Laos

Japonsko, Vietnam, Indonésie, Indie - vše kromě Thajska.

Moderátoři: bullseye, broucek47

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vladár
panic
Příspěvky: 3
Registrován: 15 květen 2013 01:26

Laos

Příspěvek od Vladár »

Má nekdo skusenosti z tehle zeme?

Uživatelský avatar
Farang
norník
Příspěvky: 84
Registrován: 18 květen 2008 11:48

Re: Laos

Příspěvek od Farang »

Vo Vientiane som videl pár báb v bare čo lovily, bolo to na nábreží. Potom treba íst na diskoteku "@Home" čítaj "at home", tam bolo pár kusov tiež..... Spýtaj sa tuk tukára, tí vedia vždy, kde je zábava :)

velky
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 14 duben 2014 22:20

Re: Laos

Příspěvek od velky »

Vladár píše:Má nekdo skusenosti z tehle zeme?
Laos je policejní stát a spaní s Laosankama je zakázáno zákonem. Dá se tam něco sehnat, ale pokud budeš shánět veřejně, narazíš s největší pravděpodobností na lady boye. Vřele se doporučuje si tam přivézt vlastní holku z Thajska (ale předtím se ujistit, že to není Laosanka :-) )

blackambrosia
pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 05 září 2011 23:48

Re: Laos

Příspěvek od blackambrosia »

Zdravím, hledám někoho na cestu do Laosu: http://www.nornik.net/debata/viewtopic. ... 28#p357528

kilian
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11 leden 2022 14:29

Re: Laos

Příspěvek od kilian »

Teď jsem začal pracovat v Laosu a musím říct, že to není tak špatné jak se říká. Co se týče toho spaní s Laosankama, tak je největší problém, že hodně hotelů vám nepustí Laosanku na pokoj. To se dá vyřešit tím, že si seženete byt jako AirBnB nebo musíte mít holku, která bude mít vlastní byt, což je tady trochu problém, protože hodně holek žije s rodinou. Nikdo vám do bytu nebo baráku nepoleze. Takže co se týče vymahatelnosti, tak buď musíte naštvat tu holku, která vás udá nebo musíte mít smůlu na to, že zrovna bude probíhat nějaká příležitostná razie. Jinak cizinci co tady žijou, tak tady normálně chodí s Laosankama a holky mi tady říkaly, že měly předtím faranga přítele a nikdo to neřešil.

Co se týče povolnosti holek, tak Tinder je tady slabší než třeba v takovém Thajsku a většinu matchů mám tady Thajky, které chtějí, abych za něma přijel do Isánu. Než jsem tady přijel, tak jsem si psal s pár holkama a po příletu jsem navštivil takovou co jsem si s ní už psal celkem odvážné zprávy jak bych jí líbal a podobně. Holka byla v pohodě a pohostila mě laoským jídlem a pivem. Potom jsem jí začal říkat jak je krásná a jestli jí můžu políbit, což mi řekla, že ano. Začal jsem jí za chvilku líbat krk, což jí vyhecovalo a zatáhla mě do pokoje. Musím říct, že mě překvapila, že byla opravdu dobrá v sexu a moc jsem si to s ní užil. Taky jsem byl rád, že jsem udělal challange Mrdáka Indočíny (měl jsem holku z Barmy, Thajska, Laosu, Kambodži a Vietnamu), což byl vždycky můj sen. Taky jsem si zkompletoval všechny tajské etnické skupiny v jihovýchodní Asii - Shan, Lanna (severní Thajsko), Siam, Isán, jižní Thajsko a Laos, takže tajky jsem opravdu poctivě promrdal i podle regionů :D

Druhý den jsem šel na druhé rande s jednou architektkou a bohužel bydlela s rodičema, tak jsem vymýšlel jak to udělat a z jedné hospody jsme se přesouvali autem do druhé. Takže když jsme nastoupili do auta, tak jsem zhasnul světlo a pomalu jí začal líbat na což reagovala vzdycháním tak jsem jí zajel pod sukni a začal jí pomalu prstovat. To už začala křičet slastí a zastavila mě s tím, že musíme zajet na nějaké temné místo. Nakonec mě teda zavezla na nějakou čínskou ekonomickou zónu u Mekongu, kde byla fakt tma jako v prdeli a přesedli jsme si na zadní sedadlo. Byla v té tradiční laoské sukni, což mě celkem rajcovalo, protože se mi líbí šukat holky v národních krojích :D Taky mě hodně překvapilo, že sex v autě je asi nejlepší sledovat v pornu, protože asi ze všech míst kde jsem šukal bylo auto asi nejméně pohodlné a to jsem šukal i třeba v jeskyni.

