Všehochuť

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
nudnejkamen
zkušený norník

Re: Všehochuť

Příspěvek od nudnejkamen »

NeverAgain píše:
01 říjen 2022 11:06
misa85 píše:
27 září 2022 20:44
Letenku už mám zamluvenou na půlku října a vybírám hotel. Kde to teď v Pattaya žije? Soi 6, Tree Town, Soi Buakhao? Chci zamluvit hotel na první tři dny a pak se uvidí, až to projdu.

Nevíte, jaký je problém v Thajsku sehnat veganské jídlo v restauraci? Mám tlak jak osmdesátiletý dědek a náběh na cukrovku, tak bych nerad pokazil dietu, chlast vynechávám dlouhodobě a nemám v plánu pít.
V Pattayi sú aj čisto vegetariánske reštaurácie. Jednu takú som videl oproti Central Festival (nákupné centrum) na Pattaya Sai Song Rd. No zákazníkov dnu som videl zriedkakedy, takže to asi nie je lacné, resp. o to nie je záujem. Reštaurácie mávajú v ponuke aj vegetariánske jedlá, prípade sú ochotní na prianie zákazníka jedlo upraviť, obzvlášť, ak si stály zákazník.

Kde to žije? Najviac ľudí je asi na Soi Buakhao, ale to všetko závisí od tvojich preferencií. Ja som si obľúbil Soi 6, lebo väčšina holiek je tam do 30 rokov a vždy sa dá niečo vybrať.
Prip kdyz nic levnejsi nenajde muzes zkusit nejake indicke restaurace, najdes skoro vsude. Oni maji hodne z nich i vege/veganske kdyz dost indu k nim podle kast patri...

Hoki
panic

Příspěvek od Hoki »

nicitel87 píše:
21 září 2022 13:58
Zdravim nornici,
mam otazku na nejake slusne kluby nebo disco kam se dajit zaparit a zachlastat s holkou, kterou uz mam. Nekde kolem Sukhumvitu. Jde mi o neco aby tam nemeli nejaky prehnany turisticky ceny.
Zdravím
Nevíte někdo jak to teď vypadá na Ko Chang, popřípadě kam tam zajít? Odlétám 1 listopadu.Diky za odpověď

misa85
začátečník

Příspěvek od misa85 »

Pro vstup do Thajska od 1.10. 2022 není nutné mít negativní test ani očkování. Za test jsem vyhodil 1000Kč.

https://www.mzv.cz/bangkok/cz/viza_a_konzularni_informace/konzularni_informace/doporuceni_pro_cesty/stav_nouze_a_priprava_evakuace_obcanu_cr.mobi

cules
pokročilý

Příspěvek od cules »

proč 1000 za test, když stačil od 1.6. jen antigen za 200kč? :D

jozef
pokročilý

Příspěvek od jozef »

Ahojte, kde su dobre miesta na ubytovanie v Bangkoku? Mozu byt aj konkretne miesta ale skor ma zaujimaju v ktorej casti sa ubytovat. Plus co nezmeskat? Dik vopred

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

jozef píše:
10 říjen 2022 09:04
Ahojte, kde su dobre miesta na ubytovanie v Bangkoku? Mozu byt aj konkretne miesta ale skor ma zaujimaju v ktorej casti sa ubytovat. Plus co nezmeskat? Dik vopred
Jednoznacne v dolnej casti Sukhomvit Road, niekde medzi Nana Plaza a Asok. Vyber si jeden z hotel bud na Sukhumvit Road, alebo v prilahlych sois.
Nick Bullseye

Belina
začátečník

Příspěvek od Belina »

Zajímala by mě situace na KohChangu, byl jsem tam již několikrát, a kamarád co tam provozuje Xbar se na Facebooku neozývá. Nevím jestli jeho bar přežil COVID a jestli má cenu se na Koh Chang vypravit. Jedu 15.12. s návratem 15.1. cca 2 týdny chci strávit na Changu a s někým se potkat.

misa85
začátečník

Příspěvek od misa85 »

Cules: nechal jsem si poradit od kamaráda, co jel do Thajska v září. Taky vyhodil prachy.

Ohledně téma na veganske restaurace, absolutně žádný problém, personál slovo vegan zná, ale musíte ho ukázat v jejich abecedě.
V terminal 21 je ve food court hodně na výběr, stánek 10 je přímo vegetariánský.
V indických a tureckých restauracích seženete také, ale jsou docela vysoké ceny - falafel, hummus, curry, luštěniny.
V běžné thajské restauraci nudle, tofu a rýže na různé způsoby.
Nouzovka v noci je pytlík rýže s lupenim, co seženete přímo na ulici.
Prostě stačí ukázat, že chcete něco utratit a oni se začnou snažit .
A pokud si držíte linii, u některých 7/11 se můžete zvážit za 1TBH.

tentady
zkušený norník

Příspěvek od tentady »

Mohlo by se hodit, zkopírováno z MZV včetně chyby datumu.
Občané ČR nepotřebují pro vstup na území Thajského království a pobyt za účelem turistiky na období do 30 dnů víza. Za účelem podpory cestovního ruchu byl bezvízový styk pro účely turistiky v období od 1. 10. 2022 do 31. 3. 2022 prodloužen z 30 na 45 dní.

adre
norník

Příspěvek od adre »

Poradíte mně dobrou restauraci někde blízko ulice : Pattya 12 Alley.
Úplně nejraději mám bufetovou restauraci, kde si můžu vybrat věci na gril, ale předpokládám, že nic podobného v okolí nenajdu.
Díky

bullseye
norník závislák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bullseye »

adre píše:
26 říjen 2022 18:00
Poradíte mně dobrou restauraci někde blízko ulice : Pattya 12 Alley.
Úplně nejraději mám bufetovou restauraci, kde si můžu vybrat věci na gril, ale předpokládám, že nic podobného v okolí nenajdu.
Díky
Zavez sa pomocou song-taew k Central Festival a tam v suterene najdes, co potrebujes.
Nick Bullseye

risiro 1988
panic

Příspěvek od risiro 1988 »

Belina píše:
11 říjen 2022 22:50
Zajímala by mě situace na KohChangu, byl jsem tam již několikrát, a kamarád co tam provozuje Xbar se na Facebooku neozývá. Nevím jestli jeho bar přežil COVID a jestli má cenu se na Koh Chang vypravit. Jedu 15.12. s návratem 15.1. cca 2 týdny chci strávit na Changu a s někým se potkat.
Odlétám 22.11. První tři dny jsem v Bangkoku a 26 přejíždím na Koh Chang. Rád se potkám.

logim
panic

Příspěvek od logim »

Zdárec všem,odlétám 13.11 a budu minimálně 3 dny v Bangkoku. Kdyby někdo chtěl zajít na pivko.....

pietro55555
panic

Příspěvek od pietro55555 »

Hello, aj ja sa hlasim 16.11 BKK a potom Pataya, Phuket etc..

pietro55555
panic

Příspěvek od pietro55555 »

Sive ja niesom konzument ale novinka na NANA
Přílohy
IMG-20221116-WA0020.jpg
IMG-20221116-WA0020.jpg (127.29 KiB) Zobrazeno 647 x

Odpovědět