Filipíny

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Odpovědět
marks007
norník závislák

Re: Filipíny

Příspěvek od marks007 »

Jojo, tam je ten test, to jsem nějak četl, já mám booster, takže tohle jsem neřešil. Já upozorňovat na ten OHP, dělali s nim ofuky už na letišti

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Ahoj přátele, info z Angeles:
Ceny BF na Fields 4000-5000 PHP, někde mají 3500 na short
zdražilo pití - 130-150 PHP za pivo většinou, nad 300 šly někde i ladydrinky
Jinak počet norníků se začíná blížit době před covidem, ale některé hotely jsou stále zavřené, podle mne zkrachovaly a není nový majitel (Gaaxy, Levis Grand) Vrátili se Korejci. Mimochodem jsem zaregistroval, že do některých barů chodí skupiny Korejců již v 18-19:00 a doslova to tam vyberou. Dříve se to rozjíždělo až po osmé. Holky ale říkaly, že chtějí většinou ST, takže se řada holek později do baru vrací.
Jinak nejlepší show je XS, špatný není ani v Avalon. V Dollhouse a Atlantis to dost upadlo. Mimochodem v Atlantisu byly ty holky docela staré. (ale jsem zhýčkaný)

NeverAgain
pokročilý

Příspěvek od NeverAgain »

marks007 píše:
14 říjen 2022 03:59
Ahoj přátele, info z Angeles:
Ceny BF na Fields 4000-5000 PHP, někde mají 3500 na short
zdražilo pití - 130-150 PHP za pivo většinou, nad 300 šly někde i ladydrinky
Jinak počet norníků se začíná blížit době před covidem, ale některé hotely jsou stále zavřené, podle mne zkrachovaly a není nový majitel (Gaaxy, Levis Grand) Vrátili se Korejci. Mimochodem jsem zaregistroval, že do některých barů chodí skupiny Korejců již v 18-19:00 a doslova to tam vyberou. Dříve se to rozjíždělo až po osmé. Holky ale říkaly, že chtějí většinou ST, takže se řada holek později do baru vrací.
Jinak nejlepší show je XS, špatný není ani v Avalon. V Dollhouse a Atlantis to dost upadlo. Mimochodem v Atlantisu byly ty holky docela staré. (ale jsem zhýčkaný)
Platiť 4000 - 5000 PHP (cca. 80 eur) za ST s prostitútkou v krajine, kde sú doslova tony mladých a pekných žien a kde predavačka zarobí mesačne 6000 PHP... Stačí otvoriť zoznamku, či Tinder a určite si niekoho nájdete na rande, prípadne celý pobyt. Pokiaľ vám nevadí byť celý pobyt s jednou, tak Filipíny sú priam ideál. Ale kto je pohodlný, prípadne nemá čas, nech sa páči, nech cestuje do Angeles.

Hentie ceny sú nadstavené pre škaredých Kórejcov, fajčiacich jednu od druhej, či frustrovaných japonských biznismenov, ktorí neváhajú zaplatiť za trošíčku pozornosti "malé bohatstvo". Jedného takého som videl v Phnom Penh nedávno - platil celému baru, ožral sa tam, minul 1300 dolárov za noc, ostal tam spať a ani nezasunul.

robot206@
panic

Příspěvek od robot206@ »

Ahoj,
mám dotaz. Marně pátrám, kam se dá na Filipínách ještě podívat , kde jsou holky, pěkné pláže a třeba nějaké potápění. Aby se to pěkně spojilo. Tedy krom Palawanu, Angeles, Boracay, Cebu, Siargaa. Jedu v lednu Bohol a pak plánuju kam dál. Koukáme na Coron, ale nejsem si jistý, zda tam jsou "holky."