S třetí holkou jsem si potom psal asi čtrnáct dní před příletem a byl jsem nějaký unaveny a nechtělo se mi nikam chodit, takže jsem jí řekl ať příjde rovnou ke mě domů. Holka je z horského kmene Hmongů a jak přišla tak byla celkem nerózní, takže jsem jí začal pomalu líbat až jsem jí dostal do varu a potom jsme asi hodinu šukali různě po celém bytě.

Potom jsem měl ještě nějaká opáčka s těma dvěma předchozíma.

Takže abych to shrnul, jsem tady asi týden už jsem měl tři holky. Laosanky po obličeji jsou lehký nadprůměr, ale na druhou stranu mají opravdu nádherné těla, takže pokud jste na teen typy, tak Laos je super. Tinder tady funguje celkem ok, kdy denně mám match s asi pěti pěknýma holkama, které jsou celkem komunikativní, takže podle mě tady jde mít ty 3 holky týdně pokud si člověk na to udělá dost času (pokud bych dával like každýmu, tak to bude asi tak 10-15 holek denně). Mě osobně zatím stačí ten harém těch tří holek co mám a uvidím, jestli ho rozšířím (píše mi ještě dalších pět Laosanek, kdy se s něma sejdu).

Jinak co se týče Indončíny jako takové, tak za mě osobně jsou nejkrásnější holky asi Vietnam, Barma, Thajsko, Laos a Kambodža a co se týče náročnosti si tady najít holku, tak bych to hodnotil 1. Thajsko, 2. Vietnam, 3. Laos, 4. Kambodža, 5. Barma.

Mým dalším cílem je asi mít holky ze všech zemí ASEANU, což bych ale musel mít hodně velké štěstí, protože fakt nevím jak dostat holku z Bruneje aniž by mi někdo uřezal koule nebo mě ukamenoval. Pokud někdo má tip na Brunej, tak budu rád :D

Takže za mě Laos zatím super a potom podám kdyžtak nějaké updaty, pokud budu rozšiřovat harém :D

07
začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 02 květen 2010 16:21

Re: Laos

Příspěvek od 07 »

Je mezi těmi národnostmi i nějaký rozdíl v praktikách? Jestli to můžeš nějak porovnat. Dá se říct které jsou otevřenější na Ačko? Škoda že Laos nemá moře.

kilian
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11 leden 2022 14:29

Re: Laos

Příspěvek od kilian »

07 píše:
10 srpen 2022 12:31
Je mezi těmi národnostmi i nějaký rozdíl v praktikách? Jestli to můžeš nějak porovnat. Dá se říct které jsou otevřenější na Ačko? Škoda že Laos nemá moře.
Tam je to spíše o tom jak konzervativní je daná země. Na jedné straně je extrém taková Barma. Z Barmy jsem měl dvě holky a obě dvě byly celkem hodně konzervativní co se týče orálu. Prý je to proti jejich náboženství a divily se jak takovou věc můžu dělat, ale je pravda, že byly nadšený, že je to dobrý :D Ta druhá Barmánka mi dokonce říkala, že ještě neviděla nahého chlapa, protože měla předtím dva borce a ti vždycky vyhrnuli tu jejich sukni a zhasli :D Takže Barma hodně striktní země co se týče přístupu k sexu i praktikám. Tam bych anál nezkoušel :D U toho orálu je pravda, že je problém u více nábožensky založenějších holek i v Thajsku, Kambodži a Laosu. Je tam problém, že hlava je posvátná a ani chlapům se nelíbí, že jí dávají mezi nohy holce. Takže o tomhle problému jsem slyšel i od Thajek a Kambodžanek, že místním chlapům se moc nechce do lízání a co se týče kouření od ženských tak jsem měl v tomhle případě úspěšnost tak 70 procent - některé měly problém z etických důvodů. Na druhé straně je potom Vietnam, který je tradiční, ale hodně sekulární a o tomhle problému jsem neslyšel a byl jsem překvapený, že mi Vietnamky celkem často dělaly deeptroath (z 10 Vietnamek mi ho dělalo 5), ale možná jsem jenom narazil na slušné holky :D Taky Vietnamky měly rády, když se šlo do kina a tam jsem je vyprstoval v poslední řadě. V podstatě každé kino skončilo prstováním a moc si z těch filmů nepamatuju :D

