Slovensko

Německo, Rakousko, Anglie, Holandsko - Amsterdam atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
stretco.sk
panic

Re: Slovensko

Příspěvek od stretco.sk »

Ahoj poznáte niekto TantraJanka z Bratislavy ? Inzeruje na [url]http://www.stretco.sk/[/url]

Ales777
začátečník

Příspěvek od Ales777 »

Jully (Bratislava) 421 903110960

https://amaterky.sk/9393

Vzhled: fotky jsou fake! Nevím, kdo na těch fotkách je, ale rozhodně ne ona. Buď je to její dcera, někdo úplně jiný nebo ona, ale asi tak před 20 lety a mínus 20 Kg. Postava je hodně na hraně. Prsa má větší, ale povislé. Taky už má břicho. Je to žena s tou nejhorší postavou, jakou jsem kdy měl. V obličeji je ale sympatická.

Povaha: extrovert, přátelská, upovídaná, zvědavá, má smysl pro humor, nadhled

Pravidla: vytvářejí se jaksi za pochodu. Čas se rovněž počítá celkově.

Sex: jeden z nejhorších, neumí ho vyhonit, ani vykouřit. Její technika je, čím silnější tlak a úchop, tím lépe = bolest. U orálu je technika nahoru a dolů, nic víc. Takže bída a utrpení.

Souhrn: Jully je starší, korpulentní dáma, která ovšem nenabízí ani kvalitní sex. V čem však dominuje je komunikace, vstřícnost a kamarádství. Pokud vám tedy nejde ani tak o šukání, ale potřebujete se někomu svěřit, dobře pokecat, nenajdete v okolí zřejmě nikoho lepšího. V opačném případě zdrhejte. Leda byste byli na sado-maso nebo na tlustší starší ženy.
Přílohy
Jully1.jpg
Jully1.jpg (186.74 KiB) Zobrazeno 13411 x
Jully2.jpg
Jully2.jpg (274.72 KiB) Zobrazeno 13411 x
Sex bez lásky je jen prázdný prožitek. Ale co se týče prázdných prožitků, patří k nejlepším.

combat14
panic

Příspěvek od combat14 »

Niečo z pokecu: Ilava: Somtupreteba: fajka za 25 plnšie tvary a fajka nič moc
Ružomberok: 00.nelka.00 :fajka za 25, štíhla a fajka super, dnes idem znova
Žilina : sexy_zlo : celkom kočka, no dráha fajka s gumov za 40. Výkon nič moc.
Rimavská Sobota: ClearRS, tlstá fajka za 20 no výkon nič moc. Nicky im blokujú tak treba hľadať podobný.

combat14
panic

Příspěvek od combat14 »

Takže dnes som bol skúsiť niečo druhé. JasminRK, dohovor úplne zlý, uvidel som ju z diaľky a radšej som to otočil. Vypadala strašne. Neodporúčam. Foto ktoré posiela nieje reál. Tak možno vypadala pred 7 mesiacmi😂😂

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Tak, zkusenosti z potulek Slovenskem. Asi tri krat v ruzne dni jsem projizdel Ladomerskou Vieskou, casy podvecer a vecer, nic, mrtvo, ani jeden kousek..
V patek podvecer jsem jel Bratislavou, tak jsem chtel omrknout Panonskou a Slovnaftskou. Na Panonske jsem videl jednu, z dalky vypadala slusne ale mela nejake divne pohyby, ocividne byla necim nametena..
Na Slovnaftske byli pouze stare cikanky a jedna bila hodne hubena ocividne z fetu. Byl jsem extremne nadrzenej a ja jsem na starsi a na cikanky jsem ujetej, tak jsem si vzal nejakou nejschopnejsi 🙈 ( blbe komenty si odpustte, kazdy je nejaky.. ) Musim rict ze byla mila, komunikovala, byla pekne vlhka, pekne kourila. Chtela 20 za komplet. Ta hubena byla ale taky mila, dokonce zavolala i tu cikanecku. Pak sice pyskovala, ze to neni mozne, ze si beru tu cikanku, ale v poho. Ona byla i drazsi, chtel 25 komplet. Takze pocit celkem ok. Byl by ale potreba vetsi vyber. Je to lepsi kdyz se prijede dyl vecer?
Noru zdar 😉

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Jak to ted vypada v Detve? Jsou tam jeste nejake kundicky jak je dalnice? Jiz jsem tam dlouho nebyl, kdysi tam byvali obcas pekne cikanecky.
A u motorestu Halier smer Lucenec? Da de tam obcas nejaka nabodnout?