Díky

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Míst, kde je úplně vše, tolik není. Ale moře, potápění a holky - Sabang v Puerto Galera
S holkama může být někde problém, ne že nejsou, ale je to o štěstí, jestli se podaří nějakou sbalit. Třeba na Boholu na Alona Beach se dá nějaká najít, ale moc jich není. Na mnohá místa je lepší si holku dovézt.
Ale je pravda, že jsem zhýčkaný a často se mi žádná prostě nelíbí

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Když jsem šel včera večer domů, potkal jsem kněze a on povídá. Jdi na špatné cestě synu. No tak jsem se otočil, vrátil se do baru a tu holku barfinul, i když jsem to fakt původně nechtěl.

tomZ
pokročilý

Příspěvek od tomZ »

robot206@ píše:
14 říjen 2022 13:27
Ahoj,
mám dotaz. Marně pátrám, kam se dá na Filipínách ještě podívat , kde jsou holky, pěkné pláže a třeba nějaké potápění. Aby se to pěkně spojilo. Tedy krom Palawanu, Angeles, Boracay, Cebu, Siargaa. Jedu v lednu Bohol a pak plánuju kam dál. Koukáme na Coron, ale nejsem si jistý, zda tam jsou "holky."

Díky
Ahoj,
ja byl nedavno na Selinogu. Z turistu ani noha, jsou tam jenom mistni. Ale je fakt, ze tam nemaji potapeci vybavu. Ja se potapet neumim takze mi stacilo snorchlovani okolo. Holek je tam dost a zajem by mely. Problem je v tom, ze tam neni zadna oficialni doprava. Ja nejakou nahodou chytil v Dapitanu nejakou kocabku, ktera tam jezdila se zasobovanim. Pry se da jeste domluvit v Dakaku v resortu. Ale ti myslim jezdi jenom na Aliguay.
Jinak se da holka dovezt. Dapitan je celkem velky, tak se tam da neco najit urcite. Stejne tak v Dipologu. Neni zas tak daleko.
EDIT:
Jeste bych doplnil, ze doprava me jako bilou prdel vysla na 1k/ks pro dovoz i odvoz. Plati se pri dovozu do Dapitanu a sjednaval jsem to na miste v pristavu narychlo. Da se tam za 750-1000 pronajmout chatka na plazi pro prespani. Udelaji vam tam i nejake jidlo v pripade potreby. Da se domluvit.
Da se tam pujcit moto za 50php na objeti ostrova. Nebo se da ostrov obejit ci objet lodkou.

Plaz neni piscita, jsou to ulomky z koralu. Z more jdou velke koraly a smerem do ostrova se to zjemnuje az na pisek. Je lepsi mit boty. Ty koraly nejsou udusane a tak se clovek propadava i do pul holene. Pak to po delsi chuzi boli a v noci se to ukaze v plne krase.
V priloze fotka narvane plaze. Ja byl jenom cca 5-10m od brehu a bylo tam spousta rybek a krabiku, malych koralu a trocha bordelu.
Na tydenni pobyt to ale neni. Spis tak vikend.
Přílohy
selinog.jpeg
selinog.jpeg (50.87 KiB) Zobrazeno 976 x

marks007
norník závislák

Příspěvek od marks007 »

Jak jsem psal o těch Korejcích, že chodí už v 18:00, tak je to stále horší. V 7 večer je ve spoustě barů v Angeles dost holek probraných. Takže pokud chcete hezké holky, vyrážejte v 6 večer, i když některé bary otevírají v 7. Byl jsem ale fakt svědkem toho, že v menším baru v 8 večer zbyly jen 2 volné fakt ošklivé.
Oni je vybírají jako koně na tržišti - některé bary se na to specializují. Já z takového o víkendu po 5 minutách utekl, nic se tam neděje, jen tam holky stojí na pódiu, klučina vyřvává do mikrofonu a mamasan a servírky vám furt dokola nutí, že si máte vybrat holku. Konkrétně nový bar Skyfall, hrůza.
Ale jinde klasika, i když pokud chcete mít lepší výběr, nečekejte. Překvapilo mě, že třeba Dollhouse zavírá už ve 2 ráno.

faydee20
pokročilý

Příspěvek od faydee20 »

zdravim kolegove, chysta se nekdo zacatkem 2023 na filipiny? idealne cebu a bohol ale klidne i jinde... 2-3tydny.. trochu to tam uz znam, par kontaktu filipinek mam tak by na nas nejaky i cekaly, jde mi o to abych nejel sam :)

Odpovědět