Co se týče análu, tak u mě je problém, že jsem na Česko nadprůměrně obdařený (19 cm) a tady jsem hotový Rosenberg, takže hodně holek se bojí mít i klasický sex. Anál se mi povedl s Thajkou, Kambodžankou a Filipínkou, ale měl jsem tady asi 90 Asiatek a povedlo se mi to u pěti holek, které byly celkem zkušené v sexu (měly 20 a více borců) a šel jsem na to tak, že jak jsem s něma měl sex, tak jsem jim začal prstovat zadek a jak se jim to líbilo, tak jsem postupně přidával prsty a potom jsem jim ho tam strčil.

Takže pokud chceš zkusit anál, tak bych asi jel do Thajska, protože liberální Thajky jsou asi nejvíce otevřené v sexu v tomhle regionu, našel bych si nějakou co má ráda sex a měla předtím farangy a zkusil to s ní. S Thajkama jsem zkusil snad všechny myslitelné praktiky, ale taky jsem jich měl nejvíc (asi 40). Některé si užívaly sex hodně a šly do toho deeptroathu nebo análu a některé zase chtěly zhasnout a bály se kouřit, takže záleží na holce. Ale šance na anál je tady celkem malá, zvlášť pokud máš aspoň průměrné péro. O Filipínkách jsem potom slyšel, že jsou taky pro každou prasárnu (já měl jenom dvě, který byly hodně dobrý, ale potřeboval bych větší vzorek :D ), takže tam by šance taky byla. V tý Kambodži jsem to taky zkoušel s holkou co měla kluky ze všech kontinentů, takže jí bavilo experimentovat v sexu. Takže fakt záleží na jakou holku narazíš, ale řekl bych, že s velkým pérem je to hodně o štěstí a tenhle region na to moc není ideální. Na anál jsou prý expertky Brazilky, takže spíše tam :D

Já moc na nějaké prasárny nejsem, takže jsem moc nezkoumal kam až moc můžu zajít. Pokud chceš ještě zkusit sex na pláži, tak je super Indonésie. Pobýval jsem na Bali a hodně holek se mnou šlo normálně v noci na pláž a tam si mě osedlaly :D Takže na sex na pláži nebo v přírodě je Bali ideální :D

Indonésie je taky super pokud máš rád orál, protože v porovnání s tou Indočínou (buddhistická část jihovýchodní Asie) nemají Indonésanky zábrany s orálem a celkem často se mi stávalo, že jsem se jim mohl udělat do pusy.

V porovnání s Indočínou byly Indonésanky taky všechny vyholené (vzorek asi 20 holek). V té Indočíně to bylo 60 na 40 ve prospěch vyholených a abych přiznal, tak moc nevím jak to mám poznat, protože i moderně vypadající holky jsou tady s bobrem a naopak (třeba jak jsem měl nějaké holky z horských kmenů tak byly kupodivu vyholené).

Jak ale říkám, záleží na holce a štěstí. To je jenom moje takové pozorování jaké praktiky jsou častější a klidně můžeš narazit i na squirtující Barmánku co má ráda anál a deeptroath :D

kilian
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11 leden 2022 14:29

Re: Laos

Příspěvek od kilian »

Dávám menší update z Laosu.

Jak jsem psal v předchozím příspěvku, tak jsem si tady našel tu přítelkyni na dýl, ale teď byla hodně pracovně vytížená, takže jsem jsem se zkoušel poohlídnout po dalších možnostech.

