Erotické masáže

Erotické masáže
Odpovědět
SamuelMB
panic

Re: Erotické masáže

Příspěvek od SamuelMB »

Kamilek píše:
17 leden 2022 16:59
Na tom IPaku jsem byl jednou také. Moc krásná ukrajinka, masáž sice nic moc ale s perem si pobrala velmi pěkné navíc se u toho i pěkně koukala.bylo to právě za 1600 i se sprchou ale nebyla to ani hodina. Kontakt v tel se pak dušoval,že příště to bude zase navíc.

Já bych ocenil kontakty spíš na klasické masérky které jsou ochotny sáhnout i na pero.

Mám jednu oblíbenou v Michli, chodím k ní léta, sice je oblečená , ale s perem to umí parádně. Dělá i prostatu.

Obav Zajdu na Pankrác , jsou tam dvě takové mladé holky, které pohoni i za pětikilo. Jinak dělají B2B.

Nedávno jsem byl na Opatově, na thajské, na hodinku za 500. Nabízejí i handjob nebo sex , ale už jen při té klasice se dost trou o pero. Možná to bylo poprvé při vidině další služby, kde já nabídl jen 200, páč by to bylo díky předchozí stimulaci otázkou jen několika vteřin.

U Ikemu je také možnost pánského kadeřnictví od poměrně sympatické pani, také za pětikilo.

Nerad bych obcházel salóny a vim, že se dají najít masérky, jezte za 1500predvedou kvalitní masáž.
Ale aby tam člověk chodil třikrát v měsíci , tak to leze do peněz.
Ahoj,

Mohu poprosit o kontakt na tu kadeřnici u Ilemu? 😉
Díky moc

PrazskyOgar
panic

Příspěvek od PrazskyOgar »

kacko90 píše:
21 říjen 2022 20:34
Kozeeelp píše:
26 leden 2022 15:20
Kamilek píše:
Na tom IPaku jsem byl jednou také. Moc krásná ukrajinka, masáž sice nic moc ale s perem si pobrala velmi pěkné navíc se u toho i pěkně koukala.bylo to právě za 1600 i se sprchou ale nebyla to ani hodina. Kontakt v tel se pak dušoval,že příště to bude zase navíc.

Já bych ocenil kontakty spíš na klasické masérky které jsou ochotny sáhnout i na pero.

Mám jednu oblíbenou v Michli, chodím k ní léta, sice je oblečená , ale s perem to umí parádně. Dělá i prostatu.

Obav Zajdu na Pankrác , jsou tam dvě takové mladé holky, které pohoni i za pětikilo. Jinak dělají B2B.

Nedávno jsem byl na Opatově, na thajské, na hodinku za 500. Nabízejí i handjob nebo sex , ale už jen při té klasice se dost trou o pero. Možná to bylo poprvé při vidině další služby, kde já nabídl jen 200, páč by to bylo díky předchozí stimulaci otázkou jen několika vteřin.

U Ikemu je také možnost pánského kadeřnictví od poměrně sympatické pani, také za pětikilo.

Nerad bych obcházel salóny a vim, že se dají najít masérky, jezte za 1500predvedou kvalitní masáž.
Ahoj písní mi adresu na ten opatov . Diky
Prosim o kontakt na tu kadernici, moc me zajima. Dekuju!
Ahoj, mohu poprosit o kontakt na sympatickou paní od Ikemu a tu z Michle? Děkuji.

PrazskyOgar
panic

Cholp píše:
04 duben 2022 18:19
Kamilek píše:
30 březen 2022 21:00
Kozeeelp píše:
26 leden 2022 15:20

Ahoj písní mi adresu na ten opatov . Diky
Sorry chlapy, Opatov tel 604467323 , maji v breznu akci :) maji nekolik maserek. Myslím, že ulice Malebná.
Můžu poprosit o kontakt na tu Michli?
Dík
V Malebné už thajské masáže nejsou. Netušíte někdo, kam se přestěhovali?

Hondzik123
panic

Příspěvek od Hondzik123 »

harvanek2021 píše:
20 prosinec 2022 17:19
Zdravím, byl jsem v Rabbit Hall u masérky Zoe a chtěl bych se na něco zeptat těch, co u ní už také byli. Pište sz. Díky
Parkrat sem u ni byl, co by te zajimalo?

