Austrálie

Moderátor: bullseye

Odpovědět
yaksas
sex-turista

Austrálie

Příspěvek od yaksas »

Abychom měli pokryté všechny kontinenty, doplnil jsem pátý. Už zbývá pouze Antarktida, ale tam asi těžko někdo vyrazí za šukačkou. V tom mrazu by mu mohl upadnout :lol:

Nechci sem znova v jiné formě psát, co už jsem zveřejnil jinde, ale info můžete najít tady [url]http://thajskoasex.ic.cz/obsah.html[/url] - v obsahu vyberte "O sexu v některých dalších zemích".
Přílohy
nv17^307.jpg
nv17^307.jpg (96.07 KiB) Zobrazeno 28278 x

Relax Lady
začátečník
Kontaktovat uživatele:

Re: Sydney, Cairns

Příspěvek od Relax Lady »

Úžasnej odkaz. Četla jsem to půl hodiny a opravdu to musí být někdy adrenalinový zážitek. Ale raději zůstanu v Evropě.

yaksas
sex-turista

Re: Austrálie

Příspěvek od yaksas »

Jelikož končí freehosting a za převod webových stránek je požadována platba 600,-Kč ročně, tak k 28.2.2015 bude web Thajsko a sex zrušen. Pokud někdo bude plánovat výjezd se sexem do Austrálie, může se na mě obrátit o rady po SZ.

Za veřejné poskytnutí rad nemám v úmyslu ještě platit.

tentady
zkušený norník

Příspěvek od tentady »

Tvůj web má stále úroveň, spoustě lidem pomohl se orientovat a posloužil jako průvodce. Moc se přimlouvám ať jede dál.

yaksas
sex-turista

Příspěvek od yaksas »

K dnešnímu dni navštívilo web 236 tisíc lidí ze 100 zemí, takže myslím, že svůj účel už splnil. Taky má nějaký pátek a informace o všech zemích už nemusejí být zcela přesné, takže "čo bolo to bolo" :wink:
Přílohy
Thaisex státy.jpg
Thaisex státy.jpg (86.41 KiB) Zobrazeno 23638 x

Josh123
zkušený norník

Příspěvek od Josh123 »

yaksas píše:Jelikož končí freehosting a za převod webových stránek je požadována platba 600,-Kč ročně, tak k 28.2.2015 bude web Thajsko a sex zrušen. Pokud někdo bude plánovat výjezd se sexem do Austrálie, může se na mě obrátit o rady po SZ.

Za veřejné poskytnutí rad nemám v úmyslu ještě platit.
Muže se usporadat verejna sbirka aby ten web zustal :-)

xww
panic

Příspěvek od xww »

To by bylo škoda, aby tenhle web skončil, jsou tam super informace a zážitky. Pokračuj dál a přidávej nové země :-)

Dworza
pokročilý

Příspěvek od Dworza »

Ale ne! :| Nemuzes to preci jen tak zahodit :(

yaksas
sex-turista

Příspěvek od yaksas »

Zásluhou jednoho nadšence, který celý můj bývalý zrušený web "Thajsko a sex" umístil na své webové stránky, je možno si to znovu prohlédnout.

Přímý odkaz na Australii je tady http://thajskoasex.cz/australie-a-sex/

nudnejkamen
zkušený norník

Příspěvek od nudnejkamen »