Jak jsem tady přijel, tak bohužel po pár dnech jsem asi nasral těch pár Laosanek co jsem si s něma psal, protože jsem se s něma nasešel a nejspíše mě pár z nich nahlásilo na Tinder, který mě zablokoval. Hodně mě Tinder v tomhle zklamal, protože stačí nahlásit daného člověka například jako spam nebo fake a automaticky vás ta aplikace zablokuje. Zkoušel jsem jim potom psát a říkali mi, že nemají žádný odvolací proces, takže v podstatě stačí jenom kliknout, že daná osoba je fake a Tinder vás blokne. To mě celkem naštvalo a nechtěl jsem tu blokaci obcházet jiným telefonem a mailem a ještě jim za to dávat svoje peníze, takže jsem si nainstaloval asijskou kopii Tinderu, Tantan.

Tantan v základní verzi nabízí 100 liků za den a v Laosu zase není tolik uživatelů, takže to bohatě stačí. V prvních dnech jsem měl tedy match s asi 20 holkama a potom se to ustálilo na asi 10 za den, ale dávám like jenom těm nejpěknějším. Takže v podstatě stejný zážitek jako na Tinderu, akorát si tady člověk vystačí s verzí zdarma.

Mám tady taky celkem logistické problémy, protože ten kolega co bydlí vedle je z horského kmene Hmongů a fakt mě celkem dost začíná srát, protože se až moc detailně zajímá kam jedu, s kým, v kolik hodin atd. Takže třeba když jedu někam na tři hodiny pryč, tak se ptá, proč mě slyšel přijet ve 22:10, takže celkem děsívý týpek :D Na základě toho jsem se tedy rozhodl, že si nemůžu brát ženské domů, protože ten by to určitě rozkecal jak v práci tak i moji přítelkyni.

Přítelkyně tedy jela na služební cestu na zhruba týden do jižního Laosu, takže jsem si nainstaloval ten Tantan a zkusil štěstí. První den mi psala večer holka z Luang Prabangu, že bydlí kousek ode mě a jestli bych s ní nešel na pivo. Zeptal jsem se jí, jestli žije s rodičema a prý žije sama, což byl pro mě signál, že bych na to pivo s ní jí asi měl jít :D Zašli jsme tedy do typicky laoského baru a tam jsme spolu kecali a různě jsem jí chytal za ruku, což ona opětovala. Jak jsem jí vezl domů, tak jsem se jí zeptal, jestli by bolo možno se s ní líbat a ona, že jo. Tak mě pozvala k sobě domů kde jsem se s ní pomalu začal líbat a vyeskaloval jsem s ní situaci, takže to skončilo sexem. Holka byla pěkná, ale bohužel potom mi začala psát, že jsem prasák, že spím s holkama na prvním rande :D Na jednu stranu mě to mrzelo, ale na straně druhé jsem byl rád, že jsem se jí zbavil.