Kolík007
panic

Příspěvek od Kolík007 »

Betka – Trnava - +421908902458 - https://amaterky.sk/13719
302247.jpg
302247.jpg (100.91 KiB) Zobrazeno 6503 x
Navštívena v létě. Malá drobná blondýnka. Vzhledově top. Pracuje sama v bytě kousek od univerzity. Akorát tam otravuje pes 😊. Nešlo se dovolat, ale volala pak zpět a snažila se mi vyjít vstříc, protože jsem jen projížděl kolem. Nakonec to klaplo a nelitoval jsem.

Orál a sex takový standard, nicméně vzhledově za mě luxus, krásná kulatá prdelka.
Doufám, že ji ještě navštívím. Inzeruje jen někdy. Cenu už si přesně nepamatuji, ale bylo to víc, než je u nás standard.

7UP
norník

Příspěvek od 7UP »

Chystám se na SK směr od Žiliny na východ takže téměř celé sk . Někdo nějaké aktuální postřehy kde se dá co sehnat kde se dá nějaká ukecat atd . Samozřejmě sem už tady hledal komunikoval nějaký tipy mám ale jestli je něco aktuálního budu rád abych nehledal úplně na slepo

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Zdar, v utery vecer budu v Bratislave. Jsou jeste nejake slusne cikanecky v BA? Nemate tip, nebo kontakt? Diky

jobber
začátečník

Příspěvek od jobber »

Zdar Nornici,
Tak jsem se trochu povozil svymi oblibenymi stezkami po SK.
Predevcirem Detva kolem pul paty odpo mrtvo.
Vcera cestou do CZ to jiz bylo dobre.

Ladomerska Vieska kolem 19 byla jenom jedna ciganecka na zastavce, docela pekna, krasne kozy, nebyla moc oplacana, zkousela nesmysl 50E ukecal jsem na 35E kompletka. Byla dobra ja nepichal ale nekolik dnu a za chvili bylo po mne 😁

Nasel jsem tu v diskuzi Kracanskou cestu v Dunajske Strede, vzal jsem to pres to, byli tam dve starsi cikanky, fakt nic moc, tak jsem do toho nesel, jeste jsem nabijel kulky po te cikanecce 😂

Bratislava Slovnaftska, pouze jedna nepekna starsi cikanka a v te prilahle ulici u pumpy nevim jak se jmenuje jsem videl nasedat do nejakeho BMW vychrtlou asi fetka, ale vypadala dost dobre. Vzal jsem to na Panonskou a tam bylo uplne mrtvo.

Pak jsem se stavil v Brne na Cejlu, tam ksem si opet dobre zapichal, ale to je na jine vlakno 😁

Noru zdar a budte taky sdilnejsi..

georgep
panic

Příspěvek od georgep »

Ahoj,

marně hledám, ale žádná z holek už neinzeruje, ačkoliv návštěva proběhla cca týden zpět (nebo mají úplně jiný inzerát ..). Zkusím tedy alespoň co si vybavuji, avšak bez kontaktů ..

Akce Košice - děvče inzerovalo cca 22, volám avšak není z Košic ale z nějaké vesnice v okolí a že nemá místo, že jen v autě nebo je třeba vzít hotel, nadšený nejsem, po telefonu však zní OK, tak si říkám, že to zkusím a uvidíme.. cesta cca 20 minut, přijedu na místo, volám .. nic, volám znovu .. nic..; po 10 minutách na to peču a poněkud rozhořčeně odjíždím, u cedule konec vesnice mi volá, že se omlouvá, ale že za chvilku bude u domluvené hospody .. velmi váhám, nicméně nakonec ji dávám šanci, otáčím vůz. Kočka přišla, trošku dredy, na první pohled malinko snědší, ale vypadá spíš jako správná vychodňárka, než že by to byla cigna .. beru ji do auta, topovka to není, ale vypadá přijatelně .. navedla na mne "své" místo, domluva že komplet akce 40 €, nicméně že můžeme i bez šprcky (jak kouř, tak mrd) z čehož vůbec nadšen tedy nejsem. Pěkné kozy, i když takové větší 1, kouř s docela OK, šla i relativně hluboko, po chvíli krátký šuk (moc se nechtěla nastavit do pozice, jak bych si představoval) a střik. Na opáčko to za mne nebylo, byl jsem poněkud zklamán tou úvodní komunikací.