Jsem ted v Melbourne, poprvy po covidu, predtim hodnekrat. Musim rict neznam vubec aussie sex scenu, nebyl nikdy cas na to a ani me to extra nezajimalo. Dnes na wechat odpoledne me prekvapila zprava od jedne zensky kterou znam jeste z 2019? a naposled jsme si psali kdyz zacala pandemie a holcina byla doma zavrena s maminkou cela nestastna a zoufala bez penez. Je to mongolka, stretl jsem ji v saune Macao a pak dalsi vecer/noc stravila se mnou. Jsem o ni psal v sekci Macao a kdyz se nemylim i fotku tam ma. Na zaklade jedne me fotky z vikendu se mi ozvala, videla ze jsem v Melbourne a hned se zacala aktivne vyptavat ci jsem fakt tady a ona taky je v Melbourne. Pripojila jednu fotku predpokladam aktualnou, no vypada trochu jinak nez jsem ji znal, ted uz ma 25. Prej tady studuje anglictinu, no moc se mi to nechce verit. Jako asi studuje aby mela viza jenze vedle toho asi potrebuje vydelavat na nocleh/jidlo/zivot atd a urcite to bude neco jako spolecnice prip mozna nejaky klub? Fakt netusim, jasne mi napsala kdyz budu chtit muzeme spolu stravit cas, jen nevim jak to myslela :lol: protoze kolik by me to stalo nepsala, predpokladam ne zadara nejsem zadny young handsome man :lol: Vecer znova bombardovala textovkama do kdy jsem v Melbourne a urcite at dam vedet kdy budu chtit se stretnout plus zadala o instagram to bohuzel nemam, skoda, asi bych videl vic fotek od ni. Napsal jsem ji mozna nejdriv ctvrtek, driv to nestiham co je fakt a taky chci aby sama zacala psat prip nejakou tarifu nebo co vlastne predstavuje pod stravenim casu, snad ne jen jidlo nekde :|
Pak napisu jak to s ni vypada, fotku jsem pripojil, dost me prekvapilo ze je tady, sice byla moc fajn holcina jenze neni uplne muj typ co vyhledavam a vzal jsem ji jeste predtim nez jsem videl jeji tetovani a pak jako jedina s dobrou anglictinou byla osvezenim v Macao.
Přílohy
IMG_9256.jpeg
IMG_9256.jpeg (127.84 KiB) Zobrazeno 558 x
IMG_9257 Large.jpeg
IMG_9257 Large.jpeg (386.14 KiB) Zobrazeno 510 x

bodaczech
pokročilý

Příspěvek od bodaczech »

nudnejkamen píše:
09 leden 2023 11:53
Jsem ted v Melbourne, poprvy po covidu, predtim hodnekrat. Musim rict neznam vubec aussie sex scenu, nebyl nikdy cas na to a ani me to extra nezajimalo. Dnes na wechat odpoledne me prekvapila zprava od jedne zensky kterou znam jeste z 2019? a naposled jsme si psali kdyz zacala pandemie a holcina byla doma zavrena s maminkou cela nestastna a zoufala bez penez. Je to mongolka, stretl jsem ji v saune Macao a pak dalsi vecer/noc stravila se mnou. Jsem o ni psal v sekci Macao a kdyz se nemylim i fotku tam ma. Na zaklade jedne me fotky z vikendu se mi ozvala, videla ze jsem v Melbourne a hned se zacala aktivne vyptavat ci jsem fakt tady a ona taky je v Melbourne. Pripojila jednu fotku predpokladam aktualnou, no vypada trochu jinak nez jsem ji znal, ted uz ma 25. Prej tady studuje anglictinu, no moc se mi to nechce verit. Jako asi studuje aby mela viza jenze vedle toho asi potrebuje vydelavat na nocleh/jidlo/zivot atd a urcite to bude neco jako spolecnice prip mozna nejaky klub? Fakt netusim, jasne mi napsala kdyz budu chtit muzeme spolu stravit cas, jen nevim jak to myslela :lol: protoze kolik by me to stalo nepsala, predpokladam ne zadara nejsem zadny young handsome man :lol: Vecer znova bombardovala textovkama do kdy jsem v Melbourne a urcite at dam vedet kdy budu chtit se stretnout plus zadala o instagram to bohuzel nemam, skoda, asi bych videl vic fotek od ni. Napsal jsem ji mozna nejdriv ctvrtek, driv to nestiham co je fakt a taky chci aby sama zacala psat prip nejakou tarifu nebo co vlastne predstavuje pod stravenim casu, snad ne jen jidlo nekde :|
Pak napisu jak to s ni vypada, fotku jsem pripojil, dost me prekvapilo ze je tady, sice byla moc fajn holcina jenze neni uplne muj typ co vyhledavam a vzal jsem ji jeste predtim nez jsem videl jeji tetovani a pak jako jedina s dobrou anglictinou byla osvezenim v Macao.
Tak za mě je faaaaakt nádherná a těším se jak to dopadlo, jestli ste se potkali a něco bylo. Ona je přesně můj typ

nudnejkamen
zkušený norník

Příspěvek od nudnejkamen »

Jo stretli jenze jen jednou a na chvili, ja dalsi dni cas nemel. Ona pujde se mnou myslim kdykoliv kdyz reknu, staci rict a za 1-2h je ready, fakt netusim co dela v Melbourne. Prej minuly rok mela frajera v Sydney a zila tam s ni, moc se mi to nechce verit i jeji anglictina zadne zlepseni oproti minulosti a tvrdi ze chodi do skoly. Osobne nemam rad kdyz me nekdo ma za blbce a keca nesmysli, myslim vadi u holky ktorou znam dyl a chce byt v kontaktu se mnou, jinak mi je to u prdele u jednorazkovky.

Odpovědět