PrazskyOgar
panic

SamuelMB píše:
27 prosinec 2022 15:02
Kamilek píše:

Ahoj,

Díky moc
Hledej nick Lazebnice01na modrých stránkách.

harvanek2021
zkušený norník

Příspěvek od harvanek2021 »

Hondzik123 píše:
29 prosinec 2022 17:32
harvanek2021 píše:
Zdravím, byl jsem v Rabbit Hall u masérky Zoe a chtěl bych se na něco zeptat těch, co u ní už také byli. Pište sz. Díky
Parkrat sem u ni byl, co by te zajimalo?
Nejde ti napsat sz.

jakub.machay
panic

Příspěvek od jakub.machay »

Ahoj - byl jsem předevčírem v novém privát salonu - For your Pleasure - v Mezibranské. Šel jsem trochu na slepo, ale musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Slečna milá, šikovná, svolná. Prostor byl čistý a poměrně útulný. Poměr cena výkon více než slušný. Začínají, takže ceny asi zatím drží celkem nízko. Mrkněte na https://erotickamasazpraha.cz

Lumpík
zkušený norník

Příspěvek od Lumpík »

PrazskyOgar píše:
29 prosinec 2022 18:12
SamuelMB píše:
Kamilek píše:

Ahoj,

Díky moc
Hledej nick Lazebnice01na modrých stránkách.
Diky za tip na tu lazebnici. Mam par otazek. Kolik je ji +/-? Je masaz telo na telo oprvdu masazi, kdy po tobe jezdi? Nebo jen patlani oleje? A co oralek na konec, umi a chce?

Dolar
zkušený norník

Příspěvek od Dolar »

SamuelMB píše:
Kamilek píše:

Ahoj,

Díky moc
Zdravím, prosím o kontakt na tu Pankrác 🙏Díky 🙂

fjodorow
panic

Příspěvek od fjodorow »

Ahoj,
Chodím pravidelně k Lence do Mánesovi. Jsem spokojený. Ale rád bych vyzkoušel něco nového. Máte nějaký tip na dobrou masáž s HE v Praze?
Díky

apprenticeKV
panic

Příspěvek od apprenticeKV »

Recenze na - Lili – Masážní chrám Karlovy Vary (body2body 90 min. 2700 Kč)

