnotil bych 55% prostě neurazi.

Nadrženec 135
panic

Příspěvek od Nadrženec 135 »

Ahoj norníci. Mám chuť skusit nějaký megaextrém, takže můj dotaz směřuje na Bábu s devítkami. Všimnul jsem si ze občas inzeruje na sex.cz (tel. 723 317 752). Našel jsem tady o této bábě hodně hodně staré recenze ale z poslední doby nic. Máte někdo nějaké aktuálnější informace?? Zkusili jste jí někdo v poslední době?? Dík za info

komensky
začátečník

Příspěvek od komensky »

Nadrženec 135 píše:
29 září 2022 09:40
Ahoj norníci. Mám chuť skusit nějaký megaextrém, takže můj dotaz směřuje na Bábu s devítkami. Všimnul jsem si ze občas inzeruje na sex.cz (tel. 723 317 752). Našel jsem tady o této bábě hodně hodně staré recenze ale z poslední doby nic. Máte někdo nějaké aktuálnější informace?? Zkusili jste jí někdo v poslední době?? Dík za info
Zkus hanickas z modrých

Nadrženec 135
panic

Příspěvek od Nadrženec 135 »

komensky píše:
30 září 2022 08:32
Nadrženec 135 píše:
29 září 2022 09:40
Zkus hanickas z modrých

Někdo nějaké recenze na její zdravotní stav ( syfla, chlamydie atd). Mám ženu a dítě a zatáhnout to domu to nechceš .

JohnyK
panic

Příspěvek od JohnyK »

Ahoj, nevěděl by někdo o nějaké s pořádnýma bradavkama? Pěkné velké čudlíky na věku nezáleží kromě teda nějakých 55+ :-D

JohnBigBoobs
panic

Příspěvek od JohnBigBoobs »

raimen píše:
12 srpen 2022 11:16
Ahoj zkusil jsem mazlivá Beata
Tel: +420 792 259 507 nebo +420 792 259 497
https://www.sex.cz/881943?Kraj=praha&Order=RegD&S=1

Holka trochu cestuje Praha 10 a teď je na Praze 5 dřív byla i mimo Prahu. Na modrém webu nabízela i sex bez za 3000 nevím, jak to je teď. Říkal jsem si pěkný velký prsa musím ji zkusit samozřejmě s ochranou (takže jsem nezkoušel jít bez). Holka je blízko anděla ulice myslím u kováku řekne jiné číslo domu, ale pak navede do správného vchodu. Fotky jsou její ale řekl bych tak plus 30 kilo holka je peknej macek řekl bych ze bude mít přes metrák řekl bych tak 120 kg takže sele na porážku :lol: holka je cikánka ale to mi nijak nevadí zkusím 30 min za litra není špatná cena aspoň uvidím. Poslala mě do koupelny a dal jsem ji peníze a od te doby se změnila na pěknou píču. Lehla si na postel a ta zaskřípala bolesti kdyby uměla mluvit. Holka na mě kouká a říká tak co bude v hlavě mě napadlo co asi…hovno. Ale nechci být hnusnej celá akce stala za hovno holka pořad mlela nějaký blbosti a vůbec jsem si to s ni nemohl užit k tomu je holka arogantní a namyslena sice nevím na co možná na její kila nic jiného nejde. Škoda kdyby měla o nějaký kilo dole tak by byla pěkná a ještě její přístup. Nedoporučuji a radím se vyhnout. Hodnotil bych tak 3% a to je za ty prsa co jsou velký ale taky dost měkký a gravitace působí.
Hele nechápu proč někdo píše výmysly? Aby byl zajímavý? Protože sex bez gumy nikdy nenabízela a ani nenabízí za žádný příplatek ale to je jedno když si někdo něco výmýšlí tak tomu pak sám věří ale nechápu pak proč ty bláboly píše sem

Odpovědět