Druhý den byl celkem průser, protože jsem si psal s jednou holkou a potom jsem jí napsal, jestli nezajdeme na pivo. Měli jsme se sejít u jedné zavřené hospody a najít si potom nějaké misto, kde je otevřeno. Bohužel jak jsem přijel, tak ta holka měla roušku a helmu a jenom mi pokynula ať za ní jedu. Jeli jsme přes různě tmavé uličky a podobně a jak jsem jel za ní, tak mi připadala až moc velká s velkýma rukama. Abych tedy situaci rozsekl, tak jsem jí potom předjel na hlavní cestě a zastavil jí. Zeptal jsem se jí jestli je holka a ona tichým hlasem řekla, že ano. Tak jsem jí normálně natvrdo sáhnul mezi nohy a měla tam ptáka. Tak jsem jí říkal, že není holka, když má ptáka a že já se chtěl sejít s holkou a ne s ladyboyem. Tak borec normálně začal dělat vytáčky, že jsem se ho snad měl na to zeptat a že prý ztrácel se mnou svůj drahocenný čas a že se mnou chce mít pivo a sex. Tak jsem mu říkal, že o sexu jsme se v konverzaci nebavili. Začal bejt celkem nasranej a pořád někomu volat, tak jsem mu dal asi pět dolarů, abych se vyhnul nějakému konfliktu a on to normálně odmítnul, že mě chce vykouřit a pět dolarů nechce. Tak jsem na něho začal řvát, že nechci vykouřit od zkurvenýho chlapa a ať si vezme prachy na benzín a vypadne. Dal jsem mu tedy prachy a potom jsem jel pryč. Bohužel jak jsem se díval, tak mě ten zkurvený buzerant sledoval a furt někomu volal. Tak jsem na něho počkal a říkám mu, že proč mě kurva sleduje a ať táhne do prdele. Buzerant se jenom smál a popojel trochu dál a zastavil, takže jsem ho přejel. Bohužel se dívám a ten píčus zase naskočil na motorku a zase mě začal pronásledovat - ten toho čuráka fakt hodně potřeboval. Šlápnul jsem tady na plyn a jak jsem viděl, že byl od mě tak 500 metrů, tak jsem zajel do malých uliček a začal tak kličkovat a potom jsem zastavil a vypnul motor a světla a počkal asi pět minut - kdyby se buzerant náhodou vynořil a jel jsem domů.

Třetí den jsem potom zašel na masáž s pěknou Laosankou. Kolem thajské ambasády ve Vientianu je hodně masážních salónů pro Korejce a slyšel jsem, že prej tam dávájí "masáž plus". Dal jsem si tedy masáž za 100 000 kipů a na konci masáže mi ta holka pomalu začala masírovat koule a bylo to fakt hodně příjemný, tak jsem se jí zeptal kolik chce za ruční práci a ona, že kolik dám. Tak jsem jí říkal, že dalších 100 000 (to je teď něco přes 6 USD) na což souhlasila. Jak mi tedy dělala speciální masáž, tak jsem jí pomalu začal mnou prsa a když nic nenamítala, tak jsem jí vyhrnul tričko a začal jí je líbat. Začala vzdychat, tak jsem zase zkusil trochu víc a začal jsem jí hladit mezi nohama, což nějak nemohla vydržet a sundala si kalhoty, tak jsem jí vylízal až do konce. K mému překvapení potom šla pro kondom a začala na mě pomalu rajtovat až udělala i mně. Po kvalitní masáži jsem se bál kolik mi naúčtuje a dal jsem jí teda 100+100 a nic nenamítala, takže takový extra servis za 6 USD se mi opravdu hodně líbil :D

Další jsem potom šel s jednou holkou z Vang Viengu do jednoho střešního baru a po pár vínech jí říkám, jestli bychom spolu nemohli jít k Mekongu. Našel jsem tedy temné místo, kde jsem se s ní začal líbat a dokonce si nechala vyhrnout i tričko a nechat si hrát s prsama. Bohužel spala tu noc u kámošky, takže jsme se domluvili na druhý den. Holka byla celkem pěkná, akorát problém byl, že neumí anglicky, takže jsem se s ní bavil thajsky. Druhý dne jsme se šli tedy projít a na jídlo a říkal jsem jí, jestli bysme se zase nemohli jít někde líbat. Ona říkala, že zná nějaké místo, tak jsme jeli spolu k nějakému fotbalovému stadionu kde byla tma jako v prdeli. Začal jsem jí tedy líbat na motorce a tentokrát jsem jí zajel pod sukni a začal jí jemně masírovat mezi nohama. To nějak nemohla vydržet a říkala mi, že musíme najít nějaký hotel. Po příchodu do hotelu si hned sundala sukni a kalhotky a já se tady dal do lízací práce. Najednou mi pořád začala říkat - Khoj pen sao borisut, což jsem nevěděl co to znamená, tak mi na překladači při lízací práci ukázala, že je údajně panna, což me hodně překvapilo, protože holka má 33 roků a vypadá hodně dobře, takže jsem tomu moc nemohl uvěřit. Jak jsem šel tedy nahoru, tak jsem cítil, že holka má pravdu a po pár minutách se to konečně povedlo jí připravit o věneček. Já osobně panny moc nemusím, protože je to hodně stresu a krve jak z bůvola, ale byl jsem rád, že jsem ukořistil laoskou super vlajku. S holkou jsem se potom domluvil po asi třech dnech ve stejném hotelu a když konečně neměla bolesti, tak jsem si to s ní podruhé užil.