Akce Liptovský Mikuláš - inzerát cca 25, domluva po telefonu relativně OK, přijel jsem v domluvený čas na sdělenou adresu, ani za boha jsem to podle ulice a čísla popisného nemohl najít, po chvíli tedy volám, sdělila mi, že se jedná o night club (v centru LM na hlavní dvouproudovce, název si nemohu vybavit), čekám dole, kočka v brýlích a s dredy přišla, zvažuji otočku, ale nakonec si říkám, že to překousnu .. od 21 hod. vyšší sazba, za půl hod 100 € :shock: ; no chuj s tím, dávám ji prachy, sprcha a jde se na věc .. že kouř bez gumy je za příplatek, jestli budu chtít, říkám kolik - 100€ :shock: :oops: , tak to asi ne, že jsem v pohodě .. začne mi ho honit .. po chvílí říkám, že už ho může vzít do pusy .. že s gumou nekouří, že se jí prý udělal z té gumy nějaký ekzém kdysi či co .. tak si říkám, jestli si ze mně dělá prdel nebo to myslí seriózně :D, tak jsem se znovu překonal, no nic, jdeme šukat .. tak ji chvíli kropím a vzpomněl jsem si, že měla v inzerátu, že dělá análek .. tak se ptám,. jestli vyměníme dírky .. a ona že, joo .. ale příplatek 200€ :oops: , vydechl jsem a zasoustředil jsem se, abych se udělal a mohl vypadnout .. vytahuji ho ven, péro sico v kondomu ale červené jak rak .. ta krasavice měla krámy .. jééé, já jsem to právě asi dostala noo .. sprcha a pryč odtud .. :nenene:

Tak jsem si říkal, že toto je konec nornictví na Slovensku (nějakou dobu předtím jsem byl asi 2x na západním Slovensku a taky to stálo spíše za hovno ..). Nicméně mi to nedalo a dal jsem jim ještě jednu šanci.

Akce Prešov - inzerát cca 25, pouze masáž - kočka na ubytovně, stojím před dveřmi, zaklepu a duchu si říkám, prosím, hlavně ať je normální a přijatelně hezká (po předchozí zkušenosti) .. docela se to splnilo, domluva hodina 100 € (ty slovenské ceny jsem děs..); sprcha, masáž s finishem .. s kočkou kecám a vida, ona je Maďarka (už jsem začal chápat .. proto tak odlišný přístup), masáž docela fajn, moc krásná postava, nechala na sebe v přiměřených mezích sáhnout .. toto by bylo i na opáčko, tento telefon jsem si uložil, ale průběžně zkouším a vypnuto, inzerát jsem již nenašel ..

Takže tak, za mne Slovensko bída nebo jsem zatím nenarazil na tu "pravou" :lol: .. A jak psal kolega .. buďte sdílnější také .. ;-)

mrone
pokročilý

Příspěvek od mrone »

Ahoj,
byl jste někdo u Betky v Trenčíně? Na fotkách TOP, je taková k v reále?
https://amaterky.sk/17333

mrone
pokročilý

Příspěvek od mrone »

Ahoj,
Viděl jsem tvoji recenzi na Betku z Trnavi. Myslím že je teď v Trenčíně.
Jaký má přístup? Je v pohodě? A vyzkoušé jsi výstřik do úst?

Díky moc za odpověď.
Kolík007 píše:
11 únor 2022 23:15
Betka – Trnava - +421908902458 - https://amaterky.sk/13719

302247.jpg

Navštívena v létě. Malá drobná blondýnka. Vzhledově top. Pracuje sama v bytě kousek od univerzity. Akorát tam otravuje pes 😊. Nešlo se dovolat, ale volala pak zpět a snažila se mi vyjít vstříc, protože jsem jen projížděl kolem. Nakonec to klaplo a nelitoval jsem.

Orál a sex takový standard, nicméně vzhledově za mě luxus, krásná kulatá prdelka.
Doufám, že ji ještě navštívím. Inzeruje jen někdy. Cenu už si přesně nepamatuji, ale bylo to víc, než je u nás standard.

Tbarman
panic

Příspěvek od Tbarman »

Můžete doporučit nějakou slečnu že Zvolena co dělá anal?

joudazmarsova
norník

Příspěvek od joudazmarsova »

https://amaterky.sk/16079
Fejk uplne vse. Fotkama pocinaje a sluzbami konce. Pani nevypada ve skutecnosti ani priblizne jak foto predloha. Cena 150 euro za vse a v posteli se pak dozvite, ze prsty nee libat nee a anal s priplatkem dalsich 50 euro. Sex bida. Nedoporucuji
sex nejlepší přítel člověka

Odpovědět