Online z místa dění

Bangkok, Pattaya atd.

Moderátor: bullseye

Odpovědět
nudnejkamen
zkušený norník

Re: Online z místa dění

Příspěvek od nudnejkamen »

BKK(13-14.11)
V nedeli jsem byl jen v Billabong gogo(Nana Plaza, nejvyssi patro) po 23h. Zakazniku plno, bylo misto jen u jednoho stolu. Holek hodne malo na podiu(toci se to, asi jedine gogo co to ma) cca 5 pak mozna 10-12 jenze kvalita horsi prumer. Oproti kde maji vanu a devcata jsou nahore bez asi 4-5 jenze kvalita jeste horsi, trochu pri tele. Plno holek bylo se zakaznikem, vetsina japoncu. Dalsi den uz to bylo o hodne lepsi, jenze misto uz s kamosem jsme dostali jen na druhy strane kde je vana a kde jsou devcata sice nahore bez jenze je to bida a lepsi to nevidet :lol: Loni jsem odtud vzal 2slecny ted jsem je uz nevidel, kamos taky co mel par mesicu dozadu 2-3 uz tam nedelaji prip meli volno, prej se tam holciny stridaji hodne casto po 2-3mesicich. Ceny piti/barfine/ST netusim. Mama/obsluha bez zajmu aby cloveka tlacil k dalsi piti prip LD proto davam plus, mozna to bylo proto ze bylo plno a vsichni srali z vysoka na nas, nevim. Druhy den uz by se dalo vybrat urcite, zalezi ci by i holcina chtela :D
Pak jsme se prosli jeste po gogo Rainbow 4,5 a 2 a mozna je jeste 6 ? Uz si nevzpominam kolik presne maji, zakazniku min, holek taky detto kvalita nizsi mozna v patru uprostred to byla 4 nebo 5 to jeste slo, jenze minusem u mna je to ze tam holky u tyce stoji/tanci s mobilem v ruce nebo maji zastrcene do bikin, stejne jak pred rokem, proto nezajem. Nejake mensi jsme taky videli, nazvy nevim a nestalo to za nic.
Na zaver uz hodne pozde kolem pulnoci jsme se rozhodli na kukacku projet nejluxusnejsi masaz v Bangkok a to je Maria(Ratchadaphisek rd). Neuveritelne prostredi, holek kvuli casu uz bylo min(nejlepsi je vyrazit kolem 20h). Neni to klasicke soapy ani neposkytuji takou masaz a holky taky nesedi daleko od Vas, jsou na baru a maji volny prostor se seznamovat. Naprosti luxus i ceny tomu odpovidaji nejnizsi od 5.000 az do 30.000 a pak si jeste muzete priplatit za luxusni pokoj s jacuzzi prip apartman na noc atd. Otazkou je jak jsou modelky(to fakt jsou) vycvicene, jaka je uroven servisu ci se blizi saunam v Macao prip co je nejvic sluzbam v Japonsku. Nerad bych utratil hodne penez za sice luxusne telo a oblicej a pak dostanu o nicem servis, snad pristi rok to vyzkousim(e).