Potom se vracela přítelkyně, takže další šanci budu mít nejspíše příští měsíc a opět si dám od prznění Laosanek malou pauzu.

Takže zatím co tady jsem tak musím říct, že Laos je celkem hodně dobrý na ženský a dokonce se mi líbí více jak Thajsko, protože tady mají štíhlejší holky a není tady taková mrdácká konkurence, takže je tady lepší výběr.

Nevýhoda může být celkem slabší angličtina, ale na druhé straně tady můžou zabodovat mrdáci, kteří mají nějaké základy thajštiny z Thajska, protože laoština a thajština je jak čeština a slovenština a Laosani z Vientianu thajsky mluví celkem v pohodě. Pokud nemáte základy thajštiny, tak překladač to jistí. V celém Laosu se potom mluví asi 80 jazyky a hodně lidí v nějakých prdelích světa neumí ani laosky.

Co se týče placeného sexu, tak jenom vím o těch masážích za tu masáž plus za 100 000 kipů a Laosani mi říkali, že holky tady stojí 400 000 kipů za short time a 600 na celou noc (1 USD je 15 000 kipů). Jinak prostituce je tady celkem skrytá, takže podle mě je asi nejlepší se domluvit na těch masážích. Přes Tinder nebo Tantan mi holky psaly, že chtějí 100 USD, na což jim seru, protože za ty prachy můžu pozvat na rande 10 holek.

Prostituce je tady ale celkem rozšířená, protože ten kolega z práce se mě ptal kolik platím přítelkyni za sex a nemůže pořád pochopit, že přítelkyně se šukají zadarmo. Prý o tom nikdy neslyšel a pokaždé jak prý šuká holku, tak jí musí zaplatit a nikoho zadarmo ještě neměl - prý jenom jeho stará mu dala zadarmo. Zeptal bych se ho na více detailů, ale fakt ten borec je jak rádio Jerevan, takže nechci aby šířil nějaké drby.

Jinak bezpečný hotel na sex s holkou je Alina Hotel, Vientiane. Je to kousek od centra a čínské čtvrti a stojí 150 000 kipů na noc. Takže pokud tady poznáte nějakou pěknou Laosanku, tak jí vemte tam.

Pokud zjístím více informací o noření, bezpečných hotelech a podobně, tak vás budu informovat.

NeverAgain
pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 12 září 2018 20:10

Re: Laos

Příspěvek od NeverAgain »

kilian píše:
08 srpen 2022 22:18
Teď jsem začal pracovat v Laosu a musím říct, že to není tak špatné jak se říká.

Takže za mě Laos zatím super a potom podám kdyžtak nějaké updaty, pokud budu rozšiřovat harém :D
No, asi preto, že si tam pracovne, to nie je také zlé, ako sa hovorí. Totiž, je rozdiel, keď sa na Tindri prezentuješ, že tam pracuješ, ako keď napíšeš, že si tam ako turista. To je jedna z prvých otázok, ktorá sa každá pýta hneď v úvode komunikácie. Inak je Laos tak dobrý na motorcycle trip, ale to je tak všetko. Ako písal jeden nado mnou, je najlepšie si tam priviezť holku z Thajska a podniknúť nejaký trip, pretože príroda je tam naozaj krásna. Pre sexturistu totálne nezaujímavá krajina. A že sa kde-to dá zohnať - masáž s happy endingom, to sa dá vo veľa krajinách.

kilian
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11 leden 2022 14:29

Re: Laos

Příspěvek od kilian »