Navštívil jsem Masážní chrám na ul. Karla Čapka 8 v Karlových Varech. Domluva přes whatsaap byla ok, termín rezervován předem a v den masáže potvrzení. Slečna hodně dbá na přesnost a velmi dbá na svá pravidla. Lili je pohledná holka z východu s ruským přízvukem, krásnýma prsama, na která si ale nesáhnete a působí velmi rázně. Od masáže body to body na 90 min. za 2.700 Kč jsem sliboval příjemné pomazlení, ale řada zklamání přišla celkem brzy. Psala, že masíruje v krbem vyhřáté místnosti, jen zapomněla napsat, že se jedná o elektrickou atrapu a slibovaných 26 st. tam určitě nebylo. Sprcha v místnosti je maličká, tak dva se tam rozhodně nevejdete, tedy sprchuji se sám a voda není zrovna horká. Tedy nějaké uvolnění na začátek nehrozí. Následuje hláška o praní ručníků a k dispozici je obdélníček cca 20 na 30 cm. Ten ale smrdí jak kdyby sloužil předtím jako rohožka u sprchy, tak čekám, než se doperou ručníky. Nakonec stáhne nějaký hadr, co měla připravený na futonu jako podklad a tím se nakonec utírám, i když zavání velmi podobně nevábně. Lili natáhne na futon nový hadr a jdeme nato. První info prý 2 třetiny na břiše a třetina na zádech. Kontruji že bych raději půl napůl, abych si ty krásný prsa užil i zpředu. Říká ok. Dostávám povel lehnout na břicho. Masíruje baby olejíčkem nahřátým v horko vodě, tedy žádný masážní šlágr, ale klouže to. Ležím na břiše, užívám si její doteky, které jsou celkem příjemné, lehá si na mě i celou vahou a stále jedním směrem provádí krouživé pohyby. Přitom mi dře zadek svým špatně oholeným bobrem a nedochází k žádnému zvlášť vzrušivému momentu. Občas se snaží o vzdychání, ale jelikož je cítit její odtažitost a to že to pro ni je fakt jen racionálně prováděná disciplína, tak mě to moc nevzrušuje. Užívám si tedy jen příjemný dotek jejího těla a snažím se vytěsnit její studená stehna a smirkování bobrem. Má vedle futonu postavené zrcadlo, ale tak utopené, že si jsem si neužil ani pohled na její tělo při akci. Čas nesleduji, ale budeme někde za půlkou a dostávám povel k otočení. Rozhýbávám krk a snažím se otočit, ale zřejmě ne dost svižně, tedy opakuje svůj povel znovu. Ležím na zádech a začíná akce tváří tvář. Ale ouha. Její tvář zůstává stále tak daleko, že její prsa cítím na nohách, párkrát cvrnknou o rozkrok, ale zalehnutí které předvedla když jsem ležel na břiše se nekonalo. Zkrátka její prsa nezavadila ani o můj hrudník, ani o nic výše nad pasem. Lehce se jí dotýkám ruky a snažím se z ní vymámit kapku citovosti, ale marně. Jakýkoliv pokus o dotek je rázně odmítnut a jen letmé potkání se jejího chodidla s mým malíčkem ji vybudí k okamžitému úniku. Ptám se, proč se jí nemohu dotknout, načež dost hnusně odpovídá protože nechci. To mě úplně zazdilo a nemám chuť pokračovat. Přemýšlím co dál, načež se mi vrhá na penis a začíná jej masírovat. Dochází sice k mechanické erekci, ale něco ve mě zkrátka nechce, tedy bojuji sám se sebou a hledám cestu ven. Nakonec je její snažení tak intenzivní, že stříkám, ale hned v průběhu zažívám pocit úplné trapnosti a neúcty, absenci empatie, prostě jsem zklamán sám ze sebe, že jsem se včas nezvedl a nešel pryč a nenechal tenhle stroj s ruským přízvukem za sebou. Chvíli ležím a ptá se zda si dám sprchu. Říkám ano a zvedám se se slovy, zda se vypral ručník. Další tvrdá rána ale na sebe nenechala dlouho čekat a odvětila, že přece koukám na ten, kterým jsem se utřel na začátku a jestli si na to nepamatuji. Ukazuje na smotanou hroudu, která samozřejmě neuschla, protože to byla ona, kdo z ní tu hroudu udělal a položil na umyvadlo. No nic. Zvládám to, oblékám se, obouvám a mám se k odchodu. Ptá se, zda je vše v pořádku, nemám sílu se s ní bavit a se sklopenýma ušima odcházím. Opakovat nebudu ani kdyby platila ona mě a těm co zavítají, přeji lepší průběh, pokud je toho ta ledová dáma schopná. Tady totiž jde podle mě jen a jen o peníze čímž je definován vztah Lili k tomu, co dělá.

hdoor
pokročilý

Příspěvek od hdoor »

Smutný príbeh no. A preto ja chodím k thajke, ktorá ma skvelo, citlivo a i trochu drsne pomasíruje 90 min za 850 Kč a potom, ak vobec mám chuť, si ho v aute vyhoním a odchádzam domov uspokojený na 100%.

Eglio33
začátečník

Příspěvek od Eglio33 »

fjodorow píše:
24 leden 2023 11:20
Ahoj,
Chodím pravidelně k Lence do Mánesovi. Jsem spokojený. Ale rád bych vyzkoušel něco nového. Máte nějaký tip na dobrou masáž s HE v Praze?
Díky
zkus prime-studio Prague
Jsou nové tak se snaží ,maserky zkušené a poloha 69 v ceně.
Ja si byl upravit den po poslední návštěvě na Václavském u Karin ,fotky fake a přišla stará bába co smrdela jak popelník
Snažil jsem se ale Masaz jsem musel ukončit ani mi nehoupnul.

harvanek2021
zkušený norník

Příspěvek od harvanek2021 »

Rowdy333 píše:
03 únor 2023 00:43
harvanek2021 píše:
Ahoj, Zoe znam celkem dobre. Chodim k ni pravidelne. Mozna mame na mysli tu stejnou otazku 😃 nejde ti napsat SZ, jak jinak te muzu kontaktovat ? Kdyztak pis na email nornas333@centrum.cz

Nejde ti doručit email, nevím proč 😀

Odpovědět