Pattaya(16-17.11)
Klasika, cesta do Pin-Up po 22h. Ledva jsem dostal jedno misto. Na me prekvapeni to bylo belosi-asiati pomer cca 50-50. Na me prekvapeni sice holek plno jenze neznal jsem ani jednu :lol: a to jsem tam byl naposled koncem ledna par dni. Ani jedna z favoritek, nechapu a to tam dela +100 holek. Oblibena mama tam byla, rekla vse kdo kde je. LD tusim 150-170?, barfine do 23h je 2.5t do 1h rano je 2t pak 1.5t cena u holek asi 3-5t klasika zalezi na domluve jak jinak. Ukazovala mi cisla barfine za posledne 3dni(77-81-78) co je hodne, mozna nektere se otocili vickrat i tak je jasne drtiva vetsina na ST/LT chodi a zakaznikum nevadi zvysena cena barfine. Co se tyce kvality nejak nadsenej jsem nebyl, urcite vetsina mlada jenze typove jine co se mi libi, sama kost a kuze. Po 1h jsem jeste skocil do Ibar/Insomnia, pomer chlapy-zeny 70-30 a vic starsich, taky zklamani, dole bylo par volnych mist nahore skoro plno.
Vcera jsem se zastavil po 22h na LK Metro v gogo SLUTZ abych uvidel starou znamou z pinup Apple(nejlepsi tanecnice ze vsech holek v Pattaya). LD myslim taky kolem 150? Asi 20-30holek, jako lepsi prumer. Barfine ST 1500 a LT 2000 ve 23h az po pulnoci se to snizi. Pak znova Pin-Up kde uz byli 2-3zname tvare. Misto jsem dostal jen ve VIP(minimalni utrata 5t). Zastavila se za mnou ma nejvetsi favoritka Earn ktora tam uz par mesicu nedela(mela by se vratit mozna za mesic) a predtim byla urcite top3 v gogo, je 14dni po boobjob a taky doted dejtovala nejakeho mladeho cinana proto nedelala nikde, otevrela si normal thajsky bar v Pattaya jenze uz zavrela nebyli zakaznici :roll: Majitel frantik pristi mesic otvira dalsi gogo na WS(ma bar i v Ho Ci MInh) a prej tam presune 20-30holek z pinup. Byla tam jedna moc fajn holka, uz jsem ji znal z minula cislo myslim 383(dnes to jeste kouknu znova), 25let, bez pritele/tomboya, nerikam ze je tam top, spis prumer, male kozy asi penize na nove zatim nejsou, anglictina ok. Na ST/LT chodi, jasne nevim jaka je v posteli mozna spatna jenze je strasne prijemna a zadna pica co s Vama bude chtit jen pit a pritom odbihat na zachod, za dalsim zakaznikem atd jak nektere delaji(specialne Noon). Jo jeste ohledem barfine pinup den pred co jsem tam byl poprve meli 73. Po 1h znova Ibar a Insomnia, venku balony, prej slavi 16let. Ibar jeste se dalo projit jenze nahore tak 5m pak uz vubec, total plno a pomer mozna 80-20 bohuzel pro chlapy.

Dnes se stavim v Pin-Up naposled(21-23h) kdo bude mit zajem at zastavi, rad Vam zaplatim drinky 8) Pak zmena planu, nejak me Pattaya nebavi a zitra rano letim na vikend znova na Tajvan a pak pondeli domu.

obchodnik
zkušený norník

Příspěvek od obchodnik »

Velmi dobra výborná recenzia nudnejkamen, vela si napisal. Trochu ma zaskočili ibar ten pomer ze tak malo dievčat. Viem ze je vysoka sezona, tak sa pocita s tym ze bude viac zakaznikov no aj tak.
Lucifer alebo panda si nahodou nebol? Boli sme s kamarátom dva mesiace dozadu bkk a pattaya a chceli sme teraz kúpiť letenky od 1.12 na nejakých 12 dni alebo mame ist radsej v januári februári? Lebo kamarát nemá rad ten pretlak muzov a zaroven ze vyrazne vyssi dopyt ako ponuka. Co by si odporucil. Ďakujeme

K.O.vi
zkušený norník

Příspěvek od K.O.vi »

obchodnik píše:
28 listopad 2022 09:30
Velmi dobra výborná recenzia nudnejkamen, vela si napisal. Trochu ma zaskočili ibar ten pomer ze tak malo dievčat. Viem ze je vysoka sezona, tak sa pocita s tym ze bude viac zakaznikov no aj tak.
Lucifer alebo panda si nahodou nebol? Boli sme s kamarátom dva mesiace dozadu bkk a pattaya a chceli sme teraz kúpiť letenky od 1.12 na nejakých 12 dni alebo mame ist radsej v januári februári? Lebo kamarát nemá rad ten pretlak muzov a zaroven ze vyrazne vyssi dopyt ako ponuka. Co by si odporucil. Ďakujeme
Diskotéky posilují poměr žen k mužům až tak po 2-3 hodině ranní, kdy končí go-go bary. Pak je tam víc holek než mužů. Takže pokud nemáš dámský doprovod, na disco vyrážet až později.

Odpovědět