Jo, jasně to beru. Psal jsem tady i u Thajska, že tam jsem žil v Chiang Mai a když jsem třeba jel do Bangkoku na pár dní a holkám jsem napsal, že bydlím v Chiang Mai, tak hodně z nich okamžitě ztratilo zájem. Co se týče noření, tak jsem tady slyšel o dvou lokalitách, kde se dají najít holky, tak to plánuju okouknout a podám nějaký report. Od Laosanů jsem slyšel, že platí za kurvy celkem běžně, takže myslím si, že to tady nebude tak obtížné najít. Laosanky jsou jinak pěkné holky, řekl bych takové konzervativní Thajky - nenosí moc make up a hodně z nich chodí v tradičních sukních, ale fakt to není nikde na levelu Kambodže nebo Barmy. O Laosu jsem jinak četl i na různých playboy fórech, že je to prý nic moc, ale já to osobně nějak nepociťuju. Na tom Tantanu mám starou fotku a ještě k tomu blbou, kdy mám selfíčko před holou stěnou a denně jak to zapnu tak mi píše 5-10 nových holek. Pokud tady člověk plánuje zůstat aspoň pár týdnů, tak si myslím, že není zase takový problém si tady najít holku do zhruba dvou nebo tří dnů. Právě jsem dal report ať si každý udělá představu o tom jak je to tady asi náročné. Taky o Laosu je násobně méně informací než o Thajsku a Vietnamu, tak jsem chtěl přispět nějakýma novýma informacema.

Zatím mi ale holky připadají, že mají zájem o cizince více než Thajky. V Thajsku je to stigma, že když holka chodí s cizincem, tak se na ní divně dívají, že je zlatokopka nebo barová holka, což tady tak nějak není.

Asi se lidi hodně bojí té pokuty, ale jak jsem se ptal i bělochů, tak mi říkali, že slyšeli o pár lidech v řádu let, které tady chytli, ale prý jsou tady razie celkem zřídka, takže člověk musí mít asi pořádnou smůlu. Právě se i trochu bojím těch bordelů, aby mě nechtěl nahlásit nějaký pasák a vydírat mě. Hodně se to děje třeba v Číně, že jde člověk do bordelu a potom musí dát policajtům všechny prachy.

Jinak teď další poznatek. Už mě začíná srát ten kolega co se furt vyptává, tak jsem zkoušel najít nějaký mrdácký byt a celkem jsem se divil, že malý špinavý pokoj tady začíná na 250 USD a celkem pěkný byt je tady za 400-500 USD za měsíc. Za 500 USD už má člověk v Thajsku byt s posilovnou a bazénem v Bangkoku. Takže kdybych tady nepracoval, tak na šukání holek spíše pojedu do Saigonu nebo Bangkoku.

NeverAgain
pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 12 září 2018 20:10

Re: Laos

Příspěvek od NeverAgain »

Ako v pohode, že tu píšeš svoje zážitky a dojmy. Určite to nie je na škodu, keď sa dozvieme aj o tejto zemi. Čo som mal možnosť vidieť, tak jedlo bolo niečo drahšie ako v Thajsku a nehnuteľnosti sú tam dosť drahé. Veľa Laosanov má svoj vlastný biznis (napr. obchody), tak robia sami na seba.

Stigma to je a hlavne v Bangkoku....Mám v živej pamäti, ako som so svojou holkou z baru z Pattaye išiel do Bangkoku a všetci sa na ňu pozerali ako na poslednú šľapku. Doslova si šli krky vykrútiť, ako sa za ňou obzerali napr. v nákupných mólach a trtkovia taxikári mali nemiestne poznámky, či som jej priateľ č. 1 alebo 2.

Belina
začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 17 září 2022 21:38

Re: Laos

Příspěvek od Belina »

Teď jsem odjel z Vientiane si Luang Prabang, hoši tady není co šukat, holky jsou tady hezké, přímo krasavice, ale žádné bary či nevěstince. Vyptával se tuk tukářů nebudu, mohl bych se dostat do problémů. Lituji že jsem si nějakou nepřivezl z Thajska. Udělám si tady pár fotek a jedu zpátky do Bangkoku za tou mojí továrenskou delnicou.

kilian
pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 11 leden 2022 14:29

Re: Laos

Příspěvek od kilian »

Zkus Tinder nebo Tantan. Jsou na nich freelancerky. Další možnost je zkusit masážní salóny.

Odpovědět