Masaz s happy endingem

Erotické masáže
Roberto Perverto
panic
Kontaktovat uživatele:

Re: Masaz s happy endingem

Příspěvek od Roberto Perverto »

Trdlo píše:
30 říjen 2015 22:18
Cau Nornici,

hledam v Praze kam zajit na masaz, ale nechci zadnou erotickou s tapinou u lavice,

Spis bych chtel nejakou obyc asiatku co mi da normalni masaz s happy endingem na konci.

Mate nejaky doporuceni ? podnik/maserka ? pripadne i Vase zkusenost jaka byla a klidne i kolik Vas to stalo.

Diky

Noreni zdar! :potom:

Kamaráde, mohu ti doporučit salon s erotickými masážemi tady. ;) Velmi krásné masérky a pravidelně se střídají. Šťastný konec až do Vesmíru. Mohu jedině doporučit Sexy Dolls v Praze

https://eroticmassageprague.cz/

El Topo
norník

Příspěvek od El Topo »

Roberto Perverto píše:
29 květen 2022 20:09
Trdlo píše:
30 říjen 2015 22:18
Cau Nornici,

hledam v Praze kam zajit na masaz, ale nechci zadnou erotickou..............pripadne i Vase zkusenost jaka byla a klidne i kolik Vas to stalo.
Kamaráde, mohu ti doporučit salon s erotickými masážemi tady. ;) Velmi krásné masérky a pravidelně se střídají. Šťastný konec až do Vesmíru. Mohu jedině doporučit Sexy Dolls v Praze
https://eroticmassageprague.cz/
Reklamo Perverto :nenene:

Mrkni na tapky.info, máš tam toho víc. A nepřeplácet, 500,- za HJ je víc než dost. V řadě salonů podle všeho začínají smlouvat na 2000,- a kolikrát se honibrci chlubí, že to stáhli na polovic za sterilní hoňku :roll: .

chiller
panic

Příspěvek od chiller »

Cauves,
Hele no to by mě taky zajímalo! Na tapky je to podle mě dost neprehledny, co se tyce klasicky neerotických masaznich salonu.
Jde mi fakt jen o to, zajít si na dobrou masaz a dat si to sem tam s bonusem. Pokud maserce nebude 50, tak jen lépe!

chiller
panic

Příspěvek od chiller »

adiowear píše:
21 srpen 2021 02:11
Za me b posledni dobe EG ve Step. Ul. Byl jsem dvakrat a jedna z nich se nenapadne stale dotykala az ke konci sama nabidla HE. Nevom jestli jsem ji byl sympaticky, ale nic jsem neplatil :)
Ahoj, nevíš která to byla? Teď jsem tam parkrat zavítal a možná jsem si vybíral špatný holky:) jen jedna celkem drnkala:) díky!

Ps: nevím jestli tady jdou posílat soukromé zprávy, ale pokud ano, tak klidně do SZ, díky:)
Naposledy upravil(a) chiller dne 03 červen 2022 11:05, celkem upraveno 1 x.

Tomas1988
začátečník

Příspěvek od Tomas1988 »

chiller píše:
02 červen 2022 11:03
adiowear píše:
Za me b posledni dobe EG ve Step. Ul. Byl jsem dvakrat a jedna z nich se nenapadne stale dotykala az ke konci sama nabidla HE. Nevom jestli jsem ji byl sympaticky, ale nic jsem neplatil :)
Ahoj, nevíš která to byla? Teď jsem tam parkrat zavítal a možná jsem si vybíral špatný holky:) jen jedna celkem drnkala:) díky!

Ps: nevím jestli tady jdou posílat soukromé zprávy, ale pokud ano, tak klidně do SZ, díky:)
Také by mě ta slečna celkem zajímala , a rad bych zašel

HugoFM
panic

Příspěvek od HugoFM »

Ahoj

musím potvrdit, že u Thajky v Oáze je po více návštěvách HE nabídnut automaticky. Dokonce je podezírám, že když se objednávám tak mám poslední dobou pořád stejnou masérku. Cenově je rozsah od 500-1000 Kč podle nálady.

Nemáte někdo nějaký jiný tip než je Oáza?

h..

redpepper
panic

Příspěvek od redpepper »

Namodrych strankach reginna

Hezký den pánové, ráda bych Vás pozvala do svého ráje neomezených rozkoší, který je naplněn smyslnými masážemi celého těla (relax oil,nuru, body to body)s happyending.,plus full servise.Přijd pojíst zakázané ovoce a otevřít mou Pandořinu skřínku. Dlouholeté zkušenosti ze zahraničí.GFE chování a přístup,dále je možný doprovod do wellness ,nebo na jakékoliv kulturní či společenské akce..atd.Budu se na Tebe těšit v diskrétním apartmá na Praze jih(10min.od Zbraslavy)I look forward to see you gentlemens 😉every monday,tuesday,,wensday,thursday(12-22oclock)PS:jsem očkovaná a vše dezinfikuji.

Manekdo zkusenosti?

Gentleman666
pokročilý

Příspěvek od Gentleman666 »

HugoFM píše:
11 červenec 2022 08:29
Ahoj

musím potvrdit, že u Thajky v Oáze je po více návštěvách HE nabídnut automaticky. Dokonce je podezírám, že když se objednávám tak mám poslední dobou pořád stejnou masérku. Cenově je rozsah od 500-1000 Kč podle nálady.

Nemáte někdo nějaký jiný tip než je Oáza?

h..
To je klidně možné, ony tam masérky mají přehled, kdo k nim chodí. A v rezervační systému i vidí, u jaké masérky kdo byl. To se mě takhle Filipínka v Thajce Zlatnická ptala, proč jsem dneska tady u ní, když minule jsem byl v Oáze u jiné. Docela mě těma podrobnýma znalostma překvapila :D

Karmalas
panic

Příspěvek od Karmalas »

Neví někdo o nějaké asiatce?

kacko90
panic

Příspěvek od kacko90 »

Tomas1988 píše:
11 červen 2022 12:19
chiller píše:
02 červen 2022 11:03
adiowear píše:

Také by mě ta slečna celkem zajímala , a rad bych zašel
Snazil jsem se googlovat, ale co znamena EG ve Step? Diky?

foot70
norník

Příspěvek od foot70 »

Nejspíš Eden's Garden Štepánská. Rozluštěno cca za minutu :)

adiowear
začátečník

Příspěvek od adiowear »

Je to tu nejaky mrtvy. Nemate nekdo posledni dobou zkusenosti s dobrou masazi s HE? Takovou necekanou, ne prvoplanovou? Byl jsem posledni dobou v Eden's Garden ve Vyskocilove a v Leele a bohuzel nic, jen v Leele letmy dotyky, ale nic z toho.

Kamilek
začátečník

Příspěvek od Kamilek »

Kolik to stojí v tom Edens Gardena ve skutečnosti, hádám že se cenu budou v realitě od těch internetových lišit.

Jinak masáž s neplánovaným HE je že říše snů, možná atak Thajky ale tam je to většinou již s očekáváním a navíc kvalita, jde spíš o technické vyhoneni.

Odpovědět